خانم، روح خودت را ارزان نفروش!

خانم، روح خودت را ارزان نفروش
2.3
(3)

کاربر عزیزی از ما سؤال پرسیدن: در رابطه با این موضوع صحبت کنیم که یک خانم چیکار کنه که خودشو به راحتی در اختیار کسی قرار نده و وارد هر رابطه ای نشه. موضوع بسیار بسیار مهمی هست برای خانم ها. بخاطر اینکه شما که خانم هستی، روح شما بسیار ارزشمنده. گوهر وجودی شما خیلی ارزش داره. گوهر حوای وجود شما ارزشش ماوراییه و ارزش بسیار بالایی داره و به راحتی نباید اون در اختیار کسی قرار بدی. اگر آقایی میاد شما رو انتخاب می کنه و دلیل انتخابش هم اینه که بخاطر فیزیک شما، بخاطر جسم شما؛ فقط جسم شما رو پسندیده و می خواد شما رو انتخاب کنه، شما توی این رابطه واقعاً بازنده اید. چرا؟

چونکه اولاً ایشون روح شما رو نخواسته بشناسه، اصلاً ارزش روح شما رو درک نکرده که بخواد با روح شما ازدواج کنه. شما اول باید با روح یک نفر ازدواج کنید و بعد مسأله جسم بیاد. حالا اگر رابطه ای بر اساس جذابیت های جسمی و فیزیکی جوش بخوره و استارت بخوره، بعد از گذر چندین سال وقتی جسم شما پژمرده شد و پیر شد و از اون طراوت و جوانی خودش افتاد، باید اصولاً برای اون مرد دیگه هیچ جذابیتی نداشته باشید. به قول استاد عزیزم: توی همین خانه سالمندان کسانی که اونجا هستند، زمانی برای خودشون حوری و پری هایی بودن. تمامشون زیبارویان جوانی بودن که الان اینطوری شدن. پس اگر کسی روح شما رو دوست داشته باشه، با روح شما مزدوج باشه و شما رو بخاطر وجود خودتون و روح خودتون بخواد، دیگه اونوقت هر اتفاقی هم بیفته، شما پیر بشی، جوان بشی و هر جوری باشه، وجود شما رو می خواد، وجود ارزشمند شما رو می خواد.

پس شما وجودتو اگر بخواد، همیشه در کنار شما خواهد بود. کما اینکه ما همیشه گفتیم: رابطه ای که اصلاً بخواد دو تا زن و مرد با هم داشته باشن، در سطح فیزیکی و ذهنی هم نباید باشه، در سطح روحانی باید باشه که کامل توی دوره استحاله میل جنسی توضیح دادیم و شرحش دادیم که چی هستن این سه سطح رابطه جنسی. و وقتی که شما در سطح روح رابطه گذاشتید، دیگه اونوقت همیشه و همیشه حتی تا پس از مرگ هم می تونید دیدگاهتون رو اونقدر باز کنید که بگید ما تا ابدیت با هم هستیم. این دو تا روح که مزدوج شدن، دیگه تا ابدالدهر اینها با هم هستن دیگه. حالا چه جسم یاری بکنه یا نکنه.

اون کلیپی که توی کانال گذاشتیم، یک آقای یزدی یا اردکانی بود که خانم بسیار مریض خودشونو چقدر عاشقانه دوست داشت؛ اونجایی که آقای گزارشگر ازش پرسید که دوستش داری یا نه؟ اصلا گریه اش گرفت! که دیگه اصلاً از گریه ایشون فیلم نگرفته بودن. دقیقاً اشکش دراومد و گفت چقدر من دوستش دارم این زنو. حالا این زن ده سال توی رختخواب خوابیده بود. ببینید تفاوت رابطه رو. گوهر وجودی خودتون رو به این راحتی در اختیار کسی قرار ندید. وسوه نشید بگید: حالا که من مجردم، حالا علی الحساب اینی که اومده بذار برم باهاش و خودمو در اختیارش بذارم تا تنها نمونم! نه. شما تا شخص درست و مناسبی پیدا نشده برای شما، اون سالیتیود و خلوت درون خودتون رو می تونید حفظ کنید و خداوند رو به آغوش بگیرید.

من همیشه توی بعضی از سؤالاتی که کاربران می پرسن: مجرد بودن خیلی بهتر از اینه که با کسی وارد رابطه بشی که تو رو فقط بخاطر لذت جویی خودش بخواد. یعنی حقارت میاره برای انسان. مخصوصاً برای خانم ها؛ این کارو نکنید. نگید حالا که من مجردم بذار علی الحساب با یکی برم، یه ذره اوقاتم پر بشه و حتی ته دلت هم می دونی که این آقا مناسب نیست و فقط نگاه فیزیکی به شما داره. پس مواظب این موضوع باشید.

 

میانگین امتیاز 2.3 / 5. تعداد آرا: 3

دیدگاهتان را بنویسید