فمینیسم تا چه حد خوبه؟

4.5
(19)

این ویدیو رو تقدیم میکنم به همه خانمهای کشورم تا ارزش وجودی خودشون رو بدونن و با فمینیسم که با شعار حقوق زن ها رواج پیدا کرده بهتر آشنا بشن.

سلام به شما همراه عزیز مس به طلایی

می خواهیم در رابطه با فمینیسم صحبت کنیم و این ویدیو را تقدیم می‌کنم به تمام زنان و دختران پاک ایرانی.
فمینیسم یعنی چه؟ جنبشی که در جهان تشکیل شده است، با این شعار که حق زن باید به او برگردانده شود. می گویند حقوق زنان در طول تاریخ پایمال شده و ادعا دارند با این جنبش به نام فمنیسم، می خواهند حق زنان را به آنها برگردانند.

خب، این شعار زیبایی است. یک حرف زیبا، به نام حق، عدالت، حقوق بشر، حقوق زن‌ها. که دارند زیر تابلوی شعارهای زیبا، بزرگترین ظلم را در حق زن‌ها انجام می‌دهند. حالا در این ویدیو توضیح می‌دهم که چرا می گوییم این جنبش به ظاهر خوب، در حقیقت به زن ها ظلم می کند.
خداوند زن را آفریده که مرکز تولید عشق، حرارت و گرمی زندگی در خانواده باشد، مادر باشد و مادر بودن بالاترین مقامی است که می‌توان برای یک زن متصور شد. چرا؟ چون وظیفه تربیت نسل بعدی را به عهده دارد. یعنی، اول این که نسل بعدی از نظر فیزیکی در رحم مادر تشکیل می‌شود؛ و وقتی هم فرزند به دنیا می آید، مادر است که دختر یا پسرش را برای زندگی و نسل‌های بعدی تربیت می‌کند. چه کاری مهم‌تر از تربیت؟ چه کاری مهم‌تر از بزرگ کردن انسان؟ یعنی انسانی‌تر از این کار چه کاری داریم؟

فمینیسم می‌گوید نه، شما حق انسانیت زن را از او گرفته‌اید و زن را در خانه گذاشته اید تا بنشیند و بچه داری کند. اصلا بالاترین رتبه انسانیت چیست؟ تربیت یک انسان دیگر. اگر تربیت و به وجود آوردن یک انسان دیگر از بین برود، دیگر هیچ چیز در زندگی معنی پیدا نمی‌کند؛ اصلا زندگی متوقف می‌شود. مهمترین وظیفه الهی که بر روی دوش زن گذاشته شده این است که همسر خوبی باشد، مادر خوبی باشد و تربیت‌کننده خوبی برای فرزندان باشد؛ در تفکر فمنیسم، این‌ها را از زن گرفته‌اند و به او می‌گویند این حق تو نیست، حق تو این است که از خانه بیرون بیایی و مثلا در شرکت‌های مختلف کار کنی. اگر در جاهای مختلف کار کنی، حقت به تو داده شده است؛ اگر بتوانی به همسرت خیانت کنی، حقت به تو داده شده است. چیزی که الان دارند راه می‌اندازند، مخصوصا در فمینیسم‌های ایرانی این است که زن متاهل حقش است که خیانت کند. آخر این چه حقی است؟

یعنی دارند به وسیله گناهانی مانند خیانت، به شدت روی دور شدن از روح و قدرت‌های روحی، دور شدن از انسانیت، دور شدن از ذات خود زن که آمیخته با پاکی، صداقت، امنیت و گرمای خانواده است، کار می‌کنند؛ تا بگویند این خیلی مقدس است، خیلی قشنگ است، توی زن متاهل اگر خیانت کردی، حالا حقت به تو داده شده. یعنی مثلا وقتی زن ازدواج می‌کند، محدود می شود، در قفس قرار می گیرد و نمی‌تواند با مرد دیگری رابطه‌ای داشته باشد، وقتی که این قفس را بشکند و خیانت کند، حقش بهش داده شده است.

یعنی فمینیسم با شعارهای زیبا، یک پرچم عالی بالای سرش دارد، پرچم آزادی و فلان و این‌ها و زیر این پرچم انواع جنایت‌ها برعلیه زن انجام می‌شود دقیقا مانند داعش. پرچم بالای سر داعش چه بود؟ روی آن نوشته بود لااله الاالله. زیباترین کلام. پیامبر اسلام فرمودند که نه من و نه هیچ پیامبر دیگری نیامده که بتواند زیباتر از این کلام لااله الاالله را بیاورد، به این معنی که غیر از خدا هیچ کس را نپرستید. زیباترین پیام دنیا که همه پیامبرها آوردند، روی پرچم داعش نوشته و در زیر این پرچم سر می‌برند، بچه می‌کشند. جنایت‌های بزرگ و غیرخدایی‌ترین جنایت‌های بشری را انجام دادند.

حالا نمی‌گویم فمینیسم دارد سر می‌برد اما چکار می‌کند؟ دارد در بعد روحی زن‌ها را سر می‌برد و قتل عام می‌کند. می‌آید گناه و همه چیزهای بدی که زن را از خودش دور می‌کند و با ذاتش هم جور در نمی‌آیند را به آن‌ها القا می‌کند. به چه وسیله؟ 1 . قدرت تلقین 2 . نشان دادن نمونه‌هایی که این کار را کردند.

جالب است یک پستی یکی از کاربرها فرستاده بود، می‌خواندم. یک خانوم فمینیست ایرانی گفته بود که زن‌ها بعد از متاهلی، حقشان است مثلا یک رابطه دیگری داشته باشند، عاشق بشوند و من خودم هم این کار را کردم. در یک رابطه‌ای بودم و بعد رفتم خیانت کردم و وارد یک رابطه دیگر شدم و در آن رابطه هم شکست خوردم ولی خب باز هم این حق من است. خیلی مسخره، یعنی شکست خودش را اینجوری دارد بیان می‌کند که وقتی من در رابطه اول خیانت کردم و وارد رابطه دوم شدم، آنجا هم شکست خوردم، از او هم جدا شدم ولی خب بالاخره این زندگیه، این آزادیه، این حق منه. این حق توی انسان نیست، حق زن مقامش خیلی خیلی بالاتر از این حرف‌ها هست. آن صداقت، آن تعهد، آن پاک‌دامنی که خدا به زن عطا کرده، آن حق زن است.

این‌ها دارند حق زن را وارونه می‌کنند و با تلقین و کارهایی مثل پیج زدن و فالوور جمع کردن دارند چیکار می‌کنند؟ دارند هی بدتر و بدتر خیانت‌های بیشتر و مشکلات بدتری را به گرده زن‌ها تحمیل می‌کنند، اینها را به روح زن‌ها تحمیل می‌کنند. که چی بشود؟ واقعا ما این را از خودمان سوال کردیم که می‌خواهد به کجا برسد؟ برای چی این اتفاقات دارد می‌افتد؟ خیلی ساده است بخاطر این که در طول تاریخ از وقتی که آمدند و زن را از خانه کشاندند بیرون و گفتند که بیا کار کن. در ادامه می‌گویم که کار کردن زن بد نیست ولی دارم اتفاق تاریخی را می‌گویم. از آن زمان، چه سودهای بزرگی که از زن برده نشد. کارتلهای بزرگ اقتصادی دنیا، زن را یکی از عوامل اصلی جمع‌آوری پول بیشتر و پر کردن جیبشان قرار دادند. شما مثلا بیا و زن را از اقتصاد آمریکا یا کشورهای پیشرفته بگیر. تمام تبلیغات با زن است، خیلی از کارمندان کارخانه‌جات، ادارات همه زن هستند. اگر زن را بگیری اقتصاد به شدت به زمین می‌خورد. خیلی خوب است که زن از استعدادهایش استفاده کند و کار کند اما سوال اینجاست به چه قیمتی و به چه دلیلی زن باید کار کند؟

اگر کار کردن زن برای پر کردن جیب کارتلهای اقتصادی جهان است که نهایت سوء استفاده از زن شده؛ توسط همان کسانی که دارند فمینیسم را حمایت می‌کنند.
چه اتفاقی افتاده؟ هم از نظر جنسی و جسمی و هم از نظر روحی و هم از نظر مالی و اقتصادی نهایت استفاده و بهره‌کشی را از زن گرفتند. بعد خودشان آمدند جنبش فمینیسم را درست کردند. حالا چرا؟ چون آنقدر از زن‌ها سو استفاده شد که کم کم دارند می‌فهمند که روح من این را نمی‌خواهد. من خودم با زن‌هایی در خارج از کشور که به شدت کار می‌کردند صحبت کردم، می‌گفتند خوش بحال زن‌های ایرانی که راحت شوهرانشان کار می‌کنند و مسئولیت پول در آوردن زندگی بر دوششان نیست. اگر هم بخواهند کاری کنند از روی دل خودشان می‌خواهند کار کنند. می‌گفت این‌ها پرنسس هستند.

حالا که زن ها دارند آگاه می شوند آنها چه کار کردند؟ دارند جنبش فمینیسم را تقویت می‌کنند که نه آگاه نشید، حق شما این نیست که در خانه بنشینید، حق شما این است که بیایید برای ما کار کنید و جیب ما را پر از پول کنید. این اتفاقی است که دارد می‌افتد. پس گفتید به چه قیمتی؟ به قیمت اینکه مادر بودن و تربیت نسل بعدی فدا بشود که این زن برود و از صبح تا شب کار کند برای یک مشت شرکت و کمپانی و … . و به چه دلیلی این کار را بکند؟ به دلیل اینکه جیب آن‌ها روز به روز پرتر و پرتر شود و نیروهای کار بیشتری داشته باشند. زن‌هایی که حتی شاید با قیمت کمتر، حتی با کیفیت بهتر در بعضی از موارد بتوانند فکری و مالتی تسک بودن را بتوانند انجام بدهند. چون مغز زن‌ها مالتی تسک است و می‌توانند چندتا کار را همزمان هندل کنند؛ اما مردها نمی‌توانند. این‌ها از این استفاده می‌کنند که جیب خودشان را پر کنند. آزادی زن برای آن‌ها اهمیتی ندارد.

پس این نکته خیلی خیلی مهمی است که دوست داشتم صحبت کنیم و اگر شما زن هستید، یک زن ایرانی، یک دختر ایرانی هستید، قدر خودتان را بدانید. خودتان را، عقلتان را و روح الهی و پاکتان را دست جنبش فمینیسم و این صحبت‌های قشنگی که ظاهرش زیبا ولی باطنش نابودکننده است نده و خودت رها کن و ببین چیکار باید بکنی.

یک نکته را هم بگویم، کار کردن زن خوب است در صورتیکه اولویت زندگی زن مادر بودن و تربیت نسل بعد باشد؛ همسر خوبی بودن و مرکز تولید عشق در زندگی باشد و بعد در کنار آن از همه استعدادهایش استفاده کند. حتی اگر در شرکتی، کار می‌کند، خوب است اما آن کار بخش کوچکی از زندگی‌اش باشد و 80 درصد انرژی زن صرف مادر بودن بشود و حالا 20، 30 درصد آن هم خرج کار کردن و استفاده از استعدادهایش باشد. آن هم به چه منظوری کار کند؟ نه به منظور پر کردن جیب بالادستی ها. به منظور خدمت به دیگران، خدمت به نسل بعدی، خدمت به انسان‌های دیگر، خدمت به جامعه پزشکی، زن می‌تواند کار کند. ولی این‌ها دارند خیلی زن‌ها را منحرف می‌کنند و ذات زن‌ها را دارند عوض می‌کنند با زور تلقین و رسانه و اینجور چیزها.

برای همه زن‌های ایرانی دعا می‌کنیم که پاک، معصوم، الهی و مادرهای مقدسی باشند.

به خدا می‌سپارمتان.

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 19

دیدگاهتان را بنویسید