ترک خودارضایی (ویدیو)دانلودهای رایگان

تصویر پاکی از خودارضایی

توی این ویدیو در رابطه با مراقبه پاکی صحبت می کنیم. اینکه کسی که می خواد خودارضایی رو کنار بگذاره. ما خیلی توی کانال و وبسایتمون آموزش های کاملی رو دادیم در رابطه با اینکه آگاه کنیم شما رو که این کار چه ضررهای می زنه و چه آسیب هایی به جسم و روح شما میزنه. اینها رو خوب یاد گرفتیم.

دیگه الان وقتشه کم کم بیایم سراغ اینکه خودمون رو به نوعی تصور کنیم که یک انسان بسیار پاک و رها یافته از هر گونه شهوترانی هستیم. ببینید یه چیزی هست که وقتی آدم می خواد یک کاری رو انجام بده، میاد از مضرات اون دوری می کنه که این بحث دافعه هست. و بعد باید بیاد خودشو جذب کنه که بحث جاذبه هست. جذب شدن به اون چیزی که می خواد. به قول معروف نظرش روی اون هستش که اون کار انجام بشه.

خیلی مهمه این قضیه. چرا؟ چونکه شما اگر مثلاً فقط و فقط روی این کار کنید که وای این ضررهاش اینه که من نمی خوام نمی خوام… این در نهایت باعث میشه که شما در مسیر پاکی رشد نکنید. حالا این نمی خوام و … خوبه. دونستن ضررهاش خوبه. ولی دیگه باید برای خودتون یک ویژن یا دورنما بسازید؛ همین بحثی هست که میگم باید تصور کنید می خواید چی بشید توی زندگی، همین بحث ترک و پاکی از شهوت هم همینه. ما باید یک تصویری از خودمون ذاشته باشیم که مثلا من شش ماه دیگه این موقع این کار رو کنار گذاشتم، ورزش کردم، روی خودم کار کردم و حالم خوبه… و همینطور شبانه روز به اون تصویر و اون ویژنی که نسبت به خودمون داریم فکر کنیم.

خیلی مهمه که این دو تا باید در کنار هم باشه. حالا وقت هایی که وسوسه هجوم میاره دیگه هیچ راهی نیست و آدم می تونه از اون مضرات و از اون چیزهایی که یاد گرفته و آگاهیش رفته بالا، از اونها هم استفاده کنه، فکر کنه به اینکه من حالا می خوام این کارو بکنم، چه ضرری دارم به خودم میزنم و حواسش به این قضیه باشه. ولی بعد توی روزهای عادی که می خواد خودش رو توی حالت پاکی نگهداره، دائماً به اون تصویر نگاه کنه و حتی جملات تأکیدی بگه. قبلاً هم گفتیم. بگه: خدایا شکرت که من اینقدر آدم پاکی هستم. خدایا شکرت که من روی چشمم کنترل کامل دارم. خدایا شکرت که من از هرگونه شهوترانی رها هستم. خدایا شکرت که من سالهاست، مدتهاست، ماههاست که پاک هستم و اصلاً وسوسه خودارضایی و شهوترانی از وجودم رفته. همینطوری خدا رو شکر کنه.

وقتی که این جملات رو میگیم، این ارتعاشی که از ما به کائنات ساطع میشه، این پیام رو داره که: این بنده خدا این انسان می خواد که این کار رو انجام بده و پیشاپیش داره سپاسگزاریش هم می کنه. می دونید چی میگم؟ این خیلی مهمه. اینو روش تمرین بذارید. تمرین روزانه باید انسان داشته باشه که هر روز صبح خدا رو شکر کنه، ظهر خدا رو شکر کنه، شب خدارو شکر کنه که هیچگونه شهوترانی انجام ندده و از این قضیه پاک و مبرا هست.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. كاملا حرف اقاي زارع متين هست ما هرچقدر كه به مَرْضَات خود ارضائي و تعدد رابطه و انحراف جنسي اگاه باشيم تا تصوير ذهني خوبي نسبت به خودمون از زماني كه ديگه نيروي جنسي رو هدر نميديم نداشته باشيم كارمون خيلي سخته

پاسخی بگذارید

بستن
بستن