تبدیل میل جنسی به ثروتمقالات

نعوظ در مردان

یکی از کاربرها سؤالی پرسیدن. البته ایشون کاربر دوره استحاله هستن، ولی سؤالی که پرسیدن رو میشه توی کانال عمومی هم پاسخ داد. در رابطه با حفظ نعوظ در مردان. ببینید برای اینکه مرد بتونه نعوظ خودشو حفظ کنه و همسرش رو به ارضا برسونه، راهکارهای خیلی زیادی هست. خود موضوع زودانزالی داستانی هستش که باید روی اون کار بشه و راهکارهای اون رو ما در دوره استحاله آموزش دادیم. که می تونید به اون رجوع کنید و جلساتی که در رابطه با زودانزالی هست رو گوش کنید.

تمرینات کیگل رو گفتیم که کار کردن روی عضلات پیسی ماسل هست و اینها رو باید انجام بدیم. و در آینده در دوره استحاله پیشرفته یه سری تمرینات کاملاً قوی و مخصوص همین موضوع رو ارائه خواهیم داد که به اون کنگفوی جنسی میگن. که همونطور ما برای سایر قسمت های بدن کنگفو داریم و می تونیم آماده کنیم و خودمون رو ورزیده کنیم، برای مسائل جنسی و آلت جنسی هم کنگفو وجود داره. حالا اصطلاحاً بهش میگن کنگفوی جنسی. حرکات و تکنیک های بسیار زیادی هستش که مردها بتونن استفاده کنن و خودشونو بتونن تقویت کنن که انرژی ارگاسم رو پخش کنن توی بدنشون و اندام جنسیشون رو خیلی قوی و تقویت کنن.

از عوامل دیگری که در حفظ نعوظ مهم هستش، تغذیه هست. تغذیه بسیار مهمه که ما چه غذاهایی می خوریم و چه غذاهایی مهم هست که توی دوره استحاله به اونها اشاره کردیم. غذاهای گرم و مقوی مثل کنجد و عسل خیلی کمک می کنه به مردها که بتونن نعوظشون رو حفظ کنن و در کنار اون بهتره که ورزش رو هم انجام بدن. ورزش فوق العاده مهمه. چون که ورزش گردش خون رو در بدن زیاد می کنه، فوق العاده در حفظ نعوظ مؤثره. نعوظ چطور در مرد ایجاد میشه؟ وقتی که گردش خون و جریان خون به آلت مرد میره، حالت نعوظ در او ایجاد میشه. ورزش مرتب و منظم و مداوم گردش خون و گردش انرژی رو در بدن بهبود میده و خیلی در رابطه زناشویی و در حفظ نعوظ مردان مؤثر هست.

که ورزش هم باید ورزش های هوازی باشه، مثل دویدن و کار کردن روی عضلات باشه. مثل دمبل زدن. چونکه ورزش هایی مثل دمبل زدن باعث میشه که هورمون تستسترون توی بدن بیشتر بشه. چونکه تستسترون هست که باعث ایجاد نشاط و تندرستی در مرد میشه و باعث میشه که مرد رو به قول معروف از لحاظ جنسی هات نگهداره. مخصوصاً اگر کسی باشگاه بره و حرکت های پا رو انجام بده، اسکات پا و ورزش هایی برای عضلات بزرگ پا مثل عضلات ران ها رو انجام بده، اینها فوق العاده مؤثره در انرژی جنسی و برای تقویت جنسی مؤثر هست.

و نکته دیگر: هم برای رفع زودانزالی و هم برای حفظ نعوظ، بهترین کار اینه که مردها تمرین و مداومت و ممارست داشته باشن و توی هر رابطه ای که با همسرشون میذارن، می تونن خیلی بیشت رو بیشتر تمرین کنن و خودشون رو تقویت کنن و نا امید نشن، اگر اوایلش زود انزال میشن و زود نعوظشون می خوابه، باز هم این کارو ادامه بدن و چند ماه به خودشون فرصت بدن و راهکارهایی که گفتم رو انجام بدن.

فایل صوتی نعوظ در مردان را دانلود کنید.

[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

بستن
بستن