مشکل فقرا پول نداشتن نیست

poor-problem-is-not-money
0
(0)
 

یکی از تفاوت های اصلی دوره سالیتود و خلوت درون در حوزه مسائل قانون جذب ، ثروت با دوره های دیگری که اساتید دیگری هم آموزش میدن ، یک تفاوت بزرگ دیگری وجود داره. البته قبلش بگم: تمام دوره های دیگری که در رابطه با ثروت ، قانون جذب وجود دارن ، عالی هستن. خود من از خیلی از اونها استفاده کردم و همیشه هم استفاده می کنم و بسیار هم لذتبخش هست.

 

ولی یک تفاوتی که در دوره سالیتود وجود داره با دوره های دیگه اینه که شما وقتی که در مقام هفتم و هشتم کلاً به پول درآوردن می خواید بپردازید ، نگرش ما نسبت به قانون جذب ، پول درآوردن  و وقتی که شما می خواید از پول صحبت کنید و وارد مقام پولسازی بشید ، شش مقام روی خودتون کار کردید ، و من به شدت باور دارم و ایمان دارم که مشکل مردم پول نیست!

حتی کسی که فقیره و پول توی جیبش نداره و حسابش خالیه ، مشکل او پول نیست! یعنی اگر بهش پول بدی ، مشکلش حل نمیشه! اصلاً هم مهم نیست چقدر بهش پول بدی! کم بهش بدی ، زیاد بهش پول بدی ، میلیاردها تومان بهش پول بدی ، مشکل یک سری باورها و افکاری هست که توی ذهنش هست. حالا هم از نظر جنبه و نگرش مادی نسبت به پول و فراوانی و بقیه چیزها ، هم از نظر معنوی.

 

که از نظر معنوی بحثی هستش که ما در دوره سالیتود شش مقام روش کار کردیم و به شما گفتیم: که می خوایم پولدار شی؟ استوپ! فعلاً دنبال پول نرو! بیا اول اینجا شش قدم روی خودت کار کن ، باید خیلی چیزها رو روی ذهن و باور خودت کار کنی با خدا آشتی کنی ، توبه کنی و ارتباطت رو با خدا بسازی.

 

هدف از ثروتمند شدن چیست؟

اصلاً بدونی برای چی پول می خوای! بدونی برای چی زنده هستی! می خوای چیکار کنی؟ به چه هدفی برسی؟ می خوای ازدواج کنی؟ چرا می خوای ازدواج کنی؟ به چه دردری می خوره ازدواج کردن؟ چه هدفی رو می خوای دنبال کنی؟ می خوای نیازهای غریزیتو برطرف کنی؟ ارضا کنی؟ می خوای بچه بیاری؟ خوب این یک کمال حیوانیه. حیوانات هم این کارها رو می کنن.

جفت گیری می کنن ، بچه میارن ، می خورن ، می خوابن ، می چرخن… همه اینها رو باید توی ذهنمون شفاف بشیم ، اصلاً خودمونو بشناسیم. ارزش و مزنه و قیمت خودمونو بشناسیم ، اصلاً باید بدونیم جهت گیری هدف ما باید کجا باشه؟ کدوم رو هدف بگیریم و شلیک کنیم؟

 

بعد که خواستیم به سمت اون هدف بریم ، اگر پول نیاز داریم ، اشکال نداره ، میریم روی باورهای پولسازی و … کار می کنیم تا به اون سمت بریم. وقتی که ندونیم به چه دردی می خوره؟ من اگر از همون مقام اول باورهای پولسازی رو بگم: پول اینطوری به دست میاد و… مطمئن باش شما پول هم به دست میاری. هر کسی یه ذره تمرکز کنه روی پول درآوردن و ارتعاش ثروت رو بفرسته ، به دست میاد.

 

ولی از اینجا به بعدش چی؟ اصلاً چرا می خوای پول به دست بیاری؟ آیا فکر می کنی که پول مشکلات تو رو حل می کنه؟ نه! پول مشکلات تو رو حل نمی کنه! حتی مشکلات رو گاهی اوقات بیشتر می کنه. به قول یکی از اساتید خیلی قشنگ می گفت: پول هر آنچه در وجود شما هست رو بولدش می کنه. خوب این خوب نیست دیگه! من اگر آدم حسودی باشم ، اگر پول زیادی بهم بدن ، حسادتم بولد میشه. اگر من آدم دروغگویی باشم ، پول زیاد بهم بدن ، دروغگوییم بولد میشه.آموزش

 

آموزش هدفگذاری در دوره سالیتود

اگر شهوتران باشم که دیگه چه خبره! وقتی که پول میاد دست آدم شهوتران ، شهوترانیشو صدها برابر بیشتر می کنه! پول داره دیگه! هر کاری خواست می تونه بکنه. و دوره سالیتود دوره ای نیستش که ما بگیم: نه آقا نخور! هیچ کاری نکن! برو راهب بشو … نه. نهایت لذت زندگی رو ما باید ببریم ، ولی جهت گیری باید درست باشه.

 

و قدم به قدم با شما کار می کنیم ، شش مقام! هر آنچه مشکلی که دارید ، مخصوصاً مجردها که نگرانی و دغدغه هایی دارن و تمام مشکلاتی که توی روحشون هست و فکر می کنن که مشکل از دیگرانه ، تموم اینها رو بهشون می پردازیم و تازه قدم هفتم میگیم: بسم الله. می خوایم روی پول کار کنیم و پول به دست بیاریم.

 

و بعد مبحث پول رو هم توی همون مقام که تازه شروع شده و عزیزانی که آموزش ها رو می بینن ، ما باز هم نمیگیم که مشکل شما پوله! حالا که شش مقام روی خودت کار کردی ، یک سری چیزهای زیر بنایی هست در رابطه با پول باید بدونیم ما و بعد بریم دنبال پول درآوردن. چون پول درآوردن مشکل خیلی از افراد نیست. نگهداشتن پول ، مدیریت پول ، پولمو باید چیکار باهاش بکنم ، مهمه.

 

چرا کسانی که می بینیم هر چقدر به دست میارن ، باز بدهکارتر میشن؟ داستان داره و دلیل داره و همه اینها رو توی مقام هفتم و هشتم بهشون می پردازیم. مقام هشتم بیشتر سمت هدفگیری دقیقتری رو به شما یاد میدیم. که چطوری هدف انتخاب کنیم؟ چه هدفی انتخاب کنیم؟ و هرآنچه در زندگی انجام میدیم باید پوینت کنه به سمت اون هدف.

 

اهمیت شناختن هدف و مسیر

مثل رایتینگ در انگلیسی وقتی که من زبان می خوندم: وقتی می خواستی پاراگراف بنویسی ، می گفتن: هر پاراگراف یک جمله اصلی و کلیدی داره. می گفت: هر آنچه که اون جمله اصلی اون پاراگراف باید کل محتوای پاراگراف رو بیان کنه. مثلاً برای پول درآوردن باید فلان کارو کرد. اصل مطلب رو توی جمله اول میگی. باید بقیه جمله های پاراگراف باید ریفر کنن و جمله اول و کلیدی اون پاراگراف رو باید تأییدش کنن. مثلاً شما می خوای یک مقاله بنویسی ، مقاله یک موضوعی داره.

 

تمام این پاراگراف ها با جمله های اصلی و جمله های بعدیشون باید پوینت کنن و نکته اصلی که توی مقاله می خواید بگید رو تأیید کنن. این مثال بسیار خوبه. وقتی که شما میاید توی زندگی می خواید برید دنبال پول ، کسب و کار و ثروت و همه چیز ، موضوع اصلی رو باید بدونید چیه. هر آنچه انجام میدید ، باید اون موضوع اصلی رو تأیید کنه و به سمت اون اشاره کنه.

 

و شرحش بده و تأیید کنه و اشاره کنه به جمله اصلی. یه هدف اصلی بالاخره ما باید داشته باشیم و ما تا خودمونو نشناسیم ، ارزش روحمونو نشناسیم ، نمی دونیم هدف ما چی هست؟ این شناختن خیلی مهمه. حالا در یک ویدیو دیگری یک موضوع بسیار جالب رو می خوام بگم. از نظر شناختن یک فرد و یک مسیر.

 

 

 

 

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید