انحراف جنسی-همجنسگرایی

homosexuality
0
(0)

در این ویدیو در رابطه با همجنس بازی صحبت می کنیم. تا الان ما سعی می کردیم که وارد این مقوله نشیم ، چون فکر می کردیم که افراد زیادی از جامعه شاید درگیر این نباشن ، ولی پیام ها و فیدبک هایی که میاد ، مخصوصاً اینطور نشون میده که نسل جوون متأسفانه در معرض این خطر بسیار بزرگ هستن. و جبهه مخالف ما یعنی شیطان و دشمنان بشریت و رسانه های غربی همه دارن روی این قضیه کار می کنن که بگن: همجنس بازی و گرایش به حنس موافق هیچ اشکالی نداره! و کاملاً طبیعیه!

در صورتی که اصلاً اینطور نیست. گرایش داشتن به جنس موافق از نظر احساسی و عاطفی اگر بخواد وارد یک رابطه رلیشن شیپ بشه، یک انحراف جنسی هست ، با وجود اینکه تموم دنیا بگن: نه. هیچ اشکالی نداره. درک این موضوع بسیار بسیار ساده هست. و شما می تونید با نگاه کردن به حیوانات این موضوع رو خیلی خوب متوجه بشید. کدوم یک از حیوانات هستن که به جنس موافق خودشون گرایش جنسی پیدا کنن و بخوان با او رابطه جنسی بگذارن؟ فقط صرفاً به خاطر اینکه این غریزه جنسی رو خداوند در وجودشون گذاشته. من خودم توی خونه دو تا کبوتر نر و ماده نگه میداریم با خانمم و اعتقاد داریم که خیلی برای خونه خوب هست

. نر رو گربه خورد و ماده تنها موند. ما رفتیم یک نر بخریم ، یک گونه خاص بود که ما درست نر و ماده هاش رو نتونستیم تشخیص بدیم. فروشنده دوباره یک ماده به ما داد. انداختیم توی قفس ، دیدیم اینها چقدر با هم غریبی می کنن! در صورتی که دفعه قبل ، به محض اینکه نر و ماده رو کنار هم انداختیم ، نره شروع می کرد به بغ بغو کردن و چرخیدن دور خودش و سر و صدا کردن!

حتی حیوانات هم گرایش به همجنس ندارند

ماده رو کنار ماده دیگر انداختیم ، دیدیم که اینها پشتشونو به کردن و بسیار بسیار غمگین هستن و افسرده! گفتیم: خدای چی شده؟ نکنه به خاطر فصل سرماست؟ و فرداش گفتم: فایده نداره ، من اینو بردارم ببرم پس بدم ، شاید اصلاً این مریضه و … گفتم: آقا این چیه؟ گفت: مگه شما ماده نمی خواستید؟ این ماده هست! و خیلی خنده دار بود… بعد یک نر گرفتیم و بعد دیدیم که نه! حتی حیوانات هم می دونن که خدا یک غریزه تولید مثل و جنسی که خدا بهشون داده ، اونو نمیاین ازش سوءاستفاده کنن و بگن: حالا که نر نیست، بیایم با همجنس خودمون که کنارمون هست ، رابطه بگذاریم! یا نرها بگن: حالا که ماده نیست کنارمون ، بریم سراغ یک جنس نر!

و بسیار بسیار داره به شدت روی این قضیه کار میشه و به شدت دارن تشویق می کنن مردم رو و ترویجش می کنن انواع و اقسام فیلم ها و چیزهای علمی من درآوردی! که زیر بناش به آموزش های کینزی بر می گرده که می خوان بگن: همجنس بازی خیلی اوکیه و شما می تونید انجام بدید! اصلاً همچین چیزی نیست. هر گونه گرایش به جنس موافق اگر از لحاظ جنسی باشه ، انحراف جنسیه.

حالا یک درصد بسیار کمی از انسان ها هستند که شاید این هورمون های جنسی مردونه زنونشون خیلی بالانسه و نگرششون اینه که دوست دارن جنسیتشونو عوض کنن و دیگه واقعاً به افسردگی و نا امیدی دارن می رسن و حالشون خیلی بده و میرن که عمل جراحی انجام بدن که فکر می کنم توی ایران این عمل انجام بشه و حالا اونکه جنسیتشونو عوض می کنن ، اون داستانش جداست و درصد خیلی کمی هستن. ولی ما داریم در رابطه با لذتجویی جنسی با جنس موافق صحبت می کنیم.

همجنس بازی اگر کار درستی بود که خداوند قوم لوط را نابود نمی کرد

اصلاً همچین چیزی نیست! اگر همچین چیزی بود که خداوند قوم لوط رو درجا کامل نابودشون نمی کرد! خداوند توی قرآن می فرماید: اونها اومدن پیش پیامبر خودشون و پیامبر می دونست که اینها کارشون همجنس بازیه و … و هی نعوذبالله می خواستن به پیامبر هم بگن تو هم این کارو بکن و… خود پیامبر هم بهشون گفتن: من دو تا دختر زیبا در خانه دارم ، بیاید با دختران من ازدواج کنید و این کارو نکنید ، خدا پدرتونو در میاره! از ما گفتن بود… ولی اونها گوش نکردن. تا اینکه خداوند اون بلا رو سرشون آورد و همشونو با هم نابود کرد.

فکر کردید برای چیه که الان در دنیای سکسولوژی اینقدر روی این قضیه کار می کنن؟ به خاطر اینکه نگرشی که پشت این قضیه هست ، شیطانیه. شیطان اونجا حضور داشت که باعث شد قوم لوط نابود بشن. و شیطان از همون موقع دست به کار بود و توقف هم نداد برای اینکه تلاش هاشو برای ما انسان ها متوقف کنه و یک آلفرد کینزی رو در تسخیر خودش قرار بده و روی مخش کار کنه که یک جامعه بشری میلیارد نفری رو از نظر جنسی منحرف کنه. و صبح و شب همینجور شما می بینید توی این فیلم های هالیوودی همجنس بازی داره ترویج میشه.

مثلاً فیلم جنگجوی درون که یک فیلم بسیار خوب و مثبت اندیشی و… هست. ولی یک جایی استاد که یک پیری بود و جوون داشت از استادش چیز یاد می گرفت، جوون گفت: در عالم خبری نیست و اتفاقی نمی افته. پیر گفت: اتفاقی نمی افته و هیچ چیز هم در حال اتفاق افتادن نیست و  دستشو گرفت و بردش توی یک حالت خلسه خاصی که انگار هوش و حواس پسر اومد در لحظه حال و به نهایت هوشیاری و آگاهی رسید که الان داره چه اتفاقی می افته.

افسردگی و بیماری های روحی روانی پیامد انحراف جنسی

و اینقدر گوشش تیز شد که صدای خش خش راه رفتن یک حشره روی برگ رو می شنید و دید که سگه داره توی پارک بازی می کنه و داشت اتفاقاتی که می افتاد رو با صحنه آهسته می دید و به این درک رسیده بود. یعنی به لحظه حال برگشته بود و همونجا دید که دو تا دختر توی پارک نشستن و دارن همدیگر رو می بوسند! اونجاست که ضمیر نا خودآگاه بیننده بسیار بسیار بازه و این فیلم که اصلاً حالت معنوی داره ، نشون میده که دو تا دختر دارن همجنس بازی می کنند و همدیگر رو می بوسند! لزبین هستن. این یعنی خیلی بیشتر و قوی تر از اون چیزی که ما تصورش رو بکنیم ، داره کار میشه.

و ما هم تصمیم گرفتیم که انشاالله آگاه سازی کنیم و در هر چند تا ویدیو این مطلب رو بگیم و اولین قدمش این هستش که کسانی که به جنس موافق خودشون گرایش دارن ، بدونن و آگاه باشن و بفهمن که کارشون انحراف جنسیه و هیچ فرقی با خودارضایی نمی کنه! هیچ فرقی با زنا نمی کنه و همش منحرف شدن از راه الهی هست و به شدت مورد غضب خداوند قرار گرفتن. حالا در جلسات بعدی میگم مثال هایی از زمانی که من در مالزی زندگی می کردم و اونجا هم یک جای غرب زده هست و در عین حال که مسلمان هست ، غرب زده هم هست. مثال ها رو من میگم. که بدونید افسردگی که اینها دارن و اوضاعشون به چه شکل هست. این مبحث رو در ویدیوهای بعدی دنبال می کنیم.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

پاسخی بگذارید