تخلیه جنسی در مجردها اجباریه!؟

4.4
(59)

اگر فرد مجردی رابطه جنسی نداشته باشد و تخلیه جنسی نداشته باشد، آیا این باعث بروز مشکلات می‌شود؟

بارها شاید در کلیپ‌ها و سایت‌های مختلف شنیدید که مثلا کسانی هستند که اگر شما انرژی جنسی‌تان را نگه‌دارید و خودارضایی نکنید، رابطه جنسی نداشته باشید، برای مثال مجرد هم باشید و هیچ کاری نکنید، نگه‌داشتن اسپرم و منی مرد باعث بروز مشکلات فیزیکی و روحی می‌شود. این را در خیلی از جاها شنیدیم و دلیل منطقی که برای آن می‌آورند این است که برای مثال ما نیاز داریم غذا بخوریم و اگر غذا نخوریم مشکل ایجاد می‌شود. ما نیاز داریم رابطه جنسی داشته باشیم و اگر رابطه جنسی نداشته باشیم، مشکل ایجاد می‌شود و این تئوری منطقی است که پشت آن می‌آید. معمولا دلیل علمی خاصی نیز بر روی آن بحث نمی‌شود که چه کسی گفته است، اگر رابطه جنسی نداشته باشی برای شما مشکل ایجاد می‌شود و بیشتر بر روی حدس و گمان است. اگر هم رفرنس علمی وجود داشته باشد بیشتر برگرفته از آموزه‌های کینزی است که قبلا هم برای شما گفتیم که آموزه‌های کینزی چقدر منحرف است و به قصد منحرف کردن جهان منتشر شده است.

ولی واقعیت چیست؟ آیا اگر کسی به عنوان فرد مجردی که نه همسری دارد و نه خودارضایی می‌کند و نه چیز دیگری، انرژی جنسی یا مایعات جنسی خود را تخلیه نکند، آیا برایش مشکلات روحی یا مشکلات فیزیکی پیش می‌آید؟

اصلا همچین چیزی نیست. بهترین رفرنس برای این موضوع به خداوندی که ما را آفریده است برمی‌گردد، ما خدایی داریم که تمام انسان‌ها را آفریده است و من می‌خواهم از دین اسلام کمک بگیریم. چون آخرین ورژن دین است و نمونه‌های عملی و زنده آن هم خیلی زیاد وجود دارد. کسانی که به هر دلیلی ازدواج نکردند و به قول خارجی‌ها سلبت ماندن یعنی مجرد ماندن، چه در مباحث اسلامی یا فرهنگ اسلامی مانند حضرت معصومه(س)، چه در دین مسیحیت که یکی از شاخه‌های آن کاتالیک است که می‌گوید اصلا ازدواج نکنید. من نمی‌گویم که کلا ازدواج نکنید. دین اسلام را ما مبنا قرار می‌دهیم که خداوند دو موضوع را مطرح کرده است. یکی این است که فرموده سریعا ازدواج کنید، سریع بر روی خودتان کار کنید به بلوغ جسمی و روحی و عاطفی و … برسید و سریع ازدواج کنید.

کاری نیز به عدد سن نداشته باشید خواه 16 ساله باشی یا هر سن دیگری داشته باشی. به بلوغ جسمی و بلوغ فکری و روحی و عاطفی رسیدی، ازدواج کن که حتی فرصت یکبار خودارضایی نیز در زندگی پیدا نکنی. خداوند خود ارضایی را گناه کبیره کرده است. گناه یعنی چه؟ گناه یعنی این که به روح ما و جسم ما ضرباتی وارد می‌زند که شاید ما امروز متوجه آنها نشویم و علم امروز متوجه آنها نباشد. دیگری آن است که خداوند در قرآن کریم می‌گوید اگر نتوانستی ازدواج کنی، تقوا پیشه کن که خداوند شیرینی ایمان را به دل تو می‌چشاند. این بحث دینی آن بود.

حالا از نظر بحث عملی به آن نگاه می‌کنیم. چرا ما فکر می‌کنیم که اگر انرژی جنسی یا مایعات جنسی در وجود کسی ذخیره بشود، این سبب ایجاد مشکلات می‌شود؟ همین امروز یک کلیپی را به زبان انگلیسی می‌دیدم که از یک پسر جوان که در آمریکا هست، که در زمینه مسائل جنسی تولید محتوا می‌کند و موضوع ویدیو آن، این بود که خود ارضایی کنیم تا انرژی جنسی ما تقویت بشود. این را می‌گفت که اگر انرژی جنسی را در وجودت نگه‌داری و اسپرم را رها نکنی باعث می‌شود که استگنت شود. یعنی مانند یک دریاچه راکد شود.

از نظر تئوری وقتی این را می‌شنوی خیلی درست به نظر می‌رسد. ولی نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که اگر شما انرژی جنسی را سرکوب کنی یعنی با حال بدی و با ولعی که در وجودت است و دلت می‌خواهد هزار کار در بعد جنسی انجام بدهی ولی آن را سرکوب کنی و بر سرش بکوبی، بله، آن ضرر دارد و آن را میلیون‌ها بار ما گفتیم. سرکوب هیچ چیزی خوب نیست. چه سرکوب عشق باشد، چه سرکوب عواطف، چه سرکوب استعدادها، سرکوب میل جنسی و رابطه جنسی هم خوب نیست. هر سرکوبی خوب نیست. ولی موقعی است که شما به مقام درکی می‌رسید که از آدم‌های عوام جامعه خودت را بالا می‌کشی و به مقام پرهیز می‌رسی. به مقامی می‌رسی که نمی‌توانی ازدواج کنی. چون نمی‌توانی ازدواج کنی از این فاصله‌ای که نمی‌توانی ازدواج کنی تا زمانی که می‌توانی ازدواج کنی، یک بازه‌‌ی زمانی وجود دارد که انشاالله این بازه خیلی کوتاه شود، خواه یک ماه باشد، خواه یک سال باشد یا پنج سال باشد.

از الآن که تو نمی‌توانی ازدواج کنی تا زمانی‌که تو بتوانی ازدواج کنی، در این بازه زمانی چیزی که ما در مس به طلایی می‌گوییم این است که نگرش و انرژی جنسی خودت را متعالی کن و معنوی به قضیه نگاه کن. یک نوع پرهیز در نظر بگیر. مانند این است که در یک کشوری قحطی بیاید و غذا گیر نیاید تا کسی زیاد بخورد. ما دو راه داریم یا این که در سر خودمان بزنیم و مجلات را ورق بزنیم و عکس غذاها را نگاه کنیم و بگوییم خاک بر سرم، چرا این غذاها نیست. وای بر ما، چرا این کبابی که عکسش هست جلوی من نیست که بخورم. می‌توانیم این کار را بکنیم مانند مجردهای ما که زن ندارند و همسر ندارند و مانند آن کاتالوگ غذا، فیلم‌های پورن نگاه می‌کنند، چشم چرانی می‌کنند و این خیلی بد است. در همان شرایط قحطی، فردی می‌تواند بگوید حالا که قحطی است و چیزی نیست که ما بخوریم، می‌گوید این گرسنگی که الان من مجبورم تحمل کنم پس نه دزدی می‌کنم، نه مجله‌هایی که عکس غذاها را دارد، نگاه می‌کنم. این را به عنوان یک شرایط که خداوند برای من پیش آورده می‌گیرم و از این رشد معنوی می‌کنم.

در بحث نیروی جنسی نیز همین است. شما اگر مجرد هستید اینجوری به قضیه نگاه کنید. تمام سخن ما همین است که متعالی به قضیه نگاه کن. از دریچه معنوی به قضیه نگاه کن.

ما نمی‌گوییم که ازدواج نکنید، ما این همه لایوهای یک ساعته در رابطه با ازدواج آسان صحبت می‌کنیم و چندین لایو در این زمینه گذاشتیم و تمام هدف ما این است که آن ترسی جوانان از ازدواج دارند، از بین برود و راحت ازدواج کنند ولی اگر کسی به هر دلیلی نتواند ازدواج کند، باید چکار کند؟ نباید خود ارضایی کند و بگوید که انرژی جنسی در من ذخیره می‌شود و اسپرم من هم دخیره می‌شود و مشکلات برای من بوجود می‌آورد که اصلا چنین چیزی درست نیست.

شما اگر معنویت و خدا را دخیل این قضیه کردید مانند آن شرایط قحطی که مثال زدم، در نظر گرفتی با قدرت تمام می‌توانی پای پرهیزت بایستی و بگویی من که سه سال پرهیز را تجربه کردم آن هم که بیشترش در کشور مالزی بود، در کشوری که آزاد هست و دخترها با تاپ و شلوارک بیرون می‌آیند، همه معمولا شلوارک پوشیدند، چرا؟ چون هوا آنجا بسیار گرم است و روابط دختر و پسر در آنجا بسیار راحت و آزاد است. همکارها کنار هم هستند، کنار هم غذا می‌خورند و بسیار راحت می‌شود خیلی از کارها را انجام داد. پس چرا خداوند به من کمک کرد و توانستم آن نگرش معنوی زیبا و آن لذتی که از پرهیز می‌بردم و آن روزه‌ای که برای خودم در نظر گرفته بودم، چرا جواب داد؟ چرا من آنقدر حالم خوب بود؟ چرا من آنقدر سلامت بودم؟

خودم می‌فهمیدم که چقدر حالم خوب است، خودم می‌فهمیدم که چقدر بدنم از درون پر شده است. انگار پر از انرژی و قدرت شده است. این قدرت اسپرم و نیروی حیات است که در وجود ما  اگر کسی نمی‌تواند ازدواج کند با توکل بر خداوند و با نگرش معنوی و برای رضای خدا و برای نزدیکی به خدا پرهیز کند و ورزشش را نیز داشته باشد و ارتباطات معنوی خودش را نیز داشته باشد. خیلی خیلی تجربه خوبی است. وقتی هم که بخواهد ازدواج کند، با قدرت، با صلابت، با آرامش و با معنویت انشاالله ازدواج خواهد کرد.

پس عزیزان گول این قضایا را نخورید که مثلا تو باید حتما تخلیه کنی. پیش اکثر روانشناسان اگر بروید چون کتاب‌های کینزی را خواندن، سریع می‌گویند کتاب گفته که باید تخلیه کنی. نه خدا را در نظر می‌گیرند، نه دین را در نظر می‌گیرند و نه بدبخت شدن این جوانان را در نظر می‌گیرند.

حالا آنقدر که در مباحث علمی می‌گویند خود ارضایی هیچ مشکلی ندارد، یک سوالی اینجا پیش می‌آید که چرا این همه افراد دارند دنبال ترک خود ارضایی می‌گردند؟ چرا این کلمه ترک خود ارضایی این همه در گوگل سرچ می‌خورد؟ مگر شما نمی‌گویید که خود ارضایی مشکلی ندارد؟ افرادی که ترک خود ارضایی را سرچ می‌کنند و سایت ما را پیدا می‌کنند یا سایت‌های مشابه را پیدا می‌کنند، آنها که قبل از آشنایی با ما این ها را نمی‌دانستند، پس معلوم است که فرد خود ارضایی می‎کرده و با مشکل مواجه شده است و در گوگل ترک خود ارضایی، رهایی از استمنا را سرچ کرده است.

این سرچ‌های گوگل خودش بزرگترین گواه است که خود ارضایی مشکل دارد. چرا؟ چون مردم دنبال ترک آن هستند. مردمی که نه مس به طلا را می‌شناسند، نه صحبت‌های ما را شنیده اند و از اول دنبال ترک می‌گردند که به ما می‌رسند و بعد از این که این حرف‌ها به گوششان می‌رسد می‌گویند: وای، وای آقای زارع ما نمی‌دانستیم که آنقدر ضرر دارد.

پس گول این قضایا را نخورید و اگر مجرد هستید، ازدواج کنید و به خدا توکل کنید و لایوهای ازدواج آسان ما را حتما در اینستاگرام دنبال کن. همه آن ها را از اول گوش کن و در زندگی خودت پیاده‌سازی کن تا بتوانی سریعا ازدواج کنی.

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 59

10 دیدگاه برای “تخلیه جنسی در مجردها اجباریه!؟

 1. Mohammad Sadegh Imambakhshzadeh
  Mohammad Sadegh Imambakhshzadeh گفته:

  سلام جواد گرامی. این ویدیو آموزشی هست یا نظر خواهی هست؟ اگر ویدیو هست که برای من باز نشده.

  من این دیدگاه رو دارم که میل جنسی مثل خوردن آب و غذا هست و حالت طبیعی این هست که مثل آب خوردن و غذا خوردن ارضا بشه. در مورد اینکه چطور ارضا بشه هم دیدگاه ام این هست که از همون طریق طبیعی که خداوند برای ما در نظر گرفته یعنی رابطه جنسی با جنس مخالف. در مورد اینکه آیا اگر ارضا نشویم مشکلی برامون پیش میاد؟ من تا به حال نتونستم تجربه کنم که اصلا ارضا نشم یعنی مدت زمان طولانی مانند سه ماه به بالا رو اصلا یادم نمیاد. چندباری هم تجربه داشتم که بالاخره من کاری نکردم توی خواب خودش شده یا من با اینکه از درون نمیخواستم ارضا بشم اما این کار انجام شده و مقاومتم یا اعراض کردنم درهم شکسته (خودم فکر میکنم که من نتونستم قوی باشم یا چون باهاش جنگیدم). البته به نظرم اگر زندگی بی هدفی داشته باشیم ناخودآگاه به سمت خور و خواب شهوت زیادی کشیده میشیم تا مجبور بشیم تغییر رو شروع کنیم و حرکت کنیم. شاید این ویدیو آموزشی که شما قراره تولید کنید پاسخ خوبی برای این سوال باشه از نظر علمی. یعنی باور درستی مبتنی بر قوانین هستی باشه و نشه هیچ الگو و نمونه ای متفاوت از اصل اون قانون رو پیدا کرد.

  به شخصه من واقعا همیشه دنبال درک اصل قوانین (جهان شمول) همه چیز از جمله موضوعات جنسی هستم و به عوامل بیرونی توجهی ندارم. حتی اگر با اسم مذهب یا دین یا حرف خدا یا حرف تحقیق علمی و .. باشه و ظاهرش زیبا باشه دنبال اینم که قانون چی میگه؟ آیا برای همه یکسانه؟ آیا نتیجه اش مطلوبه؟ منطق من فقط قوانین ثابت که برای همه یکسان کار میکنه رو میتونه مستحکم بپذیره. و اگر نمونه ای پیدا بشه که متفاوت هست با آنچه که قانون میگه به دنبال اصل قانون میگردم چرا که میدونم جهان قوانین ثابتی داره و قوانین ثابت خداوند گذاشته، هیچ وقت اشتباه نمیکنه.

  البته گاهی هم اتفاق افتاده که نتایجم تغییر نکرده و من اومدم و عملکرد جدیدی رو به کار بستم که مخالف درکم از قانون بوده اما چون چاره ای نداشتم و دیدم نتیجه ی متفاوتی تولید شده و همین باعث شده که بیشتر فکر کنم به اصل چیزی که داره در جهان عمل میکنه.

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست عزیز

   این ویدیو یک حالت سوال دارد با تعجب برای کسانیکه می گویند بدون رابطه جنسی می میریم، تشنه اش میشویم ….بدون آب و غذا نهایتاً یک هفته انسان زنده بماند اما بدون رابطه جنسی انسان نمی میرد رابطه جنسی مقدس هست و باید از طریق درست و متعادل استفاده شود غیر از آن فقط و فقط شهوات هست و اگر مجردی هنوز همسر ندارد نباید مدام نگران باشد و فقط و فقط پرهیز داشته باشد تا زمان ازدواج مناسب بله قوانین جهان برای همه یکسان است و اگر این قوانین را رعایت کنیم اصلاً حالمان بد نمیشود و دچار امراض روحی ، روانی و جسمی نمی شویم ممنون از همراهی شما

 2. رضا رضوانی
  رضا رضوانی گفته:

  استاد زارع سلام و وقتتون بخیر…. اول از همه از شما و تیمتون بابت تهیه این مطالب بسیار متشکرم و امیدوارم شما و خانوادتون در سلامت و شادی و موفقیت بیش تر باشید…
  من رضا هستم که متاسفانه سال های زیادی بود درگیر این گناه بودم…. متاسفانه سال های سال این کار رو تکرار می کردم و در عین تلاش برای ترک شاید به حتی چند ساعت نمی کشید که دوباره تکرار می کردم و اعتیاد من به شدت زیاد بود…. احساس نامطلوب، بدن ضعیف شده و حتی لرزان ( به دلیل خود ارضایی ) و صد ها مورد دیگر مثل عقب ماندن از کار ها و….

  بنده اصلا آدم مذهبی نبودم و هنوز هم خیلی مذهبی نیستم و صرفا کار های واجب مثل نماز را انجام میدهم اما در زمان خودارضایی احساس می کردم که دیگر در بحث نماز و… همه کار هایم عقب می افتاد و احساس دوری از خداوند را میکردم…

  امروز 14 امین روزی است که این گناه رو ترک کردم… شاید برای بسیاری از افراد زمان کمی باشد اما برای فردی مثل من که به شدت درگیر اعتیاد بودم بسیار دستاورد بزرگی است…

  حدود 15 روز پیش اتفاقی با این که قبلا هم سایت شمارو دیده بودم به سایتتان برخوردم و گفتم باید بشینم تمام ویدیو های مربوط به خود ترک خود ارضایی شمارو تماشا کنیم و واقعا بعد از این کار تصمیم گرفتم ترک کنم که خدارو شکر تا الان موفق بوده ام…. این جمله شمارو هیچ گاه فراموش نمی کنم که میگوید : برای ترک باید به اراده خداوند پناه ببریم و همون طور که خودتون گفتید هر شب و هر صبح در ابتدای هر روز باید از خداوند و اراده اش کمک بخواهیم و این کار واقعا برای من جواب داد…

  بنده شخصی بسیار منطقی هستم و کمتر به این موارد اعتقاد داشتم اما واقعا در طی این مدت هنگامی که از اراده خداوند کمک خواستم نیروی معنویت را در درون خودم مشاهده می کنم و وقعا به طرز معجزه آسایی برای ترک خود ارضای موثر واقع شده است….

  در همین مدت ترک، شاهد قدرت فوق العاده بدنی خودم شده ام…. مورد دیگری که واقعا عجیب است این است که از زمان ترک انقدر ذهنم در بیزینس و کار انقدر خوب کار می کند که تمام مشکلاتی که در کارم داشتم و مدت ها درگیرش بودم را سریع حل کردم ( هم مشکلات برنامه ریزی و هم اجرای کار و… )

  یک خواسته ازتون دارم عاجزانه… شما با ویدیو هاتون واقعا بنده رو از شر این معضل خود ارضایی رها کردید…. ازتون میخوام حتما بازم ویدیو بسازید و به این کار عالی خودتون ادامه بدید زیرا واقعا هر بار ویدیو های شمارو تماشا می کنم انگیزه ام بیش تر میشه و انرژی میگیرم…..

  خیلی عالی بود که یک درگاه حمایت مالی یا یک شماره کارت میگذاشتید تا بنده بتوانم به اندازه حد و توان خودم از کارتون حمایت کنم….

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست عزیز…

   ما خیلی خوشحالیم که دوستی مثل شما خیلی معنوی اومده جلو و با استحاله میل جنسی خدای خودشو پیدا کرده و در حال خودشناسی ها، احسنت به این باورهای خوبی کا ایجاد کردی و احسنت به توانایی بدنی که برگشته خدا رو شکر به بیداری معنوی رسیدید و ان شاءالله مرتب از تجربیات خودتون برای ما بفرستید خدا رو شکر 🙏👏👏👏

 3. سپهر اسحاقی
  سپهر اسحاقی گفته:

  سلام آقای زارع عزیز.فکر کنم شما صادق ترین فردی هستید که من در زندگی دیدم.ممنون از شما برای همه چیز.من از 12سالگیه که این کار رو انجام میدم و امسال کنکور دارم و خیلی از درسهام دور شدم.واقعا ناراحتم که 6سال هنوز نتونستم این عادت بد رو ترک کنم.من دانش آموزی درس خون بودم و تا الان معدل بالایی دارم و در مدرسه نمونه درس میخونم ولی میدونم کنکور استقامت بالایی میخواد و وقتی که اینکارو انجام میدم خیلی نا امید میشم و افکار منفی زیادی تو سرم میاد و واقعا حسم به همه چیز نه تنها درس خوندن منفی و بد میشه.و خانواده ام هر روز به من یاد آوری میکنند که کنکور دارم.من خودم هم میدونم ولی واقعا حسم به همه چیز بده و هیچ میلی به درس خوندن ندارم.خانواده اصلا منو درک نمی کنند و فکر می کنند که از روی تنبلی درس نمیخوانم.هی تصمیم به ترک میگیرم ولی باز لحظه ای فکر خودارضایی میاد تو سرم و دوباره همه چیز خراب میشه.حتی دو هفته ترک میکنم ولی دوباره…….
  در طول دوره ترک افکار منفی تو سرم زیاد میشه.نا امیدیم بیشتر و انرژیم کمتر میشه و دوباره میزنم زیر همه چیز.مثلا دوهفته که اینکارو انجام نمیدم حالم خوب نمیشه و انرژیم برنمیگرده و نا امید میشم.امیدی به بهبود یافتن افکار و روحم ندارم و واقعا نمیدونم چه مدت طول میکشه که خوب بشم و همین به سرگردانیم افزوده.ممنون که راهنمایی میکنید.

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست عزیز…

   دوست خوبمون خدا را شکر که اینجا هستید و در پی یک راه حل آفرین به شما ببینید قرار نیست تا ترک کردید همه چیز در جا درست بشه شما وقتی ترک وابستگی انجام میدین تازه دردتان بیشتر میشه چیزی که اینجا هست دقت کنید شما در حال سمزدایی هستید و بدون بیرون ریختن این سم ها شما دچار بیماری میشین پس وقتی اوایل این انرژی دارید نگران نباشید و مسیر را با اراده بیشتر انجام بدین پاکی شما حتی مهمتر از مسائل دیگر زندگی مثل کنکور هست چون وقتی پاک بشین به بهبودی می رسید و قوی به بهبودی رسیدید به زندگی بهتر دست پیدا خواهید کرد نگران این مسائل نباشید و درست و اصولی برنامه مس به طلا را ادامه بدین یعنی دارین به کائنات ثابت می کنید دنبال چه چیزی هستید و وقتی دنبال یک خواسته باشید با یاری خداوند حتماً به آن دست پیدا خواهید کرد پس لطفا با امید و سپردن به خدا در پی خواسته خود باشید نگرانی را کاملاً کنار بگذارید …

 4. حسین ز
  حسین ز گفته:

  سلام استاد زارع خیلی ممنون بابت اینکه با حرفاتون من تا این لحظه احساس خوبی دارم… اما یه مشکلی موقع خواب وقتی ذهنم تصویری فیلمی یا صحنه تحریک امیزی میاره تو خوابم همینکه تا ارضا میخواد صورت بگیره از خواب پا میشم و یه جورایی stop میشه… ایا برگشت مایع منی باعث ضرر میشود ؟ چون یه جایی خوندم نوشته بود باید تخلیه کنید چون ورم پروستات و اینا میاره و سنگ کلیه و عفونت مثانه و… کلا از این حرفا…

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست عزیز
   اول از همه خدا را شکر می کنم که در مسیر درستی هستید، دوماً اینکه شما باید سعی کنید جلوی تخیل پردازی ها رو بگیرید و تخیلات جنسی را قبل از اینکه فعال شوند استپ کنید با دعا کردن با گوش دادن به فایلها و با تکرار عبارات تاکیدی مثبت این افکار را خاموش کنید تا برون ریزی نداشته باشید در صورتیکه که همیشه جلوی برون ریزی ها رو می گیرید باعث اتفاقات ناخوش می شود

دیدگاهتان را بنویسید