افشاگری موسسه کینزی قسمت نهم – جاده منحرف سکس در دو کتاب کینزی

افشاگری موسسه کینزی 9-جاده منحرف سکس در دو کتاب کینزی
5
(1)

از این جلسه وارد مباحث کتاب Kinsey , sex and fraud میشیم و در این جلسه و چند جلسه بعدی به معرفی این کتاب می پردازیم. بعد قدم به قدم وارد فصل های کتاب میشیم. آلفرد کینزی در سال 1948 اولین کتاب خودش رو با عنوان رفتارهای جنسی در مردان رو منتشر کرد. و پنج سال بعد در سال 1953 کتاب دوم رو با عنوان رفتارهای جنس در زنان رو منتشر کرد. و تحولاتی رو در دنیا نسبت به مسائل جنسی ایجاد کرد. که همه اینها منحرف، کلاهبرداری و تقلب بود که در این کتاب به اون پرداخته شده.

ادعای آلفرد کینزی چی بود اصلاً؟ ایشون در کتاب اولشون ادعا کردن که مثلاً چهل یا پنجاه درصد از مردان رابطه های خارج از ازدواج دارن یا سی و هفت درصد از مزدان رابطه همجنس بازی دارن ، درصد زیادی از مردان میان با تن فروشان رابطه برقرار می کنن. و این ادعاها رو طبق یک سری آمارهای قلابی معرفی کردن که در ویدیو قبلی گفتیم که تأثیر خودشو در قانون آمریکا گذاشت.

در کتاب دومشون که در رابطه با زنان بود، کسانی که این کتاب رو خوندن ، گفتن: این کتاب به شدت باورهای مذهبی مسیحی یهودی که در رابطه با مسائل جنسی هست ، رو می کوبه و میگه: خانم ها باید قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشن. حالا ما در ویدیوهای قبلی این وبسایت و کانال توضیح دادیم که رابطه های جنسی پیش از ازدواج چه عوارض بدی رو برای خانم و آقا داره. ولی ایشون اومد دقیقاً بر عکسشو گفت. مثلاً اگر توی دین مسیحیت میگه: قبل از ازدواج به هیچ وجه رابطه جنسی نداشته باشید ، ایشون اومدن بر عکسش رو گفتن و بقیه کارهایی که انجام شد و توی این ویدیو به اونها می پردازیم ، بر مبنای همین دو کتاب انجام شد.

ترویج سکس در کودکان توسط کینزی ، بزگترین خیانت در حق بشریت

حالا از این دو تا کتاب اون مطلبی که نادیده گرفته شد ، یعنی اصلاً نذاشتن کسی اون رو ببینه و روش ریز بشه، همون مبحث سکشوالیتی در کودکان بود که یک سری آمارهای قلابی از خودشون درآوردن و  طبق اونها ثابت کردن که بچه ها حتی از نوزادی جنسی هستن و قابلیت های جنسی دارن و اشکالی نداره که بچه با بزرگترها رابطه ها و تجربه های لذتبخش جنسی داشته باشن! که بزرگترین خیانت رو در حق بشریت کردن.

چون که ما می دونیم اگر قبل از بلوغ به بچه هر گونه تعرض جنسی بشه، باعث میشه که اون فرد تا آخر عمر آسیب ببینه و همیشه خیلی خیلی از رابطه جنسی متنفر بشه و داشتیم کاربری که گفتن: من در کودکی بهم تجاوز شده بود و حالا که بزرگ شده بود و به سن بلوغ رسیده بود ، رفته بود اون کسانی که بهش تجاوز کرده بودند رو با چاقو زده بود و اون کاربر از زندان با من تماس گرفت و گفت: من چیکار کنم؟

ولی کینزی اومد چیکار کرد؟ این مسائل رو در رابطه با کودکان رو کردن و الکی گفتن: نه مشکلی نداره و میشه با کودکان رابطه داشت و… و چیزی که نادیده گرفته شد ، همون جنایت های جنسی بود که بر علیه کودکان از نوزاد چهار پنج ماهه انجام دادن تا برسه به دوازده سیزده ساله ها و پارتنرهایی رو برای این کودکان از بزرگترها انتخاب کردن که بیان این بلاها رو سر بچه ها بیارن ، که به اندازه کافی در ویدیوهای قبلی در رابطه با اونها صحبت کردیم.

میراث داران کینزی چه کسانی هستند؟

مقدمه این کتاب میاد میگه: میراث خواران کینزی چه کسانی هستن؟ اولین میراث دار کینزی خود مؤسسه آلفرد کینزی هست که هنوز یک مؤسسه تحقیقاتی هست که در دانشگاه آریزونای آمریکا هست که هنوز که هنوزه داره با قدرت تمام در زمینه مسائل جنسی تحقیق می کنه و سندیکا می فرسته این اون ور و کارهای بسیار زیاد جنسی داره می کنه.

مثلاً یکیش توی چهارمین سمپوزیوم کینزی اومدن در مورد ایدز صحبت کنن که بیماری ایدز چی هست ، در نهایت توی اون سمپوزیوم به این نتیجه رسیدن که رابطه مقعدی مشکلی نداره! می تونید انجام بدید! دقیقاً بر عکس اون چیزی که توی ادیان گفته شده و از نظر علمی هم چقدر ثابت شده که رابطه مقعدی چقدر ضرر داره و چقدر آسیب می رسونه به کسی که این رابطه روش انجام میشه.

ولی اینها هر چیزی که بر اساس علم پاک گفته بودن نباید انجام بشه ، اینها بر عکسش رو میان توی دنیا تزریق می کنن! حالا آخر این کتاب به این موضوع می رسیم که اینها دارن چه جنایت هایی در حق بشریت دارن انجام میدن. میراث دار دوم صنعت پورن هست.

توی یک کتابی به اسم مسائل خصوصی: تاریخچه سکس در آمریکا دو تا نویسنده گفته بودن: اونقدر ضربه و حمله ای که مسائل جنسی در آمریکا خورد ، فکر نکنید از صنعت پورنوگرافی بود ، بدتر از اون از علم و چیزهای علمی بود که با انتشار این دو تا کتاب آلفرد کینزی به اینها ضربه خورد. پس دارندگان صنعت پورنوگرافی بسیار بسیار از این دو تا کتاب کینزی خوشحالند! چون کاملاً همه این چیزهایی که توی پورن داره ترویج میشه، کینزی گفته بود همه اینها نرماله! هیچ مشکلی نداره ، برید انجام بدید و ما از نظر علمی ثابت کردیم که اینها مشکلی نداره!

پلی بوی ، حامی صنعت پورن و تحقیقات بر مبنای ریپورت های کینزی

سازمان پلی بوی یک مجله ای داره به نام پلی بوی، برندی توی دنیاست که مجله نیمه سکسی دارن و اصلاً سازمان پلی بوی یک سازمانی هست که میاد پول میده به کسانی که در زمینه جنسی می خوان تحقیق کنن و تحقیقاتشون هم بر این مبنا هست که میگن؟ ما هر کسی که بر ضد سانسور باشه و هی آزادی های بیشتری رو به مسائل جنسی بده، ما ساپورتش می کنیم و پلی بوی اومد برنامه ای که سازمان مستر اند جانسون که توی آمریکا آموزش های کینزی رو برای کودکان در مدارس  برنامه ریزی می کنه، پولش رو پلی بوی داد و ساپورتش کرد.

یا مثلاً در تحقیقات زیادی که مثلاً یک نمونه اش جنبشی بود توی دانشگاه مینوستا در آمریکا گفت: می خوام یک تحقیقی توی این دانشگاه انجام بدیم و پیاده کنیم که ما از این به بعد طرز فکر دانشجویان پزشکی رو در رابطه با مسائل جنسی عوض کنیم و به اونها بگی: این چیزی که از مسائل جنسی می دونستید ، این نیست! یک کینزی بوده و یک کارهایی کرده و یک چیزهایی گفته و انسان کارهای جنسی عجیب و غریب هم می تونه بکنه! شما دانشچویان پزشکی از این به بعد باید اینها رو یاد بگیرید و طرز فکرتون هم عوض بشه.

و پولش هم کی داد؟ پلی بوی. که خودش هم یک سازمان پورنه تقریباً و صنعت پورن هست. میراث داران بعدی که در ویدیوهای قبلی هم اشاره کردیم ، پدوفایل ها هستند. کسانی که عقیده دارن رابطه جنسی با کودکان مشکلی نداره. تمومشون روی کتاب های آلفرد کینزی تأکید می کنن و هی رفرنس میدن. یکی از فعال های اونها تام او کرول که خودش مدیر یک سازمانی هست که از پدوفایل ها حمایت می کنه! ایشون گفته: علم گفته که هیچ مشکلی نداره اگر کسی با کودکان رابطه داشته باشه!

در تمام دنیا ترویج انحراف جنسی با استناد به ریپورت های کینزی انجام می گیرد

و اون علم کیه؟ هر جا صحبت از علم میشه و یک چیز اشتباه ، مسخره و منحرف رو می خوان به مردم غالب کنن ، چیزی نیست جز دو تا کتاب آلفرد کینزی! که به ریپورت های کینزی معروف هستن. پس مقدمه کتاب میاد اینطوری باز می کنه و در جلسه های بعدی میاد میگه: خود آلفرد کینزی کی بود؟ و صحبت هایی که توی این کتاب گفت ، آیا علمی بود؟ یا طرز فکرها یا ایده های شخصی خودشو در قالب علم غالب کرد؟ و چه کارهایی در دنیا کرد و تحقیقاتش چه مشکلی داشت و… که در جلسات بعدی در ویدیوهای بعدی به اونها می پردازیم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

پاسخی بگذارید