چگونه در جذب همسر دلخواه خود موفق شویم؟

چگونه در جذب همسر دلخواه خود موفق شویم؟
4.8
(6)

چگونه در جذب همسر دلخواه خود موفق شویم؟

همه ما دوست داریم با فردی جذاب و مناسب ازدواج کنیم و طعم واقعی عشق را با کسی تجربه کنیم که از ته قلبمان دوستش داریم. پیدا کردن کسی که از نظر شخصیت، تحصیلات، خانواده و اصالت، وضعیت مالی و… مناسب باشد، شاید کار سختی به نظر برسد؛ اما ما در این نوشته می خواهیم روشهای جذب همسر دلخواه را به شما یاد بدهیم تا بتوانید با فرد رویایی خود آشنا شوید و آن فرد را به سمت زندگی خود بکشانید. خواندن این نوشته برای افراد مجرد و کسانی که دوست دارند با فردی خاص و فوق العاده آشنا شوند، بسیار مفید است.

چرا جذب همسر دلخواه در زندگی بسیار مهم است؟

انتخاب فرد مناسب برای برقراری رابطه و ازدواج، برای رسیدن به زندگی زناشویی موفق و سعادتمند بسیار مهم است. اگر عاقلانه و آگاهانه فرد موردعلاقه خود را پیدا کنید، زندگی شما راحت و لذت بخش می شود.

وقتی در جذب همسر دلخواه خود موفق شوید و چنین فردی را پیدا کنید، می توانید عشق عمیق را به خوبی تجربه کنید و به فکر رشد و پیشرفت خود باشید. افرادی که با فرد موردعلاقه خود ازدواج می کنند، اعتماد به نفس بیشتری هم پیدا می کنند؛ زیرا خود را لایق زندگی با فردی دوست داشتنی می بینند. جذب همسر دلخواه باعث می شود که انرژی ذهنی افراد برای برقراری رابطه با دیگران به هدر نرود و روی کارهای مهم تر و سودمندتر تمرکز کند. در کل می توان گفت که پیدا کردن فرد مناسب و جذب همسر دلخواه باعث تعادل جنسی، رشد فکری، امیدواری بیشتر و زندگی سالم تر افراد خواهد شد.

حالا که جذب همسر دلخواه تا این اندازه مزیت دارد، چگونه می توانید در جذب فرد رویایی و ایده آل خود موفق شوید؟ ادامه این نوشته را بخوانید تا روشهای جذب فردی مناسب را یاد بگیرید.

 

برای جذب همسر دلخواه ، ابتدا باید خود را دوست داشته باشید!

خودت را دوست داشته باش

برخی افراد دوست ندارند از عشق به خود و دوست داشتن خود حرف بزنند؛ زیرا طوری تربیت شده اند که دوست داشتن خود را خودمحوری و خودپسندی می پندارند؛ اما تا زمانی که نتوانیم خودمان را دوست بداریم، نمی توانیم دیگران را هم به خوبی دوست داشته باشید. اگر نتوانیم برای خود ارزش قائل شویم، چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم که دیگران برای ما ارزش قائل شوند؟!

پس اگر می خواهید در جذب همسر دلخواه خود موفق شوید، باید خودمان را دوست داشته باشیم و به خودمان احترام بگذاریم. ما زمانی می توانیم خودمان را دوست داشته باشیم که ارزش خود را بشناسیم. دوست داشتن خود به این معنا است که به زندگی خود بها بدهیم و تلاش کنیم آن کسی بشویم که می توانیم باشیم.

یادتان باشد وقتی به خود احترام می گذاریم و خودمان را بیشتر دوست می داریم، از آمادگی بیشتری برخوردار می شویم تا عشق دیگران را بپذیریم و دیگران را دوست داشته باشیم.

پس تمرین اول برای جذب همسر دلخواه این هست که:

 1. خودتان را تمام و کمال دوست داشته باشید و بدانید که شما موجودی ارزشمند، دوست داشتنی، توانمند و قابل احترام هستید.

هر روز زمانی را به دوست داشتن خود اختصاص دهید، خود را در آغوش بگیرید، مهارتهای خود را در ذهنتان تصور کنید و خود را در اولویت زندگیتان قرار دهید. طوری با خودتان رفتار کنید که انگار مهم ترین شخصیت روی زمین هستید و همیشه به نیازهای خود حساس باشید.

برای جذب همسر دلخواه ، ابتدا باید خود را دوست داشته باشید

در ادامه این نوشته، راهکارهای دیگری را برای جذب همسر دلخواهتان یاد می گیرید.

خودتان را شبیه به همسر ایده‌آلتان کنید!

یکی از کارهای مهم برای جذب همسر دلخواه این است که تمرین کنید تا شبیه به همسر رویایی خود شوید.

اجازه دهید با یک مثال برای شما این موضوع را توضیح بدهیم. مثلا اگر آرزوی شما این است که با فردی مهربان، متعهد و عاشق خانواده آشنا شوید، ابتدا باید متعهد شوید که این ویژگی ها را در خود ایجاد کنید. یا اگر به دنبال پیدا کردن زن یا مردی هستید که سخاوتمند و معاشرتی باشد، سعی کنید این صفات را در خود ایجاد کنید. یادتان باشد که این کار را به آینده موکول نکنید و از همین امروز و همین لحظه زندگی خود تصمیم بگیرید که شبیه به شخص موردعلاقه خود شوید.

برای اینکه بهتر بتوانید به ویژگی های شخص موردعلاقه خود پی ببرید، می توانید این کار را انجام دهید: چند برگ کاغذ و یک خودکار یا مداد بردارید و در عرض یک ربع یا نیم ساعت، به 10 ویژگی مطلوب و دوست داشتنی همسر دلخواهتان فکر کنید. بعد از اینکه ویژگی های محبوب طرف مقابل را مشخص کردید، تمرین کنید که آن ویژگی ها را در وجودتان تقویت کنید.

بنابراین تمرین دوم برای جذب همسر دلخواه این هست که:

 1. تلاش کنید که ویژگی های همسر رویایی خود را در وجودتان پرورش دهید. با این کار، شبیه به فرد دلخواهتان می شوید و بهتر می توانید شخص مناسب را به سمت خود جذب کنید.

با تقویت رفتارهای خوب و ویژگی های مثبت، هم به فرد بهتری تبدیل می شوید و هم می توانید فرد ایده‌آل خود را راحت تر و بهتر به سمت خودتان بکشانید.

واقعیت این است که با جذب همسر دلخواه و پیدا کردن شریک زندگی خوب، می توانید عشقی بی نهایت را تجربه کنید و روز به روز خوشبخت تر شوید. یکی دیگر از تکنیک های عالی برای جذب همسر دلخواه این است که در ذهنتان، تمرین تصویرسازی ذهنی را انجام دهید.

 

چگونه با تصویرسازی ذهنی، همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟

هر فردی برای ازدواج، از شخصیت مطلوب همسر خود، تصویری در ذهن دارد؛ اما بیشتر افراد این تصویر را به ضمیر ناخودآگاه خود می برند. این تصاویر ذهنی، بسیار قدرتمند هستند و ما را به سوی افراد ویژه ای جلب می کنند که مشخصات آنها از قبل به ضمیر ناخودآگاه ما داده شده است. رایانه داخل ذهن ما، هر کسی را که با تصاویر ذهنی ما همخوانی نداشته باشد را رد می کند و ما را به سمت افرادی می کشاند که با تصاویر ذهنی ما همخوانی داشته باشند. پس اگر می خواهید با فردی پولدار ارتباط داشته باشید، باید تصویر ذهنی خود را متناسب با این شخص بازسازی کنید. اینطور نباشد که از پول بدتان بیاید و به دنبال زندگی با شخصی فوق پولدار باشید!

تمرین سوم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. هر روز یا هر شب، حداقل به مدت نیم ساعت به همسر دلخواهتان فکر کنید و تصویر ذهنی خود را متناسب با این شخص بازسازی کنید. اگر می خواهید همسر آینده شما فردی تحصیل کرده باشد، در ذهنتان چنین شخصی را خلق کنید تا در آینده بتوانید او را راحت تر پیدا کنید.

وقتی بتوانید ذهن خود را برای جذب همسر دلخواهتان آماده کنید، در زمان آشنایی با افراد جدید، ذهن شما آمادگی بیشتری برای برقراری رابطه با آنها را خواهد داشت و چنین افرادی را در کنار شما حفظ خواهد کرد.

در راستای یافتن و جذب همسر دلخواه خود، جذابیت هایتان را افزایش دهید!

اگر شما فردی جذاب باشید، همسر دلخواه شما هم زودتر مجذوب شما خواهد شد. یادتان باشد تا زمانی که جذابیتی وجود نداشته باشد، عشقی هم به وجود نمی آید. پس باید تلاش کنید تا از هر نظر بهتر و بهتر شوید. برای جذاب تر شدن و جذاب ماندن، باید سعی کنید که جذابیت های ظاهری و فردی خود را بیشتر کنید. مثلا می توانید به باشگاه بروید و ورزش کردن را شروع کنید، مهارتهای جدید مانند زبان انگلیسی را یاد بگیرید، مهارتهای مربوط به صحبت کردن و فن بیان را بیاموزید و در شغل خود پیشرفت کنید. با بهتر رفتار کردن، جایگاه شما در نزد افراد بالاتر می رود و به عنوان فردی درجه یک و جذاب به نظر می رسید. برقراری درست ارتباط کلامی، خوش اخلاق بودن و شوخ طبعی با دیگران باعث می شود که در جلب توجه دیگران موفق تر باشید و در نتیجه، در زمان مناسب بتوانید همسر دلخواه خود را نیز جذب خودتان کنید.

پس تمرین چهارم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. سعی کنید که جذاب تر شوید و جذاب تر رفتار کنید. با رفتار محترمانه، درست حرف زدن، ورزش کردن و… شما می توانید نظر مثبت دیگران را جلب کنید و جذاب تر به نظر برسید.

با جذاب تر شدن، در هر جمعی به راحتی می درخشید و در نتیجه، نگاه های دیگران را به سمت خود جذب می کنید. این کار، باعث می شود که فرد موردنظر شما، راحت تر با شما ارتباط برقرار کند و حتی برای شروع رابطه با شما پیش قدم شود.

 

شاد بودن، شاه کلید افراد برای جذب همسری فوق العاده است!

یکی از راهکارهای عالی برای جذب فرد دلخواه و جلب توجه، این است که شما فردی قوی و شاد باشید و روحیه ای شاد داشته باشید. اینکه در هر شرایطی، فردی شاد باشید، فقط به خودتان بستگی دارد. پس تقصیرها را گردن دیگران، شغل خود، خانواده، وضعیت مملکت، گرانی مملکت و… نیندازید و تصمیم بگیرید که فردی شاد باشید. با روشهای آسان سعی کنید که شوخ طبعی و گشاده رویی خودتان را تقویت کنید.

همیشه عادت کنید که لبخندی کوچک داشته باشید و با همین کار ساده، جذابیت های خود را چندین برابر کنید. وقتی به دیگران لبخند می زنید، به طرف مقابلتان سیگنال مثبت را منتقل می کنید و نشان می دهید که فردی شاد و سرزنده هستید.

پس تمرین پنجم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. یاد بگیرید که شاد و قوی باشید و زندگی خود را با شادمانی سپری کنید. در روابط خود، حس شادی و انرژی مثبت را داشته باشید و بدانید که افراد، از بودن در کنار فردی شاد و قوی لذت می برند. با داشتن لبخندی کوچک، نگران نبودن و فراموش کردن دغدغه های زندگی، شما می توانید شادتر و بانشاط‌تر شوید.

اگر فکر می کنید که راه و روش شاد بودن را بلد نیستید، با خواندن کتابهای مربوط به شادمانی و نشاط در زندگی و آموزشهای مرتبط در این زمینه، به شاد بودن و مثبت بودن عادت کنید.

ظاهر زیبا و شیک، رمز جذب همسر دلخواه!

همسر شاد و موفق

یکی از موارد مهم در روابط میان افراد، زیبایی ظاهر فرد است. اگر می خواهید در جذب همسر دلخواه خود موفق باشید، باید به ظاهر خودتان برسید، ورزش کنید، لباس های زیبا بپوشید و همیشه از عطر استفاده کنید. با این کار، فردی شیک و تمیز به نظر می رسید و اعتمادبه‌نفس شما بیشتر می شود. در ضمن، ورزش کردن و رسیدگی به ظاهرتان، باعث می شود سلامتی روحی و جسمی شما نیز بیشتر شود.

هرگز اجازه ندهید که ویژگی های ظاهری شما، اعتمادبه‌نفس شما را از بین ببرد. اگر پوست شما تیره است، با مقداری کرم می توانید سفیدتر شوید. اگر اضافه وزن دارید، با ورزش کردن و رژیم غذایی سالم می توانید به وزن دلخواهتان برسید. اگر موهای شما خوش حالت نیست، می توانید با کمک ژل و اتوی مو، موهایتان را صاف و خوش حالت کنید. اگر لباس شیک و نو ندارید، مقداری پول پس انداز کنید و یک لباس زیبا بخرید. در واقع، کلی روش کم هزینه وجود دارد که با کمک آنها می توانید ظاهری زیباتر و جذاب تر داشته باشید.

پس تمرین ششم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. از این به بعد، به ظاهر خود بیشتر برسید. با استفاده از لباس های شیک، عطر و ادکلن، نظافت شخصی و ورزش کردن، کاری کنید که از نظر جسمی و روحی در سطح خوبی باشید و فردی خوش تیپ و خوش پوش باشید. با انجام این کارها، می توانید جنس مخالف را با زیرکی به سمت خود بکشانید.

انواع روشهای آرایش کردن، ست کردن لباسها با هم، آداب معاشرت در جمع و… را می توانید با یک سرچ ساده در گوگل پیدا کنید و از آنها برای بهبود ظاهر خود استفاده کنید.

برای جذب همسر خوب و مناسب، باورِ خوشبختی را در خود تقویت کنید!

بسیاری از افراد دوست دارند که زندگی خوب و شادی را داشته باشند و با فردی مناسب ازدواج کنند؛ اما در مغز آنها، باور به خوشبختی به صورت مشخص وجود ندارد. باور به خوشبختی یعنی اینکه شما خودتان را لایق یک زندگی شاد و سالم می دانید.

معمولا افرادی که در خانواده خود شاهد دعوا و درگیری والدینشان بوده اند، این طرز تفکر در ذهنشان شکل گرفته است که زندگی مشترک یعنی مشکلات زیاد، عدم تفاهم و درگیری دائمی! اگر شما هم چنین باوری را در ذهن دارید، باید بدانید که در جذب همسر خوب و مناسب خود موفق نخواهید شد؛ زیرا ذهن شما باور به خوشبختی در زندگی زناشویی را ندارد و در نتیجه فردی را به سمت شما می کشاند که بعدها با او دچار مشکل و اختلاف می شوید! پس لطفا قبل از تصمیم به ازدواج و پیدا کردن یک فرد مناسب، این باورهای مخرب را بشناسید و آنها را از بین ببرید.

تمرین هفتم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. لیستی تهیه کنید و باورهای محدود کننده خود در مورد ازدواج را بنویسید. سپس باورهای جایگزین را یادداشت کنید. حالا باید هر روز، باورهای جایگزین را با خود مرور کنید تا باورهای مرکزی شما تغییر کنند و باور به خوشبختی در ذهن شما شکل بگیرد.

مثلا اگر فکر می کنید که دوران مجردی از دوران متاهلی بهتر است، باید این باور ابتدا از ذهن شما پاک شود و باور به زندگی خوب و شاد دونفره در ذهن شما ایجاد شود تا بتوانید ازدواجی سالم و شاد را تجربه کنید.

برای جذب همسر دلخواه خود، اعتمادبه‌نفس خود را بالا ببرید!

اعتماد به نفس

یکی از چیزهایی که به شما در جذب همسر مناسب و ارتباطی سالم و عاشقانه لطمه می زند، کمبود اعتماد‌به‌نفس شما است. کسی که اعتماد به نفسش پایین است، عشق می ورزد تا احساس خوبی به خودش داشته باشد؛ اما کسی که اعتماد به نفس بالایی دارد، احساس خوبی به خودش دارد و از این رو به دیگران عشق می ورزد. یادتان باشد که مردم، از کسی که اعتماد به نفس پایینی داشته باشد خوششان نمی آیند. اگر مرد هستید، باید بدانید که زنان عاشق مردان قدرتمند و بااعتماد به نفس هستند. اگر زن هستید، باید بدانید که هیچ مردی عاشق یک زن ترسو، ضعیف و بی اعتماد به نفس نمی شود. می خواهید فردی فوق العاده و خاص را به زندگی خود دعوت کنید؟ پس روی اعتماد به نفس خود باید کار کنید.

حالا چه کار کنید تا اعتماد به نفس شما بیشتر و بیشتر شود؟

 • برای افزایش اعتماد به نفس، ابتدا باید ریشه ترسهای خود را در خاطرات کودکیتان جستجو کنید. بچه هایی که توسط پدر و مادر مدام سرزنش و تحقیر می شوند، معمولا اعتماد به نفس بالایی هم ندارند.
 • بعد از ریشه یابی ترسهای کودکی و خاطرات بد، احساسات منفی گذشته را دور بریزید و آنها را با خود حمل نکنید! گذشته، جایی در لحظه حال ندارد. پس اگر می خواهید از شر ترسها و نگرانی ها راحت شوید، تمام احساسات منفی را به گذشته برگردانید و اجازه دهید در همان گذشته باقی بمانند. تصمیم بگیرید که یک زندگی تازه و آزادانه را تجربه کنید و دیگر نگذارید غرور و شخصیت شما نادیده گرفته شود.
 • برای تقویت اعتماد به نفس خود، قدم های کوچک تعیین کنید تا بتوانید با مقداری تلاش، به آنها برسید. همین پیروزی های کوچک باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود.
 • تلاش کنید تا مانند افراد با اعتماد به نفس بالا رفتار کنید. کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند، خوب حرف می زنند، از خود به خوبی مراقبت می کنند، عملکرد خوبی دارند و با دیگران درست رفتار می کنند.
 • با تلاش کردن و رسیدن به اهداف کوچکتان، هر روز اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. به خودتان افتخار کنید و با خود، به خوبی رفتار کنید. همیشه یادتان باشد که شما فردی ارزشمند و محترم هستید.

این راهکارها، به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. با افزایش اعتماد به نفس، جنس مخالف را مانند یک آهنربا به سمت خود می کشانید و می توانید از بین آنها، فرد موردعلاقه خود را به راحتی پیدا کنید.

پس تمرین هشتم برای جذب همسر دلخواه این هست که:

 1. با انجام کارهای هوشمندانه و دستیابی به اهداف کوچک، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. به مردم نشان دهید که به خودتان اهمیت می دهید. با استفاده از دوره های افزایش اعتماد به نفس و کتابهای مرتبط، می توانید در تقویت اعتماد به نفستان موفق تر عمل کنید.

تا اینجا، شما راهکارهایی را خواندید که به شما کمک می کند از هر نظر شخصیتی سالم تر، قوی تر و جذاب تر داشته باشید. این نکات، برای جذب فرد دلخواه شما بسیار مهم هستند. ادامه این نوشته را بخوانید تا با دیگر روشهای موثر برای جذب همسر مناسب بیشتر آشنا شوید.

برای جذب همسر دلخواه خود، باید مسئولیت پذیر باشید!

بسیاری از افراد آمادگی داشتن رابطه ای جدی را ندارند. حتی ممکن است این افراد بسیار دوست داشتنی باشند و شما را نیز خیلی دوست داشته باشند؛ اما پختگی و مسئولیت پذیری کافی را ندارند! اگر می خواهید در جذب فرد موردنظرتان موفق باشید، باید رفتاری بالغانه داشته باشید؛ در غیر این صورت، طرف مقابل احساس می کند که با یک بچه روبرو است و آینده ای با او ندارید. پس اگر می خواهید در جذب همسرتان موفق باشید، باید مسئولیت تمام زندگیتان را برعهده بگیرید و رفتاری بالغانه داشته باشید.

پس تمرین نهم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. مسئولیت پذیر باشید؛ یعنی بتوانید پول کافی را برای زندگیتان دربیاورید، کارهای زندگی خود را خودتان انجام دهید، اشتباهاتتان را به گردن دیگران نیندازید و 100% مسئولیت زندگی خود را بپذیرید.

درست است که این موضوع، در اوایل به نظر سخت و دشوار می رسد؛ اما به مرور زمان به وضوح حس می کنید که بزرگتر شده اید و خودتان، مسیر زندگیتان را مشخص خواهید کرد.

برای جذب همسر دلخواه، یاد بگیرید که روحیات و احساسات خود را ابراز کنید!

تا وقتی که روحیات و احساسات خود را نشان ندهید، طرف مقابل متوجه نمی شود که چه در وجود شما و ذهن شما می گذرد. پس اگر جزو آدمهایی هستید که هرگز احساساتشان را بر زبان نمی آورند، از این به بعد یاد بگیرید که با کلامتان و با انجام یک کار کوچک، به فرد موردنظرتان نزدیک شوید، از او تشکر کنید و نشان دهید که به او اهمیت می دهید.

پس تمرین دهم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. یاد بگیرید که احساسات خود را به خوبی ابراز کنید. تمرین کنید تا بین ابراز احساساتی مانند عشق، تشکر، خشم، نگرانی، عصبانیت، ناراحتی و… تفاوت قائل شوید و بتوانید هر کدام از این احساسات را با روش مناسب نشان دهید.

مردها معمولا در نشان دادن احساساتشان مشکل دارند؛ اما نیازی نیست خجالت بکشید و احساس بدی داشته باشید. احساس داشتن و بروز آن، یکی از داشته های ارزشمند ما انسانها است که از آن می توانیم برای داشتن زندگی بهتر استفاده کنیم.

شروع فعالیتهای جدید در راستای جذب همسر دلخواه!

ملاقات با افراد جدید

اگر می خواهید هم فرد جذاب تر و قدرتمندتری شوید و هم سریعتر بتوانید همسر دلخواه خود را پیدا کنید، باید به سراغ فعالیتهای جدید بروید. پیشنهاد می کنیم فعالیت هایی را شروع کنید که تا پیش از این به سراغ آن ها نرفته اید. مثلا می توانید در فعالیتهای دسته جمعی، ورزشها، جلسات کاری و دورهمی ها شرکت کنید تا با افراد بیشتری آشنا شوید. اگر در حال تحصیل هستید یا در جایی کار می کنید، از همین امروز دایره ارتباطات خود را گسترش دهید و با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید. یادتان باشد که تقویت ارتباط اجتماعی در پیدا کردن و جذب همسر دلخواه بسیار موثر است.

پس تمرین یازدهم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. فعالیتهای جدید را امتحان کنید. با افراد جدید آشنا شوید و با آنها ارتباط برقرار کنید. با این کار، روابط اجتماعی خود را تقویت خواهید کرد و شانس شما برای جذب فرد موردنظرتان بیشتر می شود.

به خودتان زمان بدهید تا با افراد جدید، ارتباطی عمیق برقرار کند. شاید در ابتدا، با ورود به جمع های بزرگ راحت نباشید؛ اما به مرور زمان در دوست یابی و ارتباط با دیگران مهارت زیادی کسب خواهید کرد.

برای جذب همسر دلخواه خود، مثبت اندیش و شکرگزار باشید!

شکرگزاری، قدرت عجیبی دارد. با شکرگزاری از نعمتهای فعلی، راه ورود نعمتهای جدید را به زندگیتان باز خواهید کرد. همیشه از خداوند بابت داشته هایتان تشکر کنید و نگرش مثبتی داشته باشید. افراد مثبت اندیش، همیشه جذاب و دوست داشتنی هستند. پس تمرین کنید که خوش بین باشید. در هر مشکلی، فرصت نهفته در آن را ببینید و زندگی را مانند دریایی از اتفاقات مثبت نگاه کنید. افراد مثبت اندیش، راحت تر وارد ارتباط می شوند، مشکلاتشان را سریع تر حل می کنند و به شریک زندگی خود نیز حس آرامش و امنیت را منتقل می کنند.

پس تمرین دوازدهم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. شکرگزاری و مثبت اندیشی را تمرین کنید. هر روز تمرین کنید که فردی مثبت نگر باشید، به توانایی های خود اعتماد کنید و باور داشته باشید که می توانید همیشه اوضاع را به نفع خود بهتر کنید. برای عادت کردن به شکرگزاری، می توانید از اپلیکیشن های موبایلی نیز استفاده کنید.

با انجام این کارها، به شخصی بهتر و ارزشمند تبدیل می شوید و خودتان به خوبی حس می کنید که نسبت به گذشته خود پیشرفت کرده اید.

مشتاقانه منتظر ورود و جذب همسر دلخواه خود باشید!

برای جذب همسر دلخواه و آشنایی با فرد رویاهایتان، لحظه شماری کنید و به نوعی این اشتیاق را به جهان نشان دهید. هر چند وقت یکبار، برگه مربوط به مشخصات فرد رویاهایتان را بخوانید و در ذهنتان تجسم کنید که با او ازدواج کرده اید و زندگی شیرینی دارید. حتی می توانید درباره مراسم عروسی، ماه عسل، خانه رویایی و دیگر زوایای ازدواجتان فکر کنید و درباره آنها تصمیم بگیرید. با این کار، روند جذب همسر دلخواه برای شما سریعتر انجام می شود و به زودی فرد دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

پس تمرین سیزدهم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. درباره جذب همسر دلخواه و مناسب خود، اشتیاق داشته باشید و اشتیاقتان را نشان دهید. به ازدواج با آن شخص فوق العاده و جذاب فکر کنید. از داشتن زندگی آینده و خوشبختی خود، خوشحال باشید و احساس کنید که به آرزوی خود دست پیدا کرده اید.

خیلی از افراد، با نوشتن مشخصات فرد رویاهایشان و فکر کردن به چنین شخصی، خیلی زود توانسته اند او را پیدا کرده و با او ارتباط برقرار کنند. اگر شما مدتی این کار را انجام دهید، تاثیر مثبتش را به خوبی حس خواهید کرد. اگر مدت زمان زیادی این کار را کردید؛ اما نتیجه و تاثیر آن را ندیدید، بهتر است به مشاور مراجعه کنید.

برای جذب همسر دلخواهتان، ثابت قدم باشید!

اگر به تازگی از شخصی خوشتان آمده است و می خواهید به او نشان دهید که عاشقش شده اید، باید این حس را به آرامی به او منتقل کنید. اگر یک مرتبه ابراز احساس کنید، آن شخص هول می کند و ماجرا به صورتی که شما می خواهید پیش نخواهد رفت. در عشق ورزی، ثابت قدم باشید؛ اما پررو و بی حیا نباشید. طرف مقابل را با عشق شدید و ناگهانی خود، کلافه نکنید. کم کم و به تدریج در قلب طرف مقابل خود نفوذ کنید؛ زیرا با این کار، جایگاه شما در قلبش محکم تر می شود. یادتان باشد که از مهارتهای او تعریف کنید و کم کم مهربانی و عشقتان را به او نشان دهید.

پس تمرین چهاردهم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. به تدریج و کم کم عشق خود را به فرد مقابل نشان دهید و سعی کنید که نظرش را به خود جلب کنید. قدم به قدم به آن شخص نزدیک شوید. عجله نکنید و به او فرصت بدهید تا به احساس شما پی ببرد.

خب حالا به سراغ یکی از موانع جذب همسر دلخواه می رویم که در تمامی برخوردها کاملا مشخص می شود و حتی به زندگی مشترک و رابطه عاشقانه شما نیز می تواند صدمه جدی وارد کند.

برای جذب همسر دلخواه خود، استرستان را کنترل کنید!

یکی از موانع جذب همسر دلخواه، این است که مدام استرس و نگرانی داشته باشید. وجود استرس باعث می شود که نتوانید به خوبی رفتار کنید، مدام از واکنش طرف مقابل نگران باشید، گاهی اوقات دروغ بگویید و در کل، به درستی روی رابطه خود تمرکز نداشته باشید. شما باید یاد بگیرید که استرس خود را کنترل کنید تا بتوانید در جذب شخص موردنظرتان موفق شوید.

پس تمرین پانزدهم برای جذب همسر دلخواه این است که:

 1. با کمک روشهایی مثل مدیتیشن، یوگا، نفس عمیق و… در زمان حال زندگی کنید. نگران گذشته و آینده نباشید. اگر چیزی را از طرف مقابل پنهان کرده اید و بابت این موضوع استرس دارید، بدانید که صداقت، یکی از مهم ترین موارد در زندگی است و اگر صداقت نباشد؛ همیشه یکی از پایه های زندگی مشترک شما سست خواهد بود. پس استرس را از خود دور کنید و عشق را به وجودتان دعوت کنید.

تا اینجا، شما 15 تمرین عالی برای جذب همسر دلخواهتان را یاد گرفتید. در ادامه این مطلب، می خواهیم درباره قوانین جذب همسر و بایدها و نبایدهای این موضوع با شما صحبت کنیم. پس در ادامه این نوشته، همراه ما باشید.

بایدها و نبایدهای جذب همسر دلخواه

وقتی می خواهید فردی مناسب و عالی را پیدا کرده و با او ارتباط برقرار کنید، این قوانین را به یاد داشته باشید.

 • درباره فرد موردنظرتان، اطلاعات کافی را به دست آورید. با تدبیر و هوشمندی، شرایط او را بسنجید و سپس تصمیم نهایی را برای ارتباط با او را بگیرید.
 • در جذب همسر دلخواه خود، به سلامت روانی و سلامت عاطفی طرف مقابلتان توجه داشته باشید.
 • تنها در صورتی وارد ارتباط جدی شوید که بتوانید برای همه عمرتان متعهد شوید و نسبت به همسرتان متعهد بمانید.
 • سعی نکنید که طرف مقابل را تغییر دهید. این حقیقت را بپذیرید که تغییر در رفتارهای فردی و شخصیت ذاتی افراد به سختی انجام می شود؛ پس حساسیت بیش از حد نداشته باشید و سعی نکنید که همه چیز را کنترل کنید.
 • بیش از اندازه در انتخاب همسر عجله نداشته باشید. تا زمانی که به شناخت کافی از طرف مقابل نرسیده اید، تصمیمات جدی نگیرید!
 • برای دلِ دیگران و جلب رضایت آنها وارد ارتباط نشوید. بعضی از افراد، به خاطر دل مادر و پدرشان با یک خانم یا آقا آشنا می شوند؛ اما باید بدانید که ازدواج برای راضی کردن دیگران، اصلا کار درستی نیست. ازدواج و پیدا کردن همسر را یک موضوع اجباری ندانید؛ بلکه با خواست و اراده خودتان و آگاهی کافی تصمیم به ازدواج بگیرید.
 • هرگز به خاطر ترحم به کسی، وارد رابطه نشوید! مثلا به خاطر بی پول بودن، بی سرپرست بودن، مشکلات جسمی و… طرف مقابل را انتخاب نکنید؛ زیرا ممکن است در بلندمدت نظرتان عوض شود.
 • یکی از موانع جذب همسر دلخواه، خلاهای احساسی و روحی است. هرگز برای پر کردن این خلاها ازدواج نکنید. بهتر است ابتدا به پیش مشاور بروید و کاملا درمان شوید و سپس به دنبال همسر دلخواهتان بگردید.
 • وقتی می خواهید همسر مناسبتان را پیدا کنید، فقط به یک جنبه فکر نکنید! مثلا به دنبال فردی نباشید که پولدار است ولی زیبایی، جذابیت و… را ندارد. درست است که زیبا بودن، جذاب بودن، پولدار بودن و… بسیار مهم هستند؛ اما هر چیزی باید به جای خودش باشد. تنها به یک موضوع بسنده نکنید و همه جوانب را بسنجید.
 • اگر با شخصی آشنا شده اید و در همان دوران دوستی و نامزدی از او رفتارهای ناپسند دیده اید، بهتر است از او دست بکشید.
 • یادتان باشد که تنها بودن، بسیار بهتر از ازدواج کردن با فردی نامناسب است. پس برای فرار از تنهایی به سراغ افراد نروید و وقتتان را با تفریح کردن، مطالعه، ورزش، یادگیری مهارتهای جدید و… پر کنید و هر زمان واقعا آماده بودید، به دنبال جذب همسر دلخواه خود باشید.
 • یکی از کارهای مفید در روند جذب همسر دلخواه، گفتگو و مشورت با مشاور است. از طرف مقابلتان بخواهید که با هم به پیش مشاور بروید و با این کار، شادی و سلامتی رابطه خود را تضمین کنید.
 • یکی از کارهایی که اکثر دخترها و پسرها نادیده اش می گیرند این است که بعد از اتمام رابطه قبلی، فوراً وارد رابطه جدید می شوند. یادتان باشد که ابتدا باید اجازه دهید که زخم رابطه قبلی بهبود پیدا کند و سپس به رابطه جدید تن دهید. این موضوع واقعا مهم است.

در این نوشته با 15 تمرین عالی برای جذب همسر دلخواه آشنا شدید و بایدها و نبایدهای مسیر جذب فرد مناسب را نیز یاد گرفتید. با همین نکات، شما می توانید شخصیت خود را رشد دهید، ارتباطات موثرتر و بهتری را تجربه کنید و شانس بیشتری برای جذب یک فرد خاص و فوق العاده داشته باشید.

جمع بندی:

در انتهای این نوشته می خواهیم 15 تمرین عالی برای جذب همسر دلخواه را با هم مرور کنیم تا بهتر بتوانید آنها را به خاطر بسپارید:

 1. برای جذب همسر دلخواه، خود را دوست داشته باشید و به خود احترام بگذارید.
 2. سعی کنید که که ویژگی های همسر رویایی خود را در وجودتان پرورش دهید و شبیه به فرد دلخواهتان شوید.
 3. با کمک تکنیک تصویرسازی، ذهن خود را برای جذب همسر دلخواهتان آماده کنید.
 4. یاد بگیرید که جذاب تر شوید و جذاب تر رفتار کنید.
 5. شاد و قوی بودن را تمرین کنید و در روابط خود، حس شادی و انرژی مثبت را داشته باشید.
 6. با استفاده از لباس های شیک، عطر و ادکلن، نظافت شخصی و ورزش کردن به ظاهر خود بیشتر برسید.
 7. باورهای محدود خود در مورد ازدواج را بنویسید و آنها را با باورهای مثبت و خوشبختی آفرین جایگزین کنید.
 8. با دستیابی به اهداف کوچک، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. یادتان باشد که اعتماد به نفس، شاه کلید ازدواج موفق و یک زندگی باشکوه است.
 9. مسئولیت پذیری را تمرین کنید و خودتان را مسئول تمام مشکلات و خوبی های زندگیتان بدانید و در جهت بهتر شدن اوضاع تلاش کنید.
 10. برای جذب همسر دلخواه خود، صمیمیت کلامی را یاد بگیرید و روحیات و احساسات خود را ابراز کنید.
 11. فعالیتهای جدید را شروع کنید و با افراد بیشتری آشنا شوید.
 12. هر روز و هر لحظه، شکرگزاری و مثبت اندیشی را تمرین کنید.
 13. درباره جذب همسر دلخواه و مناسب خود، اشتیاق داشته باشید و خوشحالی خود را نشان دهید.
 14. اگر فکر می کنید که همسر دلخواه و جذاب خود را پیدا کرده اید، کم کم مهربانی و عشقتان را به او نشان دهید.
 15. با کمک روشهایی مثل مدیتیشن، یوگا، نفس عمیق و… در زمان حال زندگی کنید و به فردی آرام و دوست داشتنی تبدیل شوید.

 

 

 

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 6

دیدگاهتان را بنویسید