ترک پورنوگرافی و چشم چرانیمقالات

آموزش جامع ترک چشم چرانی

چشم چرانی، زیر بنای بسیاری از انحرافات دیگر جنسی از قبیل خودارضایی، تخیلات جنسی، روابط نامشروع، خیانت، پورنوگرافی و غیره است. همه چیز از چشم شروع میشود (خصوصا برای مردان).  پس بسیار مهم است که این عادت ناپسند هر جه سریعتر کنار گذاشته شود.

 

در این صفحه، کلیه فایلهای صوتی مربوط به ترک چشم چرانی ارائه میشود:

 

جلسه اول ترک چشم چرانی: تمام زنان دنیا هم کافی نیستند!

دانلود جلسه اول


جلسه دوم ترک چشم چرانی

دانلود جلسه دوم


 

جلسه سوم ترک چشم چرانی

دانلود جلسه سوم


جلسه چهارم ترک چشم چرانی

دانلود جلسه چهارم


جلسه پنجم ترک چشم چرانی

دانلود جلسه پنجم


جلسه ششم ترک چشم چرانی

دانلود جلسه ششم


جلسه هفتم ترک چشم چرانی

دانلود جلسه هفتم


جلسه هشتم ترک چشم چرانی

دانلود جلسه هشتم


 

[تعداد: 4    میانگین: 3.8/5]

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

 1. درمورد چشم چرانی
  ضرب امثلی وچود دارد که می گویند هرانچه دیده بیند دل کند یاد واکثر ا کسانی که چشم چرانی می کنند جز ان دسته ازافرادی هستند که هرگز در زندگی خود احساس کامیابی ولذت نمی کنند وهرروز دنبال چیزی می گردند که احساس لذت می کنند اما چون نگاه حریص است وچیز حریص هرگز پرنمی گردد بلکه لحظه به لحظه افسر ده تر می شودچرا که اگر امروز با چهره ای تحریک می شود فردا این چهره تکراری شده ودنبال زیبا تر ازان می گردد وچون این دنیا رنگارنگ وپرفریب است فرد به جای ارامش اشفته شده وهرلحظه دنبال چیزی می گردد که این پریشانی راجبران کند پس ادم عاقل کسی است که از هرچیزی به نحو احسن استفاده کند تا بلکه حسرت چیزی را نخورد

  1. با سلام و تشکر از نظر شما

   دلیل این امر این هست که هدف ما خلاصه گویی نیست و هدف اصلی، این است که به مردم کمک کنیم چشم چرانی را ترک کنند.
   هر چه دقایق بیشتری فرد درگیر آموزش باشد، بیشتر به او کمک خواهد شد تا الگوهای مغزی در او بشکند و با الگوهای جدید جایگزین شود.

   ما معتقدیم فردی که ۲۰ یا ۳۰ سال چشم جرانی کرده باید حداقل یکی دو سال، روزانه چندین ساعت تمرین کند تا نرونهای مغزی ارتباطات جدیدی تشکیل دهند و فرد از این اعتیاد رها شود.

   با تشکر از شما

 2. سلام خسته نباشین. من به همه فایل های صوتی گوش دادم،خیلی مفید هستند واقعا از شما ممنونم. ولی در مورد یه موضوعی میخوام کمکم کنین. مثلا شما فرض کنین دختر خاله ها دختر دایی ها و… اومدن مهمون خونه ما با پوشش نامناسب(برا من اتفاق افتاده) مثلا نمیشه که آدم سرشو بندازه زمین باهاشون حرفی نزنه نگاهشون نکنه یا سرشو بندازه زمین باهاشون حرف بزنه بی احترامی میشه و وقتی ام که نگاه میکنیم بازم فکر و خیال میاد بنظرتون چیکار میشه کرد؟؟در مورد فامیل کلا؟؟

  1. سلام دوست عزیز…
   اول از همه باید روی روح کار کرد رو بحث چشم و چشم و افکار را کنترل کرد که در هر شرایطی انسان خودش را نبازد در مورد فامل هم با یک سلام و احوالپرسی یک مقدار رسمی میشه حد ومرز گذاشت وقتی شخصی برای خود حد ومرز تعیین کند که صمیمیت بیش از اندازه و بقول معروف خیلی خودمونی نداشته باشد خود به خود اون حد ومرزها رعایت خواهد شد .

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن