انحراف جنسی- همجنسگرایی-2

homosexuality
0
(0)

عجب طبیعت زیباییه! خداییش خداوند شاهکار کرده. همه طبیعت کلمات خداوند هستند. خداوند با خلق های زیاد و بی نهایتی که داره ، با ما صحبت کرده. فقط یک ذره چشم و گوش بینا می خواد که بشینی و حرف های خدا رو گوش کنی. این برای اول ویدیو. موضوع این ویدیو در رابطه با همجنسبازی و همجنسگرایی هست. سؤالات زیادی میشه. ویدیوهایی هم قبلاً گذاشتیم.

ولی یکی از نکاتی که فردی از من می پرسید ، رو در رو می دونست که کار من چی هست و در این رابطه سؤال کرد ، انگار خیلی براش باور محکمی بود که می گفت: اصلاً این گرایش به همجنس از بچگی در انسان ها وجود داره! چرا شما اگر میگید ، این کار درست نیست ، حرامه و خدا بدش میاد ، پس چرا من از بچگی جنس موافق خودمو اینقدر دوست دارم؟ پس حتماً یک چیزی هست دیگه! من چیکار کنم با این حس؟ آیا بکوبم برم خارج از کشور؟ نعوذبالله با همجنس خودم ازدواج کنم؟ پس تولید مثلم رو چیکار کنم؟

اصلاً اون افرادی که اومدن این افکار رو وارد مخ جوون های ما کردن ، خیلی قشنگ کار کردن. از یک چیز طبیعی و الهی شروع کردن و به سمت همجنسبازی منحرفش کردن.

پاسخی که می خوام به این مسأله بدم ،اینه که: بله. کاملاً درسته. ما از کوچیکی از همون موقعی که به دنیا میایم ، دوست داریم ، گرایش داریم به همجنس یا جنس مخالف خودمون. فرقی نمی کنه. ما انسانیم و انسان های دیگر رو دوست داریم. توی دوره استحاله گفتم: لمس و تماس چیزی هستش که اگر نوزادی به دنیا میاد ، اگر تماس برقرار نشه و همش بذاری توی یک شیشه ای و غذاش رو بدی و… اگر لمس و تماس نباشه و درآغوش نگیری ، نوزاد می میره.

محبت انسانی و الهی به انسان ها

یعنی یکی از نیازهای حیاتی ما این هست که در آغوش کشیده بشیم. و ما دوست داریم. اما از چه نظر دوست داریم؟ از نظر انسانی. از نظر الهی که روح الهی در ما دمیده شده. معلومه که دوست داریم. مگه انسان برادر خودشو دوست نداره؟ مگه یک مرد پدر خودشو دوست نداره؟ مگه یک خانم مادر و خواهر خودشو دوست نداره؟ همدیگر رو در آغوش نمی کشن؟ قربون صدقه هم نمیرن؟ مگردوستی های عمیق عاطفی بین انسان ها به وجود نمیاد؟ دوست هایی که اصلاً فرقی نمی کنه ، چه مذهبی باشن ، چه غیر مذهبی باشن.

شما مثلاً توی بحث جبهه و جهاد نگاه کنید: رزمنده ها اینقدر عاشق هم بودن که برای همدیگه جون می دادن. طرف می رفت روی سیم خاردار می خوابید که بقیه از روش رد بشن! ایثار اینقدر محبت داشت. همه اینها صحیح. تا اینجاش رو شیطان درست میاد میگه به ما. ولی چه لزومی داره که ما این مبحت عالی انسانی رو منحرف کنیم به سمت جنسی؟ چه ربطی به میل جنسی داره واقعاً؟

اینکه ما محبت داریم به جنس موافق ، کاملاً درست و الهی و پاک هست. ولی ما چرا بیایم جنسیش کنیم؟ کی گفته که ما خدای نکرده با جنس موافق ازدواج کنیم؟ قبلاً هم گفتم ، برید ویدیوهای کینزی رو ببینید: بحث انحراف جنسی میلیاردها دلار پول خرجش شد تا تثبیت شد در کشورهای بزرگ و همین ارجیف رو سر هم کردن و به عنوان علم به خورد جهان دادن و همجنس بازی رو تصویب کردن و گفتن می تونید با هم ازدواج کنید.

در کشورهایی مثلاً پیشرفته اومدن خودشونو خیلی پیشرفته جلوه دادن و باز هم مردم نا آگاه و بدبخت اونها نمی دونن که چه دسیسه ای پشت این قضیه قرار داره؟ چه دست هایی درن با روح انسان ها بازی می کنن؟

حتی حیوانات هم همجنسبازی ندارند

مثل این عروسک گردان های خیمه شب بازی روح کل مردم دنیا رو توی دست گرفتن به بازی و دارن به سمت پورن و همجنسگرایی و یک سری های رو می برن سمت خودارضایی ، یک سری ها رو می برن سمت اعتیاد به مواد  مخدر… دارن هر کاری که می خوان توی دنیا انجام میدن ، همش هم با مقالات علمی و علم علم علم ، دانشمندانی که شیک و مرتب و کراوات زده میان توی رسانه های غربی ، این بلا رو سر بشریت آوردن ، ما باید آگاه باشیم.

همجنسبازی اصلاً و ابداً چیزی نیستش که خداوند برای ما خواسته باشه. قبلاً هم گفتیم: خیلی ساده! بریم به حیوانات نگاه کنیم. کدوم حیوونی میاد همجنسبازی کنه؟ میاد رابطه جنسی با همجنس خودش داشته باشه؟ رابطه محبت داره.

شما مثلاً یک گله شیر رو ببینید ، شیر نر ده بچه شیر نر داره. اینها با هم بازی می کنن و توی سر و مغز هم می زنن و با هم شادی می کنن و می جنگن و… تمرین شکار می کنن ، همدیگه رو دوست دارن و در آغوش می کشن. ولی تا حالا دیدید که با هم رابطه جنسی داشته باشن؟ از اونجا به بعدش که اسم رابطه جنسی پیش میاد ، میشه شیطانی. یعنی به یک موضوع الهی قشنگ یک ضمیمه اضافه میشه و میشه شیطانی و کل اون موضوع الهی هم از بین میره.

فردی از کاربران گفته بود  من همیچن مشکلی دارم و با فردی هستم که ایشون هم بی خدا هستن. اصلاً ما کاری با خدا نداریم! شما انسان هستی یا نه؟ قبول داری که از حیوانات بالاتری؟ حداقل از سگ و بقیه حیوانات بالاتری؟ یا نه خودتو از اونها هم پایینتر می بینی؟ اگر خودتو از حیوانات هم پایینتر می بینی ، واقعاً من دیگه حرفی ندارم بزنم!

مؤسسه کینزی شعبه ای از شیطان

ولی وقتی کسی خودشو انسان می دونه میگه: بابا حداقل من یک حیوونی هست که از این حیوون و جک و جونورها از نظر روحی بالاترم. از نظر ارزش. از نظر اینکه شما دین رو هم قبول ندارید. اینکه خدا میگه: شما اشرف مخلوقات هستید و کائنات رو برای شما آفریدم ، اینها رو بذاریم کنار ، همینجوریش هم انسان از سگ هم بالاتره. از اسب بالاتره دیگه. کجا ما دیدیم حیوون ها با هم همجنسبازی کنن.

خیلی راحت می تونیم این رو ببینیم. کاری به خدا و دین هم نداریم. پس منحرفمون نکنن از یک دیگاه الهی درست که انسان همجنس خودشو دوست داره. مثلاً مگر امام حسین علیه السلام برادر خودشو دوست نداشت؟ امام علی علیه السلام مگه بچه های خودشو دوست نداشت؟ مگه چه اشکالی داره انسان مردهای دیگر رو دوست داشته باشه؟ محبت الهی ، ایثار و همه این چیزها هست.

ولی کی میاد اسم جنسی روش می گذاره؟ شیطان. شیطان الان یعنی کی؟ یعنی مؤسسه کینزی که شعبه شیطان روی کره زمینه و دیگه قشنگ تموم چیزهایی که انحرافات جنسی هست و همه رو از بهشتی بودن به جهنمی شدن تبدیل می کنه ، شعبه اش میشه مؤسسه کینزی. شعبه شیطان.

پس ما نباید گول اینو بخوریم که خیلی خلاصه بگم: بله. محبت به جنس موافق و مخالف وجود دارد و محبت الهی هست. هر انسانی محبت رو داره. ولی اصلاً و ابداً این محبت جنسی نیست. الهی و عاطفی و دوست داشتن هستش که ما باید همدیگر رو دوست داشته باشیم.

 

 

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

پاسخی بگذارید