تاثیر خودارضایی در چهره

effects-of-masturbation-on-face
4.4
(22)

کاربری سؤال بسیار عالی پرسیده بودن: آیا خودارضایی روی زیبایی چهره تأثیری می گذاره؟ یا نمی گذاره؟ و گفته بودن: من هر چی روی اینترنت تحقیق می کنم ، هیچکس نیومده بگه خودارضایی حداقل برای چهره ضرر داره و هیچ تأثیری روی چهره انسان نمی گذاره و هیچ مدرک مستدل علمی پیدا نکردم که خودارضایی روی چهره اثر منفی می گذاره. پاسخ به این سؤال شامل دو بخش میشه: اولیش اینه که عزیزان شما در مورد مضرات خودارضایی که آیا اصلاً خودارضایی کار خوبیه یا بدیه؟ یا اینکه ما میگیم کار بدیه ، حرفمون درسته یا نه ، اگر می خواید تحقیق کنید و برید توی منابع علمی دنبال مطلب بگردید که آیا خودارضایی ضرر داره یا نه ، قبلش باید یک کاری کنید.

قبلش باید برید ویدیوهایی که ما در رابطه با مؤسسه کینزی ضبط کردیم ، وقت گذاشتیم ، زحمت کشیدیم و رفتیم تحقیق کردیم و اینها رو به شکل ویدیوهای سری افشاگری مؤسسه کینزی ضبط کردیم ، برید اینها رو در سایت ببینید و اول اون دریایی که شما می خواید بهش وارد بشید ، دریایی از اطلاعات ، اینها از کجا میاد ، و بعد برید تحقیق کنید. شما که می خواید وقت بگذارید ، اول برید کینزی رو ببینید و متوجه بشید داستان لیترچر علمی که مربوط به مسائل جنسی هست ، چطوری تشکیل شده؟

بعد برید وارد دنیای اطلاعاتی که در اینترنت برای مسائل جنسی گفته شده ، بخواهید غرق بشید و از اونها اطلاعات کسب کنید. قبلاً گفتیم این لیترچر و کلیه مطالب علمی که برای بحث خودارضایی و… وجود داره ، همش منحرفه. همش روش کار شده و همش به خاطر بردگی جنسی مردم جهان پلنی روش ریخته شد که از سال 1948 به بعد توسط آلفرد کینزی که داستانش رو کامل گفتیم. خیلی در این زمینه صحبت کردیم.  این اتفاق افتاده.

راه ارضای میل جنسی ازدواج ، پرهیز و تعالی نیروی جنسی

پس طبیعیه که شما هر چی سرچ کنید داخل اینترنت ، نه تنها برای عوارض خودارضایی روی صورت ، بلکه برای عوارض خودارضایی هیچ جای بدن چیز خاصی پیدا نمی کنید. خیلی که دیگه شبیه باشه و یک ذره به حقیقت نزدیک باشه ، میان میگن: خودارضایی کمش اشکال نداره! ولی مواظب باشید زیاد نشه! هر چیزی زیادش بده. خودارضایی هم کمش اوکیه! این رو میان به ما میگن. در صورتی که ما میگیم: اگر شما در طول شصت سال زندگی ، یکبار هم که اون عمل رو انجام داده باشید ، اثراتش رو روی روح و جسم ما می گذاره.

اگر برنگردیم و خودمونو پاکسازی نکنیم ، چه از نظر معنوی  توبه نکنیم ، چون یکی از خط قرمزهای خداونده. چه از نظر جسمی ، چه از نظر پاکی و ذخیره سازی میل جنسی ، اگر توبه نکنیم از این کار ، این اثرش تا آخر عمر با ما می مونه. و وقتی هم از این دنیا رفتی و وارد برزخ هم شدی ، تا اونجا اثرش دنبال انسان میاد و باید در برابر خداوند جوابگوی این قضیه باشیم.

ما گفتیم: خودارضایی شرک به خداونده. چرا؟ چون ما با این کار یه جورایی داریم به خدا میگیم: خدایا تو این میل جنسی رو گذاشتی توی وجود من ، ولی یک راهکاری رو به من ارائه ندادی که من بتونم ارضاش کنم. چون هیچ راهکاری نیست و من هم هیچ راهی ندارم ، میرم و خودمو ارضا می کنم. این شرک به خداونده. در صورتی که خداوند راه ازدواج رو گذاشته ، راه پرهیز رو گذاشته ، همین بحث تعالی میل جنسی که ما میگیم ، پرهیز ، تقوا و کار کردن روی میل جنسی رو گذاشته که ما درست استفاده کنیم. یا ازدواج یا پرهیز. راه دیگری خدا قرار نداده.

خودارضایی چهره را سیاه می کند

ازدواج هم خودش دو شاخه میشه: ازدواج دائم و موقت. ازدواج موقت شرایط خاص خودشو داره. ازدواج موقت یا صیغه اون هم دستور خداوند و دستور کاملاً درستی هست ، نباید مورد سوءاستفاده بشه ازش بخاطر اینکه مردهایی که بخوان زن بازی کنن و بیفتن دنبال این صیغه و اون صیغه! خدا اینو از ما نخواسته. هر کسی در روح خودش می تونه بفهمه که داره شهوترانی می کنه یا به دستور خداوند عمل می کنه. حالا من داستان صیغه رو نمی خوام اینجا بگم. چون داستانش خیلی پیچیده و گسترده هست.

قسمت دوم پاسخ به سؤال این هست که آیا خودارضایی روی صورت تأثیر می گذاره یا نمی گذاره؟ خیلی راحته! شما می تونید یک جستجوی آماری بکنید و بپرسید از کسانی که خودارضایی کردن. که ما یک پرسش نامه هم داریم توی وبسایت مس به طلا. که افراد می تون برن تأثیرات خودارضایی رو بگن که چه تأثیراتی روی اونهاداشته. کاملاً حقیقی و زنده هست. بازدید کننده های سایت ما میرن اینها رو پر می کنن و ما آمارهاشو دقیق داریم.

اولین اثری که می گذاره اینه که چهره انسان سیاه میشه. مثلاً الان که من دارم فیلم می گیرم ، یک نوری داره به صورت من می خوره. کافیه این سایه بندازه. و برگردم رو به این ور. چی میشه؟ وقتی من به نور پشت می کنم ، سایه می افته روی صورت من. شما وقتی که خودارضایی می کنید ، به خداوند پشت کردید. به خداوند شرک ورزیدید و برای خداوند شریک قائل شدید. گفتید: خدایا تو بلد نبودی ، نتونستی ، من خودم میرم برای خودم یه کاری می کنم. از خدا رو بر می گردونی و میری سمت شیطان! خوب چهره انسان سیاه میشه.

افسردگی ، خمودگی و بی فروغ بودن چشم

شما ببینید کسانی که خودارضایی رو کنار میذارن ، از اولین تجربه های مثبت ذوق برانگیزشون میگن ، اینه که چهره مون روشن شده. وقتی میرم توی آینه خودمو نگاه می کنم ، می فهمم که صورتم روشن شده. نور خدا توی صورت انسان می تابه. اثری که در خیلی از موارد می گذاره ، اینه که زیر چشم ها سیاه میشه.  به خاطر فشار زیادی که اگر خودارضایی زیاد انجام بشه ، روی چشم و عضلات اون وارد می کنه ، این هم باز خیلی راحت می تونید ببینید.

منتظر نباشید که یک دانشمند غربی که معلوم نیست کی بهش پول داده و برای کدوم سازمان داستان و مطلب می نویسه ، اون بیاد برای ما تأیید کنه که برای ما ضرر داره. شما وقتی که خودتون خودارضایی می کنید ، نتایج رو روی صورتتون می بینید. انسان افسرده میشه. چرا اافسردگی زیاد خودارضایی میاره؟ به خاطر اینکه دوپامین زیادی که هنگام خودارضایی ترشح میشه ، مغز معتاد میشه به این دوپامین زیاد. و تا این مقدار دوپامین رو بهش ندی ، حالت افسردگی و خمودگی داره و تأثیرش رو روی چهره می گذاره.

آدم افسرده چه شکلیه؟ همش حالش بده و همش منزویه و توی خودشه. اینها همه توی چهره خودشو نشون میده. نگاه انسان و برق نگاه انسان فرق می کنه. کسی که شهوترانی و خودارضایی می کنه و با برق نگاه کسی که خودارضایی و شهوترانی نمی کنه. و حتی کسی که چشمش رو پاک نگه میداره و چشم چرانی نمی کنه ، برق نگاهش ، انرژی نگاهش افراد رو جذب می کنه. کسی که پاک هست. کسی که خو.دارضایی می کنه ، برق نگاهش جوری هست که وجود انسان رو به هم می زنه. چون خودارشایی خیلی داستان داره. شما فکر نکنید که از روی چشم نمیشه خیلی چیزها رو فهمید.

چشم چرانی ، حسرت ، حقارت و خاک تو سری

کسانی که یک ذره روی خودشون کار کرده باشن ، با نفسانیات و رذیله های اخلاقی آشنا باشن و از نظر پاک بودن روی خودشون کار کرده و پاک باشن ، دیگه توی صورت هر کی که نگاه کنن ، خیلی چیزها رو می تونن بخونن. کسی که خودارضایی می کنه چه بخواد ، چه نخواد ، نور چشماش نور درستی نیست. برق و نور توی چشمش نیست. ظلمت توی چشماش میاد بیرون. وقتی که توی چشمهاش نگاه می کنی ، می فهمی. افسردگی و ترسشو می بینی. منزوی بودن و دو شخصیتی بودنشو می بینی.

مثلاً در جامعه خودشو می خواد خوب نشون بده ، ولی در خلوت آن کار دیگر رو می کنه. شما از توی چشمش می تونی اینو بفهمی. چشم ها نم یتونن دروغ بگن. هر چقدر هم از نظر زبان بدن و تیپ و… طرف بیاد به خودش برسه و کار کنه و… چشمش رو نمی تونه کاری کنه. باید روح پاک باشه که برق چشم عوض و پاک بشه. پس اینها همه تأثیراتی هست که خودارضایی و چشم چرانی روی چهره ما می گذاره.

کسانی که زیاد چشم چرانی می کنند ، اینها یک حالتی بدی توی روحشون به وجود میاد که قبلاً هم گفتیم: حالتی از خاک تو سری! یک حالت حقارت. چرا؟ چون حسرته دیگه! وقتی که یک زن رو نگاه می کنه ، بعد میاد سراغ اون زن ، اون خانم بعدی رو برانداز می کنه ، هر کدوم از اینها یک حجمی از حسرت م یریزن توی روح اون فرد. حسرت روی حسرت ، حسرت و حسرت. این حسرت ها میشن عقده و خیلی خودمونی و بی کلاسش میشه خاک تو سر بودن. یعنی چی؟ یعنی ذلیل میشه طرف و هی دنبال شهوته. هی دنبال اینه ، دنبال اونه ، به این گاه کنه ، به اون نگاه کنه. ملتهبه.

لیترچرهای سکسولوژی متأثر از آموزش های کینزی است

نمی تونه یک شرایط سر و سنگین و رابطه خیلی سالم و انسانی با یک خانم داشته باشه ، نمی تونه. چرا؟ چون اون حسرت ها و ذلیل شدن ها باعث میشه که نتونه با یک خانم یک رابطه خیلی معمولی برقرار کنه. یک رابطه کاری مثلاً یک دفتر بیمه ای ، چیزی. میبینی خانمی کارمند اونجاست. کافیه اون کارمند یه کم زیبا رو باشه و یه ذره به خودش رسیده باشه. طرف گیج و پیج میشه و هزار تا فکر میاد توی ذهن انسان.

اینها به خاطر چیه؟ به خاطر اینه که ما شهوترانی کردیم و به این نفسمون و آتیش شهوت هی خوراک دادیم و هی چشم چرانی کردیم. پس همه اینها رو اگر کسی خودش رو پاک کنه و خودارضایی و چشم چرانی نکنه ،گوشش رو پاک کنه و شهوت رو از مجاری حسی پاک کنه. مثل چشم و گوش و لمس و… و به اونها شهوت مخرب رو وارد نکنه ، اون دفرد خیلی راحت می تونه بفهمه که خودارضایی چه تأثیری روی صورت و بقیه جاها داره. ولی اگر فردی خودش درگیر شهوترانی باشه ، متوجه نیست دیگه.

مثل یک فرد سیگاری می مونه. بهش میگی: تا حالا شده دود سیگار بهت بخوره و سرفه ات نگیره؟ میگه: نه! من روزی یک پاکت سیگار دارم می کشم وچیزی حس نمی کنم. کافیه یه نفر سیگاری نباشه. یک دود که بهش بخوره ، به سرفه می افته. الان واقعاً خود من هم اینطوری ام دیگه. کافیه وارذد یه جایی بشی که یک نفر سیگار کشیده باشه ، سریع بوشو می فهمی. و میگی: باب خاموشش کن ، درو باز کن. چون بدن و ریه انسان پاک و سالمه و اون دود سیگار نشون میده خودشو. پس خلاصه اگر  بخوام بگم: به لیترچر علمی اعتماد نکنید. خصوصاً در زمینه سکسولوژی و مسائل جنسی. چرا؟ چون منحرف شده.

افشاگری کینزی توسط خانم پروفسور جودیث ریزمن

ما انحرافشو ثابت کردیم. برید از نظر علمی اگر بخواهید حرفی رو بپذیرید ، برید انحراف رو ببینید از نظر علمی. که پروفسور جودیث ریزمن ، پروفسور قانون از آمریکا ایشون کینزی رو افشاگری کرده. بنده خدا عمرشو گذاشته روی این کار و مؤسسه کینزی و تخریب جنسی که توی کل جهان انجام دادن رو  برملا کرده. سه کتاب نوشته که یکی از کتابهاشو ما داریم هر از گاهی بخش هایی از کتاب رو شروع کردیم و به زبان خودمون ترجمه ویدیویی می کنیم. که رایگان هم هست و همه می تونن برن استفاده کنند.

 

 

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 22

2 دیدگاه برای “تاثیر خودارضایی در چهره

  1. سیامک 61
    سیامک 61 گفته:

    باسلام.درپیروفرمایشات جناب زارع بگم جوشهای عجیبی روصورت میزنه من 6 ماه ترک کردم به امیدخدا دیگه جوش نمیزنه. خداخیرت بده اقای زارع. اول توکل بخدا وتوسل به اهل بیت خودم رومدیون اموزشهای رایگان ترک خودارضایی اقای زارع هستم وهمیشه سرنمازدعاش میکنم

دیدگاهتان را بنویسید