طمع به ناموس رفیق

3.7
(3)

 

ما همیشه گفتیم که خانم ها براشون بهتره که خودشون رو یه کم بیشتر بپوشونن و خودشون رو در معرض نگاه های شهوت آلود دیگران قرار ندن.

لباس پوشیدن خانم ها چه ربطی به خراب شدن رابطه داره؟

خب این بحث رو بیایم توی مباحث روابط اگه بهش نگاه کنیم، مثلا فرض کنین خارج از کشور روابط دوست دختر دوست پسری، چون من چند سال اونجا زندگی میکردم، میدیدم دیگه حالا حتی دوستای خودم که دوست دختر داشتن و اینها، وقتی که نگاه میکردی میدیدی که کسایی که توی روابطشون جوری بود که مثلا دوست دخترشون خیلی حالا تحریک کننده لباس میپوشید و اصلا جوری لباس میپوشید که رعایت هیچ چیزو نمیکرد و اینها، هرچقدر هم که اینا میخواستن کنار هم خوب زندگی کنن و شاد باشن، اتفاقی که میفتاد این بود که پسرهای دیگه، مثلا دوست های اون آقا نگاه بد یا مثلا طمع داشتن به این خانم و باعث میشدن که رابطه اینا کم کم خراب بشه و اتفاقی که میفتاد این بود که مثلا این خانم خودشو آزاد میگذاشت، خیلی سکسی، خیلی نمیدونم به روز، خیلی مدرن، خیلی باز لباس میپوشید و با هم میرفتن مثلا شام بیرون این دوست دختر دوست پسر و پسرهای دیگه و دخترهای دیگه گروهی. کم کم اتفاقاتی که میفته توی این جمع ها، اون پسری که خودشم با دوست دخترش اومده، نگاهش میفته به دوست دختر این یکی و میبینه که این چقدر مثلا خوشگله، چقدر سکسیه و فلان و توی ذهنش بذر بدست آوردن اینو میکاره. میگه که چه خوب میشد ما هم بالاخره یه نصیبی میبردیم از این.

اینهمه زیبایی چرا فقط مال یک نفر باشه؟!

کم کم توی این روابط وقتی نگاه میکردی میدیدی که شش ماه بعد که طرفو میدیدی میگفتی رابطتون چی شد؟ میگفت دختره ولم کرد رفت. چرا؟ یه نفر توی فیس بوک باهاش رفیق شده بود، یه مدت بهش پیام میداد، و آخرش دیگه مخشو زد و برش داشت بردش و هیچی، موندیم! چرا این اتفاق میفته؟ برای اینکه اون دختر با اینکه توی رابطه با این پسر قرار داره، زیبایی های خودش، حتی زیبایی ها و جذابیت های جنسی خودش رو به معرض بازدید عموم گذاشته و باعث میشه که چی بشه؟ اونایی که خب آدمهای خوبی اند، دنبال این کارا نیستن، دنبال خیانت نیستن و اینها، خب میبینن باز یه لذتی میبرن و میرن ولی اونی که ذهنش بیماره، نقشه میریزه، میگه که من باید اینو بدست بیارم. اینهمه زیبایی چرا باید با اون باشه؟ چرا با من نباشه؟

روابط شل و بیخودی!

وقتی میشستی پای صحبت های اینها مثلا دختری که من باهاش صحبت میکردم، همکلاسیم بود، میگفتش که من دوست پسر دارم ولی یه مدته یه پسره هست ولم نمیکنه و میگفتم مگه میشه؟ مگه تو دوست پسر نداری؟ میگفت چرا ولی این پسره یه حرفی بهم زده که خیلی منو برده به فکر. گفتم چی بهت گفته؟ میگفت که این پسره به من گفته که چرا تو این فرصت رو به اون دادی که خوشبختت کنه و خوشحالت کنه؟ تو رو Happy کنه؟ چرا این فرصتو به من ندادی؟ حداقل یه بار این فرصتو به من بده ببین من میتونم تو رو Happy و خوشحال کنم؟ و اگه نتونستم و خوب نبود و اینها خب برگرد پیش دوست پسر خودت! انقدر روابط شل! انقدر روابط بیخودی!

خیانت کردن در رابطه، به همین سادگی!

حالا اصلا توی بحث حریم ها و حفظ حریم ها هم ما گفتیم کسی که وارد یک رابطه ای میشه دیگه حرف زدن با یک پسر دیگر و یا دختر دیگری به نوعی خیانت حساب میشه؛ حالا حرف زدن نه اینکه حرف زدن عادی، بخوای مثلا باهاش چت کنی، درد دل کنی و اینها. همه اینها به خیانت منجر میشه. اون که از نظر عاطفی و اینها هست ولی از نظر ظاهری همون در لحظه اول وقتی که زنی خودشو کامل میپوشونه، شاید بگم هشتاد، نود درصد اون نگاه ها، اون آدمهای طماع، چشم چران، شهوت ران، اونا دیگه نگاهاشون از این خانم میره کنار، میره سراغ یکی دیگه که چیه؟ اون خودشو بزک کرده و آماده کرده که نگاه های اینا رو جذب کنه.

دزدان رابطه رو جذب نکنیم!

پس یکی از مهمترین فاکتورها برای اینکه ما بتونیم همسرمون رو کنار خودمون نگه داریم و عشقمون ناخالصی واردش نشه اینه که اولا که ظاهرمون جوری نباشه که افراد دیگر و افراد طماع دیگر رو جذب کنیم که بخوایم دشمنان حالا به قول معروف، Invader ها، کسایی که میان رابطه ما رو موردInvade و حمله قرار میدن، اونا رو از خودمون دور کنیم. اصلا اونا سراغ ما نمیان. چه کاریه که ما دوست دخترمون، یا همسرمون، نامزدمون انقدر سکسی، انقدر جذاب، انقدر تحریک کننده باشه و بعد همه که میان نگاه میکنن، همه اونایی که بیمارن میخوان بیان بدستش بیارن، حالا بخوایم با اونا یکی یکی بجنگیم؟! نه تو برو! تو نیا! تو با دوست دختر من حرف نزن! انقدر من اینها رو دیدم.

چجوری عضویت در یک شبکه اجتماعی رابطه دوستم و عشقش رو از هم پاشید؟

دوستی داشتم که یک دوست دختر داشت از همین کشورهای خاورمیانه و همین اتفاق براش افتاد. یک پسر ایرانی بود، یک دوست دختر غیر ایرانی داشت؛ انقدر این دوسش داشت، انقدر این عاشق این دختر بود، انقدر میمرد براش و انقدر خودش بچه پاکی بود، ولی اتفاقی که افتاد من به چشمای خودم دیدم. این دختره کات (Cut) کرد به قول خود اونها Dump کرد؛ Dump یعنی اینکه میندازی توی سطل آشغالی. این پسر رو که دوست من بود انداختش توی سطل آشغالی! و قبل از اینکه این Dump کنه، این اتفاق بیفته، چیزی که بود این بود که یه پسری توی فیس بوک با این دختره آشنا شده بود و چیکار میکرد؟ همینجوری هر روز برای این عکسهای بدنسازی میفرستاد. هی فیگور میگرفت، میگفت هیکل منو ببین، سیکس پک (Six Pack) منو ببین و هی برای این عکس میفرستاد. یه بار دیدیم دوستم عصبی شده، گفتم چیه؟ گفت میخوام برم این پسره رو بزنم با خاک یکسانش کنم، هی عکسای بدنشو برای دوست دختر من میفرسته و اینها. و ببینین شبکه های اجتماعی چقدر مخربه، چقدر میتونه یک رابطه رو به هم بزنه. و این دوست من، دوست ساده من، به شکل ازدواج به این قضیه نگاه کرده بود. نگو این دختر اصلا دنبال این نبود، دنبال Six Pack بود! و خلاصه هیچی! آخرش اون اتفاقی که نباید، افتاد و این گفتش که من دیگه تو رو دوست ندارم و با تو احساس خوبی نمیکنم. حتی یک بارم غیر مستقیم بهش گفته بود؛ گفته بود تو هیکلت خیلی خوب نیست و من دوست دارم دوست پسرم مثلا Six Pack داشته باشه، اینجوری هیکلش هفتی باشه و Dump کرد. این دوست من آنچنان ضربه روحی خورد، چونکه میدیدمش دیگه، خیلی نزدیک بود، از کسایی بود که هر روز میدیدمش توی دانشگاه و اینها، رفیق بودیم با هم. و انقدر ضربه خورد، چرا؟ چون یک بچه پاک معنوی، مؤمن، اینجوری بود. و اینجوری داغون شد تا یه سال هر روز دنبال این بود عجب این دختر منو ول کرد رفت.

بعضی رابطه ها روح ما رو داغون میکنن!

حالا طولانی میشه ولی توی بحث روابط حد و مرزها باید حفظ بشه، ظاهر باید حفظ بشه. خودمون رو در معرض دزدان رابطه قرار ندیم. وقتی خودمونو در معرض قرار میدیم دیگه نباید شکایت کنیم یکی میاد مخ دوست دخترتو میزنه. اصلا دوست دختر دوست پسر چه رابطه اشتباهیه وقتی که ازدواج و نامزدی و چارچوب مقدس ازدواج هست. همه اینها به ما آسیب میزنه، چه دختر باشیم، چه پسر باشیم. همه اینها روح ما رو داغون میکنه، میان از ما سو استفاده میکنن، لذت جنسی شون رو میبرن و میرن سراغ نفر بعدی، و ما میمونیم و یک دنیا حسرت، یک دنیا غم، غصه و پشیمانی که ای کاش قدر خودمو بیشتر میدونستم، ای کاش عزت نفس بالاتری داشتم، خودمو در اختیار دیگران قرار نمیدادم، حالا چه دخترش چه پسرش. فرقی نمیکنه و بعد پشیمون میشیم. نکنیم؛ حرف گوش کنیم و جوری باشه که پاک و مقدس زندگی کنیم و وقتی هم که خواستیم، ازدواج کنیم نه اینکه بریم دنبال رابطه های دوست دختر دوست پسری.

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 3

دیدگاهتان را بنویسید