پادکست های از سالیتود تا بهشت

4.4
(32)

لطفا فایل های صوتی ارزشمند زیر را گوش کنید و نظرات خود را برای ما در انتهای همین صفحه ارسال کنید. هنگام ارسال نظر، شماره پادکست مورد نظر را هم بیان کنید تا برای کاربران دیگر سایت مشخص باشد که نظر و تجربه شما راجع به کدام موضوع است. با تشکر از مشارکت شما در امر گسترش نورانیت و پاکی و پرهیز در بین ایرانیان عزیز سرتاسر جهان.

2# – تمرین مشق شب در دوران سالیتود
3# – ارتباط دوران سالیتود و تبدیل میل جنسی
5# – مقایسه سالیتود مردان و زنان
8# – ترس از تنهایی در سالیتود
10# – مقابله با تنهایی و بی کسی
11# – سالیتود و تفاوتش با چله نشینی
12# – سالیتود برای متاهلین
14# – ازدواج قبل از اتمام سالیتود

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 32

9 دیدگاه برای “پادکست های از سالیتود تا بهشت

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام ..

   اول از همه براتون آرامش را میخواهم ، دوست خوبم لازم هست خودتو پیدا کنی ، لازم هست ببینی چه خلاهایی داری که در بیرون بدنبال آن ها هستی ، دوست خوبم بارها و بارها ما گفتیم که باید تا مدت زیادی در خلوت خود باشیم که به نتیجه برسیم ، پس پیشنهاد میکنم دوره نقشه گنج مجردها را هر چه زودتر آغاز کن که جواب تمامی سوالات خودتو میگیری …

 1. amiran2029
  amiran2029 گفته:

  سلام و ادب خدمت استاد زارع عزیز و تیم مس به طلا
  خیلی دنبال قسمتی گشتم که بتونم سوالمو بپرسم ولی پیدا نکردم و تصمیم گرفتم در قسمت نظرات سوالمو بپرسم که اگر امکانش بود جوابمو بدید
  سوال من در مورد همین دوره از سالیتود تا بهشت هستش که خیلی دوست دارم اونرو تهیش بکنم ولی بضاعت مالیم در حدی نیست دو میلیون تومن یا با تخفیف یک میلیون تومن هزینه کنم و از طرفی یکی از پسر رفقای بنده که پسر عموم هم میشه این دوره رو تهیه کردن سوالم اینجاست که از نظر شما شرعا راضی هستید که من هم از فایل هایی که ایشون خریداری کرده استفاده کنم یا نه ؟!
  با تشکر

 2. mokaramsaman
  mokaramsaman گفته:

  سلام
  تقریبا 21 سالمه اما اصلا دغدغه ازدواج و جنس مخالف ندارم و نداشتم یا فکرایی مثل اینکه ای کاش با یه دختری رابطه داشته باشم ندارم. (از همه لحاظ سالمم… ) اصلا این چیزایی که شما تو این پادکست ها میگید شامل حال من نمیشه. یه چیزی هم بگم که بیشتر راهکارهایی که توی این پادکستا گفتید مثلا جذب خدا و… تو زندگیم اجرا میکردم بدون اینکه بدونم.
  شایدم برا این بوده که همیشه اعتقاد داشتم که تنها عاملی که مانع موفقیت من میشه بها دادن به نیروی جنسیه.

دیدگاهتان را بنویسید