عوارض خودارضایی روی فرزند

effects of masturbation on children
4.1
(21)

آیا عوارض خودارضایی روی فرزندان ما هم تأثیر می گذاره؟ یعنی کسی که خودارضایی می کرده ، تأثیراتش روی فرزندان او هم خواهد بود یا خیر؟ برای پاسخ به این سؤال باید ما بحث عوارض خودارضایی رو یه کم بیشتر باز کنیم. هم عوارض هم درمان اون. ببینید عزیزان در علم پزشکی نمیشه عوارض خودارضایی رو به شکل مقالات مکتوب علمی دقیقاً ثابت کرد ، اونها رو لیست کرد ، با عدد و رقم اندازه گیری کرد و بخوای بگی که عوارضش اینه و وقتی که شما ترک کردی ، بعد از یک ماه اینا از بین میره و بعد از دو ماه فلان چیز از بین میره. اصلاً همچین چیزی نیست.

ما کل داستان رو در مس به طلا ، یک نگرش معنوی به اون داریم. و نگرش معنوی بسیار بسیار قدرتمند تر از روش های منطقی دو دو تا چعار تای علمیه. حداقل در این زمینه. در بعضی زمینه ها شاید اینطور نباشه. همیشه نگرش معنوی قدرتمندتره و بیشتر به ما کمک می کنه. مثلاً ما پرسشنامه ای رو طراحی کردیم و به کاربران گفتیم: شمایی که خودارضایی می کنید ، چه عوارض و مشکلاتی داشتید؟ خیلی هاش روحی بود ، مثل احساس گناه ، حقارت ، افسردگی ، سردرد ، کمر درد ، پا درد ، زانو درد ، ضعف عمومی بدن و… که اینها رو همه می دونن.

یک فایل صوتی هم گذاشتیم که ابن سینا میگن که زیاد انجام دادن رابطه جنسی چه ضررهایی بری بدن داره؟ هر چهل لقمه غذا میشه یک قطره خون ، هر چهل قطره خون میشه یک قطره اسپرم و اینقدر مردی که اسپرم از دست میده ، چقدر براش ضرر داره و برای خانم ها به چه شکلی هست. همه اینها رو بحث کردیم در موردش.

خداوند همه عوارض حاصل از خودارضایی را شفا می دهد

و حالا میایم وارد بحث درمان عوارض خودارضایی میشیم. ببینید عزیزان وقتی که شما تصمیم می گیرید با کمک خداوند خودارضایی رو کنار بگذارید ، خوب یک سری ضررهایی که خیلی تابلو و مشخص هست ، مثل از دست دادن انرژی ، سر درد ، دردهای بدن ، اینها به سرعت شروع می کنه به بهبود پیدا کردن و چیز واضحی هست. ولی اینکه بخوای ببنی روی تک تک سلول های مغزی چه اتفاقی افتاده؟ و آیا این سلول ها درمان میشن یا نه؟ اینها مباحثی هست که همش رو می سپاریم به دست خداوند و اون تلقین ، ارتعاش و تفکری که پشتش می گذاریم ، اینه که همه چیز در وجود ما درمان میشه.

حتی ریزترین سلول در بدن ما هم صد در صد درمان میشه. چرا؟ چون شفای خداوند وارد میشه. و ما نمی تونیم منکر بشیم که خداوند می تونه همه دردهای ما رو شفا بده. خدایی که خودش آفریده ، خودش مکانیسم رو خوب می دونه و کافیه که ما در مسیر او حرکت کنیم و شهوترانی رو کنار بگذاریم ، به خداوند متصل بشیم و خودمون رو در نور خداوند ببینیم. خداوند ما رو درمان کرده. همین که کمک کرده به ما که خودارضایی رو کنار بگذاریم ، یعنی اینکه لطفش شامل حال ما شده. و باز هم در دعاهامون ، در ارتعاشاتمون که می فرستیم ، ارتعاش سلامتی و دعا در رابطه با اینکه ما صد در صد درمان شدیم  رو می فرستیم.

و اگر اینطوری بهش نگاه کنیم ، می بینیم که من سالم سالم هستم. شمایی که خودارضایی رو کنار گذاشتی ، سالم سالم هستی و این سلامت به بچه های شما هم منتقل میشه. این بحث درمان الهی خودارضایی هست.

رشد بسیار بالا هم در بعد مادی، هم معنوی بعد از ترک خودارضایی

ما نمی خوایم و نمیشه همچین کاری کرد که بیای ببینی یک نفر که خودارضایی می کرده ، چند تا از سلول های مغزش چه اتفاقی براش افتاده؟ و آیا درمان میشه یا نمیشه؟ کاربری یکی از کامنت هایی که توی سایت ما گذاشته بودن ، نوشته بودن: علم پزشکی میگه: احتمال داره سلول هات درمان نشه اصلاً! نه. اصلاً همچین چیزی نیست! اگر قرار بود درمان نشه ، اینهمه کاربری که درمان شدند و حال خوبی رو دارن تجربه می کنن و خود من هم همینطور ، پس سلول های مغزم الان باید مشکل داشته باشه! نه اصلاً همچین چیزی نیست.

شما وقتی که خودارضایی رو کنار می گذاری ، آنچنان رشد می کنید که حتی از سطح انسان های معمولی جامعه که اون مشکل رو نداشتن هم بیشتر رشد می کنید. پس اگر درمان نشدن اینه که بیشتر رشد کنید ، چه توی بعد معنوی ، چه توی بعد مادی ، چه توی بعد رفتاری ، اخلاقی ، ازدواج و همه چیز عالی بشه ، پس بذار اون درمان نشدن این باشه! من این درمان نشدن رو می خوام. ولی همیچنی چیزی نیست.

پاسخی که به اون کاربر توی سایت دادیم ، این بود: اصلاً همچین چیزی نیست. علم پزشکی خیلی خوبه ، عالیه ، مخصوصاً در مواردی مثل استخوان شکستن و چیزهای فیزیکی در ارتباط هست ، خوب معلومه علم پزشکی خیلی پیشرفت کرده. جوش میدن ، عکس و ام آر آی و … اینها خیلی عالیه. اینها کمک می کنه که ما درد رو بیشتر بشناسیم. ولی شما وقتی میرید پیش یک پزشک سنتی ، اصلاً نیاز به هیچکدوم از اینها نداره. به چشم ، زبان ، ناخن ها و انگشت های دست و پای شما و همه دردهای شما رو بهتون میگه.

شفای جسم و روح بعد از ترک خودارضایی حتمی است

پس درسته علم پزشکی خیلی خوبه ، علم سنتی هم خیلی خوبه و علم الهی هم خیلی خوبه. ما میگیم: شفا پیدا می کنید. شک نکنید اگر خودارضایی رو کنار بگذارید ، کلیه مشکلاتی که برای شما به وجود اومده ، چه مشکلاتی که ما اونها رو بدونیم ، چه ندونیم ، چه علم پزشکی بدونه ، چه علم پزشکی ندونه ، همه اونها برطرف و پاک میشه. شما بسیار بسیار درمان میشید.

و حتی مشکلی به اسم زودانزالی که مخصوصاً برای مردان که زودانزالی پیدا می کنن به خاطر تحریکات زیادی که با خودشون انجام میدن ، هم زودانزالیشون درمان میشه و حتی بهتر از افراد عادی جامعه میشن. و می تونن به جایی برسن که حتی با علم تعالی نیروی جنسی و تبدیل نیروی جنسی که ما انجام دادیم ، می تونن به جایی برسن که بسیار بسیار عالی یک رابطه ای که واقعاً عالی باشه رو انجام بدن تا هر مدت زمانی دلشون بخواد.

که یک دوره مخصوص درمان زودانزالی هم در آینده خواهیم داشت که در حال تهیه اون هستیم و اون هم برای آقایون متأهل منتشر خواهیم کرد. این دوره برای مجردان نیست. چون ما مباحثی رو با هم تمرین می کنیم که تمرینات دو نفری با همسر هست و باید حتماً و حتماً متأهل باشید. ما نمی خوایم یک مجرد اینها رو گوش کنه ، تحریک بشه و بره خودارضایی کنه و بیاد بگه: آقا این چه محصولی بود؟ نه. همون اول میگیم که باید متأهلین این دوره رو تهیه کنند. پس مطلب اول این بود که ما شفا پیدا می کنیم. نگران نباشید. این در بعد شخصی خود ما بود.

بعد از ترک ، درمان  و ازدواج ، فرزند من چطور خواهد بود؟

حالا وقتی فردی ازدواج می کنه و بچه دار میشه ، چی؟ برای تربیت فرزند آموزش های بسیار بسیار زیادی وجود داره. ما توی مس به طلا زیاد به اون نپرداختیم. ولی رفرنس هایی رو به اون دادیم. مثلاً سی دی های اساتید مختلف از قبل بسته شدن نطفه ، زن و شوهر باید روی خودشون کار کنن و انواع خوراکی ها ، غذاها ، تقویت اسپرم ، تقویت روح رو زن و مرد در کنار هم انجام بدن ، همون شبی که نطفه می خواد بسته بشه ، چه دعاهایی بخونن. زمانش کاملاً دقیقه. چه روزهایی نباید باشه ، اول ماه کجا ، آخر ماه کجا ، چه ساعتی از روز نباید باشه ، همه اینها در دین بسیار وسیع و زیبای اسلام آموزش داده شده .

مثلاً شما اگر می خواید بچتون عالم باشه ، باید چیکار کنید؟ اگر می خواید شجاع و جنگاو.ر باشه ، باید چیکار کنید؟ همه اینها رو گفتن ، ماها نمیریم دنبالش. پس از نظر بچه هم نگران نباشید. استاد شجاعی یک سی دی دارن به اسم تربیت فرزند. بسیار بسیار عالیه و همه چیز رو از قبل از تولد زن و مرد توضیح میدن تا آخر. اون سی دی رو تهیه کنید. چندین جلسه هست. گوش کنید. و اصلاً ما نباید نگران این باشیم که ما یک گناهی کردیم و یک عوارضی داشت.

وقتی که اون گناه رو کنار گذاشتید ، اینطوری تصور کنید که اون عوارض از بین میره. چون خدا می خواد برای ما. شفا دست خداونده. مگه حضرت عیسی مرده رو زنده نمی کرد؟ یک کور مادر زاد رو مگه دست نمی کشید ، زنده می کرد؟ همین الان امام رضای خودمون توی مشهد صدها ، صدها ، صدها نفر رو شفا نمیده؟ همش اونجا ثبت شده و می تونید برید بخونید.

خداوند شفا میده. دکمه رو می زنه و همه چیز ریست و خوب میشه. حالا علم پزشکی پانصد هزار سال دیگه شاید به اون برسه ، شاید هم نرسه. خدا میگه من شفا میدم. اینجور به قضیه نگاه کنید.

 

میانگین امتیاز 4.1 / 5. تعداد آرا: 21

دیدگاهتان را بنویسید