امداد خداوند در مسیر ترک شهوترانی

allah-help-in-stopping-lust
4.7
(14)

در این ویدیو، در رابطه با دست یاری خداوند در مسیر زندگی صحیح صحبت میکنیم.
اگر ما قلبا نیتمان این باشد که راه درست و مطابق با رضای خداوند را در پیش بگیریم و همه تلاش خود را در ماندن در این مسیر به کار ببریم، امدادهای غیبی خداوند هم در مواقغی که شاید ما در معرض خطر دوری از خداوند باشیم، برایمان فرستاده خواهد شد.

داستان چند سال پیشم در مالزی ، زمانی که چندین ماه بود از همسرم جدا شده بودم. یک شب با یک خانم در حال صحبت راجع به یک موضوع از طریق چت بودم. در آخر صحبتها، ایشان ناگهان به من گفت که ایکاش من اکنون تنها نبودم و یک مرد در کنارم بود!!! و خداحافظی کرد.
بلافاصله پس از آن، تلفن من زنگ خورد و به مدت یک ساعت تمام ، با یکی از اعضای خانواده ام از طریق تماس اینترنتی صحبت میکردم ، در حالیکه هدفون در گوشم بود و از دنیای اطراف خبر نداشتم.

در این یکساعت، اتفاقی عجیب و معجره ای بزرگ رخ داده بود.
ادامه این داستان را در ویدیو ببینید…

 

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 14

8 دیدگاه برای “امداد خداوند در مسیر ترک شهوترانی

 1. Amirmahdi
  Amirmahdi گفته:

  عالی بود استاد همچین اتفاقاتی تو زندگی خود منم بوده ولی بی توجه بودم واقعا الان شما اینجا فرمودید واقعا خوشحال شدن از اینکه خدا حواسش بهمون هست

 2. محمد الماس
  محمد الماس گفته:

  آرامش بخش بود،اینکه آدم مهربونی خدا بهش ثابت میشه،
  در رابطه با خودم :
  دوران دانشجوییم
  سه سال خونه مجردی تنها زندگی کردم،دوستی خیلی خفن داشتم…
  یه روز اومده بود خونم هرچی به اون موردها زنگ میزد هماهنگ کنه یا بر نمیداشتند یا اینکه بر میداشتند(اینجاش جالبه!)اظهار بی اطلاعی میکردند!!!!دوستم میگفت من صد بار باهاش فلان ولی الان منو نمیشناسه !!بطوریکه اعصابش داغون شد با یه حالت تعجبی به من نگاه کرد،هیچ وقت این جملش یادم نمیره،”نماز نجاتت داد” ،نمیدونم شیطان از وجودش گفت یا فرشته،دیگه رابطم باهاش قطع شد.
  وااااااااااااااای،الان مینگرم به عمق ماجرا بیشتر پی میبرم.دور از جون
  چقدر منِ کم عقل در برهه ای خواستم ولی خدا نخواست،
  خدا جون ماچ،خدایا خوبیای زندگی من به توفیق توست ولی به نام من تمومش میکنی، عجب لوطی منش!جالبه منم باورم میشه وبهشون مغرورم و تو هیچچی نمیگی!!!برملا نمیکنی!!!
  بذار همه بدونند چقدر ماهی
  همه بدونید همش واسه خداست

دیدگاهتان را بنویسید