معرفی یک دوره جامع برای ترک خودارضایی

معرفی یک دوره رایگان عالی برای ترک خودارضایی
4.5
(18)

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست و همراه عزیز مس به طلایی. به دوره جامع و کامل ترک خودارضایی خوش آمدید. این دوره در ده مقام ارائه میشه. این مقام ها به شکل مقالات متعدد و پیوسته در سایت مس به طلا بارگزاری میشه تحت دسته آموزشی ترک خودارضایی > دوره جامع و رایگان ترک خودارضایی.

این دوره آموزشی از مقام های اول که برای بالا بردن سطح آگاهی شما نسبت به اعتیاد جنسی، شهوت، خودارضایی، مسائل بین المللی شروع میشه و اینها به مقام های بعدی که عوارض رو مطرح می کنیم و از مقام سوم به بعد وارد مبحث درمان می شیم و این آموزش ها قدم به قدم شما رو پیش می بره که انشاءالله برای همیشه از شر خودارضایی و هر گونه اعتیاد جنسی و حتی هر گونه عادت بد دیگه ای که توی زندگی دارید، رها بشید.
می تونم به جرأت بگم که هر کسی آموزش های این دوره رو گام به گام پیش بره، عجله نکنه، جدی بگیره، تمرینات رو انجام بده، از هیچکدوم از تمرین ها فرار نکنه و از زیرش در نره، امکان نداره که توی خودارضایی بمونه، مگر اینکه خودش نخواد.
یعنی این حاصل تجربیات ما از سال 95 که مس به طلا شروع به کار کرد، تمامی این فیدبک هایی که گرفتیم و کار کردیم، توی این دوره گنجانده شده. از تودوست عزیزی که توی این دوره اومدی، خواهش می کنم، اول اینکه صبر داشته باشی و عجله نکنی که به جلسه بعد و مقام بعد برسی، اگر هر جلسه رو با دقت گوش نکنی، روش فکر نکنی و نگذاری که این مطالب در روح و ذهن تو پخته بشه و در روح تو ته نشین بشه، اون اتفاق زیبایی که باید برات بیفته، برای تو رقم نخواهد خورد.

مثلاً مقام اول که توضیحش رو خواهم گفت، برای بالا بردن سطح آگاهی تو نسبت به شهوت، اعتیاد جنسی، چرخه اعتیاد جنسی و مطالب مرتبط به اون که گویی تازه می خوایم نورافکن رو روشن کنیم و بندازیم به موضوع تاریک خودارضایی و اعتیاد جنسی که کاملاً آگاه بشیم و در انتهای مقام اول هیچ گونه شک و شبهه و سؤالی در اینکه آیا این راه خوبه یا بده؟ خودارضایی خوبه یا بده؟ بالاخره ضرر داره یا نه؟ از کجا اومده؟ کی گفته؟ … همه اینها باید برای شما در انتهای مقام اول پاکسازی شده باشه و به قول خودمونی: با خودت چند چندی؟ و به این سؤال در انتهای مقام اول به خودت پاسخ داده باشی. می خوای ترک کنی؟ باور داری که چه بلایی سرت اومده یا خیر؟

مقام دوم عوارض رو در چهار گروه بررسی می کنیم، اونجا هم باز این درکی که از مقام اول پیدا کردی، تثبیت تر می شه و باز هم مسیر برای تو روشن تر میشه. و از مقام سوم که ما انگیزه رو برای شما مطرح می کنیم و بهتون انگیزه می دیم و به تو میگیم که چیکار کنی که جون بگیری و هدف داشته باشی و چشم انداز آینده ات رو ببینی و واقعاً دیگه از مقام سوم وارد درمان عملی می شیم.

ولی فکر نکنی که در مقام اول و دوم رسماً وارد درمان نمی شیم، اسم روش درمانی روش نیست، جز درمان حساب نمی شه! صد در صد جز درمان شماست. می دونید چرا؟ در مقام اول یاد خواهید گرفت، مه مغزی، عدم تمرکز، کم شدن حافظه که خصوصاً در مقام دوم یاد خواهید گرفت، از عوارض بسیار اجتناب ناپذیر خودارضایی هست. من روز اول قصد ندارم به شما تکنیک ترک آموزش بدم. چرا؟ چون پیش فرضم این هست کسی که داره این دوره رو می بینه، به شدت به خودارضایی و انواع انحرافات جنسی مبتلاست، اصلاً تمرکز و هوش و حواس نداره، هوشیاری نداره، نمی تونم بهش تکنیک ترک آموزش بدم. این دو مقام اول هوئشیاری رو به شما بر می گردونه. هوشیار می شی و از یک مه مغزی و گیج و منگی کم کم در میای و تازه شروع می کنی از مغز جلوییت استفاده کردن. و بعد از اینکه این دو مقام رو کار کردی، تازه جون می گیری و به هوشیاری لازم می رسی که تازه بخوام در مقام سوم درمان و انگیزه های درمانی رو به شما آموزش بدم.

تک تک این مقام ها و جلسات آونها روش فکر شده و زحمت کشیده شده. چه شب هایی که تا صبح بیدار نموندم، روش فکر نکردم و مطالعه نکردم! پس از تو دوست عزیزم خواهش می کنم که قدر این دوره رو بدون، عجله هم نکن. اگر ما مقام به مقام آموزش ها رو ارائه می دیم، صبر داشته باش، گوش کن و به خودت فرصت بده، به این مطالب فکر کن و بگذار این مطالب، مصداق هاش رو در جامعه بیرون ببینی و بشناسی و هر چه بیشتر و عمیق تر کار کنی برای تو بهتره.

بعضی از مطالب در آموزش های رایگانی که از سال 95 به بعد ضبط کردیم، قبلاً گفته شده، ولی اینجا با بیان جدید، نگرش، تجربیات و مثال های جدید ارائه میشه و اگر فرض بگیریم که مطالب همون مطالب قبلاً ارائه شده باشه، چه اشکالی داره؟ تکرار همیشه باعث رشد و یادگیری بیشتر میشه. البته من به شکل تکراری نگفتم. ولی خوب بعضی جاها تکرار مطالب ضروری بوده، مثل چرخه اعتیاد جنسی. خوب چرخه اعتیاد جنسی، همون چرخه اعتیاد جنسیه و رفرنسش هم همونه و باید بگم. ولی با بیان جدید و توضیحات کامل تری که هم مرور مطالب قبلی میشه و هم باعث میشه که شما به آرامی و کم کم آگاهی پیدا کنی و روشن بینی در وجود تو شکل بگیره و تو انشاءالله به مسیر روشنی و پاکی خودت ادامه بدی.

یک خواهش دیگه از تو دوست عزیز دارم: برای ما فیدبک بفرست. ترجیحاً صوتی و اگر هم می تونی، تصویری. مثلاً صورتت شطرنجی باشه و پشتت به دوربین باشه یا هر چیزی. اگه نمیخوای این لطف رو در حق ما و دیگران بکنی، حداقل حتما حتما در پایین این مقاله نظر خودت رو بگو و اینطوری این حرکت نورانی رو حمایت کن. این خیلی کمک می کنه که افراد دیگه بیان و استفاده کنن و جون و انگیزه بگیرن. و شما می دونید دوره ترک خودارضایی که شما داخلش هستید، جامع ترین و کامل ترین دوره در سطح جهان هست. در سطح بین المللی اصلاً کسی نداریم که چنین دوره ای رو کار کنه. چون اونها خودارضایی رو یک عمل خوب می دونن و شما در این دوره خواهید فهمید چرا فریب خوردن و فکر می کنن که خودارضایی مشکلی نداره.

در داخل کشور به لطف خدای مهربان نداریم مجموعه ای که به این قدرت کار کرده باشه و با توجه به سابقه ما اینقدر جامع و کامل، از شرق و غرب و همه چیز محتوای کامل تهیه کرده باشه. پس بدونید که بهترین دوره دنیا در اختیار شماست و این بهترین دوره دنیا، رایگان هست و جزء رسالت معنوی مس به طلاست. ما نمی خوایم در قبالش پول دریافت کنیم. این یک دوره مقدماتی نیست که پیشرفته اون پولی باشه. این یک دوره کوچک نیست که مخاطب رو جذب کنه و بعد از اون یک دوره بزرگ پولی ارائه بشه. نه! هر آنچه که من بلد بودم و خداوند به من عنایت کرده از سال 95 تولید محتوا کردم و علم یا تجربه بوده، هر چی که هست، در این دوره ارائه شده. پس قدرش رو بدونید.

شاید دو سال یا سه سال دیگه من مطالعات بیشتری کنم و همین کار رو هم به لطف خدا خواهم کرد، مطالب غنی تر باشه، تکمیل تر بشه و نسخه 2 اون بیاد. بله. نسخه های تکمیل تر اون در سال های آتی خواهد اومد. اما این آموزش ها در حال حاضر کامل ترین چیزی هست که تا حالا بلد بودم و در آینده هم انشاءالله رایگان خواهد بود. پس قدرش رو بدونید و به ما کمک کنید و فیدبک بفرستید.

حتی انتقادهای سازنده کنید. هر چه که هست با ما در تماس باشید. من می خوام این دوره زنده باشه. پس فیدبک های شما برای ما مهمه. و از اونجایی که در رسالت معنوی ما قرار می گیره و پولی هم بابتش دریافت نمیشه، عشق خالصه، ما خیلی دوست داریم نظرهای شما رو بشنویم. خصوصاً تأثیرات مثبتی که می گیرید، حالتون خوب میشه، اشکی، آهی، ارتباطی، انرژی گرفتید، امیدوار شدید، اصلاً نمیشه ارزش اینها رو با پول تعیین کرد. و ما خیلی خوشحالیم که این دوره رو داریم به صورت رایگان به همه بشریت ارائه میدیم و تقدیم می کنیم. انشاءالله که خداوند قبول کنه. در دوره منتظرتون هستم. منتظر فیدبک ها، پیام های انگیزه بخش، امیدوار کننده و خوشحال کننده شما هستم.

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 18

4 دیدگاه برای “معرفی یک دوره جامع برای ترک خودارضایی

 1. mahdi گفته:

  سلام استاد عزیز ممنون واقعا از دوره عالیتون خوااهش می کنم خودتون اقای زارع جواد بدین
  نمی دونم چه جوری با ایکه پسرم و خیلی اهل گریه کرد نیستم اما تقریبا هر قسمتش را که می بیم از وسطاش اشکم میاد اما چون کلا من معمولا وسط سالن یا توی جمع می شینم خیلی سعی می کم خودمو کترل کنم !!!
  استاد تک تک حرفاتون رو با سلول های بدم حس می کم….
  استاد سوال های زیادی ازتون دارم لطفا جواب بدین …
  اولا استاد شاید باورش سخت باشه اما من خیلی مذهبی بودم و هدف های خاصی داشتم و این عقاید رو قبل خ.ا هم داشتم …و این خیلی سخته که تو کاری خلاف با تمووووم سلول و بدنت انجام ، برای همینه که خیلی قاطی می کنم هر سری ….
  خوب استاد سرتونو درد نیارم این مقدمه بود یه چیز دیگه ایی هم بگم اینقدراین فیلم هاتون رو دوست دارم حیفم میاد تند تند و سریع گوش کنم برای همین فعلا تا قسمت 3 مقام 1 گوش کردم چون خیلی برام مهمه ….

  استاد واااقعا خسته شدم ، تقریبا می تونم بگم 90 در صد از خ.ا عمدی و با برنامه قبلی نیس (تو فیلم گفتین آمادسازی ، تقریبا همه گزینه هایی که می گفتین با من مشترک بود اما من تا جایی که سعی می کنم چیزی محرک نباشه!!! یعنی نه فیلمی از قبل تو لپ تاپم دارم نه از دست فلان مسیر می رم و نه فلان وسیله ، البته قبلا اینطوری بودم )

  استاد بزرگترین مشکل من اینه *استرس و فشار های روحی که توی زندگی بهم وارد میشه * نمی خوام بهونه بیارم و تقصیر رو گردن کسی دیگه بندازم اما خوب فشارام کم کم زیاد میشه یهو داغ میشم و ببخشین مثل کسی که حس دستشویی براش پیش میاد حس می کنم یه چیزی هی می خواد خارج بشه و……
  و اصلا خیلی وقتا نا خودآگاه با سرچ اینترنت و حتی اول فیلم ناخودآگاه در حال دست ورزی و خ.ا …خیلی وقتا می دونم اشتباهه ، خیلی وقتا پشیمونم ، هی منتظر یه تلنگر و یه چیز هستم که دیگه ول کنم هی دنبال یه صوت یه مداحی یه آهنگ یه فلان ….که فقط نکنم ؛ اما اینقدر این روند تند و سریع انجام میشه که یهوی می بینم ای وااای
  یعنی شاید با همون مراسم سازی اول فیلم یا …. استارتش بخوره !!!

  استاد من مجبورم تو بعضی فضا ها باشم ، مثلا اینستا هم نیاز داشتم ولی پاک کردم اما خوب به تلگرام نیاز دارم …مجبورم با لپ تاپ و سیستم زیاد استفاده کنم ….
  از طرفی هم با بعضی از کانال ها توی تل آشنا شدم …
  استرسم هم زیاد به حدی که تو سن 18 سالگی قلبم خیلی وقتا درد شدیدی می گیرم در حدی که نمی تونم تکون بخورم …
  استاد تقریبا من صادقانه براتون سعی کردم وضعیتم رو توضیح بدم میشه لطفا بگین من دقیقا باید چیکار کنم …
  خیلی کار ها کردم …گفتم عقایدم خیلی فرق می کنم با کارم … تضاد درونیم خیلی زیاده …. تقریبا پارسال وضعیتم بهتر شده بود حتی این مطالب و نکته های رو توی یک وبلاگ نوشتم که صرفا بقیه هم استفاده کنن و حتی یک کتابی داتشم می نوشتم از تمام راهکار های تو اینترنت که کسی نتونه اینقدر زجر بکشه اما چون خودم باز اذیت می شدم گفتم فعلا ولش کن اول باید بتونم خودم نجات پیدا کنم بعد می تونم بقیه کمک کنم …

  اینا رو نگفتم که بگم من فلانم نه ..اینا رو گفتم که بدونید خیلی دنبالش بودم از سایت های مختلف گرفته تا روش های مختلف و مقاله و کتاب های مختلف …
  *اما نمی دونم چرا سر بزنگا و اون فشار که می رسه یک بار دوبار سه بار بعد از یک هفته دیگه کم میارم *
  و به محض اینکه کمم میارم زود غسل و….انجام می دم که هم حالم عوض بشه و هم توی چرخه خ.ا هی نیافتم !!!

  استاد گیرنده هام خیلی حساسه با کوچیک ترین چیز مربوط به زن ها تحریک می شم ، تو دانشگام سرم پایینه اما صدا می شنوم ، یه صحنه می بینم ..اینجا پرش فکر می زنم و حواس خودمو پرت می کنم اما اینقدر اینا زیاده که یهویی ….
  نمی دونم چه جوری این گیرنده و سنسورامو ضعیف کنم
  ببخشید طولانی شد خیلی باهاتون حرف دارم اما سرتونو درد نمی یارم ان شاءالله در کامنت های بعدیم بهتون می گم ….

  • مس به طلا گفته:

   سلام دوست عزیز

   ممنون از شما دوست خوبمون بابت اعتماد به مس به طلا

   خدا را شکر که تصمیم به پاکی گرفتید

   ببینید روزهای اول پاکی این حساسیت ها بله بالا هست اما قرار نیست همیشه اینطور باشه

   شما سعی کنید تا می تونید از مس به طلا و آموزش ها استفاده کنید
   مغز تا زمان پاکسازی
   هر روز شما را به نحوی اسیر خودش میکنه
   لیست پرهیزها را بنویسید و هر روز هر کدام را رعایت کردید خودتون را تشویق کنید

   معنویات را بالا ببرید .مطالعات معنوی
   رسیدگی به کار و تحصیلات
   خدمت به افراد
   کم کم البته که بتونید از این مسائل رها شوید
   دوره رایگان ترک خودارضایی رو کار کنید داخل اپلیکیشن مس به طلا هست خیلی خوب راهنمایی نی شوید و بعد دوره نقشه گنج مجردها و دوره سالیتود هر کدام شما را به مقصد آرامش که در انتظارش هستید می رسانند ار خودتون ناامید نشوید و اگر طبق چیزی که گفتم پیش روید نتیجه می گیرید

دیدگاهتان را بنویسید