خودارضایی و ضعف حافظه

خودارضایی و ضعف حافظه
4.8
(16)

کاربری به من پیام دادن و گفتن من دچار خودارضایی بودم و حافظه ام خیلی تحت تأثیر قرار گرفته بود و ضعیف شده بود. و گفتن که من پیش دکتر رفتم و ایشون به من گفتن: هیچ چیزی ثابت نشده که خودارضایی برای حافظه بده و بنابراین من به خودارضایی خودم ادامه دادم.

مبحثی بود که خوب من در یک دو خط جوابشون رو توی سایت دادم ولی اینجا می خوام کامل تر بازش کنم. ببینید خودارضایی یک از عوامل اصلی کاهش حافظه هست، بخاطر اینکه دلایل مختلفی داره. اولاً اینکه بیست درصد اسپرم انسان از مایعات مغزی-نخاعی تشکیل شده و فوق العاده به انسان ضرر می زنه وقتی بیش از حد اسپرم از انسان تخلیه بشه.

موضوع دیگه ای که هست اینه که: وقتی که خودارضایی انجام میشه، مقدار زیادی زینک یا عنصر روی (Zn) از مرد خارج میشه که خود تخلیه زینک هم ضررهای بسیار زیادی رو به انسان می زنه.

حالا اصلاً تمام اینها به کنار؛ فرض کنیم که هیچ مرجع علمی هم نیومده که خیلی دقیق بخواد اینو ثابت کنه؛ هر کسی که خودش شهوت رو کنار می گذاره و میره هوشیاری و پرهیز رو در پیش می گیره، به زودی متوجه میشه که اون هوشیاری و شارپ بودن ذهنش بسیار بالا میره. چرا ما بخوایم بریم دنبال اینکه شاید توی علم پزشکی بهش نرسن، شاید دویست سال دیگه می خوان به این برسن.

ما اصلاً با علم پزشکی مشکلی نداریم. ما میگیم به خودتون رجوع کنید، ببینید وقتی که یک کاری رو کنار می گذارید و یک مسیر جدیدی رو در پیش می گیرید، چقدر روی روح و روان و حافظه و بینایی و قدرت شنوایی و همه چیزهای انسان اثر می گذاره و تموم کسانی که این کار رو کنار گذاشن، خودشون دارن میگن که این برای من اتفاق افتاده. پس چرا ما بریم از دیگران بخوایم که مثلاً یکی بخواد برای ما از نظر علمی ثابت کنه. پس ما همیشه گفتیم: این کار رو کنار بگذارید و پرهیز رو در پیش بگیرید و نتایجش رو توی زندگی خودتون ببینید. و منتظر این نباشید که یک روزی علم بخواد اینها رو ثابت کنه. کما اینکه خیلی مقالات علمی توی سایت ما هست که می تونید بخونید. ضررهای خودارضایی رو با تموم حالات علمی روز بیان کردیم.

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 16

دیدگاهتان را بنویسید