علم روز و ترویج شهوت

fake-science-and-promoting-lust
0
(0)

آیا ارتباطی بین فقر و خودارضایی وجود دارد؟

در این مقاله در رابطه به بررسی و تحلیل مطالب علمی در حوزه مسائل جنسی که در دنیا هست و اینکه این مطالب چقدر واقعیت رو تونستن پوشش بدن، می‏پردازیم.
دلیل اینکه این مقاله رو آماده کردم، بخاطر داستانی بود که امروز اتفاق افتاد و این بود که من می‏خواستم تبلیغ کانالم رو در کانال‏های دیگری که حوزه فعالیتش شبیه حوزه ما بود و اعضای اون چند برابر کانال ما بود، می‏خواستم تبلیغ بزنم و برای این کار یک بنر تبلیغاتی باید آماده کنی، هزینه رو پرداخت کنی که در اون کانال بگذارند. و بنری که من آماده کردم متنش اینطور شروع می‏شد: “چرا خودارضایی باعث فقر می‏شود؟” و زیرش هم نوشته بودم که ما استحاله نیروی جنسی رو آموزش می‏دیم و اگر دوست داشتید عضو بشید.

 اون فردی که صاحب اون کانال بودن که خودشون هم طبق اون چیزی که من دیدم سکس تراپیست هستند، این بنری رو که براشون فرستادم، به من گفتن که اگر خودارضایی باعث فقر می‏شه پس باید همه مردم الان فقیر باشن. حالا اصلاً موضوع ما تبلیغاتی بود ولی ایشون کامنتی رو روی این بنر دادن.

 من هم جوابی که به ایشون دادم این بود که: بله! خیلی ها الان فقیر هستن. مخصوصاً کسانی که خودارضایی می‏کنن. و حالا اگر هم کسی خودارضایی میکنه و پول هم توجیبش هست، اون فرد به فقر معنوی دچاره و در هر حال فقیره. و از نظر پولی هم بخوایم حساب کنیم، واقعاً همینطوره. مگر ما کم داریم جوانانی که واقعاً برکت از زندگیشون رفته. با خودارضایی، چشم چرانی، با دیدن پورن و … با همه شاخه‏ های مختلف شهوترانی. مگه ما کم انسان‏هایی رو داریم که برکت، نعمت، حال خوب و همه چیزها با خودارضایی از زندگیشون رفته؟

حالا در مورد سکس تراپیست و تموم این شاخه‏ های علمی که جدید هستند، سؤالی که اینجا پیش می‏آد اینه که: توی کدوم یکی از واحدهای درسی دانشگاه برکت رو آموزش می‏دن؟ که واحدی به اسم برکت پاس کنیم. بله! وقتی این چیزها رو توی دانشگاه درس نمی‏دن خب معلومه که علم روز و کسانی که در این زمینه تحقیق کردن و فقط و فقط می‏خوان به علم استناد کنن، این چیزها براشون خیلی سنگینه و اصلاً همچین چیزی رو نمی‏تونن توجیه کنن. من برای همه این عزیزان احترام قائلم ولی با نظریکه ایشون دادن فوق العاده مخالفم.

بله که خودارضایی فقر می‏آره. بله که خودارضایی، چشم‏ چرانی و همه این اشتباهات جنسی که ما انجام می‏دیم برکت رو از زندگی انسان می‏بره . واقعاً برکت مادی و معنوی رو از زندگی انسان می‏بره و حال بسیار بد روحی به انسان تزریق می‏کنه و اصلاً اون افسردگی بسیار بدی که برای انسان به وجود می‏آد، اون رو کی می‏خواد توجیه علمی کنه؟ هرچندیک ‏سری از دانشمندان هستن که واقعاً دارن روی این قضیه کار می‏کنن و از نظر علمی ثابت می‏کنن که چرا خودارضایی اعتیادآوره و دقیقاً مثل بقیه اعتیادها افسردگی می‏آره، زندگی فرد رو غیرقابل کنترل می‏کنه؟ حتی علم هم همه این چیزها رو ثابت کرده، ولی خب اون تراپیست چه فایده‏ای داره که اصل موضوع به این مهمی رو توی اون علمی که یاد گرفته پوشش نمی‏ده؟

مگه می‏شه همچین چیزی که فردی خودارضایی بکنه و خیلی هم حالش خوب باشه و همه چیز توی زندگیش ردیف باشه؟ اگر اینطور بود که خداوند می‏گفت: خودارضایی رو انجام بدید دیگه! خدا رو شکر که یک مرجع نهایی داریم که وقتی همه راه‏ها به بن بست می‏خوره، صحبت‏ها مختلفه، مطالب علمی قلابی زیاد هست، مطالبی که پشتش سازمان‏های مافیایی بسیار بزرگ و ثروتمند قرار دارن و همه دنیا رو گرفتن، توی این بازار آشوب خدا رو صد هزار مرتبه شکر که یک مرجع بسیار قدرتمند به نام خداوند و همه ادیان هستن که در نهایت اون‏ها حرف درست رو می‏زنن.

هر چند هم که ما بخوایم مدرن باشیم و ادای مدرن بودن رو دربیاریم و مثلاً بگیم ادیان مدرن نیستن و… اتفاقاً این‏ها دقیقاً بر عکسه. علم واقعی رو اونجا گفتن. چرا؟ چون‏که قدمت داره. هر چه که ما در تاریخ به عقب برگردیم، علم اون‏ها نسبت به وجود انسان خیلی عمیق‏تر بود. برای چی الان علوم شرقی مدیتیشن و یوگا و تایچی و این‏ها اینقدر در دنیای امروز رواج پیدا کرده؟ که می‏گن: مدیتیشن و مراقبه سوغات شرق بود برای کشورهای غربی. چرا؟ چون‏که اون‏ها به قدمت چندین هزار سال ریشه دارن.

ادیان هم به همین شکل هستن. ادیانی که از طرف خداوند یکی پس از دیگری نازل شدن و آخرینش هم که دین اسلام بود. اصل مطلب و واقعیت نهایی رو اونجا گفتن. حالا اگر حتی به دین هم بخوایم اکتفا کنیم، وقتی که می‏بینیم جوانی که خودارضایی میکنه حالش بده، می‏دونید دلیل اثبات علمی این قضیه چیه؟ اثباتش اون پیام‏هایی هست که ما هر روز در کانال از کاربرها دریافت می‏کنیم. از نوجوان‏های بسیار کم سن بگیر تا مرد بزرگ! همه کسانی که دارن خودارضایی می‏کنن همه ناراضی هستن. خانم‏ها هم به همین شکل. مثلاً خانمی که همین امروز به من پیام داد: خدا خیرتون بده… من از مهر ماه که با کانال شما آشنا شدم، خودارضایی رو کنار گذاشتم و الان چهار ماهه که پاکم و چقدر حالم خوبه و دعا می‏کرد. این دلیل اصلی هست. این رو توی کدوم دانشگاه درس می‏دن؟ می‏رن یک‏سری مقالات و چیزای الکی می‏خونن و می‏گن خودارضایی خیلی هم خوبه.

در مقالات بعدی انشالله در مورد کمپانی کینزی توضیح می‏دم. کمپانی بزرگ آمریکایی بود که سکس با کودکان رو ترویج می‏کرد و خانم دکتری از این‏ها شکایت کرد و گفت: شما چرا این کار رو می‏کنید و ده سال دادگاهشون طول کشید و در نهایت هم اون سازمان تبرئه شد!!! چرا؟ چون پول دستشونه. و نکته جالب‏تر اینه که خیلی از این‏ها مباحث پیچیده‏ و پشت پرده‏ ای هست که شاید اصلاً خیلی‏ها باور نکنن. یعنی اینقدر ظاهر کار قشنگ چیده شده که شاید خیلی‏ها باور نکنن. ولی بعضی از مؤسسات تحقیقاتی بودجه شون رو از همون سازمان‏های مافیایی ثروتمند می‏گیرن و مطالبی رو منتشر می‏کنن که همون‏هایی که پولش رو دادن، می‏خوان!

چرا ما اینقدر ساده‏ ایم؟ چرا ما اینقدر فریب مطالب علمی فیک و قلابی رو می‏خوریم که برای ما از غرب فرستادن؟ و گفتن علم روز سکسولوژی اینه! خودارضایی خوب است! چرا ما نمی‏خوایم برگردیم به اون اصل و ریشه خودمون؟ که توی همه ادیان گفتن که این کار خوب نیست. ادیان رو قبول نداری برو به اون‏هایی که این‏کار رو می‏کنن مصاحبه کن. %99 اون‏ها می‏گن: ما حالمون بده. ای خدا چیکار کنیم نجات پیدا کنیم؟ کاربرهای زیادی که هر روز به کانال ما پیام می‏دن می‏گن: چیکار کنیم که نجات پیدا کنیم؟ تو رو خدا کمکم کنید، دیگه خسته شدم؛ دیگه دارم بیچاره می‏شم؛ از پورن و خودارضایی خسته شدم نجاتم بدید… و اون‏هایی که ترک کردن می‏گن: خدا خیرت بده خدا خیر دنیا و آخرتت بده که ما ترک کردیم؛ خدا رو صدهزار مرتبه شکر که این کاربرها پیام‏هاشون هست که به عنوان مدرک باشه؛ که این مدرکی هست که ما باید بهش استناد کنیم؛

“همیشه در هر چیزی نتایج مهم ‏اند”. اصل بسیار پایه‏ ای که در دنیا وجود داره اینه که هر کسی اومد یه چیزی گفت، ببینید نتیجه کارش چیه؟ هر کسی اومد گفت که من می‏خوام یه کاری بکنم، بگید خوب درسته تو استاد هستی، صدسال درس خوندی، نتیجه چی داری؟ نتیجه! فقط نتایجت رو به من بده. مدارک و عنوان‏ها و… اینا رو بریز دور! نتیجه چی داری به من بدی؟ چند نفر رو تونستی تغییر بدی؟ این رو برای من رو کن! وقتی که نتایج رو دیدیم، می‏تونیم متوجه بشیم که اون همه مدرک، اسم، القاب، عنوان و این‏ها چه ارزشی دارن؛ حالا یکی از کاربرها از من پرسیده بود: شما مدرکت چیه؟ و من تحصیلات دانشگاهی دارم. اما بهش گفتم: دوست عزیز من ده ساله پشت سیکل موندم و انشاالله اگه یه کم دیگه معلم خصوصی بگیرم، سال دیگه شاید بتونم سیکلم رو بگیرم! شما سؤالت چیه؟ مشکلت چیه؟ گفت: إ… این رو جدی می‏گی؟ گفتم: آره من سیکل هم به زور دارم! اصلاً هیچی… ابتدایی‏ ام! و به شوخی بهش می‏گفتم… بهش گفتم: ببین دوست عزیز مدرک گرایی رو بذار کنار؛ ببین کی نتیجه بهت می‏ده؟ ببین کی می‏تونه مشکل تو رو حل کنه؟ جواب مشکلت هر جا بود برو همونجا مشکلت رو حل کن دیگه.

و حالا جالبه این شخصی که به من این پیام رو دادن، بعد از اینکه من بهشون گفتم: بله خودارضایی باعث فقر می‏شه و خیلی‏ها فقیر هستن و اون‏هایی هم که پول دارن فقر معنوی دارن، ایشون به من گفتن که ما اینجور بنرهایی رو توی کانالمون نمی‏زنیم. گفتم: باشه. پیش خودم تشکر کردم وگفتم خیلی ممنون. و حالا نکته جالب اینجاست، توی کانالشون چه بنرهایی رو می‏زنن؟ بنرها و تبلیغ‏هایی رو می‏زنن که همشون اشاعه شهوتند. کانالی که می‏گه: بدو بیا تو آقای مجرد! فیلم‏های اونجوری برات داریم… گوشیتو بردار برو تو اتاقت کسی نبینه بیا اینجا فیلم‏های خوب بهت نشون بدم! فیلم‏های اونجوری! تمومش کانال‏ها و چیزهایی که ترویج شهوترانی هست؛ کانال‏های مبتذل. و اینا رو تبلیغ می‏کنن و به همچین چیزی که می‏رسه “خودارضایی بده”. می‏گن: نه. کی گفته خودارضایی بده؟ ما همچین تبلیغی توی کانالمون نمی‏زنیم. حالا درسته توی توضیحات کانال گفته بود که: ما مسؤلیتی در قبال این تبلیغاتی که می‏زنیم ندارم و کاری به محتوای داخلش نداریم. ولی خب اگه مسؤلیتی نیست که همه نوع تبلیغی باید بزنید دیگه! نمی‏دونم من…

ما واقعاً توی کانالمون بیایم هر چیزی رو منتشر کنیم و بگیم مسؤلیتش با من نیست. در اصل مسؤلیتش با ما هست؛ درسته ما یه پستی می‏ذاریم یه توضیحی می‏دیم که این تبلیغاتی که می‏ذاریم مسؤلیتش با من نیست. ما هیچ مسؤلیتی قبول نمی‏کنیم. ما پول می‏گیریم و این تبلیغ رو می‏زنیم و کاری نداریم که محتوی چیه. ولی خوب پیش خداوند پیش کائنات ما مسؤلیم. توی چرخه یه کارمای سیاهی داریم واقعاً اشاعه شهوترانی می‏کنیم، اشاعه پورن میکنیم، اشاعه فیلم‏ها و کانال‏های ناجور می‏کنیم.

چه فابده‏ ای داره ما حالا تراپیست باشیم؟ چه فایده‏ ای داره واقعاً؟ چه کمکی؟ چه دردی از جوونهای این مملکت داریم دوا می‏کنیم؟ دست کدوم جوون رو گرفتیم که خودارضایی نکن این میل عظیمی که در وجودت هست رو در راه درست استفاده کن. اگه خیلی میخوای در راه درست استفاده کنی ازدواج کن و مازاد این انرژی که اینقدر بزرگه، هم می‏تونی در رابطه زناشویی ازش استفاده کنی و هم این انرژی عظیم رو استحاله کنی در راه‏های رسیدن به خلاقیت، موفقیت و نور استفاده کنی. این کار رو ما چرا در کانال‏هامون انجام ندیم؟ و موضوعی بود که من رو خیلی به فکر فرو برد و حقیقتش غصه خوردم که چرا تحصیلکرده ‏های ما میان و اینجوری به قضایا نگاه می‏کنن و فقط همینجوری چشم دوختن به دهن خارجی‏ها ببینن اون‏ها چی می‏گن؟ کدوم مقاله چی میگه که مثلاً چیزهای روز و تاپ دنیا باشه و همش هم بر خلاف اون اصالت انسانی هست که در ادیان گفته شده؛ و همون‏ها رو تأیید می‏کنن که: حالا این درسته و خودارضایی خوبه! خودارضایی بکن بکن بزن بکن! چقدر اشتباهه این تفکرها.

حالا برای کسانی که مذهبی هستن می‏خوام یه مطلبی رو بگم. چون با یکی از کانال‏های مذهبی هم من اتفاقاً دو سه روز پیش صحبت کردم و گفتم می‏خوام تبلیغ بدم، قبول کردن و وقتی که این بنر رو براشون فرستادم گفتم چرا خودارضایی باعث فقر می‏شود و… گفتن: نه این بنر غیر اخلاقیه!!! شمایی که داری می‏گی خودارضایی بده داری صحبت غیراخلاقی می‏کنی!!! ما تو کانالمون تبلیغ غیر اخلاقی نمی‏زنیم. جالبه که کانال مذهبی هم این رو به من گفت! دیگه مهم‏تر از این و واجب‏تر از این ما چی داریم که با فساد و فحشا مبارزه کنیم؟ یا آگاه سازی کنیم، مبارزه نمی‏خوایم بکنیم؛ آگاه سازی کنیم و تصمیم رو به خود مردم وا بگذاریم که خودشون هر تصمیمی می‏خوان بگیرن. ما حداقل آگاه سازی رو باید بکنیم.

از رهبر کشورمون من یه جمله دیدم که خیلی قشنگ بود. گفته بودن که: “امروز بعد از جهادی که در جبهه‏ ها بر علیه دشمن هست، جهاد امروز آگاه سازی در فضای مجازی می‏باشد“. این رو برای کسانی می‏گم که مذهبی هستن و کانال مذهبی دارن. پس آیا این جهادنیست که ما بیایم جوونها رو آگاه کنیم و اینکه ما بیایم از خودارضایی صحبت کنیم و عوارضش و راه‏های درمانش رو بگیم، آیا واقعاً این غیراخلاقیه؟ غیر مذهبیه؟ اتفاقاً این آخر مذهبه؛ آخر اخلاقه.

و واقعاً تاسف خوردم. ما یک کانالی رو می‏یاریم بالا و اصلاً خودمون نمی‏دونیم دنبال چی هستیم؟ دنبال پولیم؟ دنبال شهرتیم؟ دنبال خدمتیم؟ خودمون هم نمی‏دونیم. کانال مذهبی آوردیم بالا و وقتی باید اون موضوع واقعاً واقعاً روش کار بشه و زندگی و برکت رو از کشور ما برده واقعاً، این رو کسی بخواد روش کار کنه میگن: این غیر اخلاقیه. ما این تبلیغ رو نمی‏زنیم ولش کن بابا ما کانالمون مذهبیه و اینجا همه مذهبی هستن. اون کانالی که میگه: اگه خودارضایی باعث فقر می‏شه پس باید همه الان فقیر باشن! خوب همه الان فقیر هستن دیگه. سالهاست که برکت داره از کشور ما می‏ره. فکر کردین چرا برکت داره از کشور ما میره؟ بخاطر این کارمای سیاه و این انرژی سیاه و شیطانی که توی جامعه ما نشسته… خودارضایی، شهوترانی، خیانت، طلاق، دروغ، دل شکستن‏های عاشقانه و همه این‏هاست که برکت رو از زندگی ما برده..

امیدواریم ما روزی به جایی برسیم که دنبال راه حقیقت که راه خداوند هست باشیم و در اون راه با تمام قوا حرکت کنیم. صراط مستقیم راه مستقیم؛ اون راهی که خداوند تعیین کرده رو پیش بریم.
آمین.

 

برای دانلود فایل صوتی علم روز و ترویج شهوت کلیک کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

7 دیدگاه برای “علم روز و ترویج شهوت

 1. reza99
  reza99 گفته:

  من با نظر شما جناب زارع کاملا موافقم.
  هیچوقت یادم نمیره روزهایی که شدیدا درگیر خودارضایی بودم
  انگار اتفاقات یه طوری رقم میخوردن که ثروت کمتری وارد زندگیم بشه
  نمیدونم اسمشو چی بزارم واقعا ولی حس میکردم هم انگیزم برای حرکت کردن کمتر میشد هم چیزایی خارج از دسترس من بودن که ثروت و برکت رو توی زندگیم کم میکردن

 2. majid ba
  majid ba گفته:

  سلام و خداوقت بسیار خدمت شما جناب زارع عزیز
  وب سایت و موضوعی که روی اون کار کردید کاملا نیاز مبرم جامعۀ ما بوده، هست و خواهد بود. خوشحالم از آشنایی با شما
  بله متاسفانه در آشفته بازارایران عزیز ما، هر کسی به نحوی میخواد که وارد یک تجارت و بیزینسی بشه که مثلا از اون نون حلال دربیاره و چه بیزینسی بدتر از اینکه شهوت رانی رو ترویج کنه.
  فکرمیکنم دلیل اصلی عدم موافقت ادمین اون کانال هم این بوده که مثلا نمی خواسته نون حلالش آجر بشه. نون حلال اون هم از راه انحراف جنسی جوانان خلاق این مملکت.
  متاسفانه سکس در دنیا یک تجارت عظیم رو به خودش اختصاص داده که اگه خود مردم آگاهانه عمل نکن، مثل همون گرگ وحشی به هیچ کس رحم نخواهد کرد.
  مجدد تشکر میکنم بابت زحمات ارزشمند شما

پاسخی بگذارید