تبریک سال 98 و برنامه مس به طلا در این سال

تبریک سال نو
0
(0)

آغاز سال 1398 رو به همه شما همراهان عزیز و همچنین ایرانیان سر تا سر جهان و همچنین فارسی زبانان سر تا سر جهان تبریک میگم. امیدوارم که سال خیلی خوبی داشته باشیم. و مطمئنم که سال خیلی خوبی خواهیم داشت. و سال خیلی خوبی خواهیم ساخت. چرا؟ چونکه آینده در دستان ماست. تلاش های امروز ما آینده ما رو تعیین می کنه. اگر می خواهید ببینید آینده روشنه یا تاریک؟ ببینید که امروز کارهایی که انجام میدیم ، کارهای روشنیه؟ یا کارهای تاریکیه؟ آینده همین بازتاب کارهای امروز ماست.

و فوق العاده عالی خواهد بود. یعنی اصلاً حس و حالش و اولین فاکتوری که هست ، اینه که این سال با میلاد امیرالمؤمنین علی علیه السلام همزمان شده ، این بی نهایت قدرتمنده. اصلاً برکته. و سر تاسر نوره. و هر آنچه که ما سختی کشیدیم در سال 1397 و هر آنچه که ما اتک خوردیم ، حمله خوردیم ، چه از داخل ، چه از بیرون ، چه از تلاش هایی که اصلاً می خواستن مردم ما رو به گشنگی و قحطی بکشونن. تمام شد.

مطمئن باشید سال 1398 انشاءالله سال خیلی خیلی خوبی خواهد بود. چون که تمام ضربه هایی که می خواستن بزرنن رو زدن و یه هیچ جا هیچکس نرسید و ایران روز به روز قوی تر شد و اقتدار ما بالاتر رفت. درسته که یک سری مشکلات پیش اومد ، ولی حداقل نظر من اینه: سال 1398 سال بهتری خواهد بود. به امید خداوند و به برکت نور امیرالمؤمنین علی علیه السلام که در سال 1398 خواهد تابید. خوشتون باشه! خلاصه سال خیلی خوبی در پیش داریم. هر آنچه که ما انتظار داشته باشیم ، قانون انتظار. هر آنچه ما انتظارشو داشته باشیم ، همون اتفاق خواهد افتاد.

در انتظار افتادن اتفاق های خوب باشیم

پس بیایم از همین لحظه ای که الان یکی دو ساعت دیگه سال تحویله و سال می خواد جدیدی بشه ، برای خودمون در سال 1398 چیزهای خیلی خوبی رو توقع و انتظار داشته باشیم. یعنی در انتظار آمدن چیزهای خوب باشیم. تا کائنات ، قانون جذب و قانون ارتعاشات و لطف خداوند شامل حال ما بشه و همه اون چیزهای خوبی که انتظارشونو داریم ، به زندگی خودمون جذب کنیم.

به همین راحتی! خیلی پیچیده نیست. این بود که من دوست داشتم در این ویدیو اول از همه تبریک جانانه بهتون بگم و این خبر خوبو بهتون بدم که من خودم شخصاً خیلی روی سال 1398حساب کردم که چه از نظر رشد و چه از نظر اقتصادی و مالی و چه از نظر فردی. که حالا وارد بخش دوم صحبت هام میشیم که می خواستیم برنامه کاری سال 98 خودمونو خیلی خلاصه شرح بدم.

تا الان ما هر آنچه که بوده ، دو سه سال هست که مس به طلا شروع به کار کرده و آموزش های رایگان بسیار زیادی داشتیم و سه تا دوره آموزشی عالی تولید کردیم و به شما عزیزان تقدیم کگردیم: دوره سالیتود ، تبدیل میل جنسی به ثروت و ستارگان زناشویی. همه اینها بوده و عالی بوده. و برنامه کاری ما برای سال 98 اینه که من خودم شخصاً به عنوان مدرس اصلی مجموعه مس به طلا ، دوست دارم سال 98 رو روی خودم کار کنم.

یعنی بیشتر از اینکه بخوام خروجی داشته باشم و تولید محتوا کنم ، بیشتر می خوام تولید ارزش در وجود خودم کنم. سال 98 سالی هستش که می خوام به امید خدا خیلی روی بحث معنوی ، فیزیکی ، ورزش ، سلامتی و بیشتر از همه معنوی خودم کار کنم که بتونم اگر هم میام صحبتی برای شما عزیزان می کنم ،  صحبت هام ناب باشه.

اهمیت رشد فردی

یعنی متصل باشه به یک منبع بیکران علم و دانش آگاهی. از خودم نخوام چیزی بگم. تا همین الان هم همین بوده. حالا درسته من مظالعه داشتم و تجربیات خودم در هر زمینه ای داشتم و اومدم گفتم. آخرش کانکشن اصلی به منبع بی نهایت که خداوند ، اهل بیت و نور الهی هست ، بوده. از این به بعد می خوام این کانکشن رو خیلی قوی ترش کنم. که اگر میام صحبتی می کنم پشت دوربین ، خیلی محتوای قوی تر و غنی تری داشته باشه.

و این مستلزم اینه که من خیلی روی روح خودم کار کنم. حالا هم از نظر معنوی هم فردی و هم از نظر ورزشی یکی دو ماهه که رسماً دوباره ورزش رزمی رو شروع کردم و خیلی خوشحالم بابتش. یکی از برگترین لذت های زندگی من رزمی کار کردنه. و خیلی دوستش دارم. و اینطوری می خوام روی خودم کار کنم تا خودم یه چیزی باشم. یعنی تا الان هم خدا رو شکر خودتون می دونید ، هر آنچه که بوده ، خودم بودم.

یعنی همیشه میگم: فعل بودن اول میاد. یعنی اینکه شما باید باشید بعد بیاید درس بدید. مثلاً برای مجردها میگیم: اون پسر یا دختر خوب باشید ، بعد برید اون پسر یا دختر خوب رو پیدا کنید. اول بودنه. و این بودن هر چقدر بزرگتر و قدرتمندتر بشه ، به طبع شما توی هر زمینه ای که باشید ، بهتر عمل می کنید. من خودم اگر بخوام مدرس باشم ، باید خیلی انسان خوبی باشم ، خیلی روی خودم کار کرده باشم که بیام حرف بزنم.

کم شدن محتوای رایگان ، ولی با کیفیت زیاد

در داستانی می خوندم فردی می خواست درس اخلاق بده. یک سری از دوستان از ایشون که اولیای خدا بودن ، خواسته بودن که بیاد به اینها درس اخلاق بده. گفته بود: باشه. شما برید ، دو هفته دیگه کلاس شروع میشه. با اینکه دانشجوها تعطیل بودن و … بعد از دو هفته ایشون اومده بود و درسش رو شروع کرده بود. از ایشون پرسیده بودن که چرا شما دو هفته تأخیر انداختی؟

با اینکه ما تعطیل بودیم و خودتون هم وقت داشتید! گفته بودن: من دو هفته روزه داری کردم. دو هفته نفسم رو تحت فشار قرار دادم. عبادت کردم و روزه گرفتم. هر چقدر انسان روزه می گیره ، معنویتش میره بالا. باید خودم یه چیزی باشم که بیام به شما یه چیزی بگم. دقیقاً من هم همین منش رو می خوام در مس به طلا در سال 98 داشته باشم. پس این از نظر فردی خودم. از نظر کاری و تولید محتوا به چه شکل خواهد بود؟

شاید تعداد محتواهای رایگان که ما تولید می کردیم ، کمتر بشه. مثلاً اگر هر شب یک ویدیو رایگان داشتیم ، شاید بشه هفته ای دوشب ، سه شب. تعدادش شاید نصف بشه ، ولی کیفیتش بالاتر میره. چرا؟ چون من دوست دارم بیشتر وقتم رو روی کار کردن روی خودم و مطالعات منظم و برنامه های عبادی ، معنوی منظم داشته باشم و خودمو بیشتر رشد بدم.

اگر انسان خودشو رشد نده ، پس چیکار کنه؟ اگر انسان دنبال رشد روحی و معنوی و فردی خودش نباشه ، ول معطله توی این دنیا. واقعاً ثروت به چه دردی می خوره وقتی انسان متناسب با رشد مالی ، معنویتش رشد نکنه؟! مثلاً اگر من پولدار بشم و پولدار شدنم باعث این بشه که چاق ، تنبل ، پرخور ، شهوتران ، بداخلاق و مغرور بشم… می خوام نباشه این پول!

تمرکز  مس به طلا در سال 98 بر سه دوره فعلی

ولی یک وقت می بینی یک نفر پولدار میشه و هم در بعد معنوی موفق میشه. و هم در عین حال که می بینی ثروتمندتر میشه ، ورزشکارتره ، معنوی تر و مؤمن تره. و همه اینها داره با هم رشد می کنه. این هدف منه. پس تولید محتوای ما کمتر خواهد شد. ولی کیفیتش بالاتر. نکته دیگر: امسال از نظر تولید محصول آموزشی ، محصول جدیدی تولید نخواهیم کرد. چرا؟ چون همین دوره سالیتود که اینقدر قدرتمند به لطف خداوند منتشر شده و همه دارن لذتشو می برن ، من فقط دو سال روی این محصول فکر می کردم!

همینطور ایده ها رو می گذاشتم بیاد و بره و می گفتم: نه. هنوز نمی خوام تولید کنم. کاربرانی که از اول با ما بودن ، می دونن. از همون اوایل استارت کانال ، من آموزش های رایگان سالیتود رو شروع کردم. ولی همه می گفتن پس کی این محصول میاد؟ دو سال طول کشید. من دو سال هم روی خودم کار می کردم ، آموزش های خیلی خاصی رو روی روح خودم دیدم ، و همینطور ایده ها می اومد ، هنوز نمی دونستم این ایده ها رو چطوری منظم کنم.

تا اینکه یک روز انگار خداوند اون آگاهی و مجوزش رو داد بهم. بهم الهام شد که الان وقتشه که دوره سالیتود رو تولید کنم. در سال 98 نمی خوام محصولی رو تولید کنم. مگر اینکه به خاطر مطالعاتی که دارم و بحث کلاسیک بودن کارمون ، یکی دو تا کتاب بنویسم یا حتی بیشتر. کتاب نویسی مشکلی نیست. دیگه این سه تا محصولی که تولید شده ، تمرکز اصلی مس به طلا روی این خواهد بود که کسانی که این سه تا دوره رو تهیه کردن و مشغول انجام اون ها هستن ، می خوام یک ساپورت حسابی از اونها داشته باشم.

حمایت عالی از کاربران سه دوره مس به طلا

تا الانش هم جواب سؤالات رو دارم میدم ، ولی اون تعهداتی که خودم دوست دارم واقعاً وقت بگذارم و پاسخ سؤالات رو به بهترین نحو ممکن بدم و هر کسی هر سؤالی داشته باشه ، به امید خداوند دوست دارم این ساپورت رو داشته باشم که وعزیزان از این دوره ها نتیجه بگیرن. چه دوره تبدیل میل جنسی به ثروت ، چه سالیتود و چه درمان زودانزالی مردان رو می خوام همه کاربرانی که به ما اعتماد کردن و به خانواده شاگردان و یا بهتر بگم: هنرجویان مس به طلا ملحق شدن ، دوست دارم اینها رو خوب ساپورت کنم.

و اگر خداوند محتواهای قشنگتری رسوند در زمینه این سه تا محصول ، حتماً به این سه تا دوره اضافه خواهم کرد. ولی دوره متفاوت و پیشرفته تر رو فعلاً قصد تولیدشو ندارم. مگر اینکه یک معجزه ای ، الهامی ، یک اتفاقی بیفته و خداوند یک آگاهی بده ، که فکر کنم از نظر روحی روحم به من اوکی بده که اینو به محصول تبدیلش کن. ولی فعلاً این کارو نمی کنم. یعنی فعلاً قصدشو ندارم.

به قول عارف ها تا یار که را بخواهد و میلش به به که افتد؟ تا چه اتفاقی بیفته. تقریباً صحبت هام تمومه. ولی می خواستم یک توصیه دوستانه به شما کاربران عزیز بکنم. به کاربران مس به طلا که از اول با ما بودید. شاید شما رشد فردی خود من جواد زارع رو از روز اول دیده باشید که چطوری حرف می زدیم ، چطوری کار می کردیم و… کیفیت ویدیوها ، کیفیت کارمون بالاخره یک رشد صعودی داشته. و دوست دارم که در این ویدیو از شما عزیزان خواهش کنم که عزیزان در سال 98 اولویت اول زندگیتونو این بگذارید که خودتون به عنوان یک فرد رشد کنید. رشد فردی. در هر زمینه ای.

سال 98 را یک سال معنوی قرار بدهیم

در همه زمینه ها با هم. از نظر ورزشی و سلامت. از نظر معنویت. معنویت رو خیلی جدی بگیریم. معنویت یک چیز جانبی نیست در کنار زندگی مادیمون. شالوده اصلی زندگیه. یعنی در دوره سالیتود ای کاش همه عزیزانی که عضو کانال مس به طلا هستند ، در دوره سالیتود شرکت می کردن که بفهمن من چی دارم میگم. که همه چیز معنویته. پول می خوای ، شهرت می خوای ، بنز می خوای ، ویلا می خوای ، همه چیز پای سجاده انسان شکل می گیره. بشین سر سجاده ات و دعا کن. خیلی کارها باید بکنیم.

همه چیز در معنویت خلاصه میشه. با خدا آشتی کنیم. بیفتیم توی دل خدا ، با خدا بهترین رفاقت رو انجام بدیم. بهترین رفیق دنیا خداست. فقط از خودش بخوایم و همینطور رابطه رو با خدای قوی کنیم ، قوی کنیم ، قوی کنیم. اصلاً یک مسیری هستش که انتهایی نداره. کار کردن روی روح و ارتباط معنوی با خداوند اینقدر انتهاشونو که مثلاً ما این چیزهایی که شنیدیم: طی الارض می کنن و کارهای عجیب و غریب می کنن و مس رو می گیرن و تبدیل به طلا می کنن و این کارهای معجزه و خرق عادت اینها چیزهای خورده پاهای مسیر سیر و سلوک هست.

اینکه مثلاً طرف الان اینجاست ، یک دقیقه بعد آمریکاست و طی الارض می کنن و … اینها همش اشانتیون های مسیر سیر و سلوکه. و تازه میگن: دنبال اینها هم نباشید! معنویت همه چیز به انسان میده. پس دوست دارم من برای شما دعا کنم و شما هم برای ن دعا کنید. بیاید دست در دست هم و در کنار هم روی معنویتمون خیلی خوب کار کنیم. در ایمن دنیایی که داره روز به روز منحرف تر میشه و انسان ها دارن از معنویت دور میشن.

نسبت به سال 98 مثبت اندیش باشیم

و خدای خیلی ها شده پول و مقام و ماشین و … ما خدای واقعی رو پیدا کنیم و بریم دنبال اصل مطلب که دنیا و همه زرق و برقش اونها ذلیلانه به دنبال ما حرکت کنن. یعنی کسی که خدا رو انتخاب کرد و حرکت کرد و جهت گیریش به سمت خدا شد ، دنیا و همه زرق و برقهاش به دنبالش می افته. ولی کسی که جهت گیریش به سمت دنیا باشه و پشت کنه به خدا و بره دنبال دنیا ، دنیا هم از دستش فرار می کنه. اینها رازهای بزرگی هست که ما در دوره سالیتود اینها رو شرح دادیم. من از شما کاربران مس به طلا خواهش می کنم که روی روحمون و ارتباط با خدا کار کنیم. به همه چیز خواهیم رسید.

خداوند سفره کرمش بی نهایته و همه مارو می تونه غنی و بی نیاز کنه.  توصیه دیگه ای که می تونم به شما عزیزان بکنم ، اینه که واقعاً مثبت اندیشی رو در سال 98 حتماً داشته باشیم و از همین الان اول ویدیو هم گفتم: مثبت اندیش باشیم نسبت به سال 98. سالی که بدونیم در این سال رونق اقتصادی خواهد بود ، رونق معنوی خواهد بود ، حالمون خوب خواهد شد و اتفاقات خیلی خوبی می افته.

و اگر یک سری اتفاقاتی می افته توسط یک سری مافیایی که دست در دست هم و دشمن مردم ایران هستن و کمبود و قحطی و کمبود اقلام اولیه رو می خوان در زندگی مردم ایجاد کنن ، حتماً بدونیم که اینها دسیسه هایی هستش که ما نباید از اونها حمایت کنیم. واقعاً من غصه می خورم برای اون فردی که میره توی صف می ایسته و گوشت یخی می گیره. میگن: گوشت کمیاب شده. حالا نمی خوام بحث سیاسی کنم ، ولی دیگه دارن احتکار کننده ها رو می گیرن.

از مافیای پشت گرانی حمایت نکنیم

یک سیستم خیلی هماهنگ هست دکه میگن؟: گوشت های خود ایران رو کنار بگذارید و ذخیره کنید و نگذارید به دست مردم برسه  و گوشت یخی وارد کنید. حالا واردات این گوشت چه کسی توش سود می کنه. آیا این گوشت تراریخته هست یا نه؟ بچه های مار و قراره عقیم بکنه یا نه؟ اینها رو خدا می دونه. واقعاً متخصص ها باید برن تحقیق کنن. ولی یک ذره هم از دیدی بالا باید به مسائل نگاه کنیم. اگر مشکلاتی هم داشتیم در سال 97 و خواستن اینها رو به سال 98 بکشونن ، ما گولشون رو نخوریم.

من خودم امسال آجیل نخریدم و اصلاً دلم نمیاد آجیل بخورم. نخریدم که هیچی ، اصلاً دلم نمیاد که بخورم. چون می دونم بسیار بسیار گرون شده و دوباره یک مافیایی پشت این قرار گرفته که مردم ما رو اینطوری اذیت کنه. نمی خریم. اصلاً پروفایل شخصی تلگرام من یک عکسی بود که توی یکی از این کانال ها خوشم اومد. یک شعر خیلی قشنگ و نکته ای که گفته بود: کسی اگر آجیل نمی خره ، فقیر نیست! کسی اگر آجیل نمی خره ، توی این شرایطی که الان مافیا پشتش قرار داره ، شعور اجتماعیشو داره می رسونه. می خواد حمایت نکنه. نخرید تا بگندد! تهش اینو نوشته بود.

واقعاً این کارو بکینم. اگر گوشت رو از ما گرفتن و گوشت ها رو توی انبارهاشون قایم کردن و گفتن: گوشت نیست و فقط گوشت یخی برزیلی هست ، من یکی که هیچوقت نمی خورم! حاضرم گیاهخوار بشم ، ولی هیچوقت توی صف نمیرم. این مثبت اندیشی این نیست که اگر صف هایی رو تشکیل دادن و فیلم گرفتن آوردن به ما نشون دادن ، فکر کنیم که دنیا به آخر رسیده! و این واقعیت نیست! این واقعیت نیست… در این رابطه بیشتر تحقیق کنید.

مثبت، معنوی ، مقتدر و قوی به استقبال سال نو برویم

فقط خواستم اینو بگم: در سال 98 مثبت اندیش باشیم و اقتدار داشته باشیم. حالت ضعف نشون ندیم. اگر یک همچین سیستم های مافیایی اومدن گوشت ها و پسته ها رو قایم کردن ، ما ضعف نشون ندیم. ما باید حتماً حتماً با قدرت رفتار کنیم و میگم: اگر کسی شالوده معنویش خیلی قدرتمند باشه و ارتباطش با خودش و خداش خیلی قوی باشه ،  دیگه این چیزها درونش رو به هم نمی ریزه و خیلی راحت و قوی به زندگی خودش ادامه میده.

که اینها رو ما توی دوره سالیتود خیلی روی اونها کار کدیم. در انتهای این ویدیو باز هم سال 98 رو به شما تبریک میگم. سال خوبی هست. خوش باشید. و به فضل و کرم خداوند شادی کنید طبق آیه قرآن. خوش باشیم و مثبت اندیش و معنوی باشیم.

 

 

 

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید