چرا اتفاقات بد بعد از ترک خودارضایی میوفتن!؟

bad-happens-after-quit-masturbation
4.9
(8)

کاربری از ما پرسیده بودند: سی و هفت روزه که خودارضایی رو کنار گذاشتم ، ولی سه تا اتفاق خیلی بزرگ در زندگیم افتاده ، دختری که می خواستم ازدواج کرده و رفته و یک سری اتفاقات دیگه ای که خیلی حالم بده و دارم گریه می کنم و نمی دونم چیکار کنم؟ تقریباً دارم نا امید میشم ، چیکار کنم؟ سؤال خوبی هست. عزیزان فرقی نمی کنه که ما این مشکلاتی که برامون پیش اومده ، توی دورانی باشه که اگر خودارضایی رو ادامه می دادیم ، این اتفاقات پیش می اومد و وقتی ترک کردیم ، این اتفاقات پیش اومده. یعنی فرقی نمی کنه که  شما فکر کنید چون این عادت رو ترک کردید ، این اتفاقات افتاده. این از نکته اول.

نکته دوم: اگر شما فرض کنید که خودارضایی رو ادامه می دادید و دچار اون مریضی و اعتیاد بسیار مخرب بودید و این مشکلات رو هم داشتید ، اونوقت می خواستید چیکار کنید؟ بسیار بسیار بدتر بود. چون هر خودارضایی انرژی انسان رو بسیار تخلیه می کنه ، حال روحی و معنوی رو واقعاً کن فیکون می کنه و خیلی حال انسان رو بد می کنه. این مشکلات رو داشتید و بعد مشکلاتی که برای زندگیتون پیش اومد ، می خواستید باهاش دست و پنجه نرم کنید. بسیار کار سخت تری بود.

می دونم که ما وسوسه میشیم که وقتی یک مشکلی برامون پیش میاد ، مثل ازدواج کردن عشقمون ، مشکلات مالی و… هر اتفاقی که پیش میاد ، ما وسوسه میشیم بریم یک مسکن قدرتمند بزنیم و خودمونو آروم کنیم. این مسکن چیه؟ خودارضاییه. و این وسوسه می دونم که هست و خیلی سخته. مخصوصاً برای کسی که زیر سه ماه پاکی داره ، این وسوسه خیلی روی مخ انسان می کوبه و میگه: برو یه خودارضایی بکن تا رها شی ، آروم شی.

هر آنچه تو را نکشد ،  قوی ترت می کند

ولی عزیز من شما باید تحمل کنید و این دوران رو بگذرونید و اصلاً چه بسا اینها سر راه تو قرار گرفته که تو رو قوی کنه. که وقتی شما می خواید یک تغییر بزرگ در زندگیت انجام بدی ، از همون روزی که تصمیم می گیرید ، یک چیزی به اسم مقاومت شکل می گیره. حس می کنید که زمین و زمان وایسادن جلوی شما که نگذارند شما تغییر کنید. این یک حالتی هست که میشه گفت صد در صده یا قانونه ، ولی خیلی وقت ها پیش میاد ، یک مقاومت هایی پیش میاد که برای قوی کردن شما هست. و برای این هست که شما یاد بگیرید که بدون مسکن و بدون مواد مخدر (خودارضایی) زندگی رو ادامه بدید.

باید روش کار کنید و حتی اگر شده گریه هم کنید ، همونطور که توی پیام گفته بودید: من گریه ام می گیره و حالم بده ، اشکال نداره. گریه کن ، اینقدر گریه بکن ، ولی خودارضایی نکن. چه اشکالی داره گریه کنی؟ با مشکلات زندگی مثل یک انسان بالغ رفتار کنیم. نه مثل یک انسانی که فرار می کنه و دنبال مسکن می گرده. حالا هر کسی یک مسکنی داره. یکی خودارضاییه ، یکی مشروبه خدای نکرده ، یکی مواد مخدره ، یکی اعتیاد به کار داره!

مثلاً روزی از بیست و چهار ساعت ، بیست ساعتش رو کار می کنه ، اینقدر کار می کنه ، از ندگی فرار می کنه و میره پای کامپیوتر و بازی های کامپیوتری. همه اینها فرار کردن از مسؤلیت ها در زندگی ما هست. به خداوند توکل کن. همون خدایی که به تو کمک کرده که سی و هفت روز پاک بمونی ، به تو کمک خواهد کرد که این مشکلات رو هم برطرف کنی. اون خانمی که ازدواج کرد و رفت ، مطمئن باش برای شما مناسب نبوده.

بعد از ترک حتماً هفت ماه در دوره سالیتود بمانید

اگر جفت الهی شما بود ، حتماً تا الان به او رسیده بودی و الان زوده که به ازدواج فکر کنی. چند ماهی پاک باش و بعد از این مدت می تونی دوره های ما رو شرکت کنی. دوره سالیتود که هفت ماه باید روی خودت کار کنی و بالغ بشی. یک انسان بالغ معنوی و بعد از او بری دنبال ازدواج کردن. اگر کسی سی روز ، دو ماه و حتی سه ماه از خودارضایی پاک هست ، به نظرم اصلاً فکر ازدواج نباشید. چون اتفاق های ما و دید ما خیلی محدوده در اوایل پاکی.

باید روی خودتون بیشتر کار کنید. دوره هفت ماهه سالیتود رو کار کنید و که روحتون قدرتمند بشه و خیلی چیزها رو در این عالم ببینید و بعد برید ازدواج کنید. بقیه مشکلات رو هم به خدا بسپارید و فقط و فقط پایداری و استقامت ، پایداری و استقامت و پایداری و استقامت. یک جمله خیلی خوب در این رابطه: شما فکر نکنید برای رسیدن به ثروت به هوش زیادی نیاز دارید یا به پدر پولداری نیاز دارید.

نه! فقط استقامت و مداومت در هر مسیری شما رو به مقصد می رسونه. مولا علی علیه السلام می فرمایند: هر کاری که شروع کردی ، حداقل می نی مم یک سال ثابت قدم باش و مداومت داشته باش توی اون مسیر تا یک نتیجه ای به شما برسه. وگرنه سه ماه و یک ماه و… فایده ای نداره.

 

میانگین امتیاز 4.9 / 5. تعداد آرا: 8

2 دیدگاه برای “چرا اتفاقات بد بعد از ترک خودارضایی میوفتن!؟

 1. شاهین عرب
  شاهین عرب گفته:

  با درود فراوان به شما میخواستم بگم این اتفاقات با ترک خود ارضایی بسیار ربط دارن، در اصل زمان رسیدن به این اتفاقات بسیار بیشتر از این بوده ولی به جهت تجمع انرژی جنسی و فعالیت یکباره زیاد چاکرای نافی و به تبع آن خورشیدی که تا قبل از این انرژی بهشون نمیرسیده، ارتعاش شدیدی آزاد شده و زمان رسیدن ماشین شما به این مقاصد در ناخودآگاهتان کوتاه شده. ۱۰۰ البته با پاکسازی مراکز انرژیکی و تغییر نگاهتون به زندگی اتفاقات خوب بسیار زیادی را در کوتاه مدت جذب میکنید، استقامت کنید.

  • گفته:

   سلام …

   بله بسیار تعبیر زیبایی داشتید وقتی این انرژی های منفی را پاکسازی کنیم و مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرم ، دیدگاه خودمون رو به زندگی تغییر دهیم یقیناً به زندگی بهتری دست پیدا می کنیم …

دیدگاهتان را بنویسید