زودانزالی، کابوس وحشتناکی برای مردان

premature ejaculation a nightmare for men
4.7
(3)

در این ویدیو روی صحبتمون با آقایونی هست که مشکل زودانزالی دارند. یعنی خیلی نمی تونن اونطور که باید و شاید در رابطه با همسرشون موفق باشن و زودتر از همسرشون به ازگاسم و انزال می رسن. و تجربه بسیار دردناکی هست. اگر شما آقایی هستید که این مشکل رو دارید ، خوب می دونید که خیلی دردناکه و آدم احساس حقارت و ضعیف بودن می کنه و احساس می کنه آبروش رفته جلوی همسرش ، احساس می کنه که همسرش به دید ضعیف به او نگاه می کنه و تموم احساس های خورد کننده ای که برای یک مرد دردناکه.

حالا این یک طرف. از طرف دیگه مرد لذت واقعی رو در رابطه نمی تونه ببره و خیلی زود ارضا میشه و همسرش هم نمی تونه لذت ببره و مشکلاتی دیگر که در رابطه زناشویی پیش میاد و اگر این مشکل ادامه پیدا کنه و خانم نتونه لذت واقعی جنسی رو تجربه کنه ، این یک معضلی میشه در رابطه با همسرش و باید روی این کار بشه. پس اگر شما این مشکل رو دارید ، حتماً راه حل های زیادی رو امتحان کردید. مثل خوردن قرص های تأخیری یا ویاگرا یا هر چیزی. یا به شما گفته شده که اسپری بی حس کننده به خودتون بزنید. که این قرص ها و اسپری ها همه جا فراوان به فروش می رسه.

یا اینکه کاندوم چه از نوع معمولیش چه از نوع بی حس کننده اش که کار اسپری رو انجام بده. یا بدتر از این! مردانی که بخوان بیشتر رابطه رو ادامه بدن ، میرن سراغ مواد مخدر! و فکر می کنن که اگر مواد مخدر مصرف کنن ، می تونن بیشتر رابطه رو کش بدن. این روشها مصداق اون مثالی می مونه که میگن: اومد ابرو رو درست کنه ، زد چشمشو کور کرد…

خطر سکته های قلبی و مغزی با مصرف مواد درمان موقت زودانزالی

یعنی طرف میاد یک مشکلی که به این سادگی قابل حل و درمان هست ، میاد اونو درست کنه ، ولی معتاد میشه به مواد مخدر. که اعتیاد خودش زندگی خراب کن و مثل یک آتش یا بمب می خوره توی یک زندگی و زندگی نابود می کنه. یا کسانی که میرن سراغ الکل و می خوان الکل بخورن که با گیج شدن و داغ شدن بدنشون بخوان رابطه رو با همسرشون طولانی کنن. که این هم اصلاً روش خوبی نیست.

چرا؟ چون اولاً خود الکل باعث اعتیاد میشه. الکل جز مواد مخدر در دنیا طبقه بندی شده و اگر نمی دونیم ، وقتشه که این رو بدونیم. گناه هست ، حرام هست ، معنویت رو از انسان دور می کنه ، بی غیرتی میاره ، افسردگی بسیار زیادی رو برای مرد میاره ، یک سری از سلول های مغز رو از بین می بره و برای همیشه می سوزونه. قرص هم عوارض بسیار زیادی داره. فشار خون رو در بدن بالا می بره و با افزایش فشار خون می خواد حالت نعوظ رو در مرد نگهداره. ولی این افزایش فشار خون فقط در قسمت آلت جنسی مرد نیست ، فشارش میاد به مغز و قلب و ضربان قلب بسیار بسیار تند میشه و فشار خون توی کل بدن بسیار بالا میره و اصلاً نمی ارزه که انسان همچین شوکی رو به بدنش وارد کنه و یک قرص ویاگرا رو بخوره و یک رابطه رو با همسرش ادامه بده.

واقعاً یک معامله باخت باخت میشه. توی رابطه رگ ها می خواد بترکه اگر شما قرص ویاگرا بخورید ، خطر سکته های قلبی و مغزی داره! یا اسپری که میاد حساسیت قسمت آلت تناسلی مرد رو به شدت دستکاری می کنه که مرد اصلاً نمی تونه کاری بکنه و خیلی این روش ها ضرر داره و ضررهاش جبران ناپذیر هست.

با کنگفوی جنسی این مشکل را برای همیشه حل کنید

و اگر شما فردی هستید که همین الان دارید از این مواد استفاده می کنید ، وقتشه که اینها رو کنار بگذارید و یک راه حل درست درمان توی زندگیتون پیاده کنید. که در این ویدیو این راه حل رو براتون شرح میدم. راه حلی که ما در مجموعه مس به طلا پیاده می کنیم ، راه حل های بسیار طبیعی با استفاده از ابزارها و توانایی هایی که خداوند در وجود خود ما قرار داده. ما به هیچ دارو و هیچ عامل خارجی احتیاج نداریم. هر آنچه هست ، در درون خود ماست. و ما با استفاده از چیزهایی که در درونمون هست ، باید این مشکل رو برطرف کنیم.

یکی از روش های بسیار قدرتمند ، ثابت شده و تأیید شده و تجربه گرفته شده در کل جهان ، روش کنگفوی جنسی هست که از علوم شرقی میاد. همونطور که کنگفو ، تکواندو ، کاراته ، همه اینها ورزش های رزمی هستند که از شرق وارد ایران شدند ، مثل کنگفو و ووشو ، کنگفوی جنسی هم از شرق وارد شده. همش از کنگفو هست. ما میایم توی کنگفو کاری روی همه جای بدن کار می کنیم و اونها میان حتی روی قسمت های جنسی خودشون هم کار می کنن. که هر چقدر هم بخوان روش کار کنن ، فضا بهشون داده شده.

حتی با قسمت های جنسی بدنشون کارهای عجیب و غریب می کنن! که در این ویدیو طولانی میشه اگر بخوام بگم. کنگفو از اسمش مشخصه، کار کردن روی بدن. علم کنگفو شامل کار کردن روی فیزیک بدن و کار کردن روی تمرکز ، تنفس ، همه اینها در کنار هم قرار می گیره که یک فرد میشه کنگفوکار. اگر یک کنگفوکاری فکر نداشته باشه ، فایده ای نداره.

بزرگترین مشکل زندگی یک مرد (زودانزالی) به سادگی قابل درمان است

چون وقتی که می خواد مبارزه کنه ، علاوه بر اون توانایی های بدنی عالی که باید کلی تمرین کرده باشه ، همش توی سطوح بالا ، مسابقه فکره تا جسم. از نظر جسمی همه عالی هستن. فکراشونو به مبارزه می کشن. اون نقشه ذهنی رو حریف باید بخونه که چطور می خواد بزنه ، این چطوری باید بفهمه و پدافندشو بزنه ، تموم اینها روی فکره. البته تکنیک های تنفسی و اون چیزهایی که روی تنفس کار می کنن که برای افزایش انرژی هست. در کنگفوی جنسی هم به همین شکل هست.

حالا کلمه کنگفو شما رو نترسونه! فکر نکنید ما از شما می خوایم که هر روز صبح پاشید و ده کیلومتر بدوید و کنگفو کار کنید. نه! تمرینات بسیار بسیار ساده و در عین حال قدرتمنده که در دوره ستارگان زناشویی برای شما مردان متأهل تهیه کردیم که حتماً به شما توصیه می کنیم که این تمرینات رو انجام بدید. با خودتون یه ذره مهربون باشید. با جسمتون ، با روحتون ، با افکاری که انسان رو داغون می کنه و مثل یک افسردگی میاد توی فکر انسان که من این مشکل رو دارم ، برای بعضی از مردها این مشکل اصلاً نشاط و همه چیز رو ازشون می گیره! خیلی مسأله بزرگی براشون میشه.

مخصوصاً اگر همسرشون خیلی تمایل جنسی بالایی داشته باشه و مرد این مشکل رو داشته باشه ، می تونه بزرگترین مشکل زندگی یک مرد باشه. اینو مردهایی که این مشکل رو دارن ، خیلی خوب می فهمن. و شما می تونید چیکار کنید؟ تمرینات دوره ستارگان زناشویی رو در سه مقام به شما آموزش میدیم. در مقام اول میایم از نظر روانشناسی روی شما کار می کنیم که روانشناسی این موضوع چی میشه.

در مقام اول دوره به روانشناسی زودانزالی می پردازیم

چون اگر شما روانتون آسیب دیده توی این شکست هایی که خوردید ، روی روانشناسی زودانزالی کار می کنیم و از نظر روانی روی خودمون کار می کنیم و حال خودمونو خوب می کنیم. و تکنیک های پایه ای دیگر علمی و تئوریکی که باید بدونیم که بتونیم کنگفوی جنسی رو خوب بتونیم انجام بدیم ، در مقام اول خوب آموزش میدیم. بعد وارد مقام دوم میشیم و اونجا تمرینات عملی کنگفوی جنسی رو به شما آموزش میدیم.

تمرینات مربوط به تنفس ، عضلات داخلی بدن ، چرخاندن انرژی جنسی در بدن که بدونید اصلاً انرژی جنسی چی هست؟ و چرا ما انرژی داریم و کلاً کیفیت این انرژی چطور باید بالا بره. و اینها رو اگر شما خوب درک کنید ، هی تمرینات عملی میدیم در مقام دوم. و به شما میگیم: اگر سه ماه در مقام دوم هم بمونید ، اشکال نداره. تمرینه دیگه. باید تمرین کنید. و مقام سوم یک سری از تکنیک های پیشرفته تر که در ادامه مقام دوم هستند رو ارائه میدیم و در پایان مقام یک سری جمع بندی می کنیم و به شما آموزش میدیم نکات خیلی ریزی که در کل این دوره در نظر داشتید و روی اونها کار کردید ، از نظر افتاده باشه.

مشکلاتی که در آخر مقام سوم به اونها می پردازیم که در نهایت دوره با آموزش های کهن چه در دین اسلام و چه در هر مکتبی که چی گفتن. بیشتر اسلام رو مثال می زنیم چون اسلام آخرین مکتب هست و توصیه هایی داره از نظر جنسی که اگر ما واقعاً رعایت کنیم ، هم در بحث زودانزالی حالمون خیلی خوب میشه و بهتر میشیم و هم از نظر روحی روانی و معنویت توی این دوره پوشش میدیم و به عزیزان آموزش میدیم. پس خیلی خوب اومده دیگه.

بدون آسیب رساندن به خود و روحتان ، به صورت طبیعی خودتان را درمان کنید

اگر شما این مشکل رو دارید ، خبر خوبی که می خوام به شما بدم ، اینه که این مشکل قابل حله. به شرطی که تمرینات رو انجام بدید. حداقل سه ماه یا شش ماه. سه ماه می نی ممش هست و شما باید تمرین کنید. بهترین خبر دنیا برای شمایی که این مشکل رو دارید ، اینه که شما می تونید بدون هیچگونه چیزهای اضافی ، بدون پول حروم کردن توی اون زمینه که گفتم میاید پولهاتونو حروم می کنید ، بدون همه اینها و بدون آسیب زدن به خودتون ، بدون آسیب زدن به روح خودتون و بدون اینکه بخواید خودتونو تحقیر کنید با استفاده از اون داروها یا بدون استفاده از چیزهای دیگر ، بدون همه اینها از طریق طبیعی و الهی و حتی معنوی بیاید این مسیر و مشکل رو حل کنید و این مسیر رو طی کنید و به امید خداوند برای همیشه و برای آخر عمر به کل طبیعی درمان بشید.

روش طبیعی خوبه. اگه شما به صورت طبیعی خودتونو درمان کنید ، نه تنها می تونید در رابطه با همسرتون بسیار بسیار عمل کنید ، بلکه عزت نفس خیلی بالاتری از مردانی که حتی این مشکل رو ندارن رو کسب می کنید. چرا؟ چون شما یک بخشی از زندگی خودتونو روش خوب کار کردید. انسان توی هر زمینه از زندگیش خوب کار کنه و خوب تمرین کردن باعث اعتماد به نفس و عزت نفسش میشه.

فرض کنید یک مردی که خطش بده با یک مردی که رفته کلاس خط شش ماه روی خطش کار کرده و خطش خوب شده. و وقتی صحبت خوش خطی میشه میگه: من این توانایی رو دارم ، من خطم خیلی خوبه و خطاطی کار کردم. ببینید چقدر حال آدم خوب میشه؟ چه برسه بیاد توی مسائل جنسی. چون بخش زیادی از مغز مردها رو مسائل جنسی تشکیل میده.

همسر خوبی برای خانم خود باشیم

ما اینو بذاریم توی اولویت و روش کار کنیم و همسر خوبی برای زنهامون باشیم و با روش های طبیعی بتونیم یک رابطه عالی با همسرمون داشته باشیم. پس در دوره ستارگان زناشویی شما رو می بینم و امیدوارم که تمرین ها رو به شدت و قدرت و با اعتماد به نفس و انگیزه و اراده بسیار بالایی انجام بدید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

دیدگاهتان را بنویسید