آیا تغییر جنسیت دادن گناه است؟

آیا دو جنسیتی بودن گناه است؟
4.7
(3)

دوستان در این ویدیو در رابطه با تغییر جنسیت صحبت می کنیم. کاربرهایی بودن که از ما اینگونه سؤال هایی رو پرسیدن: در رابطه با تغییر جنسیت ، همجنسبازی و… البته توی این ویدیو بیشتر در رابطه با تغییر جنسیت و دو جنسیتی صحبت می کنیم که آیا این انحراف جنسی هست یا نیست و اصلاً داستان چی هست؟

ببینید دوستان از نظر پزشکی و علمی کسانی که میرن جنسیتشون رو عوض می کنن و از کودکی با جنسیت خودشون مشکل دارن و دوست ندارن که اگر پسر هستن، پسر بمونن یا اگه دختر هستن، دختر بمونن. اینها بحثشون توی پزشکی مشخصه و باید به پزشک ها مراجعه کنن، چرا؟ چون توی کشور ما عمل تغییر جنسیتی داره انجام میشه و حالا نمی خوایم وارد حکم شرعی اون بشیم. من دوست دارم همیشه قضایا رو از یک بعد بسیار بالاتری نگاه کنیم.

چه این عمل تغییر جنسیت باب میل فرد باشه، چه نباشه، چه انحراف جنسی باشه یا نه، اینو اینطوری می تونیم بهش نگاه کنیم: زیربنای اون حرکت باید ببینیم که چی هست؟ هر کدوم از کارهای جنسی ما انسان ها، اگر بر مبنای شهوترانی باشد، دارای مشکله. هر کاری که می خواد باشه. می خواد تغییر جنسیت باشه، می خواد هر کار دیگری باشه. خیلی مهمه این تفاوت رو کسانی که به این مسأله دچار هستن و تغییر جنسیت دادن، بدونن زیربنای کارشون و زیربنای فکریشون در رابطه با کارشون چیه؟ آیا شهوترانی هست؟ یا معنویت؟

ببینید خیلی مهمه که ما انسان ها بدونیم که بدن ما انسان ها، یک مرکبی هست که به ما داده شده در خدمت روح بی نهایت ما قرار بگیره. پس اصلاً فرقی نمیی کنه که فردی مرد باشه یا زن باشه یا خنثی باشه یا دو جنسیتی باشه. ترنس یا هر چیزی می خواد باشه. فرقی نمی کنه. مهم اینه که اون فرد ارزش روح خودشو شناخته باشه و اونو به عنوان یک روح بی نهایت الهی پذیرفته باشه.

حالا من توی ایران رو نمی دونم، ولی در خارج از کشور کسانی که تغییر جنسیت داده بودن، مثلاً لیدی بوی ها، یا پسرهایی که ظاهرشون مثل دختره، ولی در اصل پسرن؛ اینها تمومشون به شدت درگیر شهوترانی بودن! و من همیشه برام سؤال بود که خداوند مثلاً تو رو اینطور آفریده، اگه راضی نیستی از جنسیت خودت و دوست داری دختر باشی، خوب پس چرا نمیای مثل یک دختر پاک زندگی کنی؟ یک تغییر جنسیتی دادی که بیفتی توی شهوترانی کردن! و حتی از جنسیت خودت بخوای پول در بیاری!

اینجاست که مشکل پیدا می کنه. این قضیه خیلی مهمه. اگر فردی طبق جنسیت مادرزادیش پسر هست و از بچگی دوست داره دختر باشه، حالا به هر دلیلی، هورمون هاش فرق می کنه و… که اگه تغییر جنسیت بده و به دختر تبدیل بشه، این دلیل نمیشه که بیفته توی یه خطی و از تغییر جنسیت خودش سوءاستفاده کنه. مثل اون افرادی که من در مالزی می دیدم، یا توی کشورهای آسیای جنوب شرقی، لیدی بوی ها بخوان بیان دنبال مشتری بگردن، پول در بیارن و سکسشون رو بفروشن! چه معنی داره؟

اونجاست که اون فرد به آخر نا امیدی می رسه. من یه بار با یکی از اونها صحبت می کردم و ایشون می گفت: چرا هیچکس ما رو دوست نداره؟ گفتم: چطور؟ گفت: هیچکس حتی دوست نداره توی چت با ما صحبت کنه. گفتم: مگه تو چیکار می کنی؟ گفت: من دنبال دوست می گردم و… یعنی توی این همه شاید یک نفرشون وجدانش داشت صدا می زد که چرا من نمی تونم مثل آدم های عادی باشم؟

و این خیلی مهمه. چون که متأسفانه اکثر اونها وقتی تغییر جنسیت می دادن، می رفتن دنبال مشتری می گشتن، به مواد مخدر دچار می شدن، زندگی های بسیار غمگین و سردی توی تنهایی داشتن. در صورتی که هیچ ربطی نداره. کسی اگر خدای خودشو بشناسه، اصلاً فارغ از اینکه این جسم فیزیکی چه شکلی هست، دختر هست، پسر هست، نیمه هست، ترنس هست، اصلاً فرقی نمی کنه. ما باید روحمون رو بشناسیم.

 مثلاً فرض کنید من لیدی بوی باشم. فرض کنید که من دو جنسیتی باشم، اصلاً طوری نیست. هر طور که می خواد باشه، من وقتی روح الهی خودمو بشناسم و با خدای خودم ارتباط برقرار کنم، می تونم در نهایت عزت نفس، در نهایت همون جوری که همه انسان ها، چه مردها، چه زن ها، منم می تونم همونجا باشم. منم می تونم تحصیل کنم، مطالعه کنم، روی خودم کار کنم، روی معنویتم، شب ها با خدای خودم راز و نیاز کنم، گریه کنم، معنویت داشته باشم، نماز بخونم، نویسنده بشم، هر چیزی. فرقی نمی کنه.

ولی اشکالی که پیش میاد اینه که متأسفانه خیلی از اینها توی کشورهای خارج اینطوره که میرن و کاسبی می کنن. هم جسمشون با دیگران فرق داره و هم روحشون آزرده و افسرده و سیاه میشه. خوب معلومه دیگه. خیلی هاشون هم خودکشی می کنن. اینقدر زندگی براشون پوچ و بی معنی میشه که یا اوردوز می کنن توی مواد یا اینقدر ازشون سوءاستفاده میشه که یا خودشون رو می کشن یا اینقدر مواد مصرف می کنن که کارتن خواب میشن. و اکثراً در محله های پایین زندگی می کنن.

در صورتی که اصلاً همچین چیزی نیست. می تونن بهترین مدارج علمی، معنوی و روحانی و همه جوره رو طی کنن. می تونه از مقام بسیار بالایی برخوردار باشه و لیدی بوی باشه. چه اشکالی داره؟ خوب خدا دیگه اینطوری اونو آفریده یا هر طوری هست، دیگه خدا می دونه و این افراد باید به پزشک مراجعه کنن.

پس فرقی نداره کمه فرد لیدی بوی هست، ترنس هست، ترنس سکشوال هست. اینها همه باید باشه توی درون و حریم شخصی خودش. اصلاً نباید مطرح کنه و بخواد به همه بگه. روح الهی اون فرد سرجای خودش هست و باید خدا رو بشناسه. و توصیه ما هم به این عزیزان این هستش که ارتباطشون رو با خدا خوب کنن، نمازشون رو بخونن. قرآن، روزه، هر کاری که هر فرد دیگری می کنه.

 و وقتی که خدیی که خودش اونها رو آفریده، اینها بیان خودشونو بندازن توی دل خداوند. اینطوری دیگه نیاز به محبت از طرف دیگران ندارن، چه بسا که بتونن سال های سال اصلاً بدون پارتنر زندگی کنن و زندگی خودشونو داشته باشن و نیاز به تأیید از طرف مردم عوام جامعه نداشته باشن. که حالا پسرها بیان یا دخترها بیان اونها رو تأیید کنن که آره تو اوکی هستی. می خوان تعریف بکنن، می خوان نکنن. خدای عزیز هر لحظه عاشق ماست، هر لحظه منتظر ماست که ما در آغوش او بریم.

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

دیدگاهتان را بنویسید