شبکه های خارجی و ترویج خیانت

شبکه های خارجی و ترویج خیانت
5
(1)

 

در این ویدیو در رابطه با خیانت و ترویج خیانت توسط شبکه های خارجی صحبت می کنیم. مبحثی که در جامعه ما متأسفانه در حال گسترش هست و  کسانی که این سریال ها رو نگاه می کنن و کم کم با خیانت آشنا میشن، اوایلش شاید اصلاً خودشون متوجه نشن داره چه اتفاقاتی براشون می افته! اگر مثلاً شا روز اول به فردی که این سریال ها رو ندیده، مثلاً به یک مردی بیاید بگید: شما دوست داری خانمت بهت خیانت کنه، اصلاً غیرتی بشه و… خانمت بره با یه آقای دیگه یا خودت بری با خانم دیگه، اوایلش روح انسان پاکه و واکنش نشون میده.

منتهاش وقتی انسان می شینه این سریال ها رو نگاه می کنه، یواش یواش بدون اینکه حتی متوجه بشه، این رخنه می کنه توی وجود اون فرد و این اتفاق براش می افته که خیانت و روابط خارج از ازدواج براش عادی میشه که هر مردی می تونه دوست دختر داشته باشه و هر زنی می تونه دوست پسر داشته باشه! دقیقاً همون مثال قورباغه که میگن: اگر شما یک قورباغه رو بندازین توی آب تقریباً داغ، سریع می پره بیرون، می فهمه که داغه. ولی اگر اون قورباغه رو بندازین توی آبی که درجه حرارت معمولی داره، خنک و خوبه، زیرش آتیش روشن کنی، کم کم این آب گرم بشه، قورباغه متوجه نمیشه و ممکنه اینقدر بی حال بشه و بدنش کرخت بشه، نتونه از اون آب خارج بشه و حتی شاید بپزه و بمیره.

در سریال ها هم به همین شکل هست. وقتی که شما نگاه می کنی توی این سریال ها، یه چیز تصویری جلوی شما قرار داده شده، چونکه قدرت تصویر بسیار زیاده. وقتی که یه چیزی رو به صورت تصویر می بینی، انگار به طور ناخودآگاه اون چیز داره توی حقیقت و واقعیت اتفاق می افته و توی ناخودآگاه و مغز ما چیزی به عنوان حقیقت و مجاز رو نمی تونه تشخیص بده. یه تصویر رو بهش نشون میده و میگه: این خانم رفته با یه آقایی دوست شده و رابطه دارن. انگار که توی ناخودآگاهش اتفاق افتاده و کم کم این مسأله رو می پذیره!

خیلی جالبه! تموم این سریال ها جوری طراحی شدن که میان روی یک سری چیزهایی که تموم مکاتبو ادیان روشون خیلی قبح زیادی براش قائل شدن، مثل زنا کردن و… میان همونو به تصویر می کشن، با رنگ و لعاب و انسان های خیلی خوشتیپ و زرق و برق و ماشین های زیبا و گرانقیمت و… اینها رو اینقدر قشنگ جلوه میدن، گناه رو ایقدر قشنگ جلوه میدن که وقتی انسان وقتی نگاه می کنه، دیگه کم کم می شینه توی وجودش که انگار یه اتفاق عادی هست و خودش و همسرش متأسفانه به خیانت می افتن و زنا اتفاق می افته.

و اون ارتعاش بسیار کثیفو منفی که از زنا به کائنات فرستاده میشه، چقدر باعث بی برکتی و فقر میشه، چقدر باعث بیکاری میشه! و ما مثلاً میگیم چرا بارون نمیاد؟ چرا فقر هست؟ گیر میدیم به دولت. دولت چرا این کارو نکرد. مثلاً بزرگان مملکت ها نمیان به ما کمک کنن؟ نه! وقتی ما خودمونو درگیر این چیزها کنیم، خود روح ما می میره و ما نمی تونیم کسب و کار خوب و موفقی داشته باشیم، نمی تونیم معنویت خوبی داشته باشیم، خودمون خودمونو فلج می کنیم، علاوه بر فلج شدن اینکه روحمونو تاریک و سیاه می کنیم.

و متأسفانه می بینیم که این اتفاق داره می افته توی کشور ما! راهکارش چیه؟ خاموش کردن ماهواره و ندیدنش. و وقتی که یک ماه، دو ماه نبینی و ازش جدا بشی، دوباره روح بر می گرده به حالت پاکی خودش. پس به نظر من اگر کسی واقعاً می خواد ترک کنه این کارها رو، ماهواره رو خاموش کنه توی خونه و اصلاً ماهواره رو نبینه و این سریال ها رو نگاه نکنه.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید