چرا خودارضایی نکنم وقتی خدا تنهایی منو نمیبینه؟

4.2
(20)

کاربری پرسیده بودند که درسته که خودارضایی خوب نیست، و بعدش دچار ندامت میشم، ولی با توکل به خدایی که تنهایی منو نمیبینه، چجوری این کار رو کنار بذارم؟

درسته که بهترین راهکار برای ترک خودارضایی، ازدواج هست. ولی اگر کسی نتونسته ازدواج کنه، چند راه وجود داره. از سخت ترین راه به آسون ترین راه :

1- استحاله نیروی جنسی و استفاده انرژی جنسی در راههای غیر جنسیو غیر فیزیکی

2- اگر استحاله براتون سخته، به این نکته توجه داشته باشید که مگر میشه خداوند عادل نباشه و برای بعضی ها زوج مناسب پیدا کنه و برای بعضی نه؟ مشکل از خدا نیست و از خود ماست که کمال گرایی داریم. یا میترسیم ازدواج کنیم از ترس مسائل مالی. پس ازدواج آسان انجام بدید.

3- اگر ازدواج هم نمیتونید کنید، لازم نیست خودارضایی یا زنا کنید. بلکه ازدواج موقت کنید! صیغه در شرایطی خیلی هم خوبه که در ویدیو شرح دادیم.

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 20

2 دیدگاه برای “چرا خودارضایی نکنم وقتی خدا تنهایی منو نمیبینه؟

 1. vidaazeri
  vidaazeri گفته:

  درباره این سالیتیود هم باید بپرسم تا کی؟ خانمی که بالای 40 سال دارد تا حالا استحاله کرده و موفق شده ولی تا کی؟یعنی این خانم سی سال سالیتیود و استحاله داشته دیگه بسش نیست؟

  • گفته:

   سلام دوست عزیز….

   یعنی چی تا کی !!!سالیتود یعنی حالتی از بودن فرد با خود و خدای خودش
   استحاله هم یعنی تبدیل انرژی جنسی و استفاده صحیح از این انرژی تا کی ندارد
   این ها باید بخشی از زندگی و رفتار ما باشند این ها از قبل در ما بوده اند و هستند اما چون بشر از آنها دور شد غیر طبیعی بنظر می رسد برای انسان
   شما می پرسید تا کی مثل اینکه بپرسید تاکی آب و غذا بخورم…

   با سالیتود و استحاله روح و روان فرد ان قدر آرام می شود که می گوید خدایا شکرت که این علم را به من دادی

   سالیتود و استحاله زمان ندارد چون هر دو یعنی زندگی

   ولی حالا اینکه مثلا ما می گوییم فرد با پایان دوره سالیتود میتواند ازدواج کند این ازدواج دست خدا هست ، یا اینکه یک جوان مجرد انرژی جنسی را استحاله کند برای آرامش روحی و فکری خودش هست تا زمان داشتن رابطه سالم ..

دیدگاهتان را بنویسید