میخوای این زمستون بترکونی؟

4.8
(40)

دوستان مس به طلایی ما در سه زمینه با هم عهد میبندیم تا این آخرین زمستان قرن رو به بهترین زمستان زندگیمون تبدیل کنیم!

بیایید آخرین زمستان قرن را برای خودمان به یک زمستان عالی و متعالی تبدیل کنیم.

سلام به شما دوست و همراه عزیز مس به طلایی

در 29 آذر ماه سال 99 یک لایوی را در اینستاگرام برگزار کردم و درباره زمستان سال 99 صحبت کردم. یک شب قبل از شب یلدا بود و با دوستان عزیزی که در این لایو شرکت کردند، یک سری نکاتی را بررسی کردیم و با هم تصمیم گرفتیم که یک سری نکاتی را در این زمستان در زندگیمان پیاده‌سازی کنیم. در آخر سال بیاییم این نکات و تغییراتی را که در این ویدیو نیز آن را بیان می‌کنم، برای همدیگر تعریف کنیم.به اشتراک بگذاریم و بگوییم چه تغییراتی کردیم. مثلا من در این زمینه‌هایی که مطرح کردیم، این تغییرات را کردم و چه کارهایی را بر روی خودمان انجام دادیم. بیاییم برای افراد دیگر بگوییم. من هم آن تغییرات را انشاالله در آخر سال برای شما می‌گویم.

گفتیم که زمستان فصل سردی است و درباره تغذیه صحبت کردیم و اینکه باید در این فصل گرمی (غذاهایی که طبع گرم دارند) بخوریم. بعد از آن درباره اثر مرکب و انجام دادن کارهای کوچک صحبت کردیم. گفتیم که اثر مرکب را در مسائلی که در این لایو گفتیم و در این ویدیو هم می‌گوییم، استفاده کنیم تا به مرور زمان به نتیجه برسیم.

پس کارهای عملی که در آن لایو از دوستان خواستیم که انجام بدهند و خودم نیز از خودم خواستم که انجام بدهم. یکی از آن‌ها این بود که شهوت‌رانی را کنار بگذاریم و ترک شهوت را در این زمستان آخر سال به طور جدی در نظر بگیریم. یعنی چکار کنیم که چشم ما طهارت پیدا کند، گوش ما طهارت پیدا کند، ذهن و افکار ما ازهرگونه مسئله جنسی و شهوت‌رانی طاهر شود.

گفتیم که این 90 روز، که احتمالا شما این ویدیو را روزی می‌بینید که یک هفته از آن تاریخ گذشته است، یعنی یک هفته از زمستان گذشته استT ولی هنوز فرصت خیلی خوبی داریم. حالا این 90 روز می‌تواند 7 روزش در سال جدید بیفتد که اشکالی ندارد. 90 روز مراقبه جدی روی چشم و ورودی‌های شهوت در وجودمان داشته باشیم.

نکته دومی که از عزیزان خواستیم و تصمیم گرفتیم در کنار هم انجام بدiیم، ورزش است و گفتیم که حتی اگر اماکن ورزشی بخاطر کرونا تعطیل باشد، ما می‌توانیم در خانه ورزش‌های کوچک انجام دهیم. مانند شنا رفتن، دراز و نشست، بارفیکس، بشین و پا شو، اسکات و خیلی چیزها را می‌توانیم انجام دهیم.

توصیه‌ای که من می‌کنم این است که یک دفترچه کوچک به اسم دفترچه ورزش تهیه کنیم و در این دفترچه تاریخ بزنیم که بگوییم من می‌خواهم 90 روز، 90 صفحه از این دفترچه را پر کنم. هر روز پیش خودم بگویم که من چکار کردم، مثلا دو بار دراز و نشست رفتم، یک شنا رفتم، بارفیکس نتوانستم بروم و فقط ده ثانیه آویزان شدم و تمام.

روز بعد تاریخ می‌زنیم و اگر مانند روز قبل بود هیچ اشکالی ندارد. شاید شما سه روز فقط از بارفیکس آویزان می‌شوید، ولی روز چهارم بتوانید یک بارفیکس نصفه بروید. یعنی سه روز مینویسید، امروز هم فقط آویزان شدم 10 ثانیه یا 15 ثانیه. هر روز پیشرفت‌های ورزشی‌مان را هر چند کوچک کوچک انجام بدهیم و در این دفترچه بنویسیم.

مورد بعدی، یعنی مورد چهارمی که در آن لایو گفتیم و در این ویدیو هم به آن اشاره می‌کنم این است که ما مس به طلاهایی‌ها تصمیم گرفتیم که بیشتر از آن که بخواهیم حرف بزنیم، شنونده‌ی خوبی باشیم. یعنی این که ما دو گوش داریم و یک دهان را یک بار دیگر برای خودمان مرور کنیم که چرا خدا به ما دو گوش و یک دهان داده است. کمتر حرف بزنیم و بیشتر گوش کنیم.

یعنی چی؟ یعنی اینکه در این 90 روزی که تا این عید، تا پایان سال باقی مانده است یک برنامه‌ی یادگیری برای خودمان در نظر بگیریم. یادگیری‌هایی غیر از درس‌های اجباری مدرسه و دانشگاه و مانند آن. مثلا می‌خواهم در سه ماه خیلی ریلکس سه تا کتاب بخوانم. دیگری می‌گوید می‌خواهم هر هفته یک کتاب بخوانم یا دوازده تا کتاب بخوانم، دمش هم گرم، بخواند ولی یک برنامه برای خودمان داشته باشیم که تا عید ببینیم از بعد یادگیری چه چیزهایی را یاد گرفتیم. چه چیزهایی به گوشمان رسید، خواندن هم خود نوعی به گوش رساندن است حالا یا کتاب بخوانیم یا دوره‌های صوتی، چیزهای ویدیویی یا صوتی را یاد بگیریم و برای خودمان یک برنامه‌ای را داشته باشیم برای اینکه یادبگیریم.

البته نکته دیگری که الان می‌گویم، مطالب گوش دادنی هم داریم، ولی آن در حوزه یادگیری به آن معنایی که الان دارم می‌گویم نیست. این یادگیری به آن معنا است که یک ذره سطح آگاهی خودمان را بالا ببریم. در هر زمینه‌ای که مورد علاقه ما است مانند کار، تجارت، بیزینس، اینترنت مارکتینگ، کار کردن بر روی اینترنت، کار کردن در فضای آزاد، ادبیات، لیترچر و هر چیزی که می‌خواهد باشد. در یک دوره سه ماهه که من در این سه ماه می‌خواهم یک چیزهایی را یادبگیرم.

و اما نکته پنجمی که در آن لایو مطرح کردیم و الان هم برای شما عزیزان می‌گویم این است که از عزیزان مس به طلایی دعوت کردم.از شمایی که درآن لایو نبودید و الان دارید این ویدیو را نگاه می‌کنید، هم دعوت می‌کنم که این 90 روز پایان سال را یک 90 روز متفاوت از همیشه قرار بدیم و اسم آن را سه ماهه انس با خداوند و انس با عالم غیب بگذاریم. شاید شما به این ها اعتقاد نداشته باشید، ولی گوش کن شاید برایت جذاب باشد. عالم غیب، عالمی است که ما نمی‌بینیم، ولی آثارش در زندگی ما وجود دارد. مثلا به یک نفر خوبی می‌کنی و این خوبی که شما انجام دادی در عالم غیب یک اتفاقاتی را رغم می‌زند که برمی‌گردد در زندگی شما و یک جایی کار شما راه می‌افتد، یک خوبی به شما می‌رسد و یا یک بلایی از سر شما رفع می‌شود.

در آن لایو هم گفتیم که در دومین سوره از قرآن مجید که سوره بقره می‌باشد، متقین را تعریف می‌کند. می‌گوید: یومنون بالغیب و یقیمون الصلاه و مما رزقناهم ینفقون، سه تا خصوصیت از متقیان، کسانی‌که به درگاه خداوند تقوا دارند، که می‌گوید اول به غیب ایمان دارند بعد نماز می‌خوانند و بعد انفاق می‌کنند. پس ایمان به غیب خیلی خیلی مهم است. در آن لایو کامل شرح داده‌ام که انس با غیب چه معجزاتی را در زندگی انسان رغم می‌زند.

تجربه‌ای که من داشتم و خیلی برای من لذت‌بخش بود، بحث ارتباط با غیب و حداقل آگاهی پیدا کردن با عالم غیب نسبت به عالم برزخ و عوالم بالاتر را خیلی در من تقویت کرد.، گوش دادن به سری فایل‌ها و صحبت‌های استاد امینی خواه در رابطه با توضیح کتاب آنسوی مرگ که 39 جلسه است. بعد از این که این 39 جلسه تمام شد، صحبت‌های همین استاد در رابطه با کتاب سه دقیقه در قیامت بود. ایشون کتاب را در 70، 80 جلسه تفسیر کردند و اتفاقاتی که برای کسانی که یک لحظه در برزخ رفتند و برگشتند، حادثه‌ای بود یا تصادف کرده بودند یا در برزخ رفتند یا حتی در برزخ هم نرفتند و فقط جسم اثیری خودشان را دیده‌اند اتفاقات خیلی جالبی است.

اگر دوست دارید با عوالم بالاتر یا عالم غیب آشنا بشید، توصیه می‌کنم که تفسیر کتاب آنسوی مرگ که 39 جلسه و تفسیر کتاب سه دقیقه در قیامت را از استاد امینی خواه حتما گوش کنید. این کتاب ها شوک بزرگی به انسان وارد می‌کند و انسان‌ها را بیدار می‌کند.

به شما عزیزان مس به طلایی می‌گویم، من با خودم یک قراردادی بستم و گفتم در این مسیری که در زندگی‌ام می‌روم، حالا آگاهی کسب می‌کنم، خدا کمک می‌کند، دستگیری می‌کند و آگاهی انسان بالا می‌رود، رشد پیدا می‌کند.

با خودم عهد کردم که هر مطلب نابی که به گوشم برسد با کاربران عزیز به اشتراک بگذارم.. با شما دوست عزیزی که مس به طلایی هستی و داری ما را دنبال می‌کنی. این تجربه خیلی به من لذت داد و لذت‌بخش بود و آگاهی من را خیلی بالا برد.

پس وقتی که روح خودمان را بشناسیم و از عالم غیب اطلاعات کافی بدست بیاریم، می‌فهمیم که ما اشرف مخلوقات هستیم و بسیار قدرتمند هستیم و دنیای ما همین دنیای فیزیکی و مادی نیست. پس به شرایط الان جامعه هم می‌خورد که در خانه بنشینیم، در خانه بمانیم، خب بمانیم ولی در خانه بمانیم غصه بخوریم؟ در خانه بمانیم اخبارهای وحشتناک کرونا را صبح تا شب گوش کنیم؟ نه. در خانه بمانیم بر روی روح خودمان کار کنیم و پرواز کنیم و روحمان را پرواز بدهیم. از عالم برزخ و عوالم بالاتر اطلاعات کسب کنیم و از اتفاقاتی که برای  این عزیزان افتاده است و تفسیراتی که استاد امینی خواه بر روی آن‌ها شرح دادند، لذت ببریم و کیف کنیم.

خیلی ممنون میشم که در این سه ماه با من همراه بشید و در این سه بعد ورزش، یادگیری و بالا بردن آگاهی و انس با غیب و خدا، برای خودتان برنامه‌ریزی انجام بدهید و آخر سال بیایید برنامه‌هایمان را برای همدیگر بگوییم.

همه شما را به خدای بزرگ می‌سپارم و تا عید منتظر این تغییرات خواهیم بود.

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 40

5 دیدگاه برای “میخوای این زمستون بترکونی؟

  1. mohsen amini
    mohsen amini گفته:

    ممنونم آقای زارع. پیشاپیش به استقبال عید می رویم. با اثر مرکب برای ورزش برای خدا. یادگیری یرای خدا و انس بیشتر با خدا برای خدا. عیدمان ان شا الله نکو خواهد شد. با این سه ماه تمرین

دیدگاهتان را بنویسید