پادکست های روابط عاشقانه

4.3
(29)

لطفا فایل های صوتی ارزشمند زیر را گوش کنید و نظرات خود را برای ما در انتهای همین صفحه ارسال کنید. هنگام ارسال نظر، شماره پادکست مورد نظر را هم بیان کنید تا برای کاربران دیگر سایت مشخص باشد که نظر و تجربه شما راجع به کدام موضوع است. با تشکر از مشارکت شما در امر  پاکسازی شهوت رانی و خود ارضایی و گسترش نورانیت و پاکی و پرهیز در بین ایرانیان عزیز سرتاسر جهان.

1# – چطور از چنگال خیانت نجات رهایی پیدا کنیم؟
3# – عشق بیش از حد (بی تناسب)
14# – راه متداول خیانت توسط زنان
16# – خروج از رابطه های نامشروع – قسمت ۱ از ۲
17# – خروج از رابطه های نامشروع – قسمت ۲ از ۲
18# – حسن نیت در روابط عاشقانه
25# – پیامبر اسلام (ص) و آموزه های زناشویی
27# – خاطره شب ازدواج ما- قسمت اول
28# – خاطره شب ازدواج ما- قسمت دوم
32# – تاثیرات بی محلی به دختر یا پسر در رابطه
33# – رابطه جنسی قبل از ازدواج
36# – خواستگاری از مادر دارای بچه
39# – دامهای شیطان در رابطه زناشویی
42# – بی اعتمادی در رابطه عاشقانه
43# – رابطه جنسی برای آشنایی

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 29

6 دیدگاه برای “پادکست های روابط عاشقانه

 1. زکیه برق
  زکیه برق گفته:

  سلام. وقت بخیر. در مورد پادکست شماره 2 از سری روابط عاشقانه به نام معشوقه های مردان متاهل میخواستم تجربه خودمو و چیدمان شیطان رو در این مسیر به اشتراک بزارم.
  به علت کمبود رابطه ام با خدا همیشه جذب افرادی میشدم تو این سالها که حرفهای مذهبی میزدن. چه مرد چه زن. اما لذت زودگذر بود مثلا از اون سخنرانی لذت میبردم اما میومدم خونه عمل نمیکردم (پادکست علم بدون عمل) و این حس و شعف از بین میرفت و رابطه من با خدام رشد نمیکرد و این کمبود معنوی همیشه منو آزار میده مخصوصا که ظاهرم منو برای عموم معتقد نشون میده. خلاصه شیطان که منو میشناخت از طریق همکار آقای متاهل وارد شد. ما تو اداره از خدا و اهل بیت و کلا مسائل معنوی با هم صحبت میکردیم و چون ظاهر هر دونفرمون موجه و مذهبی بود و حرفها هم که معنوی خدشه ای نمیدیدیم. (1)

 2. زکیه برق
  زکیه برق گفته:

  ادامه مبحث معشوقه آقایون متاهل (2)
  کم کم اون حس کمبود محبت و تنهایی و داشتن یک همراه که در وجودم بود زد بالاو و بهشون علاقه مند شدم و ایشون هم شروع کرد از سختی زندگی مشترک خودش و مشکلات خانومش و بدیهای رفتاریشون صحبت کردن. حالا یه حس دیگه در من بالا اومد و اون تایید گرفتن بود. اینکه من در مقایسه با یکی دیگه خیلی خوب بودم و بیان جزئیات خوبی های من که از عزت نفس پایینم بود منو ارضا میکرد. و اصلا این حس رو نداشتم که نفر دوم هستم بلکه خودمو اول میدیدم در نظر اون آقا. الحمدالله بعد از چند ماه خود خدا کمک کرد و مسیرمو به راه درست و تموم شدن این ارتباط پیش برد. و این فقط رحمت خدا بود و نمیتونم بگم من خواستم و تلاش کردم و تونستم. و نمیدونم خدا رو چجوری شکر کنم چون متاسفانه مشکل کاهلی نماز رو هم دارم و امیدوارم با کمک آقای زارع وصل بشم به معبود و خالق مهربونم. از خدا میخوام منو ببخشه چون مسلما به خانم ایشون و به خانوادشون و روابطشون خسارت و ضربه زدم و از کجا معلوم شاید تبعاتش بعد این چند سال کات کردن هم ادامه داشته باشه با اشتباه من. از خدا میخوام روابطشون حسنه بشه و این دنیا و اون دنیا آبروم حفظ بشه

  • گفته:

   سلام دوست عزیز….

   الحمدلله بابت اگاهی و درک های بسیار خوبی که شما به آن ها رسیدین و چه زیبا نقص های درون را متوجه شدید ان شاءالله که خداوند درون شما را از هر گونه رذیله پاک کند ، در بحث این مسائلی که گفتین در دوره سالیتود به طور مفصل این ها را مطرح کردیم که ان شاءالله دوره را وگر تهیه کردید به درک های خیلی بهتری خواهید رسید و بسیار خوشحال شدیم بابت درون بیدار و آگاه شما ، ان شاءالله که موفق باشید.

   • زکیه برق
    زکیه برق گفته:

    سلام. خیلی ممنونم. اتفاقا در مورد دوره ها سوالی داشتم. راستش خودم از توضیحاتی که خوندم گرایش دارم اول دوره سالیتود رو شروع کنم . از طرفی با چند تا ویدئو که دیدم انگار پیشنهاد اینه که اول دوره استحاله رو بگذرونیم بعد سالیتود. خوشحال میشم راهنماییم بفرمایید.

    • گفته:

     سلام دوست عزیز…

     اینکه اول کدوم دوره رو بگذرونید ترتیب خاصی نداره ولی ما پیشنهاد می کنیم که اگر کسی مجرد هست اول سالیتود را پشت سر بگذراند و بعد دوره تبدیل میل جنسی به ثروت (استحاله) را کار کند ، چون سالیتود یک مجرد را از حالت تنهایی و افکار نامتوازن بیرون می کشد و باعث پیشرفت آور در معنویت و روح و روان و امور مالی می شود و همچنین باعث ایجاد آمادگی برای ازدواج خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید