پیشگیری از انحرافات جنسی

پیشگیری از انحرافات جنسی
4.8
(18)

دوستان یک موضوع بسیار مهمی که می خواستیم بگیم این هستش که مثلاً بعضی از ویدیوها و آموزش هایی که ما میگیم، توی اونها مسائلی رو مطرح می کنیم که اون مسائل و موضوعات شاید به گوش کسی نخورده باشه. مثلاً اومدیم گفتیم بیماری پارافیلیا که یکی از شاخه های اعتیاد جنسی هست، پانصد تا زیر مجموعه داره. انواع و اقسام انحرافات جنسی. و شاید کسی تا به حال این به گوشش نخورده باشه و احتمال اینو داشته باشه که طرف کنجکاو بشه بگه: این چی بود؟ مگه اصلاً هست همچین چیزهایی؟

خیلی مهمه. درسته که شاید شما تا به حال به گوشتون نخورده باشه، ولی مهم اینه که شما الان این مطالبی که می شنوید از یک منبع درست، از یک منبعی که داره شما رو آگاه می کنه که دچار این چیزها نشید، بشنوید. چون اگر از ما نشنوید، احتمال اینکه از جای دیگری، از یک منبع نادرست، از یک منبع مخرب، فیلم، چیزهایی که خیلی توی جامعه به شکل گسترده ای پخش شده، اونجا بخواید با اونها آشنا بشید. و اونوقت اونجا که ندونی این چیزها چه هست، حالا اون انحراف جنسی داستانش چیه و جزو اعتیاد قرار می گیره، اونوقت آسیب پذیریش خیلی بیشتره.

پس اگر تا الان مثلاً خیلی چیزهایی که ما گفتیم، پارافیلیا و… مثلاً اگه هیچی هم در مورد اونها نشنیدید و نمی دونید، به این دید نگاه کنید که به عنوان یک واکسن، یک پیشگیری شما یک چیزی رو شنیدید و توی آرشیو ذهنیتون هست که اگر یک زمانی با اون آشنا شدید، حداقل واکسینه شدید و قوی شده و ایمنی و اطلاعات شما بالا رفته. ما اومدیم واکسن به شما تزریق کردیم به قولی. و این خیلی مهمه.

چون صحبتش شد و پیش خودم همیشه می گفتم: اگر کسی نمی دونه انحراف جنسی و… حالا گفته بودم خشونت هست و… اگر کسی نشنیده، تحریک نشه بره دنبالش ببینه اینها چی هست؟ همین که بدونی اشتباه هست، کافیه. همینجا ختمش کنید و دیگه نگران این نباشید که اینها چیه که بخوای کنجکاوی کنی که این اتفاق کجا افتاده و کی چیکار می کنه؟ چون الان انحرافات جنسی که داره به شدت توی جامعه ما از طرف دشمن ها دارن پخش می کنن، شاخه های مختلفی داره.

انواع و اقسام چیزهایی که نمی خوام حالا بگم اونها رو. زیاد شده و شما خواه ناخواه اگه یک ذره حواستون نباشه، توی شبکه های اجتماعی، توی فیلم ها، سریال های خارجی و… این چیزها رو کم کم پخش می کنن. حداقل شما این آگاهی رو داشته باشید و خودتون رو در حالت پیشگیری قرار بدید و به عنوان یک مطلب علمی توی ذهنتون داشته باشید.

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 18

2 دیدگاه برای “پیشگیری از انحرافات جنسی

  1. milad68 گفته:

    سلام اقای زارع عزیز
    خوشحالم یه نفر هست که دغدغه اش بزرگترین مشکل حال حاظر جوانان و نوجوانان شده و سعی میکنه که به هر شکل ممکن و با استفاده از روشهای عملی اموزش بده
    خدا بهتون قووت بده تا این راه رو با قدرت ادامه بدین

دیدگاهتان را بنویسید