پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت دوم

پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده - قسمت دوم
4.7
(15)

 

در ادامه صحبت هاشون گفتن: ما محققین وقتی میگیم: خودارضایی ضرر نداره، منظورمون این نیستش که تحت هر شرایطی ضرر نداره. اگه به روش های بدی انجام بدی، ضرر داره.

 میگفتن مثالش این بوده که اجسامی رو در خودشون وارد کرده بودن و… می گفتن: شکل خودارضایی باید شکل سالمی باشه و وقتی ما محققین میگیم ضرر نداره، فلان فلان فلان…

اولاً اینکه گفتم شما محققین، تحقیقاتتون بر اساس آموزش های کینزی هست که توی تمام دانشگاه ها رشته سکسولوژی ایجاد کردن و نفوذ دادن این چیز رو با استفاده از سرمایه گذاری مالی راکفلر این کار انجام شد. علم و تحقیق رو در زمینه های دیگه رو بهش کاری ندارم. توی زمینه مسائل جنسی علم آلوده شده است.

ادعای من نسیت. ادعای خانم پروفسور جودیث ریزمن هست که پروفسور قانون هستن توی آمریکا و اومدن بررسی کردن. سه تا کتاب نوشتن که اصلاً چطور قوانین آمریکا تحت تأثیر قرار گرفت با این کاری که اینها کردن. مثلاً افرادی که اون زمان معتاد جنسی بودن اون زمان، توی قانون آمریکا براشون جرم در نظر گرفته شده بود، اینها اومدن همش رو برداشتن.

 قانون آمریکا رو عوض کردن! کی می تونه قانون آمریکا رو عوض کنه؟ پول! سازمان مالی راکفلر! اینقدر پول پشت این قضیه بود، اینقدر تبلیغات که هزاران وکیل رو دعوت کردن و آوردن و بردن و گفتن همین بحث کودک آزاری رو همین آقای آلفرد کینزی راه انداخت دیگه. چون بچه پنج ماهه و کودک چهار ساله رو توی بیست و چهار ساعت، بیست و شش بار به ارگاسم رسوندن! ببینید چه نایتی کردن اینها! بچه بدبخت. کدوم بچه ای راضی میشه همچین کاری بکنه؟ کدوم پدر و مادری راضی میشن با بچه شون همچین کاری بکنن و تحت همچین تحقیقی قرار بدن؟ پول! فقط پول!

 شاید اصلاً می تونم بگم خدامی دونه که چه مافیایی پشت این قضیه بود و این بچه ها رو از کجا آوردن؟ آیا رفتن از یتیم خونه اینها رو آوردن؟ چیکار کردن؟ این جنایت رو انجام دادن. پس به نظر من محققینی که الان میان میگن: ما محققن اینو میگیم! این محققین بیخود میکنن که میگن خودارضایی مشکلی نداره و تحت یک شرایط خاصی مشکل داره. خودارضایی کی اعتیاده.

 الان هر کسی توی این دنیا داره میگه و می دونه از نظر علمی اثری که خودارضایی روی مغز انسان میذاره، دقیقاً مساوی اثری هستش که هروئین و کوکایین روی مغز می گذاره. و پورنوگرافی مخصوصاً. با پورنوگرافی یکی هست. اصلاً برید سرچ کنید روی یوتیوپ.Your brain and porn  (مغز شما و پورن). ببینید چه بلایی سر مغز انسان میاره، دیدن پورنوگرافی.

پس خودارضایی یک اعتیاد مثل هرویینه! مثل هرگونه مواد مخدری هست. پس هیچ محققی نمی تونه بیاد بگه: ما میگیم که خودارضایی مشکلی نداره و اگر کارهای خطرناک تری با خودتون بکنید، مشکل داره! حتی اون فردی که شما میگید فردی که یکماه یک بار و دوماه یک بار اینکارو بکنه، مشکلی نداره، فکر می کنید اون فردی که روزی یک بار یا روزی دو بار و حتی شده که فردی روزی ده ها بار خودارضایی کرده، فکر می کنید این از کجا شروع کرده؟ یا اون فردی که شما میگید به اشتباه اجسامی رو وارد خودش می کنه و کارهای خطرناک می کنه، فکر می کنید از کجا شروف کرده؟ از همین ماهی یکبار! از همین دو ماه یکبار شروع کرده و حرف های منحرف افرادی مثل شما رو شنیده که منحرف شده! به خاطر همینه که میگیم اعتیاد زاست.

هیچ کس نمیاد از وقتی که بلوغش شروع شد، شروع کنه روزی چند بار خودارضایی کنه. نه! اول کنجکاوه، هزار سؤال براش پیش میاد، می ترسه و نگرانه و میگه این اولین باره! فقط کافیه بره توی اینترنت سرچ کنه و یه صوتی از همچین خانمی به گوشش برسه و بره بیفته توی چرخه خودارضایی! و تبدیل بشه از ماهی یک بار به ماهی دو بار و هر روز و روزی دو بار و بعد بشه روزی چند بار. مگر می شود کسی که هرویین مصرف کند، آیا تضمینی هست که به خودش بگه: من هرویین رو فقط ماهی یک بار و هفته ای یک بار فقط می زنم!

امکان نداره، امکان نداره هر کسی که به مواد مخدر مبتلا شد، باید و باید دوزش رو ببره بالا. چرا؟ چون بدن عادت می کنه و دیگه بهش لذت نمده. باید یه ذره دوز رو ببره بالا. و خودارضایی هم همی کارو می کنه.

حالا همه اینها به کنار. به لطف خداوند ما یک پرسشنامه ای رو آماده کردیم روی وبسایت مس به طلا، فقط و فقط به این هدف و به این دلیل که جوابیه ای داشته باشیم برای همچین مواقعی. که وقتی یکی میاد میگه: ما محقق هستیم و توی علم میگن که خودارضایی مشکل نداره، من بتونم بگم: من با صدها، هزار و چهل و هفت نفر دقیقاً تا الان که پرسشنامه روی توی سایت نگاه کردم و از همه عزیزان دعوت  می کنم بیان و پرسش نامه رو پر کنن و به چندین هزار نفر برسه. و هر چی که بیشتر بشه، ما مستدل تر می تونیم صحبت کنیم. تحت گوگل هم طراحی شده و هیچگونه امکان تقلب هم توش نیست. و آمارهاش هم نوشتم که بخونم. که کسانی که میگن خودارضایی مشکلی نداره، ما محققین میگیم مشکل نداره و فلانه، نباید محققین بیان بگن مشکل نداره! مشکل داره، خوب هم داره و مدعاش هم اینه که الان براتون می خونم.

 من اینو چند روز پیش نوشتم و هزار و چهل و هفت نفر بهش پاسخ داده بودن. سؤالهاش خیلی طولانیه. یک سری سؤال های تعیین کننده هست، درصد و پاسخ هاشو براتون می خونم که بیشتر این موضع واضح بشه.

آیا می خواهید خودارضایی رو کنار بگذارید؟  %98/5 گفتن بله.

اگر دکمه ای بود که با زدن آن می تونستید خودارضایی رو از وجودت پاک کنی و راحت بشی، آیا دوست داشتی همچین دکمه ای بود؟ %97/4 ن پاسخ بله دادن.

آیا می خواهید دیدن پورنوگرافی رو متوقف کنید؟ %64 گفتن بله. سی و سه درصد گفتن می خوام ولی نمیشه. یعنی %33 دارن تقلا می کنن و افتادن توی چرخه اعتیاد به پورنوگرافی. و %2/5  گفتن خیر.

اینکه ما میگیم %33  گفتن نمیشه، همون قضیه هرویینه. افتاده توی چرخه اش. و فردی که هرویین مصرف می کنه، به راحتی خودش نمی تونه تنهایی ترک کنه، نیاز به کمک و مشاوره و حمایت و کمپ و… داره.

آیا آرزو می کنید که هیچوقت خودارضایی رو شروع نکرده بودید؟ %94/7 گفتن بله.

آیا معتقدید خودارضایی کار سالمی است؟ %84/3  گفتن خیر. %6/2 گفتن دارم یاد می گیرم و دنبال اطلاعات می گردم. %7/9 درصد گفتن نمی دانم. و یک و شش دهم درصد گفتن بله معتقدیم که کار سالمیه. احتمالاً اینها همون محقق هایی هستن که توسط آموزش های کینزی منحرف شدن و افرادی که همچین فایل هایی به گوششون رسیده.

یک سؤال بسیار کلیدی: پاسخ ها خیلی طولانی بود. هفت یا هشت تایی رو ما گفته بودیم ولی باز هم باز بود و افرادی این رو طولانی کرده بودن و پاسخ های مختلفی رو دادن. ولی اون لیست که طولانی شده تعدادش کم بود. ولی من اینجا بالاترین درصد ها رو می خونم. 792 نفر یعنی %75/6 گفتن: خستگی و کوفتگی. بلافاصله بعد از خودارضایی احساس خستگی و کوفتگی می کنیم. در صورتی که در رابطه با همسر اینطور نیست. انسان تازه انرژی خوبی رو از همسرش می گیره.

777 نفر یعنی معادل %74 گفتن که افسردگی بهمون دست میده. آدم افسرده میشه. چرا؟ چون قبلاً هم گفتیم: ارتباط روحی انسان با خداوند و روح خودش و خدای خودش قطع میشه. شروع می کنه بر خلاف جریان هستی حرکت کردن! جریان هستی چیه؟ همه موجودات عالم زوج آفریده شدن. هر چیزی در این عالم زوج آفریده شده. جفت گیری می کنن، ازدواج می کنن و بچه دار میشن و میل جنسیشون هم همونجوری ارضا میشه. ولی فقط ما انسان ها هستیم که توهم دانایی داریم و فکر می کنیم که اگه یک منحرفی مثل آلفرد کینزی اومد و انسان ها رو منحرف کرد، دیگه ما خیلی علممون بالاست!

و دوباره همون 777 نفر یا هفتاد و چهار درصد گفتن: افزایش احساس گناه. اینها بالاترین درصد هاست. یعنی ببینید توی این هزار نفر 777 نفر اومدن خستگی و کوفتگی، افسردگی و احساس گناه! و 510 نفر یا چهل و نه درصد گفتن: کمر درد گرفتیم. پس این هم در ادامه صحبت ایشون که گفته بودن: ما محققین میگیم که خودارضایی مشکلی نداره، ولی در شرایط خاصی که کارهای خطرناک بکنید مشکل داره.

و ما این جواب هایی که دادیم، به این نتیجه می خوایم برسیم که خودارضایی اگر سالی یک بار هم انجام بشه، مشکل داره، ضرر داره و مثل کسی می مونه که اولین سرنگ هروئین رو توی دست خودش وارد کرده باشه. دیگه خودتون می دونید. مقایسه کنید. دقیقاً از نظر علمی هم ثابت شده.

و اصلاً جدای از اینها؛ من اصلاً بیسواد و دانشگاه نرفتم، سیکل هم ندارم! دکتر پاتریک کانرز که خیلی معتبر هستن دیگه، توی کتابشون (out of shadows) یعنی خارج از سایه ها، توی این کتاب اعتیاد جنسی رو توی سه مرحله طبقه بندی کردن. مرحله بندی داره، مثلاً مرحله یک یه سری کارهایی می کنی بعدش شدیدتر میشه میفتی توی مرحله دو و بعدش یه ذره شدیدتر میشه میفتی توی مرحله سه. یعنی توی سه مرحله بد تر میشه. توی مرحله یک اعتیاد جنسی، اولین موردی که مثال زدن خودارضاییه. خودارضایی مورد شماره یک سطح یک اعتیاد جنسی هست.

 پس هر محققی اینو میگه باید بیاد بیشتر مطالعه کنه و بره بیشتر روی نحوه منحرف شدن خودش تحقیق کنه و بره در مورد آلفرد کینزی بخونه، نه اینکه بره در مورد چیزهایی که ایشون با پول ثبت کرده بخونه! نه. بره در رابطه با افشاگری هایی که در مورد ایشون شده بخونه.

 اصلاً مطالب ها رو نمی خواد گوش کنه. بره در مورد پروفسور جودیث ریزمن که خانم مسن بسیار مهربونی هستن و اگر برید توی اینترنت سرچ کنید، ایشون اینقدر خوب روی این قضیه کار کرده و شکایت هم کرد و نامه ای هم به دادگاه آمریکا نوشت که فرصتش توی این فایل نیست، بره در مورد ایشون سرچ کنه و ببینه چقدر منحرف هست آموزش های آلفرد کینزی!

و تازه ایشون میاد مقایسه می کنه که قبل از کینزی جامعه آمریکا چطور بود، مقدار جرم و جرائم جنسی و خانواده و… و میاد بعد از کینزی هم مقایسه می کنه که هیچ جای شک و شبهه و بهانه برای کسی نذاره.

 ببینید جامعه آمریکا جامعه مذهبی و خوبی بود، کینزی اومد این جنایت رو انجام داد، بعد جامعه رسید به این فلاکتی که شنیع ترین و زشت ترین و جنایتکارانه ترن کارهای جنسی رو دارن توی جامعه رواج میدن و همه چیز از آمریکا شروع میشه دیگه، چون یک کشور فوق آزاده، همه چیز از اونجا شروع میشه و پخش میشه توی دنیا. پس این هم از این قسمت.

و در ادامه ایشون بحث جسمی قضیه خودارضایی رو گفتن و گفتن: بستگی داره که چطوری شما این کارو می کنید! همون بحثی که گفته بودن دیدیم توی بیمارستان اجسامی رو به خودشون وارد کرده بودن و گفتن اینها یک طیف هستن. یه طیف خاصی هستن که این کارها رو می کنن و نمیشه تعمیم داد.

قبلاً هم گفتم این طیف فکر می کنید از کجا شروع کردن؟ از همون مقدار کمی که شما گفتید کنترل شده و بدون خطر اینکارو انجام بدید، از همین جا شروع میشه! دقیقاً مثال همن هروئین. پس اگر بگیم اینها یک طیف هستن و یک مقدار کمی هستن که اینطور هستن، نه اینطور نیست! اگه هر کسی برای خودارضایی به خودش مجوز بده و بگه من خودارضایی رو انجام میدم و مشکلی نداره، دیر یا زود به اونجا می رسه که اون کارو انجام بده، کارهای خطرناکی بکنه، اجسامی رو وارد نه و با وسیله های مختلف بخواد این کارها رو بکنه، به اونجا حتماً می رسه واقعاً!

و شما چه تضمینی می کنید؟ چه تضمینی می کنید به فردی که شما بهش مجوز میدید که برو خودارضایی کن، چه تضمینی میدید که از ماهی یک بار نیفته به هفته ای یک بار و روزی یک بار و روزی چند بار؟ و خشونت و همین چیزهایی که میگید اجسامی رو به خودشون وارد کردن و پارگی و کوفتگی و اینجور چیزها رو ایجاد بکنن؟ چه تضمینی می کنید واقعاً؟

 میشه تضمین کرد که به یک نفر بگید شما تفریحی ماهی یک بار با سرنگ هروئین تزریق کن! مگه میشه واقعاً؟ وقتی که راه اشتباه باشه و بر خلاف فطرت انسان باشه و حال بدی باشه، اون احساس گناه و اینها که کاملاً واقعی هست، اونها خودش باعث میشه که بد تر این کار تشدید بشه و فرد برای فرار از اون احساس گناه و درد و افسردگی میره دوباره اون کارو انجام میده و میره میفته توی یک چرخه خطرناکی که خدا می دونه آخرش چیه! و خداوند همه اون گناهان رو برای عزیزانی می نویسن که میان ترویج می کنن و میگن خودارضایی مشکلی نداره!

بعد ایشون گفتن: طرف میره با دست خودش شروع می کنه آرام آرام و یه مدل داریم که فرق می کنه کسی که با دستش آرام آرام و ملایم این کارو می کنه، این دیگه مشکلی نداره، بستگی داره به نوعی که شما انجام میدین!

اصلاً یک محقق بیاد اینطور صحبت کنه، نوع صحبت کردنشون جوریه که آدمو تحریک می کنه بره شروع کنه بره خودارضایی کنه! حالا اینو من نمیگم، اینو دوستم که اون فایل و چند تا وویس رو برای من فرستادن می قسم می خوردن و گفتن: (البته ایشون یک سال و خورده ای هست که از نظر جنسی و پرهیز چشمی خیلی قوی هستن و مشکلی نداشتن)، اگر من با آموزش های کانال تو آشنا نشده بودم و فایل ها قبل از این به دست من نمی رسید، مطمئن باشید با حرف هایی که این خانم داره قشنگ ما رو ترغیب می کنه، و اینقدر قشنگ حرف می زد، که من می رفتم خودارضایی می کردم! و گفت: خدا رحم کرد که من با مس به طلا آشنا شدم.

اصلاً خدا شاهده بحث این نیست که من بگم مس به طلا خوبه و هیچکی به خوبی من نیست! اصلاً این بحث ها نیست. این رسالتی هست که بر عهده خودم هست و طبق سفارش این دوستم که کچلم کرد و می گفت: جواد تو اگه این فایل رو پر نکنی، ظلم کردی و حتماً باید اینو افشاگری کنی، توی اینترنت پر شده. وقتی رفتم تحقیق کردم دیدم بله، فایل ایشون توی یوتیوب هفتصد هزار و خورده ای بازدید خورده! یعنی هفتصد هزار نفر منحرف شدن! خیلی عدد بسیار بزرگیه و اصلاً می دونید که چه کارمای بسیار سیاهی توی این جهان هستی ایجاد میشه؟

منم در حد خودم با این کانالی که شصت هفتاد هزار نفره، باید بیام کار خودمو انجام بدم بگم اشتباه دارن می کنن این خانم! و من اصلاً بحث کدورت و اینکه از کسی بدم بیاد نیست، دارم بحث علمی می کنم، یک مذاکره و یک مناظره علمیه که دارم میگم از نظر علمی هم بخوایم بگیم، اینجوریه.

و امیدوارم که این خانم بیان یک ویدیو پر کنن و بگن: من اشتباه کردم و چه اشکالی داره؟ رفتم بیشتر تحقیق کردم و دیدم که آموزش های مدرن در رابطه با مسائل جنسی منحرف شده و من حرفمو پس می گیرم. دوستان ضرر داره. دنیا و آخرت خودشو با این حرف می خره این خانم، یا هر آقایی که توی آمریکا، کانادا یا هر جایی که هستن.

برای خودشون میگیم. میگن که هر کسی رو توی قبر خودشون می خوابونن. ولی چون که رسالت خودم ترک خودارضایی هست، وظیفه خودم دیدم که بیام این فایل رو پر کنم و سهم خودم رو در این عالم انجام بدم و جلوی یک انحراف بزرگ رو در حد خودم بگیرم.

اونهایی که میان با محرک های بصری خودشونو تحریک می کنن، مثل اینکه میرن توی خیابون به مردم نگاه می کنن، مثل همون بحث چشم چرانی و یا میرن پورنوگرافی نگاه می کنن، اینها محرک های بری هستش که اگر بخوان خودارضایی کنن، باید حواسشون باشه که از حد خارج نشه!!!

نکته ای که وجود داره اینه که چرا از این دو مقوله بسیار خطرناک همینجوری رد میشیم و به عنوان محرک های جنسی اونها رو حساب می کنیم؟ اینها محرک های بصری جنسی نیستن! اینها عوامل اعتیاد جنسی هستن، هم چشم چرانی و هم پورنوگرافی. چشم چرانی برید توی وبسایت ما برید و چندین جلسه در رابطه با اون گذاشتیم که چطوری ترک کنید و از نظر پارافیلیا و زیر شاخه های اعتیاد جنسی، Voyeurism خودش یک نوع انحراف جنسیه. یعنی تحریک جنسی از یک روشی غیر از روش ازدواج و با همسر. از چه روشی؟ از روش دید زدن. و میشه Voyeurism. و اون خودش یک انحراف جنسیه. پورنوگرافی هم اثرش مثل هرویینه.

این صحبت هایی که ما بیایم بگیم که حالا اگر شما تحریکات جنسی هم داشتید، مشکلی نیست و تحریک جنسی شما بصری هست!!! تحریک بصری رو انسان باید با همسر خودش داشته باشه، باید فقط همسر خودش رو ببینه که تحریک بشه، نه توی خیابون و کوچه و پورنوگرافی و… این تحریک بصری نیست، این انحراف جنسی هستش.

و این توی رابطه زناشویی هم باز تأثیر میذاره، چونکه انواع اقسامی از خانم ها رو که اون مرد دیده باشه، وقتی که توی رختخواب با همسر خودش هست، خوب چند بار که با همسرش رابطه داشت، عادی میشه دیگه! انواع و اقسام اندام ها، چهره ها و چیزهای مختلف رو دیده و دیگه توی رختخواب با همسرش خسته میشه دیگه! و قبلاً هم گفتیم طرف مجبور میشه با یک مجله پورنوگرافی یا یک فیلم پورن پخش بشه توی اتاقش پخش بشه، اونها رو ببینه که با همسرش رابطه جنسی داشته باشه. که این به نظرم فوق جنایته.

 و حالا شمایی که خودتون خانم هستید، باید برید بهش فکر کنید که ما مردم رو تشویق و ترغیب کنیم که پورنوگرافی مشکلی نداره و یک جوری معرفیش کنیم که یک چیز خاصی نیست و محرک جنسیه!!! پورنوگرافی، چشم چرانی و همه اینها محرک های بصری هستن!!! نخیر! اینها محرک های بصری نیستن. اینها داغون کننده سیستم های احساسی و جنسی یک مرد هستن و توانای مرد رو با همسر خودش توی رابطه جنسی اونجا کاهش میدن.

و اونجا ضررش میاد برای مردم، که مردی داره با همسرش رابطه جنسی می گذاره، تنها تصویری که باید توی ذهنش باشه، تصویر اندام همسر خودش باشه، تصویر صدها و هزاران زن و دخترهاست که توی کوچه و خیابون و فیلم و… دیده! و معلومه که نمی تونه وقتی که بهش میگن به هیچی فکر نکن و به همسرت فقط فکر کن، شاید حتی براش نعوظ هم اتفاق نیفته، نتونه اصلاً کاری کنه! پس این یک جناینت بزرگه.

کلاً صحبت هایی مثل صحبت های این خانم می دونید مثل چی می مونه؟ مثل یک هروئین فروش می مونه که داره از اوایل مصرف هروئین تعریف می کنه و مشتری جذب می کنه! مثلاً یک جوونی که تا حالا هروئین نزده بهش میگه بیا شما یه ذره بزن تو رگ و اصلاً میری توی آسمون و خیلی خوش می گذره اصلاً! فقط حواست باشه که زیاد نشه دیگه!!! کنترل شده باشه!!! ماهی یک بار سرنگ تزریق کن و حالشو ببر!!! مثل این می مونه!

بنابراین خیلی خنده داره که ما بیایم بگیم پورن مشکلی نداره، خودارضایی مشکلی نداره، کنترل شده باشه و به خودتون آسیبی نزنین، فواصلشو تنظیم کنین، اینها نیاز بدن شماست!!!

اینها همش منحرف کننده هست. از دید من که انسانی هستم که اعتقاد دارم به یه سری چیزها، به نظر من آتیش جهنم رو هم توی این دنیا و هم توی آخرت برای انسان به ارمغان میاره. دیگه خودتون می دونید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 15

3 دیدگاه برای “پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت دوم

  1. اقا رضا گفته:

    متاسفانه بی بی سی فارسی بعد از کار فکری روی اذهان مردم و عوام فریبی بسیار ماهرانه خود گاه گاهی مشاهده میشود که روح کثیف خود را نمایان تر میکند… این شبکه یا به قولی فرقه در تلاش است تا دندان های زهر الود خود را در رگ و ریشه جوانان این مرز و بوم فرو نماید.. این شبکه به عبارتی این رسانه از زمان رادیو بی بی سی تا به حال که تلویزیون می باشد با بخش برنامه هایی در مورد مثائلی همچون خود ارضایی سعی دارد تا موج اگاهی در مورد این عمل قبیح را به راه دیگر هدایت کند…عمل خود ارضایی چه با راه جدید یا قدیم یا اگاهانه یا نا اگاهانه قبیح است و لطمه به روح و جسم انسان میزند و حرام است. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید