تونل شهوت!

تونل شهوت
5
(3)

سلام خدمت کاربران عزیز مس به طلا.

من الان در خارج از تونل شهوت هستم و نور خداوند داره می تابه. ولی اگر خودم رو با شهوترانی وارد شهوت و تونل تاریک شهوت کنم، چهره من سیاه میشه. شما دیگه صورت من رو نخواهید دید. و واقعاً کسی که شهوترانی می کنه، هم روحش، هم چهره اش در تاریکی مطلق به سر می بره. و کسی دیگه نمی تونه چهره واقعی او رو ببینه. ولی اگر تصمیم بگیره به امید خداوند توکل کنه بر روی پای خودش بأیسته و از خداوند کمک بگیره و از شهوترانی خارج بشه، هر چقدر از شهوت دور بشه، نور به چهره او می تابه و همینطور که شما الان می بینید الان نور داره به صورت من می تابه و نور خداوند برای همه کائنات یکسان هست. و الان چهره واقعی روح من رو دارید می بینید.

و همینطور که می بینید انسان وقتی از شهوت خارج میشه و می خواد زندگی جدیدی رو شروع کنه، شاید اولش به یک خشکزار و زمین بی آب و علفی برسه و فکر کنه که زندگی بدون شهوت خیلی سخته، خیلی خسته کننده هست. ولی بعد از اینکه تأمل می کنی و این سختی ها رو پشت سر می گذاری، از خشکزار سر راهت رد میشی، به اون بهشت زیبای خداوند می رسی که اونجا سبزی ها هست و طبیعت زیبایی هست و خداوند زیبایی های زندگی رو به شما نشون میده. یه کم استقامت، همت و توکل بر خداوند بزرگ می خواد.

پس اگر من دوباره به تونل شهوت وارد بشم، می بینید که هر با بار وارد شدن به تونل شهوت، صورت و روح من سیاه میشه. ولی خارج شدن از شهوت می بینید که چهره و روح من رو روشن می کنه و می تونم به سمت آزادی، به سمت بهشت برین خداوند حرکت کنم. این چهره نمادین و این ویدیو رو بارها و بارها ببینید که هر بار شهوترانی کردن چه بلایی بر سر روح، جسم و ظاهر ما خواهد آورد.

پس همیشه از تونل شهوت و شهوترانی خارج بشیم و اونجایی که روح ما رو تاریک و سیاه می کنه رو ازش خارج بشیم و به سمت نور الهی، نور پاکی و پرهیز و بهشت برین خداوند قدم برداریم. 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 3

دیدگاهتان را بنویسید