زود انزالی در مردان

زودانزالی در مردان
4
(1)

دلایل مختلف زود انزالی در آقایان

در این ویدیو در رابطه با موضوع زودانزالی در آقایان بیشتر صحبت می کنیم. و یک مژده کوچک هم در آخر این ویدیو به شما عزیزان خواهم داد. سؤالات زیادی شده مخصوصاً کسانی که خودارضایی انجام میدن، خوب طبیعیه که خواه ناخواه به زودانزالی مبتلا میشن. و نمی تونن رابطه با همسشون رو طولانی کنن که همسرشونو ارضا کنند. ببینید دوستان عوامل خیلی مختلفی در زودانزالی مردان دخیل هست. دیدن پورنوگرافی، انجام خودارضایی و چشم چرانی کردن و تصویرهای خیلی زیاد جنسی توی ذهن مرد باشه، همه اینها در زود انزالی تأثیر داره و باعث میشه که اون فرد توی ذهن خودش فقط به جز همسرش به ده ها و صدها زن دیگر به عنوان تصویرهای جنسی توی ذهنش داشته باشه و وقتی با همسرش وارد رابطه میشه، دیگه اون مکانیسم مغزی جوری طراحی شده که وقتی پورنوگرافی نگاه می کرده، سریعاً او رو به انزال می رسونده و دیگه نمی تونه با همسرش اون جور که باید رابطه رو کش بده و یا هر دلیلی که زود انزالی داشته باشه.

برای کسانی که می خوان زود انزالیشون رو درمان کنن، راه های خیلی زیادی وجود داره. ولی قویترین راه هایی که ما در دوره استحاله اونها رو کاملاً آموزش دادیم، که رابطه صحیح زناشویی رو درست انجام بدن و وقت زیادی رو صرف کنن و تماس بدنی خیلی زیادی با همسرشون داشته باشن، بسیار بسیار به مردها کمک می کنه که خانمشون خیلی زودتر و راحت تر به ارگاسم برسه. ببینید تماس فیزیکی بدن، بسیار مهمه.

فرآیند ارگاسم در خانم ها

ما در دوره استحاله شرح دادیم که ارگاسم یک اتفاقی نیست که فقط در اندام تناسلی اتفاق بیفته. مخصوصاً برای زن ها ارگاسم در کل بدن اتفاق می افته. در ارگاسم از نوک شصت پا تا فرق سر خانم درگیر میشه. ارگاسم فقط در اون نقطه از اندام خانم انجام نمیشه. مردی که بدونه برای تحریک همسرش وقت بگذاره و کل این بدن رو اسکن کنه، نوازش کنه و همه جای بدن رو مورد تماس قرار بده تا این انرژی جنسی زن یا جینگ چی که در دوره استحاله کامل توضیح دادیم، پخش بشه توی وجود زن. اونوقت همه جای بدن زن تحریک پذیر میشه و همه جاش ارگاسم پذیر میشه و این خیلی خیلی مهمه.

و یک نکته جالبی که من در دوره استحاله هم گفتم: یک نوزاد وقتی که به دنیا میاد، اگر این نوزاد آب و غذاش مهیا باشه و تحت مراقبت باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه، ولی اون نوزاد رو لمسش نکنی و بغلش نکنی، اون نوزاد می میره! این نکته خیلی مهمه. این نکته این رو به ما نشون میده که انسان ها نیاز به تماس فیزیکی و بدنی دارن.

و ما توی دوره گفتیم: اگر شما می خواید که رابطه زناشویی داشته باشید، غیر از روزهایی که می خواید سکس داشته باشید، می تونید به صورت روزانه چندین دقیقه همسر خودتون رو در آغوش بگیرید و فقط تماس فیزیکی برقرار کنید. همین تماس فیزیکی آتیش انرژی جنسی شما رو گرم نگه می داره که شما بتونید با همسرتون رابطه بهتری داشته باشید. و در رابطه هم می تونید مدت زمان بیشتری رو صرف کنید تا همسر به نهایت تحریک جنسی و انزال و ارگاسم برسه.

دوره آموزشی مخصوص درمان کردن زود انزالی

و مژده دیگری که داشتم این بود که ما فقط یک دوره دیگری رو برای مردان در حال آماده سازی داریم و توی اون دوره کامل و فقط و فقط روی بحث زودانزالی کار می کنیم. و مردهای عزیز، مخصوصاً مردهای متأهل و کسانی که زودانزالی دارن، می تونن اون دوره رو تهیه کنن و خیلی قدرتمند روی میل جنسی و تقویت اون و چگونگی چرخوندن انرژی جنسی در بدن و استفاده از انرژی ارگاسم برای طولانی کردن یک رابطه زناشویی استفاده کنن و یک سری از تکنیک هاش رو هم در دوره استحاله ذکر می کنیم. ولی این دوره دیگه فقط مختص مردان هست و مباحث کلی و زیر بنایی و زوجین و مجردی رو نداره.

برای مردان متأهل این دوره بسیار قدرتمند هست و اگر کسی تمرینات این دوره رو سه ماه انجام بده، مطمئناً می تونه اینقدر در رابطه زناشویی با همسرش قدرتمند عمل کنه و بدون نیاز به هر گونه دارویی و بدون نیاز به حتی کاندوم و بدون نیاز به هیچ چیز و فقط با ذهن و چرخش انرژی و مراقبه و تمرین هایی که ما میدیم، اینقدر خودشو قدرتمند کنه که دیگه اون انزال در اختیار خودش باشه. تصمیم با خودش باشه که به انزال برسه یا نه. حتی کسی که خیلی خیلی خیلی به موضوع زودانزالی مبتلا بوده. و این تمرینات رو شما باید انجام بدید. پس منتظر اون دوره هم باشید و انشاالله این دوره هم به زودی رو نمایی خواهد شد.

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید