پاکسازی برای ترک خودارضایی

پاکسازی-برای-ترک-خودارضایی
3.8
(4)

توی این ویدیو در رابطه با پاکسازی محیط برای ترک خودارضایی بیشتر صحبت می کنیم. گاهاً شده کاربرانی به ما پیام میدن که: آقای زارع من امروز پورن نگاه کردم و خیلی هم سعی کردم جلوی خودمو بگیرم، ولی خودارضایی کردم. و خیلی ناراحتم. غصه دارم. طرف میگه: مثلاً با یک نفر چت می کردم، حالم بد شد. شریک عشقی من بود و با هم کات کرده بودیم و حالم بده. چیکار کنم؟

گاهی وقت ها که این صحبت ها میشه برای من باور نکردنیه! مگه میشه کسی تا شعاع ده کیلومتری خودش حتی یک عکس و یک دونه فیلم پورن وجود داشته باشه و انتظار داشته باشه خودارضایی و شهوترانی رو کنار بگذاره؟ اگر کسی می خواد خودارضایی و شهوترانی رو کنار بگذاره، باید و باید پاکسازی که توی زندگی خودش انجام میده به شکل مطلق و بدون هیچگونه استثنایی باشه. شماره ها، تلفن ها، مخاطب ها، دوستان و کسانی که روابط چتی عاشقانه باهاشون داشتید، فیلم، عکس و حتی دیدن ویدیوها، حالا YouTube توی ایران فیلتره، ولی توی خارج بازه و کسانی که فیلترشکن نصب می کنن، می تونن YouTube رو باز کنن. YouTube هم پر از فیلم های تحریک کننده هستش. شما در مورد هر چیزی هم سرچ کنید، چند تا ویدیوی سکسی هم لابلاش میاره.

کسی که می خواد ترک کنه، باید از همه این ها پرهیز کنه. و اصلاً امکان نداره. حالا ویدیوهای عادی که هیچی؛ چه برسه به پورن! اصلاً من باورم نمیشه مثلاً وقتی ما توی یک از قدم های ترک خودارضایی می گفتیم: محیطمون رو پاکسازی کنیم. هرگونه فیلم و عکس و سی دی رو گفته بودیم Shift & Delete کنید. سی دی ها رو بشکنید، شماره ها رو پاک کنید، کلاً خودتون رو تا یک مدتی در یک محیط ایزوله قرار بدید. چونکه شما تا محیط رو ایزوله نکنید، نمی تونید از پس خودارضایی بر بیایید. خیلی قدرتمنده. خیلی قویه.

ببینید دوستان اگر می خواید ترک کنید، باید و باید با خودتون رودرواسی نداشته باشید. حالا کاربری به من اینو گفت و من خودم پشت ساپورت بودم و گفتم: امکان نداره شما بتونی ترک کنی، و گفت: نه من با ورزش ترک می کنم. این برای من خیلی خنده داره. می دونید چرا؟ مثل کسی می مونه که می خواد چاق نشه و مثلاً روزی ده پرس چلوکباب و یه عالمه دمبه و… می خوره و بعد میگه: نه من مطمئنم که لاغر میشم. نمی تونید، نمیشه شما به روح و مغز و جسمتون خوراک سکسی بدید و از اون طرف انتظار داشته باشید خودارضایی نکنید. وقتی کسی اون فیلم رو پلی کرد، پلی کردن فیلم مساویست با خودارضایی. یعنی اگر فیلم رو پلی کردی؛ بیشتر از یکصدم ثانیه نگاه کردی، خودتو لغزش حساب کن. فکر نکن که مثلاً من ببینم ببینم ببینم و به اونجای خودمم دست بزنم ولی بعدش بگم: نه من هیچ کاری رو نکردم! تمومه… اصلاً فایده ای نداره این. این لغزش و خودارضایی انجام شده. حالا شاید از نظر فیزیکی شما توی اون لحظه آخر جلوی خودتو گرفتی. اون اصلاً فایده ای نداره. اون آسیبی که به مغز خواسته بخوره، خورده. آسیبی که به روح می خواسته بخوره، خورده. تصاویری که باید به نورون های مغز بچسبه و نورون های مغز رو بسوزونه، کار خودشو کرده. هیچ چیزی نیست که مثلاً شما فکر کنید کار شاقی کردید و مثلاً اون عمل انزال رو انجام ندادید. نه.

اگر شما تا شعاع ده کیلومتری خودتون هیچگونه آثاری از چیزهای جنسی و تحریک کننده نبود، اون وقت توی این شرایط شما می تونید ترک کنید. خیلی نکته مهمی بود که دوست داشتم توی این ویدیو به اون بپردازیم.

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 4

دیدگاهتان را بنویسید