هم جنس بازی

هم جنس بازی
3.2
(5)

دوستان توی این ویدیو در رابطه با موضوع یه کم خاص همجنس بازی می کنیم. حالا خوب بعضی کاربرها پیام میدن که شاید شیوع پیدا کرده یا هر چیزی. ببینید یکی از دلایل اصلی این کار، دیدن فیلم های پورنوگرافی هست که همه نوع انحرافات جنسی رو به تصویر می کشن.  دومین دلیل هم  خود عادت خودارضایی کردن هستش. کلاً ذات عمل خودارضایی انسان رو به عمل همجنس گرایی سوق میده. چون که وقتی فرد تونست با خودش رابطه بگذاره، خودش از جنس خودش هست دیگه. یه جورایی یاد می گیره که با همجنس خودش رابطه داشته باشه و ارضا بشه و کم کم پیش زمینه همجنس بازی رو تشکیل میده در وجود انسان.
همه اینها انحرافات جنسی هست. قبلاً هم گفتیم: پارافیلیا یا انحراف جنسی پانصد تا زیر شاخه داره. انواع و اقسام انحرافات جنسی وجود داره که خیلی هاش رو ما اصلاً لزومی نداره که بخوایم بگیم. حتی همین موضوع همجنس بازی هم دوست ندارم که خیلی باز کنم. چون که درصد خیلی کمی شاید بهش دچار باشن. ولی حالا برای کسانی که خدای نکرده به این مشکل دچارن، این هم مثل بقیه اعتیادهای جنسی هست. باید روش کار کنن. همون هفت قدمی که برای ترک خودارضایی گفتیم، اون ها رو می تونن برای ترک همین وسوسه این کار بخوان در نظر بگیرن.

حالا در ویدیوهای آینده بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت می کنیم. داستان قوم لوط که توی قرآن اومده، ببینید اینقدر این عمل زشت و قبیح هست که خداوند کلاً اون قوم رو نابودشون کرد. برای اینکه اینها یاد گرفته بودن با همجنس خودشون، زن ها با زن ها و مردها با مردها رابطه جنسی برقرار کنن. داستانش رو در ویدیوهای بعدی کامل میگیم. شیطان اومد این القا رو توی وجود اونها انداخت و به همجنس بازی مبتلاشون کرد. پس اگر هم جنس بازی کار خوبی بود، خدا نمی اومد یک قوم رو کلاً به خاطر این کار نابود کنه.

فوق العاده ضررهای زیادی داره و حالا توی دوره استحاله نیروی جنسی یک اشاره ای هم کردیم به اینکه جنس انرژی زن و مرد چه جوری هست و چطور میشه که چرا ما میگیم انرژی مرد که یانگ هست، نمیشه که دو تا انرژی یانگ با هم در کنار هم باشن. حالت تدافعی ایجاد میشه. مثل دو تا قطب همنام آهنربا دیدین که نمیشه به هم جذب بشن و دافعه دارن. اینجوری هست. پس اینها رو در ویدیوهای بعدی یه کم بیشتر توضیح میدیم.

 

میانگین امتیاز 3.2 / 5. تعداد آرا: 5

12 دیدگاه برای “هم جنس بازی

دیدگاهتان را بنویسید