تشکل و سازماندهی گناه

تشکل و سازماندهی گناه
5
(1)
 

توی این ویدیو در رابطه با تشکل دادن به گناه صحبت می کنیم. مبحثی که خیلی جالبه، خیلی داره استفاده میشه توسط کسانی که پیرو راه شیطان هستند. یکی از مهمترین مسائلی که توی این زمینه الان گرفتار بشریت هست، بحث همجنس بازی هستش که اینو جوری تو جهان جا انداختن که به گناه و اون انحراف جنسی همجنس بازی، تشکل و سازماندهی دادن و اون رو جوری جا انداختن که همه باور کردن.

داستان از این قراره که شما اگر یک کار اشتباهی رو، اونقدر تعداد افرادی که اون کارو انجام میدن، زیاد بکنید و بعد بیاید برا اون گناه دفتر و دستک و سازمان و تشکیلات تشکیل بدید، اون کار کم کم جا میفته و کسانی که توی اون کار و اون گناه درگیر هستن، باورشون میشه که کاری کاملاً درستی دارن انجام میدن. همجنس بازی هم از همین نوع چیزهایی هستش که توی دنیا اینطوری جا انداختن. اومدن چیکار کردن؟ تشکل ها، گروهک ها و سازمان هایی رو تشکیل دادن در طرفداری از همجنس بازی و راهپیمایی هایی رو کسانی که همجنس باز بودن، راه انداختن توی کشورهای پیشرفته که بریزید توی خیابون و از حق خودتون دفاع کنید. توی کشورهای بزرگ ازدواج همجنس بازها رو رسماً قانونی اعلام کردن. جوری شد که دیگه الان کسی که همجنس بازه توی کشورهای غربی، انگار یه چیز کاملاً جا افتاده، کاملاً عادی و کاملاً پذیرفته شده ای هست که این کار پشتش، پشت صحنه اش تشکل دادن به اون قانون و اون گناه بسیار بزرگ هست.

در صورتیکه وقتی خداوند انسان رو آفرید، به هیچ عنوان او رو یک همجنس باز وکسی که بخواد به جنس موافق خودش علاقه نشون بده، نیافرید. ولی اینها اومدن چیکار کردن؟ همونطور که توی ویدیوهای کینزی گفتیم، اینها اومدن یک سری علم ها و مقالات علمی رو آماده کردن و این دو تا چیز رو کنار هم گذاشتن:

اول اینکه تشکل تشکیل دادن، دفتر و دستک و سازمان و گروهک و گروه و انجمن های همجنس بازی. دوم اومدن مقاله های قلابی علمی درآوردن و توی اینترنت و دانشگاه و… پخش کردن که بگن: نه. همجنس بازی خیلی هم خوبه و هیچ مشکلی نداره. انسان ها رو طبقه بندی کردن بعضی ها همجنس بازن، بعضی ها جنس مخالف گرا هستن و… اینها با هم دست به دست هم دادن و کاملاً این گناه جا افتاد. یعنی حرفشون رو نشوندن به کرسی.

مثالش چیه؟ فرض کنید مثلاً یک کار بدی مثل دزدی. دزدی خیلی بده، همه میگن دزدی بده. فرض کنید یک سازمانی بیاد یک دفتر و دستک بسیار بزرگ تشکیل بده و اسمشو بذاره دزدان فلان…سازمان دزدان xyz. و خیلی تشکل ها به وجود بیاره و هی مقاله تولید کنه. ما انواع و اقسام دزدی ها رو داریم. دزدی هایی که ما می کنیم از این طریق هست و از نظر علمی دزدیه. مثلاً جیب زنی با ماشین دزدی فرق می کنه و مزایای اون اینه، معایبش اینه. مقایسه می کنن و… اینقدر در رابطه با دزدی صحبت می کنن و جا میندازن که بیان راهپیمایی راه بندازن، دزدان عزیز میگن: ما دزدیم و مثلاً ما باید کاردمون تیزتر باشه که بهتر بدزدیم و جیب ها رو ببریم. اصلاً این چه وضعشه؟ چرا توی دزدی ما اینقدر مشکلات هست و چرا ما باید مالیات بدیم و… اینقدر صحبت می کنن که دیگه چند سال که بگذره، دزدی توی دنیا جا میفته. اونوقت از طرف بپرسی چه کاره ای؟ میگه: من دزدم و از راه دزدی امرار معاش می کنم. اینجوری میشه.

همجنس بازی هم به همین شکل هست. چونکه توی هیچکدوم از مکاتب الهی هیچکدومشون نگفتن همجنس بازی پذیرفته شده باشه. توی قرآن که میگه قوم لوط رو نابود کرد توی میسحیت و همه جا… همه ادیان. توی فایل های دیگه هم گفتیم: بودایی و همه مکاتب گفتن که اشتباهه و توی ذات خود انسان هم نیست. اصلاً امکان نداره. توی بحث انرژی های یین و یانگ که توی طبیعت هست، انرژی یین و انرژی یانگ باید با هم ترکیب بشن که همون انرژی زن و مرد هستش که باید به تعادل برسن. ولی مثلا دو تا انرژی یانگ (انرژی مرد)، دو تا انرژی مهاجم اصلاً امکان نداره توی بعد انرژیکی با هم مچ بشن. متضاد هم هستن. مثل دو قطب موافق آهنربا که همدیگه رو دفع می کنن. ولی اینقدر روش کار کردن که پذیرفته شد توی دنیا.

پس گول اینو نخوریم که اگه اومدن یک گناهی رو دفتر و تشکیلات و… براش تشکیل دادن، حتی توی کل دنیا اونو جا انداختن، اون گناه همچنان گناه هست. اگه حتی میلیون ها نفر هم به اون گناه عادت کنن و اونو بپذیرن، باز اون فرقی نمی کنه.اون گناه، گناه هست. اون چیزی هست که ما رو از خدا دور می کنه و از وجود خودمون، بین ما و روح خودمون فاصله میندازه و حال بد رو برای ما میاره. و این موضوعی هستش که خیلی مهمه، خیلی ریزه و خیلی روش کار شده و خیلی با دقت روش کار شده و توی دنیا جوری جا افتاده که همه دنیا اونو پذیرفتن.

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید