ترک خودارضایی یعنی رهایی

ترک خودارضایی یعنی رهایی
5
(17)
دوستان می خواستم در رابطه با رهایی از شهوت صحبت کنم و اینکه امروز توی این طبیعت بسیار زیبا و آرام بخش که با دوست عزیزم آقای افلاکی هستیم. ایشون الان یک کلیپی پر کردن در رابطه با ارتعاش مثبت و پارو زدن صحیح به سمت اهداف صحبت می کردن. یک نکته ای که می خواستم بگم اینه که: وقتی که انسان از شهوت رهایی پیدا می کنه، از فیلم های مستهجن، از اون چرخه اعتیاد بسیار مخرب جنسی، اعتیاد کشنده، اعتیاد به پورنوگرافی و هر اعتیادی که اینگونه مسائل برای انسان پیش میارن، اینقدر انرژی به انسان بر می گرده و اینقدر آزاد میشه ذهن؛ که میتونه از طبیعت اون لذت واقعی خودشو ببره.
چونکه وقت هایی که انسان به پورنوگرافی یا هر گونه از این انحرافات جنسی مبتلا هست، اینقدر انرژی از دست میده، اینقدر ذهن درگیره که انگار ذهن یک پرده سیاهی روش افتاده؛ حتی اگر بیارنش اینجا توی این طبیعت زیبا، باز هم هیچ چیزی رو نخواهد دید و هیچ لذتی رو نمی بره. چونکه مغز درگیره. مغز درگیر این مسأله هستش که چطور این تصاویری رو که دیده پروسز کنه، چطور از شر اونها خلاص بشه. افسردگی، احساس گناه… ولی اولین ارمغان ترک شهوت و پرهیز، لذت بردن و ارتباط پیدا کردن با هستی، با خداوند، یک ساحل آرامش پیدا کردن و به سمت اون حرکت کردنه.
و آرامشی که الان روی این دریاچه وجود داره، انگار شما با این طبیعت همسو، همنوا و همفرکانس میشی و بسیار حس لذتبخشیه. یعنی هر سختی که شما بکشید در راه ترک خودارضایی و شهوترانی، واقعاً ارزشش رو داره. از همین جا برای عزیزان آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم که همه کاربران مس به طلا بتونن شهوترانی و خودارضایی رو کنار بگذارن و به امید خداوند به راه پاک، راه نور، راه پاکی و پرهیز الهی قدم بگذارن.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 17

8 دیدگاه برای “ترک خودارضایی یعنی رهایی

 1. tirdad گفته:

  الهی امییییین.
  سلام و درود خدمت استاد حامد زارع.
  انشاالله با کمک خداوند و رهنمود های جناب تان در این مسیر ، من هم مثل بقیه ی عزیزان لذت رهایی از این زندانی که خودم ساختم رو خواهم چشید و با پرداخت بهای این لذت ، رسالتی که بخاطرش خلق شدمو کشف میکنم و یک روزی نجات دهنده و مسیر دهنده دبگر انسانها میشم.
  ارامش عجیبی سرتاسر وجودمو فرا گرفته که مدیون شما و کلام حق تون هستم.
  سایه تون مستدام.
  در پناه حق شاد و پر انرژی باشید.

 2. Soleyman گفته:

  سلام خدمت آقای زارع.
  ب نظر من همه چیز به ذهن بر میگرده اگه کسی بتونه ذهنشو کنترل کنه همه چیز حل میشه ولی اینم مثل خودارضای کار سختیه برنامه و تلاش میخواد انشالله که همه ی جوونای این سرزمین از این درد به دور باشن در ضمن این کلیپتونم عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید