دانلودهای رایگانمعرفی دوره درمان زودانزالی در مردان

مژده رونمایی “دوره درمان زود انزالی در مردان”

یک خبر عالی و مژده خوب دارم براتون و اون هم اینه که دوره درمان زودانزالی بالاخره آماده و شب یلدا به امید خدا رو نمایی خواهد شد. از امروز تا شب یلدا یک هفته زمان هست و گفتیم که زودتر به اطلاع شما عزیزان برسونیم که این دوره آماده شده و رونمایی خواهد شد. این دوره مخصوص مردان متأهل هست. یعنی نه خانم ها باید این دوره رو تهیه کنن ، نه مجردان. چرا؟ چون تمرین هایی که توی این دوره داده میشه ، فقط برای مردان هست.

البته یک سری از تمرین ها ، تمرین هایی هست که خانم باید همکاری کنه با آقای خودش که اون تمرین رو براش انجام بده ، ولی در نهایت باید متأهل باشن و ما برای مجردها توصیه نمی کنیم این دوره رو تهیه کنن. این دوره در سه مقام هست و در سه ماه عزیزان باید این دوره رو انجام بدن و شاه کلید موفقیت در این دوره فقط یک چیز هست: تمرین.

عزیزانی که این دوره رو تهیه می کنید ، خواهشاً تمریناتو انجام بدید. ما تمرینات خیلی مختلفی داریم وو از آموزه های مختلف تلفیقی هست ، کنگفوی جنسی رو داریم و یک سری آموزش هایی که از دین اسلام گرفته شده ، اینها با هم تلفیق شده و یک روش بسیار بسیار نوین در کشورمون که فکر نمی کنم که هیچ دوره ای در کشور وجود نداره که به این شکل زیبا روی زودانزالی مردان کار کرده باشه ، بدون دارو ، بدون کارهایی مثل اینکه خدای نکرده قبلش خودارضایی بکنی و … اصلاً این چیزها توی این دوره معنا نداره. تمرین تمرین تمرین. سه ماه حداقل عزیزان باید تمرین کنند. تمرینات تنفسی ، جسمی ، فیزیکی ، تمرین با همسر رو همه اینها رو باید انجام بدن تا نتیجه بگیرن.

رونمایی و تخفیف عالی دوره درمان زودانزالی در شب یلدا

می نی مم سه ماهه. برای کسانی که زودانزالیشون خیلی شدیدی هست و در حد چند ثانیه انزال براشون اتفاق می افته ، اونها باید شش ماه تمرین کنند. ولی این دوره اصلاً کاری با دارو و چیزهایی که توی دنیا مد شده مثل ویاگرا و دارو و اسپری و قرص و… نداره و هیچکدوم از اینها رو ما توصیه نمی کنیم. بحث روانی که پشت این قضیه هست رو روی اون کار می کنیم.

جزییات دوره رو در یک ویدیو جداگانه رو شرح میدیم که توی این دوره چه چیزهایی آموزش داده میشه. توی این ویدیو فقط داریم مژده رونمایی محصول رو میدیم و یک هفته دیگر رونمایی خواهد شد و به خاطر رونمایی و شیرینی این رونمایی این هستش که ما به مدت سه روز با شهریه پنجاه درصد تخفیف این دوره رو ارائه خواهیم داد. فقط سه روز از شب یلدا تا سه روز بعدش. یعنی با روز یلدا میشه دو روز بعدش کلاً میشه روز. و قیمت این دوره رو توی این ویدیو اعلام نمی کنم.

شهریه اش کمتر از دوره های دیگر هست. چرا؟ چون یک دوره سه مقامه و سه ماهه هست و ارزشش به نظر من بی نهایت زیاده. برای زوجینی که توی این قضیه مشکل دارن و زجر می کشن ، آقایون زجر می شکن ، خانم ها زجر می کشن از اینکه آقاش نمی تونه ارضاش کنه، این دوره واقعاً زندگی ها رو می تونه نجات بده ، خیلی از زندگی ها رو می تونه از طلاق نجات بده. ولی ما شهریه اش رو کمتر در نظر گرفتیم که اکثر مردن مملکتمون بتونن استفاده کنن و به اون اعتماد به نفس واقعی به عنوان مرد در یک رابطه برسن.

محصولات جانبی این دوره، ارزش فراتری نسبت به درمان زودانزالی دارد

و اصلاً علاوه بر درمان زودانزالی ، این دوره خیلی چیزهای بهتری هم به شما آموزش میده. نوع تنفس ، آرامش ، انواع و اقسام محصولات جانبی این دوره که برای شما وجود داره ، خیلی فراتر از صرفاً زودانزالی هست. پس این دوره رو آماده باشید ، هفته آینده آماده میشه که این دوره رو با پنجاه درصد تخفیف می تونید تهیه کنید و بعدش این تخفیف بسته خواهد شد. پس منتظر باشید و کانال ما رو رصد کنید و منتظر این دوره و رونمایی اون باشید.

 

[تعداد: 7    میانگین: 4/5]

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

بستن
بستن