تاثیر ختنه در زود انزالی

Circumcision and premature ejaculation
3.3
(7)

کاربری به ما پیام دادن و گفتن: من یک جایی شنیدم یا خوندم که یکی از دلایل زودانزالی در مردان این هستش که یک ختنه اشتباه انجام شده روی اونها. و باید روی این موضوع بحث کنیم. ختنه میاد یک سری گوشت های اضافی رو از قسمت جنسی مردها بر می داره برای نظافت در دین اسلام و در دین یهود این کار توصیه شده و همه انجام میدن و بسیار کار پسندیده ای هست.

 

چون اون قسمت پوست اضافه برداشته می شه و یه ذره تماس مستقیم تری میشه هنگام دخول برقرار کرد ، بعضی ها فکر می کنن این می تونه دلیلی باشه که مرد مشکل زودانزالی داره و نمیشه درمانش کرد.

 

شاید اون یک پوست اضافه یک ذره حایل باشه بین آلت مرد و قسمت جنسی زن ، ولی نبودن اون هم هیچ فرقی نمی کنه در اینکه ما بخوایم زودانزالی از وجودمون درمان کنیم. تموم این دغدغه ها به خاطر این میاد که ما همه چیز رو در قسمت جنسی مردها خلاصه می کنیم و قسمت های دیگرش در رابطه با همسرش رو دخیل نمی دونیم.

 

مغز ، انرژی های بدن ، عضلات درونی ، وقتی که اونها رو در نظر نگیریم و فکر کنیم که رابطه زناشویی در مرد یعنی فقط آلت جنسی مرد ، اونوقت میگیم این آلت ختنه اشتباهی روش انجام شده باشه ، دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد! اصلاً اینطور نیست.

 

اولاً باید یاد بگیریم هیچ وقت صفر و یک به هیچ قضیه ای نگاه نکنیم. مثلاً برای من فلان اتفاق افتاده و دیگه نمی تونم فلان کارو بکنم! من کتف چپم توی یکی از باشگاه های بدنسازی حدوداً پانزده سال پیش آسیب دید و هنوز که هنوزه خوب دستم بالا نمیاد. این باعث شد که من ورزش رو کنار بگذارم؟ نه. آیا این باعث شد که من دیگه بدنسازی نکنم؟ نه.

تجربه چند ارگاسمی و کنترل انزال در دوره ستارگان زناشویی

بدنسازی رو جوری انجام میدم که به قسمت کتفم فشار وارد نیاد. مثلاً اگر بدنسازی کار کنم یا اگر ورزش رزمی رو تا اونجایی که وقت داشته باشم ، انجام میدم. و نمیگم دیگه چون برای من اینطوری شده ، ورزش رزمی برای من تعطیل شد. اصلاً ختنه اشتباه رو من نمی دونم چیه؟ ولی کلاً خود ختنه هیچ فرقی نمی کنه که کسی ختنه کرده باشه یا نکرده باشه ، از نظر درمان زودانزالی هیچ فرقی نمی کنه. و ما مسلمان ها همه ختنه شدیم.

 

و شما باید یاد بگیرید روی تنفس و تمرکز با هم خیلی کار کنید. همچنین انرژی های جنسی که خیلی جمع میشه توی رابطه زناشویی. حجم بزرگی از انرژی جنسی در این قسمت جمع میشه و درجه حرارتش هم میره بالا و باعث میشه که مرد به انزال برسه.

 

یعنی مثل یک دیگی می مونه که به جوش اومده و درش می خواد بپره. این پریدن در یعنی انزال شدن مرد و تخلیه انرژی. ما میایم میگیم نمی خواد بذاری این دیگ درش بپره و فشارش رو کم کن و حرارتی که این دیگ داره ایجاد می کنه ، مثلاً فرض کنیم لوله کشی کنیم بخارش که داره میاد ، بره یه جای دیگه ، یه جور دیگه استفاده کنیم.

 

اینها رو در دوره ستارگان زناشویی با روش کنگفوی جنسی که از شرق گرفته شده به شما آموزش میدیم. اصلاً نباید نگران این باشیم که آلت جنسی مرد به چه شکلی و چه صورتی هست. و نه تنها مرد می تونه زودانزالی خودش رو درمان کنه ، بلکه می تونه به فراتر از این هم برسه. مثل تجربه چند ارگاسمی. یعنی چندین بار به ارگاسم برسه ، بدون اینکه به انزال برسه.

 

 چون ما با تمرین و تکرار می تونیم بین ارگاسم و انزال تفکیک بندازیم و اینها رو از هم جدا کنیم.

روانشناسی درمان زودانزالی ، تمرینات فیزیکی و کنگفوی جنسی را می آموزید

هر چند بار که خواستیم به ارگاسم برسیم ما مردها ، بعد انزال انجام بشه و یا انزل اصلاً انجام نشه. و واقعاً این اشتباه بسیار بزرگیه که ما ارگاسم و انزال رو یکی در نظر گرفتیم و فکر کردیم که اونها یکی هستند.

 

و برای خیلی از مردان وقتی که میگی: لذت جنسی رو تعریف کن ، میگه: لذت جنسی یعنی ارضا شدن و انزال داشتن و رابطه زناشویی رو تعریف کن ، میگه: لذت جنسی یعنی ارضا شدن و انزال داشتن و رابطه زناشویی بدون انزال رو وتوی یک کتابی می خوندم ، مثل کار بی مزد می دونن! زحمت کشیدی ، لذتش هم نبردی ، چرا؟

 

چون ما یاد گرفتیم فقط انزال انجام بدیم. در صورتی که انزال چیزیه که می تونه در مرحله آخر باشه. ما لذت هامونو حسابی برده باشیم و انتخاب کنیم که حالا می خوام انزال داشته باشم یا نمی خوام داشته باشم. و این توانایی نیاز به تمرین داره. واقعاً نیاز به تمرین داره. مثل یک کنگفو کاری که بدنش قوی شده دیگه. هر وقت بخواد می تونه روی یک دست شنا بره.

 

و تمرین می بره و حداقل سه تا شش ماه تمرین های ستارگان زناشویی رو انجام بدید و هر مشکلی که داشته باشید ، به امید خداوند برطرف میشه. هم از نظر روانشناسی باید روی این قضیه کار کنید ، هم از نظر فیزیکی و تمرینات کنگفوی جنسی که کامل در دوره ستارگان زناشویی اون رو آموزش میدیم.

 

 

 

 

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد آرا: 7

دیدگاهتان را بنویسید