هدیه به زن

هدیه به زن
5
(1)

در این فایل صوتی در رابطه با هدیه دادن به خانم ها صحبت می کنیم. موضوع بسیار جالب و کاربردی هست. خوب همه می دونن که خانم ها با دریافت هدیه خیلی خوشحال میشن و یکی از کارهایی هست که مرد می تونه با اون به نوعی دل زن رو به دست بیاره. و در دوره استحاله میل جنسی هم ما به این اشاره کردیم که وقتی یک مردی به خانمش هدیه میده، چه اتفاقی می افته، کامل صحبت کردیم. و سؤالی که یکی از کاربرها پرسیده بودن و احتمالاً این موضوع رو اشتباه برداشت کرده بودن و گفته بودن: وقتی که ما به همسرمون طلا هدیه میدیم، آیا ما داریم با این کار همسرمون رو می خریم؟ آیا ارزش زن رو اینقدر پایین میاریم که بهش طلا بدیم که دلشو به دست بیاریم؟ یا بهش طلا میدیم که اون رو ترغیب کنیم که توی رابطه جنسی تأثیرش رو بگذاره؟

اصلاً همچین چیزی نیست! این چیزی هستش که فکر نمی کنم همچین برداشت منفی بخواد داشته باشه. ببینید ما میایم طلا که هیچ، یک شاخه گل! انسان وقتی یک شاخه گل به همسرش هدیه میده، محبتی که در وجودش هست رو خلاصه می کنه و متجلی می کنه در یک شاخه گل و به همسرش تقدیم می کنه. و یه وقت می بینی خانم اینقدر احساساتش با یک گل بر انگیخته میشه و اینقدر حالش خوب میشه، حالا خودمونیش بخوایم بگیم مثلاً می پره توی بغل همسرش و خیلی خوشحال میشه! اگر مخصوصاً سوپرایز بشه. خوب آیا ما می تویم بگیم که من با یک شاخه گل این آغوش همسرم رو خریدم و ارزش زن رو با یک شاخه گل پایین آوردم! این تفکر خیلی اشتباهه و اصلاً همچین چیزی نیست.

و طلا که باشه چه بهتر! طلا اصلاً توی دستورات اسلامی هم داریم که میگن: زن باید حتماً طلا توی دستش باشه. اثرات خیلی خوبی برای زن زن داره، هم از لحاظ روحی، هم بهش آرامش میده. توی اثرات فلزات می تونید برید مطالعه کنید. حالا وقتی که خود خدا هم گفته: این کالا، این جنس، این هدیه برای وجود زن خیلی خوبه و براش مفید هست، ما بیایم به عنوان هدیه به زن بدیم و چون که قیمتی هم هست، باز اثرش قوی تر از یک شاخه گله. درسته یک شاخه گل نشون دهنده محبت و نشون دهنده عشق و سمبل زیبایی هست به کسی تقدیم می کنیم که خودش زیبا هست. این دو تا به هم می خورن. گل به تو می خوره که خانم هستی. زیبا هستی و دوست داشتنی هستی. و طلا هم مظهر ارزش بالای یک چیزی هست. طلا مظهر با ارزش بودنه.

شما میگید: شما همسر من با ارزشی و طلا هم با ارزشه، پس باید این دو تا در کنار هم قرار بگیرند. و اصلاً اینطور نیست که ما فکر کنیم بکیم: ما اگر به همسرمون طلا بدیم و هدیه بدیم، بیشتر به ما جذب میشه، حتی اثرش رو روی رابطه جنسی میذاره و کیفیت رابطه جنسی رو بالا می بره، اصلاً اینطور نیست که ما بگیم: ما همسرمون رو با طلا خریدیم و توی رابطه جنسی بهش طلا دادیم که رابطه جنسی بهتری داشته باشیم. اصلاً این تفکر خیلی اشتباه هست. اگر اینطور باشه که باید کل داستان هدیه دادن به خانم ها باید بسته بشه و بگیم: نه! این زن اینقدر مقامش بالاست که هیچ چیز ما نمی تونیم به زن هدیه بدیم. نه پول، نه طلا، نه کادو، نه لباس، نه ادکلن، هیچ چیزی نمیشه بهش هدیه داد! هیچ چیزی ارزش واقعی یک انسان رو که یک زن باشه، نمیشه با هیچ چیز مادی مقایسه کرد!

چرا ما بیایم این تفکرات اشتباه رو داشته باشیم؟ همون زنی که اینقدر ارزشش بالاست و روحش بزرگه و روحش مظهر جمال الهیه. یعنی مظهر جمال خداوند، در زن به تجلی گذاشته شده در خلقت. و مرد مظهر جلال و قدرت خداوند و این جلال و جمال که در کنار همدیگر قرار بگیرند، همدیگر رو تکمیل می کنن. زن نیاز به مرد داره و مرد نیاز به زن داره.خوب اگر اینطور باشه که هیچ کادویی نمیشه به زن داد! میگی: عه! تو زن مسلمان رو آوردی زیر سؤال و میگی بهش هدیه بدم! و هدیه باعث میشه که بهش نزدیک تر بشم؟ خیلی اشتباهه این برداشت.

چون این کاربر عزیزی که این سؤال براش پیش اومده بود، این سؤال رو به شکل خیلی منتقدانه و سنگین نوشته بودن. که مثلاً زن مسلمان که خدمت به شوهر رو جهاد می دونه، چطور شما بهش میگی کادو و طلا بهش بدی، توی رابطه اثر میذاره؟ اصلاً نمیشه چیز مادی رو با معنوی مقایسه کرد. بله. خوب ما می دونیم که جهاد زن بیشتر اینه که به مردش خدمت کنه و بچه ها رو بزرگ کنه و فرماندهی مقر خانه دست زنه. خوب اینو که همه می دونن. حالا آیا این دلیل میشه که ما هیچ کادویی به همسرمون ندیم؟ هیچ طلایی براش نخریم و بگیم: اگر ما به تو طلا دادیم، مثلاً تو رو خریدیم و ارزش انسانی تو رو پایین آوردیم! نه. اصلاً همچین چیزی نیست.

یه وقت می بینی یک خودکار، مرد می بینه که خانمش به یک چیزی علاقه داره و مرد توی گوشه ذهنش یادداشت کرده که فلان خودکار، فلان بیسکوییت! زنش خوشش میاد. وقتی که اینو می خری و بهش هدیه میدی، پشت این کار معنویت قرار داره. اون چیز که مهم نیستش. اولاً این نشون میده که من به یاد توأم. دوماً من حواسم هست که تو چه چیزهایی دوست داری. سوماً من هزینه کردم، وقت گذاشتم، حالا چه کم، چه زیاد، فرقی نمی کنه و برای تو اون چیز رو خریدم برای خوشحال کردن تو. مثلاً تو برای من ارزش داری. و اینه که باعث میشه که اگر مخصوصاً حالت سوپرایز باشه، باعث میشه که یکهو اون خانم احساسات و عواطفش گل کنه و بپره توی بغل همسرش و چه بسا اون لحظات زیبا تبدیل بشه به رابطه جنسی. چه اشکالی داره؟ این روش زنداری هست برای یک مرد.

من فکر نمی کنم که توی تعالیم اسلامی بگن: هیچ چیزی به خانمتون هدیه ندید. همینطوری خشک و خالی بگی: من روح تو رو دوست دارم! و هیچی دیگه. مقام تو بالاتر از اینها هست. زن توی ذاتش هست که هدیه دوست داره. این چیزی هست که توی تمام مکاتب و توی همه دنیا اینو می دونن. و اگر ما میگیم: طلا به زن هدیه بدیم، این باعث میشه که خیلی بیشتر به ما علاقمند بشه، بحث هدیه دادنه. بحث اینه که یک چیز با ارزش رو مرد داره از خودش خرج می کنه. یک کالایی که گرونتر از بقیه هدیه ها هست، برای زنش می خره و به او هدیه میده. این خیلی معنا پیدا می کنه برای یک زن. ولی این باز دلیل نمیشه که ما فکر کنیم که فقط با طلا می تونیم دل زنمون رو به دست بیاریم.

نه. یک یادداشت کوچولو روی کاغذ، یک جمله قشنگ که یک حالت سوپرایز کننده دشته باشه و خانم صبح کیفشو باز کنه و ببینه شما شب قبل داخل کیفش گذاشتی و رفتی سرکار، می تونه منقلب کنه روح اون خانم رو لحظه شماری کنه که شما شب برگردید به خونه. پس حتماً لزومی نداره که شما پول خرج کنید. اینها چیزهایی هستش که هر مردی باید بدونه و یاد بگیره که کلاً علاقشو ابراز کنه و به زن بگه: تو مرکز توجه من هستی. توی این همه دغدغه ای که من دارم، توی کار، امور خارج از خانه و پول جمع کردن و چک و بازار و حقوق و … توی این همه مشغله ذهنی دار، مثل تعمیر ماشین، مدرسه بچه ها، بیمه، خرابی لوله های خونه و همه و همه، باز هم مرکز توجه من توئه خانم هستی.

و اگر مرد بتونه این رو به زنش نشونبده، خوب اون زن اعتماد و اطمینان می کنه و دوست داره روی مرد حساب کنه و به مردش تکیه کنه و بگه: خوب هر جا توی این دنیا رفتم و مشکلی برام پیش اومد و افسرده شدم و ناراحت شدم، یک جای خیلی محکمی هست که می تونم بهش تکیه کنم و اون هم شوهرمه. خوب اینها باید کم کم ساخته بشه. با همین هدیه دادن های کوچک، هر هدیه ای که انسان به همسرش هدیه میده، یک آجری از بنای قلعه مستحکمی که مرد از خودش جلوی خانمش می سازه، با هر هدیه کوچک اینها رو می چینه کنار هم و میاد بالا دیگه. روز اول که زن نمیاد تموم وجودشو تکیه بده به مرد. که توی قرآن هم اومده: الرجال قوامون علی نساء. میگه: مردها برای زن هاشون یک ستونی هستن که زن می تونه با تموم وجود و راحت اعتماد کنه و خودشو بندازه و بگه که این مرد منو می گیره و پشتمو محکم داره.

این با همین چیزها ساخته میشه. فقط که با حرف نمیشه. درسته تأمین معنوی فوق العاده برای خانم ارزشمنده. ولی تأمین عاطفی و تأمین مالی در کنار هم این سه تا رأس این مثلث برای اون زن کامل مهیا باشه. و هدیه ددن خیلی مؤثره. و باز هم میگیم: طلا هدیه دادن، اصلاً یک اتفاقاتی توی روح زن میندازه، توی فیزیک زن و توی گردش خون زن اثر می گذاره حتی، اینها همش باعث میشه که به همسرش بیشتر علاقمند بشه. پس اگر پولشو دارید، طلا بخرید، اگر پولشو ندارید، هر نوع هدیه ای برای زن نشون میده که شما اون خانم براتون مهمه. و اشتباهی که خیلی از آقایون از جمله خودم می کنیم، اینه که شاید اوایل یک رابطه خیلی از این کارها بکنیم، یک مدت که گذشت، یادمون بره.

و این برای مرد باید حواسش باشه که توی تقویم خودش بنویسه که آقا یک ماه گذشت و من هیچ کاری نکردم. و حواسش به خودش باشه. توی گوگل کلیندار، توی تقویم گوگل می تونید بزنید که به شما یکماه یکبار یادآوری بکنه که یک هدیه ای، یک کاری غیر از روتین روزمره برای همسرتون انجام بدید. پس این جواب شبهه ای بود که کاربر عزیز دوره استحاله داده بودن و خیلی خوبه. درسته که سؤالات ایشون لحن انتقادی داشت، ولی خوشحال میشم که چقدر با دقت اینها رو گوش کردن و چه نکات و شبهاتی از توش کشیدن بیرون که براشون سؤال شده و از ما پرسیدن.

و علت اینکه جوابش رو توی کانال عمومی میدم، اینه که جواب این سؤال برای همه خوبه. درسته من می تونستم جواب این سؤال رو برای کاربرانی که دوره استحاله رو تهیه کردن، بذارم، ولی دیدم بهتره که چون که به کار همه مردها میاد، در کانال عمومی و در فایل دیشب هم در رابطه با همون سؤالی بود که در رابطه با کاربران عزیز دوره استحاله میل جنسی از ما پرسیده بودن. ولی چون پاسخش خیلی عمومیت داره و به درد همه می خوره، چرا که نه؟ ما بیایم و جواب رو برای همه بگذاریم توی کانال عمومی مس به طلا.

فایل صوتی هدیه به زن را دانلود کنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

2 دیدگاه برای “هدیه به زن

دیدگاهتان را بنویسید