ترک چشم چرانی 10- افزایش انرژی

ترک-چشم-چرانی-10-افزایش-انرژی
4.4
(21)

در این فایل در رابطه با این موضوع صحبت می کنیم که چرا ترک چشم چرانی باعث افزایش انرژی انسان میشه؟ چون کسانی که چشم چرانی رو ترک می کنن، به وضوح می تونن این رو درک کنن و تجربه کنن که سطح انرژیشون خیلی بالاتر میره و هوشیاریشون و شارپ ذهنشون خیلی بیشتر میشه. دلایل خیلی زیادی می تونه داشته باشه. ولی چند تا از مهمترین دلیل هاشو می تونیم اینجوری بگیم که اولین دلیلش این هست که چشم چرانی کردن در ذات خودش حسرت رو در وجود انسان بیدار می کنه. مثلاً یک مردی به خانم های مختلفی نگاه کنه و نتونه به این خانم ها دسترسی پیدا کنه و هی بخواد بخواد نگاه جنسی به اونها داشته باشه، این باعث میشه که آتش حسرت در دل او به وجود بیاد و حسرت خودش یکی از ویران کننده ترین خصلت هایی هستش که توی وجود هر کسی می تونه باشه و می تونه مثل یک سرطانی که می افته توی روح انسان، روح رو می خوره و نابود می کنه.

حسرت خیلی چیز بدیه. توی هر چیزی، توی زمینه مالی، توی زمینه نگاه کردن به زندگی دیگران که همش بگیم: کی چی داره و کی چی نداره! این خیلی حال انسان رو بد می کنه. یا همون غضب هم به میگن به همین شکل. بزرگانی که می تونن ماوراءالطبیعه رو ببینن و به قول معروف چشم برزخی دارن و… میگن: غضب از جنس آتش هست. کسی که عصبانی میشه، افرادی که چشم برزخی دارن، می تون آتشی که در وجود اون فرد شعله ور شده رو ببینن. اصلاً غضب از جنس جهنم هست و کسانی که وقتی از جهنم توصیف میشه، میگن: جهنم فقط آتش خالی نیست! آتش هست که پر از غضبه و آتشی هست که خیلی خشمگینه. چون جنس غضب از آتشه. کسانی که عصبانی میشن، آمپر می چسبونن و سر دیگران داد می زنن و سر زن و بجه داد می زنن، اینها تولید کننده جهنم، غضب آتش غضب هست.

و چشم چرانی هم از حسادت میاد و حسادت هم به همین شکل مثل سرطان روح می مونه و شروع می کنه به خوردن روح انسان و اون فرد دائماً داره انرژی از دست میده و نمی دونه که چرا انرژی از دست میده. چرا؟ چون داره نسبت به اندام جنسی زن های مختلف هی داره حسرت مصرف می کنه. حسرت هم روح اون فرد رو می خوره و نابود می کنه. دلیل دیگر این هستش که ما خوب خیلی شنیدیم که میگن: چشم چرانی کردن تیری از ناحیه شیطان هست. که انگار شما زنی رو از نظر جنسی برانداز می کنی و نگاه شهوت آمیز به او داری، از سمت شیطان یک تیری به سمت شما شلیک میشه و این تیر به چشم می خوره یا هر چی، در اصل این تیر شاید به روح انسان بخوره و روح انسان رو نابود می کنه.

روح لطیف و پاکی که ما داریم که یک لوح سفید و نورانی هست، وقتی که تیرهای زهرآلود شطان به اون بخوره، روح انسان مثل اینه که خون می افته یا کدر و تاریک میشه و اینها چیزهایی هستش که خود ما می تونیم تصور کنیم و تجربه کنیم واقعاً. حالا اون تیر رو یک تغذیه نادرست، ناصحیح و فاسد و مسموم در نظر بگیریم برای روحمون، این تیرها شلیک میشه. مثل غذای مسموم که یک نفر بخوره، حالش بد میشه دیگه. غذای با کیفیت پایین بخوره، بدن انسان مسموم میشه. اگر به روح انسان هم غذای فاسد بدیم، روح مسموم میشه و با مسموم شدن روح، اون نورانیت خودش رو از دست میده و روز به روز تاریک و تاریک تر میشه.

مثل یک گل زیبا که این گل نیاز داره هر روز به اون آفتاب بتابه و در تابش نور آفتاب هستش که گل ها بیشتر رشد می کنن و شاداب هستن. کافیه اون گلی که آفتاب نیاز داره، اون رو بری بذار توی یه کمد تاریک و درش رو ببندی و دیگه نور به اون نرسه. وقتی که می بینی اون گل سریعاً پژمرده میشه، چون نور نیاز داره. دقیقاً روح ما هم اون نور رو نیاز داره و هر چقدر ما بشتر شهوترانی و چشم چرانی کنیم، باعث میشه که روح ما تاریک و کدر بشه. و تاریک شدن روح مساوی میشه با پژمردگی ما و کاهش سطح انرژی ما.

و تمام اینها باعث میشه که انسان درگیری ذهنی در ذهن خودش به وجود بیاره. یعنی وقتی حسرت داره نسبت به زنها و روحش تاریک و کدر شده، باز هم بیشتر و بیشتر چشم چرانی می کنه که ببینه می تونه اون کیسی که مد نظرش هست، رو به دست بیاره یا خیر؟ و این یک چرخه باطل هست که دائماً روح انسان رو تاریک و تاریک تر می کنه و درگیری های ذهنی بسیاری رو به وجود میاره. اون فرد پیش خودش اگه حتی چشم چرانی هم نکنه، این افکار همینجور توی ذهن فرد پلی میشن و میگه: ای کاش من فلانی رو داشتم! ای کاش فلانی رو که امروز دیدم، می تونستم با او رابطه داشته باشم و ای کاش و ای کاش… و این ای کاش ها و آرزوهای شهوانی باعث میشه که بخش زیادی از انرژزی مغزی اون فرد رو بگیره و دیگه انرژی برای کسب و کار و درس و تلاش و عبادت و… نداره و انسان نتونه روحش پرواز کنه و به سمت خدای خودش حرکت کنه.

در مبحث استحاله و تعالی میل جنسی ما کامل آموزش دادیم که شما وقتی که نیروی جنسی خودتون رو در راه صحیح ازش استفاده می کنید، این انرژی بر می گرده به وجود خود انسان و این انرژی هرز نمیره و این انرژی از طریق چشم شما منتقل نمیشه روی زنها و روحتون تاریک بشه. و نگاه کردن در چشم های افراد مختلف خودش می تونه ورودی های خیلی معیوبی به روح ما باز کنه. چرا؟ چون هر فردی افکار و شخصیتش از طریق چشمانش به نمایش گذاشته میشه و اگه شما می خواید به درونیات یک نفر برسید، کافیه به چشمان اون فرد نگاه کنید. هر چی نقص داره، هر چی غصه و آشفتگی روحی اون فرد از طریق چشمانش به وجود شما منتقل میشه.

و در بحث استحاله ما گفتیم: ما نمی خوایم این انرژی ها رو از دست بدیم. می خوایم پرهیز چشمی داشته باشیم و این انرژی عظیم جنسی بمونه توی وجودمون و انرژیمون بره بالا و سر حال و شاداب و خندان باشیم. و اصلاً هیچ فکر اضافی، هیچ دغدغه فکری اضافی نباشه. هیچ کدری روح نداشته باشیم که روح بتونه پرواز کنه و بتونه آزاد باشه و با خدا عشقبازی کنه. کم کم وقتی فردی چشم چرانی رو کنار می گذاره، می بینه که چقدر احساساتی که در حالت رکود بود، اینها بیدار میشن. و شاید برای مردانی که بیست ساله که گریه نکردن، کم کم اشک از چشمانش سرازیر میشه.

و شما می تونید ببینید که یه جایی یه مجلس عزایی هست و یک نفر فوت شده، مثلاً کسی که مادرش فوت شده، مداح میگه: وای مادر! من یادمه که قدیم ها غمگین ترین شعرها رو که توی مسجد یک مجلس ترحیم می خوندن که اگر مادر نباشه، چی میشه… هر کسی ببینی، بالاخره گریه اش می گیره و یاد مادر خودش می افته و اگر هم فردی مادرش چه زنده باشه و چه از دنیا رفته باشه، اصلاً گریه اش می گیره. ولی کسی که دچار شهوترانی هست، می دونه که غمگینه، دلش هم می خواد که گریه کنه، ولی انگار منجمد شده! این احساسات در وجودش منجمد میشه. و می بینی که طرف گریه نمی کنه.

من همیشه گفتم: تجربه ای برای خودم بوده و به لطف خداوند توبه کردم و پرهیز گذاشتم، اشکم تو چشممه. یعنی تا کوچکترین چیز غمگینی که بشنوم، دوست دارم گریه کنم و گریه هم می کنم. اشک میاد توی چشمم. یعنی اون انجماد احساسات برداشته شده توی احساسات لطیف. حالا توی احساس غم هم همینطور، شادی هم همینطور. احساسات معنوی هم که داشته باشی، اون درد دل های معنوی که انسان می تونه با خدای خودش داشت باشه، دریچه همه این احساسات باز میشه و انرژی انسان بالا میره. پس به نفع ما هستش که به هر قیمتی که شده، با تمریناتی که ما دادیم و حتی تمریناتی که خود فرد داره و می تونه خلاقیت به خرج بده و از خدای خودش کمک بگیره که دیگه چشم چرانی نکنه، کم کم چشمش رو پاک کنه و سرش رو پایین بندازه و از خود خدا بخواد.

و واقعاً من اینو بهش ایمان دارم. اگر کسی بخواد چشم چرانی رو کنار بگذاره، خداوند واقعاً کمکش می کنه. اصلاً امدادهای غیبی می فرسته. چون من باور دارم. تجربه اش کردم. بارها شده. بارها و بارها این اتفاق افتاده که من توی خیابون که دارم میرم، توی مکانی پاساژس هستیم و با اون فردی که زیاد روی چشم خودش کار نکرده، اصلاً من نمی بینم، چهره نمی بینم، زن نمی بینم! اصلاً نگاه من به مستقیمه. و یه جورایی خدا کاری می کنه و یه پرده میندازه بین تو و ان کسانی که نباید ببینی. اصلاً تو مغازه ها رو میبینی، بچه هار و می بینی، زن ها رو نمی بینی اصلاً. و مثلاً بهت میگن: اینو دیدی؟ اونو دیدی؟ دیدی این پاساژ چقدر مثلاً تیپ های بدی زده بودن؟ تیپ های بی حجاب زده بودن؟ من میگم: من که اصلاً هیچی ندیدم. مغازه رو دیدم من و اصلاً حواسم نبود! و این لطف خداست. این هنر من نیست! من تنها چیزی که بود از خدا خواستم کمکم کنه.

و وقتی که در مسیر ترک چشم چرانی پیش میری، می بینی که واقعاً واقعاً خدا کمک می کنه و خیلی از صحنه ها رو اصلاً به شما نشون نمیده. حتی اگه خیلی مثلاً توی کشورمون شنیدیم که گاهی کنار خیابون می ایستن و … من اصلاً نمی بینم! واقعاً نمی بینم! اصلاً به چشم من هیچکدوم از اینها نمیاد. اصلاً نمی دونم کدوم خیابون چه خبره؟ کیا جمعن و اینها. اصلاً خدا شما رو توی یک حالت ایزوله قرار میده که این تصاویر خودبخود فیلتر میشن و اصلاً توی چشم شما نمیان. و واقعاً تجربه زیباییه و تجربه دلپذیریه و واقعاً از خدا می خوام که همه کاربرهای مس به طلا به این تجربه زیبا برسن.

و دوستان آقایون که دوست دارن بیشتر از طریق چشم لذت ببرن، اگه روی خودشون کار کنن، می بینن که توی ساحل کشورهای دیگه هم که بری ممکنه خیلی ها با مایو اونجا خوابیده باشن، اصلاً هیچی نمی بینی! درسته که اونجا خیلی سخت تره. ولی اگه انسان کار کنه روی چشم خودش و خدا رو در نظر داشته باشه، خدا یه پرده ای می پوشونه روی اونها و شما نمی بینی و دریا رو نگاه می کنی به عنوان مثال. پس این هم در رابطه با سطح انرژی ما که با ترک چشم چرانی بسیار بالا میره و حال بسیار خوبی پیدا می کنیم و ذهنمون خیلی خلاق تر و معنوی تر و خیلی شاداب تر میشه.

فایل صوتی ترک چشم چرانی و افزایش انرژی را دانلود کنید.

 

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 21

2 دیدگاه برای “ترک چشم چرانی 10- افزایش انرژی

 1. Soleyman
  Soleyman گفته:

  سلام
  مطالبتون عالی بود اگه کسی این موضوع رو در وجودش جا بندازه تقریبا موضوع شهوت رانی رو ریشه کن میکنه.واقعا باید قدر شمارو دونست.علی یارتان

 2. fereydun rafat
  fereydun rafat گفته:

  سلام و خسته نباشید

  آقای زارع یه سوال در رابطه با چشم چرانی دارم

  فرض کنیم ما رفتیم رستوران و غذا سفارش دادیم و هنگام پرداخت هزینه و تحویل غذا با یک صندوقدار خانم طرف هستیم یا کلا هرنوع ارتباطی از این دست که انسان برای رفع نیاز های خودش باید با دیگران برقرار کنه در این حالت چطور میشه انسان به اون خانم نگاه نکنه؟!

  البته من قبلا هم از نظر چشمی روی خودم کنترل های ضعیفی داشتم که البته بعد از گوش کردن به فایل های صوتی مربوط به چشم چرانی سعی کردم قوی ترش کنم و موفقیت هایی هم بدست اوردم در رابطه با سوال بالا هم نمونش برای خودم پیش اومد 

  و وقتی داشتم غذا رو تحویل میگرفتم یه نیم نگاهی به طرف مقابل انداختم و فوری سرم رو انداختم پایین ولی واقعیتش یه احساس بدی بهم دست داد و یه مقدار خجالت کشیدم حالا به نظر شما راهکار چیه آیا کار من درست بوده آیا اگر اون خانم سوالی از من میکرد من باز هم باید موزاییک های کف زمین رو نگاه کنم ؟! ممنون میشم جوابم رو بدید.

دیدگاهتان را بنویسید