افشاگریترک خودارضایی (مقالات)مقالات

افشاگری: عدم وجود خودارضایی در قبایل بدوی

در این مقاله به افشاگری می‏پردازیم.افشاگری در مورد چی؟ در مورد علم روز دنیا!

قبلاً هم گفته بودیم طیف گسترده ‏ای از مقالات و آخرین کتاب‏هایی که در زمینه مسائل جنسی و خودارضایی چاپ می‏شه و حتی در دانشگا‏ها هم تدریس می‏شه، همگی دروغ می‏گن که خودارضایی و کلاً اشکال عجیب غریب جنسی رو مثل همجنس‏ گرایی، گی، لیزبین و خودارضایی و… رو میان میگن که اینها خیلی طبیعیه خیلی سالمه و هر آدم سالمی می‏تونه این کار رو انجام بده. امشب داشتم در اینترنت تحقیق می‏کردم و به یک مقاله بسیار جالب برخوردم که مدرک بسیار محکمی هست که چقدر همون کسانی که میان ادعا می‏کنن که ما تحصیلکرده هستیم ما آخرین علم دنیا رو داریم و مردم دنیا رو اینطور فریب می‏دن.

البته توی همون قشر تحصیلکرده هم کسانی هستن که میان واقعیت‏ها رو تحقیق می‏کنن، منتشر می‏کنن و به دنیا معرفی می‏کنن. حالا کسانی هم هستن که طرفدار سکس‏های آزاد، طرفدار پورنوگرافی، طرفدار خودارضایی و اینجور چیزها هستن، هر کسی بیاد بگه خودارضایی اشکال داره، مشکل داره و ضرر داره و بخواد مخالف خودارضایی باشه، میان سریعاً برچسب عقب مونده ذهنی، برچسب مذهبی فنتیک، کسی که اصلاً از علم هیچی حالیش نیست به این افراد می‏زنن و طرف رو به این محکوم می‏کنن که ما علم روز رو می‏دونیم و تو نمی‏دونی، ما خیلی آخر اطلاعات روز دنیا رو داریم. در صورتی که واقعیت دقیقاً بر عکس این هست.

جوامعی که دارن این جور چیزها رو ترویج می‏کنن خودشون قربانی یک جریان بسیار گسترده‏ ی حساب شده هستن که هدف این جریان Sexual slavery کل مردم جهانه. یعنی بردگی جنسی کل مردم جهان. نقشه اصلی اینه که می‏خوان کل مردم جهان رو برده جنسی خودشون کنن با ترویج همجنس بازی، خودارضایی و تموم اون چیزایی که الان در دنیا مد شده و یک سری دانشمند هم پشتیبان اون‏ها هستن و اون‏ها رو تأیید می‏کنن و می‏گن که این‏ها مسائل روز دنیاست و اگر کسی بیاد مثلاً به کتاب مقدس مسیح، قرآن و یهود استناد کنه که چقدر یهودی‏ها روی این قضیه محکم هستن که اصلاً نباید خودارضایی کنی، اگر کسی به این‏ها بیاد استناد کنه، برچسب مذهبی بودن و عقب افتاده و … رو بهش می‏زنن. اگر کسی بیاد بگه که: من تجربه خودم و هزاران نفر دیگری که خودارضایی کردن و حالشون بده و درگیر این اعتیادهای جنسی شدن، به اون بخوان استناد کنن دوباره اون‏ها می‏گن: خب این یک تجربه هست. کجاست؟ جایی چاپ نشده! این تجربه تو بوده! بنابراین خدا رو شکر که هنوز دانشمندانی هم هستن که می‏رن تحقیقات درست انجام می‏دن.

حالا بعد از این مقدمه ‏ای که گفتم و قصد افشاگری و آگاه ‏سازی مردم جامعه رو با این مقاله داریم، یک مقاله ای که توسط بری هیولیت و بونی هیولیت (Bonnie L. Hewlett and Barry S. Hewlett) در گروه مردم شناسی دانشگاه واشنگتون، ونکوور در ماه اکتبر ۲۰۱۰ (Department of Anthropology, Washington State University, Vancouver, October 2010) چاپ شده که این محققین اومدن و گفتن: همه مردم دنیا تحت تأثیر تبلیغات رسانه ماهواره و اون چیزهایی هستن که به خورد همه مردم دنیا داده شده و ما بریم برای تحقیقمون کسانی رو پیدا کنیم که اصلاً از این چیزها خبر ندارن و رفتن در قبایل بدوی در وسط آفریقا در کنگو روی کسانی که با شکار کردن و نیزه شکار می‏کنن و شکارچی‏های بدوی آفریقایی بودن، تحقیق انجام دادن. این‏ها آدم‏هایی هستن که فرهنگ غربی و فرهنگ مد روز امروز که به مردم دنیا تزریق شده اصلاً به گوششون نخورده. این‏ها دارن توی جنگل و طبیعت و کاملاً زندگی می‏کنند که اسم نژادشون آکا و انگاندو (Aka & Ngandu) بود.

پژوهشگرا از اون جامعه ۳۵ نفر آکا و ۲۱ نفر انگاندو رو انتخاب کردن و یک سری مصاحبه و تحقیق روی اون‏ها انجام دادن. خیلی جالبه. اولاً اینکه وقتی محققین در مورد همجنس ‏بازی با این مردم بدوی صحبت کردن، خیلی مشکل داشتن در اینکه به این‏ها بفهمونن همجنس باز یعنی چه؟ یعنی مرد با مرد و زن با زن رو نتونستن برای این‏ها توجیه کنن و توصیف کنن که اصلاً همجنس بازی یعنی چه؟ و در مقاله نوشته وقتی که ما داشتیم توضیح می‏دادیم این‏ها اصلاً خنده شون گرفته بود و می‏گفتن چی دارین می‏گین؟ ما اصلاً متوجه نمی‏شیم! مگه همچین چیزی امکان داره؟ و در ابتدا محققین فکر کرده بودن که این‏ها خجالتی هستند و بعد متوجه شده بودن که اصلاً هم این‏ها ادم‏های خجالتی نیستن و کاملاً راحتن. اینا اصلاً مسائل روز دنیای مدرن اصلاً به گوش این‏ها نرسیده که بخوان بدونن رودربایستی و خجالت یعنی چه؟ این‏ها کاملاً آدم‏های راحتی هستن.

همچنین در رابطه با خودارضایی ازشون سوال شده بود و گفته بودن که آیا شما خودارضایی می‏کنید؟ با خودتون کاری کنید که برون ریزی اتفاق بیفته و ارضا بشید؟ و جالبه که بدونید همشون گفته بودن: نه. ما اصلاً همچین چیزی نداریم و همه اون افراد مورد تحقیق، هیچکدومشون قبل از ازدواج خودارضایی رو تجربه نکرده بودن و بعد از ازدواج هم معنی رابطه با همسر رو فقط درک کرده بودن و چیز دیگری رو تجربه نکرده بودن!

و یک داستان خیلی خنده دار هم پیش اومده بود که محققین چهار نفر رو از این مردها انتخاب کرده بودن که از اون‏ها نمونه اسپرم بگیرن. با کلی مکافات خواسته بودن به این‏ها خودارضایی رو آموزش بدن و شما برید و با خودتون کاری کنید که کمی اسپرم از شما خارج بشه و ما اون اسپرم رو آزمایشش کنیم ببینیم اصلاً اسپرم شما چه کیفیتی داره؟ خیلی جالبه. سه نفر از این چهار نفر انتخاب شده رفتن خونه و برگشتن و نمونه اسپرمشون رو آوردن، این نمونه ‏ها با مایع رحمی مخلوط شده بود! حالا این چه چیزی رو نشون می‏ده؟ یعنی این‏ها با این همه توضیحی که محقق‏ها برای اون‏ها داده بودن که برید خودتون رو تحریک کنید و خودارضایی کنید، آخرش این‏ا تو کتشون نرفته بود، رفته بودن خونه و به خانمشون گفته بودن: ببین خانم یه آقایی اومده و می‏خواد روی ما تحقیق انجام بده و می‏گه یه کار مسخره با خودت بکن تا اون اسپرم از تو خارج بشه و نمی‏فهمم اون چی می‏گه! بیا با هم رابطه جنسی داشته باشیم و بعدش اسپرم رو من می‏گیرم و به اون‏ها می‏دم. اونا نمی‏فهمن که. فکر می‏کنه من اون کار احمقانه رو که گفتن انجام می‏دم!

این یعنی چی؟ یعنی اونها با اینکه تحت شرایط آزمایش هم بودند، زیر بار خودارضایی نرفتن و رفته بودن با همسر خودشون رابطه گذاشته بودن و اسپرم رو تحویل داده بودن و محققین توی آنالیز اسپرم متوجه شده بودن که این اسپرم از خودارضایی نیومده و از رابطه زناشویی به دست اومده. چونکه مایع رحمی داخلش بوده.

بنابراین چیزی که در این مقاله می‏خواستم بگم، نتیجه اون تحقیق هست و اون چیه؟ می‏گه انسان اگر در حالت طبیعی خودش که جدا از تبلیغات و سیل عظیم سکسی کردن دنیا، رشد میکرد، مثل جامعه‏ ی کاملاً بدوی آکاها و انگاندوهای کنگو هیچوقت توی ذات انسان چیزی به اسم خودارضایی، همجنس گرایی، همجنس بازی و… اصلاً تعبیه نشده. این‏ها رو فقط و فقط دست‏های بسیار پلید (حالا خب من خودم شخصاً به خداوند و شیطان معتقدم و مطمئنم که شیطان وجود داره) و ابزار دست شیطانه که این افراد دارن این کار رو می‏کنن.

اتفاقاً این‏ها در Conspiracy theory یا “تئوری دسیسه” که کل دنیا رو اینها در دست گرفتن که همه شیطان پرست هم هستن، اینها همشون دارن دنیا رو به سمت بردگی جنسی می‏برن. چرا؟ چون این‏ها می‏گن اگر ما یک جامعه‏ ای رو خراب کنیم و همجنس‏گرایی، خودارضایی و پورنوگرافی رو توی یک جامعه رواج بدیم، از مواد مخدر هم بدتره. چرا؟ چون هرکسی شهامت استفاده از مواد مخدر رو نداره، یعنی خیلی از افراد هستن، اسم هروئین که می‏آد بدنشون می‏لرزه و بخاطر اون چیزایی که در تلویزیون دیده شاید اصلاً سراغ هروئین نره. اما وقتی که طرف با خودارضایی و همجنس بازی و… درگیر بشه، اعتیادش از هروئین هم بدتره، یعنی دیگه اون فرد اصلاً مهره‏ ای نیست، عددی نیست که بخواد جلوی کسی وایسه و حرفی برای گفتن داشته باشه. درگیر می‏شه با اعتیادی که زندگی خودش رو در خودش می‏بلعه و این‏ها دارن اینطور زندگی مردم دنیا رو خراب می‏کنن تا بتونن سلطه خودشون رو داشته باشن و اگر ما آگاه نباشیم، مطالعه نکنیم و یک کم برنگردیم به اون اصل کار ببینیم کی درست گفته؟

اینجاست که من خودم شخصاً وقتی توی این همه مسائلی که حرف و نقد زیاده. یکی می‏آد می‏گه غلطه، هر کی می‏آد یه چیزی می‏گه توی این دنیای وا نفسا، آخرش اون جایی که قلب آدم آروم می‏گیره، همون باید برگرده بره ببینه خداوند چی گفته… توی همه ادیان چه توی دین مسیحیت، چه توی یهودیت، چه توی اسلام، بودایی و هر دینی، هر مسلک و مرامی. اون‏ها درست می‏گفتن: که همچین چیزی وجود نداره! فریب تبلیغات روز و غربی دنیا رو نخوریم و اصلاً هم با کلاس بودن نیست که ما فکر کنیم با همجنس بازی و خیلی چیزا اگه خیلی باهاش راحت باشیم، ما خیلی آدم با کلاس حساب می‏شیم، اتفاقاً توی این سایت گفته بود که: برچسبی که اینگونه دانشمندان و این جوامع میان و به می‏زنند دقیقاً این برچسب متعلق به خودشونه.

این‏ها جامعه شون Hyper Sexual شده. یعنی جامعه اینها از نطر جنسی فوق تحریک شده و خیلی بیش از حد جوامع جنسی هستن. یعنی جوامعی که اگه شما به تبلیغات ماهواره نگاه کنید، همه تبلیغات جنسی هستن. توی فیلم‏ها حتی فیلم کودکان رو هم که نگاه کنید خیلی از صحنه ها جنسی هست. کل جامعه Hyper Sexual شده. بیش از حد از نطر جنسی تحریک شدن و این جوامع بیمار هستن و بیماری خودشون رو دارن صادر میکنن به کل دنیا و خیلی هم خوب این کار رو کردن.

توی کشور ما ماهواره یه زمانی نبود، الان که ماهواره هست. بدتر از ماهواره، تلگرام و واتساپ و چت… که دامنه برد اون‏ها اینقدر زیاده که می‏آد تا خصوصی ترین جایی که بخواد به یکی نزدیک بشه، نزدیک می‏شه. چی بدتر از این می‏خوای که قبلاً هم گفتم طرف توی جمع خانوادگی نشسته ولی از خانوادش دوره و به اون فیلم سکسی که توی موبایلش هست نزدیک‏تره. یعنی اون فیلم مستهجن توی دنیا از همه به اون فرد نزدیک‏تره و اینجور دنیا رو خراب کردن.

پس اینکه بعضی از کاربران که بمن پیام دادن، یک سری پست از این کانال، از اون کانال، از این دانشمند، از اون دانشمند برای من فوروارد کردن و گفتن: اینجا گفتن که حتماً مردها باید خودارضایی داشته باشن و تنها جوابی که من می‏تونم بدم اینه که: همه اینها چرت و پرته. نه اینکه حالا بخوام تعصبی باشم. نه. اما اینها همش دلایل خیلی علمی داره و مهم تر از علم اینه که “خداوند توی همه مکاتب گفته”.  خداوند گفته به حرف من گوش کنید، من می‏گم خوب نیست، من می‏گم نکنید. من قوم لوط رو بخاطر همجنس بازی نابود کردم. امام علی علیه السلام جوانی رو که خودارضایی کرده بود گرفت اینقدر روی دستش زد، بعدش گفت براش زن بگیرید و ازدواج کرد. یعنی بد بود این کار! می‏گفت نکنید این کار رو.

قبلاً هم من گفتم علاوه بر همه دلایل علمی خودارضایی نوعی شرک به خداوند محسوب می‏شه. اینکه ما خدا رو قادر نمی‏بینم این نیاز جنسی و میل جنسی رو که خودش به ما عطا کرده رو خودش بتونه هندل کنه و به ما کمک کنه که در راه درست ازش استفاده کنیم. ازدواج رو بردیم زیر سؤال و قبول نداریم و به خدا ایمان نداریم که بتونه شرایط ازدواج رو برای ما رقم بزنه. در عین حال اگر نتونیم ازدواج کنیم به خدا اطمینان نداریم که گفته: آقا شما که مجرد هستی تقوا پیشه کن، پرهیزکاری کن؛ من شیرینی ایمان رو به دلت می‏چشونم. این رو هم قبول نداریم، خدا رو هم قبول نداریم، رفتیم خودمون خودمون رو ارضا می‏کنیم. یعنی دقیقاً شرک مطلق به خداوند محسوب می‏شه.

این بحث کمی طولانی شد، اما مبحث بسیار جالب و مهمی بود که حالا از این به بعد برای کاربرهایی که می‏رن توی کانال‏های مختلف می‏خونن، دروغ‏هایی که حتی در دانشگاه‏های خارج در رابطه با مسائل جنسی و  ترویج خودارضایی داره تدریس می‏شه میان تازه ترجمه می‏کنن، دست دهمش به ما می‏رسه و تازه کسانی هم می‏رن می‏خونن و می‏گن که خودارضایی خیلی هم خوبه، جوابیه ‏ای باشه برای کسانی که خودشون هم خیلی خوب می‏دونن خودارضایی بده. شاید کاربرهای ما شک براشون پیش می‏آد، می‏رن توی این کانال‏ها و یه چیزایی رو می‏خونن و شک براشون پیش می‏آد که نکنه خودارضایی کار خوبیه؟ ولب خب طرف ته دلش می‏دونه این کار بده و اکثرشون وقتی من براشون توضیح می‏دم، می‏گن: آخ راست می‏گی به خدا! بابا من خودم دارم نابود می‏شم. چیکار دارم فلان کانال و فلان دانشمند چی گفته؟ کدوم دانشمندی می‏خواد بیاد اون دردی کسی که خودارضایی کرده رو درک کنه؟ و وقتی که طرف کنار می‏گذاره این کار رو و روحش شروع به شکوفا شدن می‏کنه، کی می‏تونه اون رو درک کنه؟

هیچ‏کس نمی‏تونه بیاد این رو به حالت علمی بخواد در بیاره و علاوه بر اینکه بخش بزرگی از این تحقیقات و اینا از طرف همون شیاطینی که دنیا رو دارن به سمت بردگی جنسی می‏برن، حمایت می‏شه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با افشاگری و هدایت مردم جهان به سمت بردگی و انحرافات جنسی، در قسمت ویدیوهای رایگان سایت، ویدیوهای مربوط به موسسه کینزی را مشاهده نمایید.

فایل صوتی افشاگری: عدم وجود خودارضایی در قبایل بدوی را دانلود کنید.

[تعداد: 4    میانگین: 4.3/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫9 نظرها

 1. سلام بچه ها خوبید احوالدون
  ایشالا ک خوب باشید
  همین طور ک داشتم از سایت دیدن میکردم این مقاله رو دیدم ک اینو من پارسال صوتیش رو گوش دادم و اولین جرقهی من شد ک باعث متحول شدنم شد خیلی خلاصه درباره مقاله توضیح بدم ک ی گروه تحقیقاتی از اروپا میرن وسط آفریقا ک درباره خود ارضایی تحقیق کنن و وقتی میرن با توجه متوجه میشن ک اینا این کارو بلد نیستن و بد از این ک حتی بهشون آموزش دادن دیدن ک هیش کدومشون این کارو انجام ندادن۹

 2. سلام در دنیا دسیسه هایی وجود داره بعضی از سیاست ها و کشور ها برای پیشرفت خود دوست دارن بقیه ملت ها را به خاک سیا بنشنون و از هیچ راهی دریغ نمی کنند اونها با ترویج فساد اخلاقی از طریق رسانه های جذاب خود قصد این کا رو دارند …از طریق فیلم های جنسی …هم جنس بازی …خود ارضایی و…..همون طور که اشاره شد مردمی که غرق در مسائل کثیف این کشور ها نشده اند و پاک زندگی کردن مثل ان ادم های افریقایی زندگی راحتی رو داشتن…….سعی کنیم از دسیسه های خارجی کثیف دور بمانیم

  1. سلام دوست عزیز…

   چون این افراد کاملاً به دور بودن از این موضوعات و هیچ آگاهی حتی در رابطه با قوم لوط نداشتند آنها فقط زندگی طبیعی خودشان را در جنگل داشتند و متوجه بودند طبق ذات انسان که فقط با همسر خود رابطه جنسی داشته باشند.

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن