افشاگری: موسسه کینزی قسمت ششم- ارائه آمارهای دروغ و اشتباه

افشاگری موسسه کینزی-دروغ در آمارها
0
(0)

در ادامه آموزش های مربوط به افشاگری مؤسسه کینزی، در این جلسه در رابطه با تحقیق مؤسسه کینزی و آمارهای اشتباه و قلابی که اینها دادن و با استفاده از این آمارها اومدن قانون آمریکا رو عوض کردن، صحبت می کنیم. و بعدش میگیم که این آمارها چرا قلابی بود؟ و بعدها ثابت شد که اینها همشون دروغ بوده. خوب این یک دسیسه، مکر و حیله ای بود که اینها درآوردن و یک سری آمارهای قلابی درآوردن.

من مهم ترین این آمارها رو میگم که خانم جودیث ریزمن هم به همین آمارها توی ویدیوها و سایتشون اشاره کردن. مثلاً گفته بودن: نود و پنج درصد از مردان آمریکا خطاهای جنسی مرتکب شدند! و ما هر قانونی که خطاهای جنسی رو جرم حساب می کرده، اینها رو باید حذف کنیم. یعنی منطقی که پشت این آمارها بود این بود: ما  بر اساس یک سری آمارهایی که داریم، چون اینها تعدادشون زیاده، باید اونها رو حذف کنیم! دیگه رابطه های پیش از ازدواج و رابطه های نامشروع و هر چی که بود، که قبلاً در قانون آمریکا جرم حساب می شد، اینها یک قانون قلابی درآوردن.

و گفتن: نود و پنج درصد مردان دارن خطا می کنن! بر خلاف این قانون ها دارن رفتار می کنن، پس باید این قانون ها برداشته بشه! وگرنه شما باید برید نود و پنج درصد مردم رو دستگیر کنید! این منطقی بود که اینها آوردن. یا آمار دیگری که آوردن این بود که پنجاه درصد از زنان و شصت و پنج درصد از مردان اینها همشون دارن خیانت می کنن! پس توی قانون هر چی در رابطه با خیانت هست، باید برداشته بشه! و خیانت نباید جرم باشه. یا ده تا سی و هفت درصد مردان توی آمریکا همجنس بازن! پس در نتیجه ما نباید قانونی داشته باشیم که بر علیه همجنس بازها باشه!

عوض شدن قانون آمریکا توسط کینزی و فساد گسترده بعد از آن

بعد اومدن این نتیجه رو گرفتن که ما باید قانون رو اصلاح کنیم! باید هیچکدوم از این جرم های جنسی، توی قانون آمریکا وجود نداشته باشه. و این کار رو هم انجام دادن. و بعد از اینکه این تحقیق منتشر شد، شبکه ای از دانشمندانی که پول گرفته بودن، یا هر چیزی، شروع کردن به انتشار مقاله هایی که در متودهای عالی آلفرد کینزی! متود عالی! متود عالی کینزی! که خیلی چیزها رو کشف کرد! در تأیید اون مقاله هایی اومد که همه باورشون شد و گفتن: اون روز که ما فکر می کردیم، خیانت جرمه؛ خیانت جرم نیست!

برای سقط جنین هم که یک سری آمارهایی داده بودن که نود درصد از مجردان سقط جنین می کنن! و بیست درصد از متأهلین سقط جنین می کنن! پس همه مملکت دارن سقط جنین می کنن. پس سقط جنین هم دیگه جرم نیست. و همه این قانون ها رو از قانون آمریکا برداشتن. که خانم پروفسور جودیث ریزمن خیلی عالی اومده بودن قبل و بعد از کینزی رو مقایسه کرده بودن که این قانونی که شما برداشتین، چه اثری روی جامعه داشت؟ و ثابت کردن که جامعه آمریکا بسیار بسیار فاسد تر شد و از انسانیت و سلامت جنسی بسیار دورتر شد…

که حالا توی پرانتز هم اینو بگم: چقدر خوبه که یک کشوری قانونش دست مردم (دست یک دانشمند) نباشه، چند نفر که بخوان سلیقه ای قانون رو عوض کنن! حالا از بد روزگار هم اینها پولدار هم هستن و پول راکفلر هم پشتشون بود. چه خوبه که کشوری قانونش قانون خدا باشه که بگه: خداوند از روز ازل گفته: خیانت مشکل داره و مجازاتش هم خود خدا تعیین کرده و تا ابد و تا قیامت هم همون هست. حالا قیامت هم می خواد بشه، این دانشمند بیاد، اون دسیسه بیاد، اون گروه بیاد که بخواد عوض کنه!

چگونه آمارهای قلابی مؤسسه کینزی افشاگری شد؟

نه. ما خدا رو باید شکر کنیم که ما توی کشوری داریم زندگی می کنیم که اون شالوده اصلی قوانین کشور ما بر اساس قوانین خداوند و دین اسلام و خیلی قدرتمند هست. که ما خیالمون راحته که یک چیزی جرمه، واقعاً جرمه دیگه. چون خدا گفته. دیگه کاری نداریم که اینها بیان سلیقه ای عوضش کنن. هر چند که سلیقه ای هم نبود. این پلنی بود که برای آمریکا و جهان ریخته بودن. که دنیا و ذهن ها رو جنسی کنن. کاری بود که کردن و آثارش هم توی آمریکا دیدیم و هنوز که هنوزه داریم می بینیم که فاسد ترین کشور دنیا از نظر مسائل جنسی آمریکاست دیگه!

تموم فیلم های پورن داره از اونجا میاد، تموم انحرافات جنسی، سر چشمه همه و کلیدش داره از اونجا میاد و بعد توی دنیا پخش میشه. البته الان خود دنیا هم فاسد شدن دیگه. این نیست که بگیم کی اول اومد؟ همه دارن به سمت فساد پیش میرن. و توی پرانتز هم بگم: ما نمی خوایم توجهمون رو ببریم روی این چیزها. می خوایم توجهمونو ببریم روی چیزهای مثبت و سالم. ولی چون این ویدیوها در رابطه با افشاگری هست، باید این قضیه رو بدونیم.

خوب حالا چرا این آمارها مشکل داشت و قلابی بود؟ به خاطر اینکه خانم جودیث ریزمن خیلی اینو قشنگ باز کرده بودن. گفته بودن: اولاً اینکه حدود هفتاد درصد از این جامعه آماری که شما انتخاب کردین، این مردها در زمان جنگ جهانی دوم بود. اصلاً مردی نبود که شما بخواین باهاشون مصاحبه کنید! اکثر مردها توی جنگ بودن! این اولین سوتی که داده بودن و یک خانم باهوشی مثل جودیث ریزمن اومده این چیزها رو درآورده بود.

افشاگری آمارهای قلابی کینزی توسط یک نفر از تیم تحقیقاتی اش

و حالا از این بدتر! کاری به این نداریم. شاید بگن: نه! همشون بودن! اینها یک جامعه آماری هجده هزار نفری داشتن که از هجده هزار نفر مصاحبه کردن. خوب این یک روش تحقیقه دیگه. ولی آلفرد کینزی اومد چیکار کرد؟ از این هجده هزار نفر فقط بیست و پنج درصدشون، یعنی چهار هزار و پانصد نفرشون رو گرفت و نتایج هفتاد و پنج درصد بقیه رو دور ریخت! که اون هفتاد و پنج درصد هیچکدومشون این آمارهایی که اول ویدیو گفته بودیم، این کارها رو نکرده بودن! توی این بیست و پنج درصد اینها رو درآورده بود که همون هم معلوم نیست دستکاری کرده بود یا نه!

که بعداً یک نفر از تیم تحقیقاتی آلفرد کینزی این رو فاش کرد. ایشون گفت: آلفرد کینزی چهار هزار و پانصد نفرشون رو گرفت و اون هفتاد و پنج درصد دیگه رو آمارهاشونو به دور ریخت و این چهار هزار و پانصد نفر رو به عنوان بیست و یک هزار نفر به مردم معرفی کرد. گفت: ما از بیست و یک هزار نفر مصاحبه کردیم و این نتایج به دست اومده و بر اساس این بیست و یک هزار نفر اومدیم قانون کشور آمریکا رو عوض کردیم.

و حالا بالفرض هم که بیست و یک هزار نفر همچین چیزهایی رو گفته باشن، این آمارهای وحشتناکی که ایشون از خودش درآورده بود.. بازم جامعه آمریکا دویست سیصد میلیون نفره! چطور ما بر اساس بیست و یک هزار نفر بیایم قوانین یک کشور رو که اصلاً دودمان یک خانواده رو توی یک کشور متلاشی می کنه رو بخوایم عوض کنیم. برای همینه که میگم: خدا رو شکر که ما توی یک کشوری داریم زندگی می کنیم که قانون ما قانون خداونده.

 ادامه مبحث افشاگری مؤسسه کینزی در جلسات بعدی

و کلاً این دسیسه ای بود که اینها پیاده کردن و اینجوری بود، کلید کار از اینجا رقم خورد که یک سری جدول ها، یک سری رقم ها، یک سری چیزهای قلابی رو درآوردن و اومدن قوانین کشور آمریکا رو عوض کردن.  که در چند تا ویدیوی قبلی گفتیم که چه اتفاقی افتاد در دوران قبل از کینزی و بعد از کینزی و آمارهای اونها رو هم گفتیم که چه اتفاق هایی افتاد و چقدر جامعه فاسد تر شد!

و تازه باید امروز بیایم ببینیم که وحشتناک شده! و دیگه بویی از انسانیت در روابط جنسی اونهایی که منحرف شدن، دیگه توی کشورهای غربی نیست… مثل آمریکا. در ویدیوهای بعدی در مورد مؤسسه کینزی افشاگری های بسیار بسیار زیادی رو داریم که خانم جودیث ریزمن در این رابطه فقط سه تا کتاب نوشتن و انشاالله اگر استقبال شد و دوستان دوست داشتن در این رابطه بیشتر بدونن، من می تونم خلاصه شو یا برداشت جامعی از اونها داشته باشم و ویدیوها رو ادامه بدیم.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید