سیراب شدن از شهوت

سیراب-شدن-از-شهوت
5
(1)

توی این ویدیو اومدم کنار جوی آب دارم گذر عمر رو نگاه می کنم و جای همگی خالی. بسیار جای باصفا و صدای آب بسیار زیباست و دارم لذت می برم. در رابطه با سیرایی از شهوت می خواستیم صبحت کنیم. چونکه کاربری گفت: کانال ما رو به یکی از دوستان یا نزدیکانشون معرفی کرده بودن و ایشون امتناع می ورزیدن از اینکه بیان آموزش های ما رو ببینن. حالا توجیهی که برای خودشون آورده بودن این بود: این آقای جواد زارع که داره این حرف ها رو می زنه، خودش رفته خارج لذت هاشو برده، سیراب شده از شهوت و حالا برگشته و اومده به ما می گه نکنید این کار رو.

ببینید دوستان شهوت اگر سیرایی داشت و اگر نقطه پایانی داشت که بخواد آدم بتونه سیر بشه و بگه: خب من رفتم دنبال شهوترانی، رفتم دنبال لذت نفس و سیر شدم و تکمیل شدم مثل غذا خوردن، دیگه هیچی نمی خوام و حالا مثلاً می خوام برگردم به سمت خداوند، اگر اینجور بود که فوق العاده خوب بود؛ ای کاش اینجوری بود که نقطه پایانی برای شهوت در نظر بگیریم. اصلاً اینطور نسیت باور کنید. حالا من خودم و مثال می زنم: اگر من برگشتم و به لطف خداوند در مسیری که توی زندگیم داشتم و حالا شهوت رانی هم می کردم و بالاخره گمراه بودم، اگر هر طوری بود اگر لطف خداوند شامل حال من نشده بود و این مسیری رو که رو به جهنم داشتم و خداوند کات نمی کرد و دست من و نمی گرفت و نجاتم نمی داد، معلوم نبود الان من کجا باشم؟ معلوم نبود الان من بتونم بیام در رابطه با ترک شهوترانی و کارکردن روی نفس و… بخوام بیام صحبت کنم؛ غیر از لطف خداوند مگر چی بوده که تونسته کمک کنه که من بتونم برگردم و نه تنها من بلکه خیلی از کاربران عزیزی که آموزش های ما رو گوش دادن و شهوترانی، خودارضایی و رابطه های نامشروع رو کنار گذاشتن، همش لطف خداست.

اگر خداوند نباشه که هیچ وقت ما نمی تونیم سیر بشیم و بگیم: خب من سیر شدم، بسمه و حالا می خوام مثلاً برگردم و توبه کنم. اگر خدا لطف نکنه و کسی برنگرده، یعنی لطف خداوند اینجوریه که حالا یه آموزش هایی رو مثلاً ما توی زمینه ای داریم می دیم، اگر کسی این ها به گوشش رسید، خدا اون شخص رو دوست داشته که این پیام ما به دستش رسیده و ما کاره ای نیستیم. اینکه اگر این پیام به دستش رسید و خدا کمکش کرد، دیگه اونجا باید پیام رو باید بگیره و بدونه اینجا وقتشه که برگرده.

این نیست که بگه من یه کم دیگه ادامه بدم، سیر بشم. سیر نمی شه، شهوت سیرایی نداره. همیشه گفتم: آخر راه شهوترانی مردنه، مرگه مرگ… واقعاً شهوت انسان رو می کشه و راحت می کنه. حالا به هر طریقی؛ یا از طریق بیماری ایدز یا از طریق خودکشی یا از طریق هر چیزی که خودتون می دونید. کسانی که به شهوت دچار می شن، پایانی براش نمی شه متصور شد. آتیشی هستش که هر شهوترانی که انسان انجام می ده، مثل اینه که دوباره بنزین روی اون آتیش ریخته و دوباره بزرگتر می شه. و دیدید دیگه فیلم های پورن چه کارهای عجیب و غریبی که نمی کنن و هیچ وقت هم ارضا نمیشن و نهایتش هم مرگه برای هر کسی که دچار شهوترانی شد.

پس اگر دوست یا عزیزی دارید که آموزش های ما رو گوش می کنه و فکر می کنه که مثلاً حالا من رفتم خارج سیراب شدم و حالا برگشتم، نه! اصلاً من کاری نکردم در مقایسه با اون کارهایی که می شه توی شهوترانی توی خارج از کشور کرد؛ شاید یک سر سوزنش رو هم من تجربه نکردم. ولی خیلی مسیر برای رسیدن به جهنم توی مسیر شهوترانی بازه. و واقعاً می شه این کار رو کرد که انسان خودش رو به جهنم برسونه، به قعر آتش و به قعر تنزل روح انسان می تونه برسونه. هیچ وقت هم سیرایی نداره و هیچ نقطه پایانی هم براش وجود نداره.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

3 دیدگاه برای “سیراب شدن از شهوت

  1. yas
    yas گفته:

    سلام
    خیلی زیبا بود
    روح انسان مثل یک کانال بی انتهاست حریص بودن انسان نسبت به هر چیز در نظر بگیری همینه کسی که حرص پول و ثروت داره مگه هیچ وقت سیر میشه بجز با مرگ یا کسی که حرص علم داره یا هر کار خوب یا بدی که انسان در اون مسیر قرار بگیره انسان هم صفات خوب هم بد در هر دو تا میتونه حریص باشه کاش ما از آنهایی باشیم که حریص خوبی های این عالم هستند

دیدگاهتان را بنویسید