سرد مزاجی و زودانزالی در مردان

low-libido-and-premature-ejaculation
3.9
(10)

یکی از کاربران ما خانمی بودند، سؤالی پرسیدن و از ما خواستن در رابطه با این سؤال در کانال صحبت کنیم و کلاً آموزش هایی در این زمینه داشته باشیم. اینکه همسر ایشون به شدت سرد مزاج هستن و موقعی که کمی گرم مزاج میشن و می خوان با ایشون رابطه ای بگذارند، خیلی زودانزالی دارند و اصلاً نمی تونن در رابطه خودشونو کنترل کنن که بتونن رابطه رو ادامه بدن. مبحث بسیار مهمی هست و خیلی از مردان مشکل سرد مزاجی و زودانزالی رو دارند. که اینها قابل درمانه. هیچ جای  نگرانی نیست که ما فکر کنیم اگر کسی سرد مزاج هست، هیچ کار دیگه ای نمیشه براش کرد!

اسمش روشه دیگه. سرد مزاج. باید مزاجش رو به یک مزاج گرم تبدیل کنه. چیزهای گرمی مصرف کنه. توصیه ای که من می کنم، اینه: مردانی که سردمزاج هستند، به پزشکان طب سنتی مراجعه کنند. چرا؟ چون در طب سنتی خیلی خوب مزاج انسان رو تشخیص میدن. از مزاج بلغمی، سودا و … این چهار تا مزاج رو عالی تشخیص میدن و هر کدومش کم باشه در وجود اون فرد، براش داروهای طبیعی ارگانیک بسیار مفید مثل دارو، خوراکیجات، گیاهان و همه چیزهایی که بسیار مفید هست و ضد اون مشکل هست رو تجویز می کنند.

مثلاً برای فردی که بسیار سرد مزاج هست، چیزهای گرمی تجویز می کنند. خودشون میگن که بسته به نوع شرایط فرد، چه چیزی براش مناسبه. پیازچه، گوشت بره، این چیزهایی هستن که میل جنسی رو تقویت می کنند. برای هر کسی فرق می کنه. دکتر طب سنتی خیلی قشنگ می تونه با نگاه کردن به چشم، با پرسیدن سؤالاتی، رنگ و رخسار رو می بینه و… دقیق تر می تونه تجویز کنه. هر کسی باید بره پیش دکتر طب سنتی خودش.

رونمایی از دوره درمان زودانزالی به زودی در مس به طلا

من اصلاً توصیه نمی کنم برای اینگونه موارد که به مزاج انسان مربوط میشه، مواد شیمیایی مصرف کنیم و پیش دکتر کلاسیک بریم. نه! چون که دکتر طب سنتی در این گونه موارد خیلی خیلی قدرتمندتره. ما ابن سینا و بزرگان دیگری رو داریم که در این زمینه خیلی حرف ها برای گفتن داشتند و دارند. وقتی که طبع مرد، سردی وجودش کم شد، یعنی گرمی رو در وجودش بالا بردیم و بلغم و سودا و همه چیزهای وجودش متعادل شد، خودبخود میل جنسی هم در وجود او بیدار میشه.

برای تقویت میل جنسی هم خیلی راه های زیادی هست، خوراکی هایی که این دکترها میگن و همچنین ما در دوره استحاله و تعالی میل جنسی، کلی آموزش میدیم برای تقویت نیروی جنسی که این نیرو چطور تقویت کنیم. برای بحث زودانزالی با اینکه در دوره تعالی نیروی جنسی، یک صحبت هایی در این رابطه کردیم و اونها خودش کافی هست، ولی ما اختصاصاً در حال تهیه یک دوره دیگری برای آقایون هستیم که به زودی زود، خیلی زود انشاالله رونمایی خواهد شد.

ما در این دوره اینطوری آموزش میدیم که میگیم: اصلاً قرص و دارو و ویاگرا و … رو بریز دور! اینها اصلاً هیچ فایده ای برای شما نداره. برای مردی که به زودانزالی مبتلا هست. و با تمرین و تمرین و تمرین، تمرینات عضلات داخلی، تمرینات تنفسی و انواع و اقسام تمریناتی که ایشون باید با همسرشون انجام بدن، می تونن هر شب انجام بدن. و خان باید به آقا کمک کنه که ایشون رو چطور تحریک کنه و ایشون آموزش ببینه که چطور تنفسش رو کنترل کنه، چطوری از درون راه عبور اسپرم رو بگیره.

حداقل سه ماه تمرین برای درمان زودانزالی الزامیست

اینها رو آموزش میدیم که حداقل سه ماه اون فرد باید تمرین کنه که به یک اعتماد به نفس بالایی برسه و همچنین از نظر تکنیکی و تنفسی و ماهیچه ای و همه جوره تقویت بشه و بتونه با همون سیستمی که خداوند در وجودش گذاشته بتونه اون انزال رو طولانی و طولانی تر کنه تا به جایی برسه که وقتی به اندازه کافی تمرین کرد، انزال مرد در اختیار خودش باشه. هر موقع خودش دلش خواست به انزال برسه.

و این خیلی خیلی مهمه و ما توی این دوره آموزش خواهیم داد که ارگاسم با برون ریزی بسیار بسیار متفاوت هست. ارگاسم چیزی هست که دو مرله داره و در درون ما اتفاق می افته و نصفش در درونه و نصفش در هنگام انزاله و ما باید اینها رو  از هم تفکیک کنیم، وقتی که این تمرینات رو انجام میدیم. و اینها ارزشش رو داره، وقتی که فردی سه ماه یا می نی مم سه ماه، حتی گاهی چهار ماه، پنج ماه، شش ماه بیشتر روی خودش تمرین کنه، می بینه که اونقدر قدرتمند میشه و اونقدر از رابطه زناشوییش لذت می بره که اصلاً غیر قابل توصیفه.

این افزایش تعداد دقیقه یا حتی تعداد ثانیه هایی که اون فرد خیلی زود به انزال می رسیده، این افزایش زمان، خیلی برای مرد لذتبخشه و احساس قدرت می کنه، احساس اعتماد به نفس می کنه و اینها رو در دوره اختصاصی درمان زودانزالی فقط برای آقایان متأهل به زودی آموزش خواهید دید. در این دوره هم شرکت کنید و آموزش های بسیار بسیار عالی رو دریافت کنید.

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 10

دیدگاهتان را بنویسید