افشاگری موسسه کینزی قسمت هشتم – ادامه معرفی کتاب کینزی، سکس و کلاهبرداری

افشاگری کینزی
0
(0)

چطور از صحت نقد کتاب آلفرد کینزی مطمئن شویم؟

در ادامه بررسی کتاب Kinsey, sex, and fraud، که در رابطه با افشاگری مؤسسه کینزی و کتاب تملق آمیز ایشون هستش، این جلسه مبحث رو ادامه میدیم و قبل از اینکه وارد جزییات این کتاب بشیم، این نکته رو بگم که حالا شاید این سؤال برای خیلی ها پیش بیاد برای کاربران که ما اصلاً از کجا می دونیم این کتابی که روی اون کار می کنیم و اومده تحقیقات کینزی رو بر ملا کرده و اونها رو زیر سؤال برده، از کجا می دونیم که این نویسنده داره راست میگه؟ از کجا می دونیم؟ شاید خود کینزی راست گفته باشه!

چون روش صحیح نقد اینه که ما بریم این کتابی که می خوایم نقد کنیم، بخونیم و بعد بریم اون کتابی که مخالفش نوشته شده، اون رو هم بخونیم و بعد بیایم تصمیم گیری کنیم. خوب این شبهه ای هستش که شاید پیش بیاد. منتهی اینجا یک نکته ای وجود داره. این کتابی که آلفرد کینزی در سال 1948 و بعد نسخه بعدیش رو هم ارائه کرد، این کتاب با روش بسیار مکارانه ای نوشته شده! نیعنی یک فرد عادی مثل من نمی تونم برم اون رو نقد کنم! چرا؟ چون من دانشی که نیاز هست برای نقد اون کتاب رو ندارم. دقیقاً مثالش مثل چی می مونه؟ مثل فردی که با قرآن عناد و دشمنی داره، میاد سال ها تحقیق می کنه، یه کارهایی می کنه، فکت های قلابی رو سر هم می کنه و یک کتابی رو علیه قرآن می نویسه. ولی این کتاب رو برای کی نوشته؟ برای عوام جامعه نوشته که اصلاً جامعه رو کلاً منحرف کنه.

استناد به نقد پروفسور قانون یا داده های دروغین بدون ارزش علمی، اخلاقی و آماری؟

 و اگر یک آدم عادی از قشر عوام جامعه، که نه اصلاً قرآن شناسن، نه دین شناسن، نه تاریخ شناسن، هیچ اطلاع خاصی ندارن، این کتاب رو که بهش بدن، هر کی بخونه، کافر میشه و قرآن رو میگذاره کنار و اصلاً توانایی نقد اون رو نداره. و اگر بهش بگن: این کتاب هست، برو خود قرآن هم بخون، می تونی تشخیص بدی کدوم صحیحه؟ میگه: والله نمی دونم!

مگر اینکه خیلی روحش پاک باشه و به فطرت خودش رجوع کنه. که حتی کتاب قرآن هم اونقدر قدرتمند هست که هر کس با دل پاک قرآن رو بخونه، دقیقاً متوجه میشه. ولی اون کتاب های نقد برانگیز، اینجوری نوشته نمیشن که هر وقت هر کسی که نگاه کرد، بفهمه که این دروغه. و هیچوقت آلفرد کینزی نیومده توی کتابش جوری صحبت کنه که هر کس وقتی بخونه، بگه: آخ آخ چه جنایت هایی در حق بچه ها کردید! اصلاً اینها رو پوشیده نگهداشته! توی یک جدولی فقط اومده ما فقط این تعداد ارگاسم روی این تعداد بچه ها انجام دادیم، همین! و سریعاً رفته سراغ نتایج! که این نتیجه رو می گیریم!

و یک انسان باهوش و دانشمند مثل پروفسور جودیث ریزمن باید بیاد این رو نقدش کنه. چرا؟ چون این خانم خودشون پروفسور قانون هستن. یعنی عمرش رو گذاشته برای قانون کشور آمریکا و دیگه زیر و بم قانون آمریکا رو فوله. اون فقط می تونه بیاد بگه: وقتی آلفرد کینزی این کتاب رو منتشر کرد و اثرش رو روی قانون آمریکا گذاشت، ایشون می تونه جامعه آمریکا رو مطالعه کنه و ایشون مسلطه با آمارهای جامعه و جنایت ها و همه این چیزها در دستشه و علمی می دونه.

هماهنگی همه جانبه در جهت حمایت از پروژه انحراف جنسی جهان

و وقتی که کینزی اومد این قوانین رو از قانون آمریکا حذف کرد و هر کار غیر نرمال جنسی رو گفت: آقا اینها همش نرماله! و هیچ جرمی وجود نداره و هر کس هر کاری دلش خواست، می تونه بکنه، یکی مثل خانم جودیث ریزمن می تونه بیاد توی جامعه و آمارها رو مقایسه کنه و بگه: عه! قبل از اینکه کینزی این حرف رو بزنه که اینقدر خوب بود آمارها! اونقدر جرم و جنایت های جنسی نداشتیم! بعد از کینزی اینقدر جامعه به لجن کشیده شد و با فکت اینها رو بیاد نشون بده. پس آلفرد کینزی نمیاد بگه من وقتی که روی این بچه ها داشتیم روی این بچه ها آزمایش می کردیم، چه جیغ و دادهایی می کشیدن! چه غش هایی می کردن! چه رعشه ها، چقدر از ما تنفر داشت! می خواستن از ما فرار کنن، ما می زدیمشون، نگهشون می داشتیم و به زور این کارها رو سرشون می آوردیم!

هیچوقت اینها رو توی کتابش نیاورده. برای چی؟ برای اینکه خود کتاب زیر بناش کلاهبرداریه! زیر بناش انحراف جنسی جهانه. و حالا جالبه، در کنارش اون متخصصان دیگری که همزمان با شروع این پروژه، اونها هم اومدن سریعاً حمایت کردن و اونها هم یک شبکه منظم و برنامه ریزی شده بود و وقتی که می خوای یک پروژه رو در سطح بین المللی رو شروع کنی، اینجوری نیستش که فقط یک کتاب رو چاپ کنی!

از قبلش هماهنگی می کنی، سمینارهایی که بعدش می خوای بگذاری رو آماده کردن، اون متخصصانی که مقالاتی باید در تأیید این کتاب بنویسن، مقالاتشونو نوشتن و توی مقالاتشون به این کتاب رفرنس دادن و همه چی برنامه ریزی شده هست و بعد از یک برنامه ریزی ده ساله، یهو استارت اینو می زنن که حالا این کتاب اومد و به فاصله چند ماه می بینی که در کل جهان اصلاً سر فصل های سکسولوژی رفت توی دانشگاه های جهان!

واکنش دانشمندان علوم مختلف در برابر تحقیقات دروغین کینزی

 ببینید چقدر برنامه ریزی شده بود! چه پولی پشتش بود و چه داستان هایی! و حالا توی این کتاب میاد چطوری بررسی می کنه؟ اولش توی مقدمه اش دکتر جان، اچ کورت، پروفسور روانشناسی هست از یک مرکز روانشناسی توی کالیفرنیا، ایشون توی مقدمه کتاب دقیقاً میاد همینو میگه: آلفرد کینزی اومد چهل سال پیش این کتاب رو منتشر کرد، یه سری ها اصلاً مخالفت کردن، یه سری ها از نظر اخلاقیات، به خاطر اینکه به نظام خانواده پایبند بودن، مخالفت کردن. ولی فقط اینها نبودن!

این نیست که ما فکر کنیم یک سری فقط به اخلاقیاتشون برخورد! آمار شناس ها اومدن گیر دادن! گفتن از نظر علم آماری اینها مردود و باطله! نمیشه همچین چیزی و بعدش دانشمندان اومدن و ایراد گرفتن تعدادشون خیلی کمتر بود، در برابر اون تعداد زیادی که تأییدش کردن و همیشه همینجوره. همیشه و فعلاً دنیا بر این محور داره می چرخه که قدرت رسانه و پول و… دست باطله. همه می دونن. الان باطل دنیا رو توی دست گرفته. و هر چیز باطلی رو به راحتی می تونن توی دنیا جا بندازن. چرا؟ چون پول و رسانه دست اینها هست.

ولی صداهایی هم هستن که به صورت علمی بررسی می کنن. ایشون گفتن: توی این کتاب اومدیم شبهات رو برطرف کردیم و اومدیم به صورت علمی به این قضیه می پردازیم. از نظر علمی، از نظر آماری، تک تک این دادها، مثلاً شما هر آزمایشی که انجام میدید، این داده ها یک رنج استاندارد خطا می تونه داشته باشه، چند درصدی می تونه خطا داشته باشه، اینها میگن: خطاها توی این داده ها اینقدر زیاده که برای هیچ جامعه علمی قابل پذیرش نیست!

در چه صورتی داده های دروغین تأیید می شوند؟

مگر اینکه اون متخصصانی که اینها رو تأیید کردن، ندیده اینها رو تأیید کردن! چشمشونو بستن و گفتن: آره اینها درسته. یا اینکه پول گرفتن و طبق شبکه آلفرد کینزی با پول راکفلر بودن یا اینکه از روی نفسانیت خودش عمل کرده و گفته: چقدر خوب میشه اگر دنیا اینطوری بشه! و بذاری همه هر کاری دلشون خواست بکنن. یا اینکه اصلاً نخونده، حالشو نداشته بره اینها رو بخونه. دیگه غیر از اینها که نیست.

و یک نفر مثل جودیث ریزمن قابلیت نقد واقعی رو داره. من می تونم به عنوان یک فرد عادی جامعه که نه قانون رو می شناسم، نه آمریکا رو می شناسم، نه آمارهای جرم و جنیات آمریکا رو می دونم. ایشون عمرشونو گذاشتن! پروفسوره! چهل سال رفته درس خونده. ایشون می تونه بیاد نقد کنه و ما داریم نقد ایشون رو میگیم و معتبره.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

پاسخی بگذارید