پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت اول

پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت اول
5
(20)

 

در این ویدیو جوابیه مس به طلا رو به یک فایل صوتی که یک خانم دکتر در رابطه با خودارضایی صحبت کرده بودند، یک فایل صوتی نه دقیقه ای که در اون از خودارضایی صحبت کرده بودن و به نوعی صحبت کردن که انگار خودارضایی مشکلی نداره و فقط اگر در شرایط خاصی انجام بشه، مشکل داره! من این فایل رو گوش کردم و می تونم بگم هفت هشت صفحه مطلب نوشتم در رابطه با پاسخ های علمی که می خوام به این فایل بدم.

چون که من اصلاً مخالف این هستم که هر کسی، هر مدرسی توی هر زمینه ای که داره کار می کنه، بره مدرس های دیگه رو زیر نظر بگیره و بخواد از اونها بدگویی کنه یا بخواد کاری کنه که اون رو زیر سؤال ببره. این کار از کم بودن و حقیر بودن یک فرد میاد.

  داستان اینه یکی از دوستان خودم که اول کاربر بودن و چون الان رزمی کار هستن، با هم دوست شدیم … ایشون یه روز این فایل رو برای من فرستادن و چند تا وویس توی تلگرام فرستادن و دیدم چقدر عصبانیه این دوستم. میگفت: این فایل رو گوش کن، ببین این چی میگه! اصلاً عصبانی شده بود و خیلی عصبانی شده بود. گفتم آروم باش ببینم چیه. گوش کردم دیدم خداییش این خانم حالا دانسته یا ندانسته که اصلاً فرقی نمی کنه به نظر من، دارن به جوانان مملکت خیانت می کنن و جوری صحبت می کنن که خودارضایی رو درست جلوه میدن که انگار مشکلی نداره! و بر این شدم که جوابیه رو خیلی دقیق تنظیم کنم. برای همین مثلاً گوش می کردم سی ثانیه و حالا نظرم رو بر  اساس پاسخ های علمی و چیزهایی که میشه گفت رو نوشتم و توی این ویدیو به امید خدا صحبت می کنم.

و این ویدیو شاید طولانی بشه ولی ارزش این رو داره. اگر شما هر جا اون فایل خانم دکتر رو شنیدید، حتماً توصیه می کنم که این فایل ما رو هم بعدش نگاه کنید. وقت بگذارید، حتی اگه یک ساعت هم شده، اشکال نداره، وقت بگذارید و وقت بگذارید، حتی اگه یک ساعت هم شده، اشکال نداره، وقت بگذارید و گوش کنید و ببینید. چرا؟ چونکه صحبت مرگ و زندگیه. من همیشه میگم: خودارضایی و ترک اون صحبت مرگ و زندگیه. چونکه یک اعتیاد هست.

پس با این مقدمه کوتاه این آموزش پاسخ گفتن به صحبت های ایشون رو آغاز می کنیم. ایشون در ابتدای صحبت هاشون گفتن که سوال در رابطه با خودارضایی زیاد پرسیده میشه و متأسفانه در بازار افرادی هستن که غیر علمی دارن در رابطه با این موضوع صحبت می کنن. شاید اینطور باشه. ولی در رابطه با مس به طلا می خواستم به شما عزیزان بگم: ما آموزش هایی که می گیریم، من خودم شخصاً یکی از افرادی هستم که کارهای ایشونو دوست دارم و قبلاً هم گفتم: دکتر پاتریک کارنز هستن که پدر درمان اعتیاد جنسی در دنیا هستن. و ایشون خودشون اصلاً سرتی فیکیت میدن، یعنی یک آتوروتی خیلی بزرگ و قدرتمندی در آمریکا هستن و سازمان سلامتی جنسی در آمریکا رو ایشون تأسیس کردن و صحبت هایی که ما می کنیم، مخصوصاً در رابطه با خودارضایی و اعتیاد جنسی، اکثرش از ایشون اقتباس گرفته شده و اصلاً روی اینترنت تحقیقات درستی هست و در کانال هم گفتیم.

پس اینکه متأسفانه غیر علمی صحبت میشه و… اینو بدونید که در مس به طلا ما غیرعلمی صحبت نمی کنیم، مخصوصاً در رابطه با ترک خودارضایی و اعتیاد جنسی. حالا شاید آموزش های دیگر ما که بعد معنوی داره و در ارتباط با خدا خیلی ذوقی و دلیه، اونها همش به کنار. ولی در رابطه با خودارضایی و در این ویدیو و پاسخی که می خوایم به ایشون بدیم، همش علمی هستش. پس این اولین شبهه ای که اول فایل ایشون مطرح شده بود.

حالا چرا اینو میگم؟ شاید از ما بپرسید: شما کی هستید؟ و… من اصلاً لازم نیست رفته باشم دانشگاه و درس خونده باشم، من از رفرنسی استفاده می کنم که از همه این دکترهای جوانی که میان صحبت می کنن، خیلی تجربه شون بیشتره و هم کارهای عملی که در دنیا انجام دادن، خیلی بیشتر هست. دکتر پاتریک کارنز اصلاً یک وزنه بسیار قدرتمندی هستن توی این زمینه. و خودشون تراپیستها و درمانگرهای جنسی رو تربیت می کنن و مدرک میدن و باید مدرک ایشونو بگیری. و در کل دنیا هر کس بخواد بره پیش تراپیست ها و درمانگرهای اعتیاد جنسی، اون تراپیست ها تربیت شده دکتر پاتریک کارنز هستن.

و یه چیزی در رابطه با مسائل علمی بگم: اگر امروزه در کتاب های علمی که الان می بینیم که یک سری از این محقق ها مثل این خانم میرن و می خونن و می بینن که توش نوشته خودارضایی مشکلی نداره، اینها همش بر می گرده به دسیسه مؤسسه کینزی که از سال 1948 شروع شد و با یک سری آزمایش های جنایتکارانه ای که انجام دادن روی کودکان و… اینها اصلاً خودش یک روندی بود، یک تئوری توطئه بسیار بزرگ بود! که در دنیا انجام دادن.

که این رو من نمیگم، این رو خانم پروفسور آمریکایی که قبلاً در رابطه باهاشون صحبت کردیم، خانم پروفسور جودیث ریزمن. ایشون اومدن و بر ملا کردن و گفتن جدول شماره سی و چهار توی کتابی که ایشون منتشر کردن، ایشون اصلاً ثابت کردن که این از نظر قانونی جنایت حساب میشه. حتی اشکال داره و… حسابش نکردن. کریمینال حسابش کردن. چرا؟ چون که خیلی کارهای عجیب و غریبی روی کودکان انجام داده بودن. از کودک پنج ماهه گرفته تا کودک دوازده ساله. کارهای عجیب غریب که توی ویدیوهای کینزی می تونید برید گوش کنید و اون خودش اصلاً یک افشاگری کامله که توی وبسایت ما هست و می تونید برید نگاه کنید.

پس بحث علمی که میشه، علم خیلی چیز خوبیه. دانشگاه رفتن خیلی خوبه. ولی کدوم یکی از شاخه های علمی رو ما داریم که توی اون هنگام انجام تحقیقاتش، و اون تحقیقاتی که توی دنیا بزرگش کردن و به عنوان نقطه تحولی بود در مسائل جنسی، توش جنایت انجام شده باشه؟! توش به کودکان و نوزادان جنایت انجام داده باشه؟ کدوم رشته علمی رو داریم؟ فقط در زمینه مسائل جنسی! انسان اگر خیلی راحت می تونه متوجه بشه که اون کسانی که دنیا رو می خوان در دست بگیرن و گفتیم که بردگی جنسی رو می خوان توی دنیا پیاده کنن، خیلی براشون راحته که از طریق مسائل جنسی وارد بشن و توی ویدیوهای کینزی باید اینها رو ببینید.

در کل فقط می خوام بگم: علم روزی که (فقط در زمینه مسائل جنسی دارم میگم) که میاد میگه: خودارضایی مشکلی نداره و… اینها همش تأثیر گرفته از آلفرد کینزی ملعون هست که ایشون اومد و این جنایت رو در حق بشریت کرد و امیدوارم که آتش الهی بر گورش بباره. نمی خوام نفرین کنم. ولی خوب واقعاً ظلم کردن در حق بشریت و واقعاً ایشون خیلی ظلم کردن. و اگر برید ببینید و بدوند که چیکار کردن و در ویدیوهای بعدی که در رابطه با کینزی هست، می خوام محتوای جدول سی و چهار رو توی یک ویدیو بگم و اینکه خیلی دردناکه! تا آدم می خونه اصلاً گریه اش می گیره که اینها چیکار کردن! اون قسمت از صحبت خانم دکتر که در رابطه با خودارضایی از ایشون پرسیده بودن، گفته بودن: در بازار کسانی هستن که غیر علمی دارن در این رابطه صحبت می کنن. پس بدونید که مس به طلا کاملاً علمی هست و اکثر آموزش های ما، غیر از آموزش های تجربی و دلی که من پیاده کردم توی زندگیم که با کاربرها به اشتراک میذارم، ولی مطالب علمی در رابطه با اعتیاد جنسی رو از یک رفرنس بسیار قوی به نام دکتر پاتریک کارنز می گیرم.

خوب در ابتدای صحبت هاشون ایشون گفتن: شما یک کاری مثل غذا خوردن رو در نظر بگرید، شما وقتی که غذا می خورید، این یک چیز غریزی هست. و وقتی که غذا می خورید بزاق دهان ترشح میشه و چون لذت می برید، دفعه بعد که می خواید غذا بخورید، بزاق ترشح میشه و سیستم بدن می فهمه که این کار لذتبخشی بوده و خودشو آمده می کنه برای دریافت اون غذای لذتبخش و اومدن این رو با خودارضایی و مسائل جنسی مقایسه کردن و گفتن: وقتی که خودارضایی انجام میدید، لذت جنسی می برید و این یک چیز غریزیه در وجود شما و دفعه بعدی که می خواید خودارضایی انجام بدید، دوباره همون اتفاقات می افته. مثلاً توی آقایون نعوظ اتفاق می افته و توی خانم ها آلت تناسلیشون لغزنده میشه. این دو تا رو با هم مقایسه کردن و گفتن: چون غذا خوردن غریزی هست و میل جنسی هم غریزی هست، پس خودارضایی هم مثل غذا خوردن می مونه و شم غذا رو می خواید بخورید، بخورید. زیاده روی نکنید. خودارضایی هم می خواید بکنید، بکنید. ولی زیاده روی نکنید.

ولی یک موضوع بسیار مهمی که اینجا نادیده گرفته شد در رابطه با مسائل جنسی اینه که کسانی که از نظر جنسی منحرف میشن و به خودارضایی اعتیاد پیدا می کنن، در بدترین شرایط ممکنش، ممکنه روزی چندین بار خودارضایی کنن و دیگه زندگیشون واقعاً تحت تأثیر قرار می گیره و انواع و اقسام مشکلات فیزیکی برای چشم و گوش و کمرو پا و زانو و حافظه و اینها به وجود میاد، همه اینها رو توی پرسشنامه خودارضایی در سایت مس به طلا اثبات کردیم و تموم کسانی که مدعی میشن که ضرر داره و ما اینها رو اثبات کردیم.

با همه اینها کسی که به اینجا می رسه و به این مرحله از اعتیاد خودارضایی می رسه، فکر می کنه هنوز که هنوزه تحریک جنسی براش اتفاق نمی افته. بله ایشون با اینکه روزی چندین و چند بار خودارضایی می کنه، بله. تموم سیستم بدن و مغزش آلوده شده و درسته ایشون هم به تحریک می رسه، ولی درسته بگیم چون ایشون به تحریک جنسی رسیده، این کارش درسته؟ اصلاً اینطور نیست.

یا یک مثال دیگه بزنیم: حالا اصلاً نمی خوام در رابطه با گناهانی که توی دنیا انجام میشه، صحبت کنیم. ولی فرض می کنیم که یک پدری که به اعتیاد جنسی دچار هست، به دختر خودش تجاوز می کنه و دختر هم تا یک سن خاصی نمی دونه که این کار اشتباهه. این مثال رو در نظر بگیریم. آیا در ای کار بسیار بسیار کثیف و پلید و گناه کبیره و اشتباه آیا تحریک جنسی اتفاق نمی فته؟ آیا برای اون مرد نعوظ اتفاق نمی افته؟ آیا برای اون کودک که خودشم شاید لذت جنسی هم ببره، آیا در اون کودک تحریک جنسی به وجود نمیاد؟ آیا این دلیله که ما بگیم: چون این یک چیز غریزیه تحریک شدن اون آقا و خانم، پس این یک چیز طبیعیه مثل غذا خوردن؟!

غذا خوردن خوبه، چون بزاق ترشح می کنه و خودارضایی هم خوبه، چون نعوظ و … اتفاق می افته! اصلاً  به نظر من این یک دسیسه هست همچین صحبت هایی رو کردن! فوق العاده اشتباهه و اصلاً ما نباید این دو تا رو با هم مقایسه کنیم. تمام انحرافات جنسی در بدترین حالت ممکنش، اصلاً بریم توی درجه آخر اعتیاد جنسی ببینیم که چیه؟ اونهایی که همدیگه رو کتک می زنن و دست و پاشو می بندن و شلاق بهشون می زنن! درد رو با لذت توی مغز انسان عجین می کنن. فکر می کنین که در اونها تحریک انجام نمیشه؟ اتفاقاً تحریک انجام میشه! اونها میان چیکار می کنن؟ میان به جای اینکه عشق رو توی مغز انسان با لذت جنسی با اون فطرت الهی یکی کنن و هر وقت مثلاً انسان از نظر عاشقانه احساس عاشقانه ای نسبت به همسرش پیدا کرد، اونجا میل جنسیش تحریک بشه، میان میگن: نه! خشونت رو عجین می کنن.

کم کم هم این کارو میکنن. روز اول میان یه تو گوشی میزنن و طرف داره حین اینکه لذت جنسی می بره، یه تو گوشی بهش می زنن! بعد بار دوم که اون فرد داره تحریک جنسی میشه و ارضا میشه، دو تا توگوشی بهش می زنن. و بعد اینو به جایی م رسونن، ادامه میدن و هی ادامه میدن و خشونت رو با لذت جنسی توی وجود اون فرد یکی می کنن و به جایی می رسه که طرف رو می بندن، کتک می زنن، چه کارهای وحشیانه ای که واقعاً هیچ حیوانی نمی کنه و توی فیلم ها دارن این ها رو پخش می کنن و توی دنیا دارن این کارو می کنن.

پس ما می تونیم بگیم که چونکه این خانم بنده خدا داره کتک می خوره و تحریک جنسی هم شده، یک چیز غریزیه؟! بدنش واکنش نشون داده و چون بدنش واکنش نشون داه و غزیزه جنسیش تحریک شده، پس این یک کار غریزیه و مثل غذا خوردن هیچ اشکالی نداره؟! نخیر! اصلاً اینطور نیست!

پارافیلیا که ما توی فایل های داخل کانال گفتیم یعنی چی؟ پارافیلیا یعنی هرگونه تحریک جنسی غیر از اون راه الهی و طبیعی خودش رو بهش میگن پارافیلیا. که توی ویکیپدیا که غیر معتبرترین منبع علمی هست می تونید برای اینکه سریع پیدا کنید، پانصد تا از زیر شاخه های انحراف جنسی وجود داره و به همشون هم میگن پارافیلیا. از چشم چرانی گرفته، پورنوگرافی گرفته، همه اینها میگن چی هستن؟ اینها انحراف هستن. از اون مسیر الهی میل جنسی منحرف شدن. همه اینا. همشون… از چشم چرانی گرفته تا خشونت و همه اینهایی که ما توی کانال به اونها اشاره کردیم.

پس هر گونه تحریک جنسی خارج از چهارچوب ازدواج، پارافیلیا و اعتیاد جنسی و بیماری جنسی حساب میشه. از جمله خودارضایی. خودارضایی تحریک انسان با خودشه! کی گفته غزیزیه که انسان از این نظر با خودش خودارضایی کنه؟ اگر اینجور بود، پس حیوانات که دارن روی غریزه رفتار می کنن، باید خودارضایی کنن؟ کدوم حیوون اومده با خودش کاری کنه، خودشو بماله به یک دیواری، چیزی و خودشو ارضا کنه؟ حیوانات که دیگه حیوانن و از عقل و روح و معنویت هیچی ندارن، اونها این کارو نمی کنن؟ پطور ما بیایم برای انسان ها این رو تجویز کنیم؟

  کلاً کسانی که میان این چیزها رو تجویز می کنن، آیا بچه خودشون به خودارضایی مبتلا بشه، دیگه جرأت می کنن بیان این چیزها رو پشت دوربین بگن و بگن اشکال نداره؟ یا تموم تلاششونو می کنن که بچه خودشون ترک کنه؟ یا خودشون اگه مبتلا باشن، تموم تلاششون رو می کنن که ترک کنن.

پس این اصلاً چیز درستی نیست. حواستون باشه که کسانی که میان خودارضایی رو با غذا خوردن یکی می کنن، معادل می گیرن و میگن: چون غذا خوردن اینجوریه، خودارضایی هم اینجوریه، پس باید اونهایی که زیر زنجیر و خشونت و کتک و دست و پا قطع کردن و اینها هستن و تحریک جنسیشون اونجوری انجام میشه، پس باید اونها رو هم بگیم مثل غذا خوردنه. اصلاً معلومه. انسان دو ساله هم می فهمه خشونت توی سکس اصلاً معنی نداره! یک کار حیوانیه که آوردن وارد کردن. آلفرد کینزی خودش اصلاً مبتلا به این قضیه بود و آخرش هم خودشو از طریق آویزون کردن خودش از طریق بیضه های توی زیرزمین محل کارش خودکشی کرد!

یه همچین بیماری بود که  آموزش های اون الان رسیده به دست خانم دکتر سارا و متخصصان امروز که میگن ما توی کتابه های علمی خوندیم و مشکلی نداره. اگه یه ذره برگردن به عقب و ببینن که از کجا اینها اومده، دیگه این کارو نمی کنن. حالا میگم: من اصلاً کاری ندارم چه این خانم دکتر و هر کس که این کارو می کنه، اصلاً قصد داره؟ خودش می دونه داره چیکار می کنه؟ یا نمی دونه؟ فرقی نمی کنه اصلاً. اثرش توی جامعه اینه که گمراهی میلیون ها جوان توی دنیا و ایران هست. کسانی که مبتلا میشن و به انحراف می رسن و زندگیشون نابود مشه!

اینها چطور می خوان به خدای خودشون جوابگو باشن؟ کسی که به خدا اعتقاد داشته باشه، اصلاً به خدا هم نه! به کارما! شما وقتی که چندین هزار نفر رو به چرخه اعتیاد جنسی  اعتیاد به خودارضایی میندازی، پس دیگه چه آراشی انسان می تونه داشته باشه؟ شب که انسان می خواد بخوابه، کارمای سیاه هزاران نفر به زندگی شما بر می گرده!

و حالا خدا می دونه. توی اون فایلی که از ایشون بود و یکی دیگه از کاربرها برای من فرستادن، می گفتن: مصاحبه امشب همین خانم دکتر در بی بی سی! احتمالاً همون مصاحبه رو دوستم کلیپیشو برای من فرستاده بود. وقتی که یک رسانه مثل بی بی سی که یک رسانه کاملاً غربی و کاملاً ضد ایرانی و بر علیه ما هست، وقتی که همچین رسانه ای میاد ساپورت می کنه و همچین صحبت هایی میشه، آدم اگه یه ذره عاقل باشه، باید با دقت بیشتری گوش کنه.

در ادامه صحبت هاشون این خانم دکتر گفتن: می بینیم که بعضی ها هستن، ماهی یک بار انجام میدن، بعضی ها دو ماه یک بار انجام میدن و بعضی ها خیلی جوان هستن و هر روز نیاز بدنشونه که این کارو انجام بدن، من می خوام روی این جمله شون صحبت کنم و بقیه اش رو بعداً میگم. اولاً که اینطور صحبت کردن به شکل این که خودارضایی کاملاً کار روتینی هست و یک کار بسیار عادی هست و فقط اون فرکانس انجام دادنش و مدت زمانش فرق می کنه. مثلاً کاملاً یک کار عادیه و نیاز بدن یک جوریه که برای بعضی ها هر روزیه و برای بعضی ها یک ماه یک بار و… هست.

اولاً اینکه اینطور حرف زدن خودش گمراه کننده هست. چرا ما بیایم بگیم که نیاز بدن شماست؟ اصلاً هم خودارضایی نیاز بدن انسان نیست! نیاز بدنی انسان ازدواجه.

انسان اگر خدا رو قبول نداشته باشه و دین رو قبول نداشته باشه، توی بوداییسم که دین حساب نمیشه و همش بر اساس انرژی و اینهاست، اونها هم میگن این کارو نکنید. کدوم مکتب، کدوم قومیت میگه خودارضایی خوبه؟ قبلاً هم گفتیم: حیوانات هم این کارو نمی کنن! کجای این کار نیاز بدن انسانه؟ غریزه جنسی رو خدا توی وجود انسان گذشته که باهاش ازدواج کنه، از طریق ازدواج اون رو ارضا کنه و تولید نسل کنه. و نسلشو ادامه بده. اصلاً هم چنین چیزی نیست که نیاز بدن انسان باشه، این یک نکته.

دوماً اینکه وقتی شما میگید یک جوانی که شاید خیلی نیاز هر روزش باشه. بله. این جوون نیاز جنسی داره، ولی راهش خودارضایی نیست! راه ارضای نیاز جنسی اینه که انسان در سنین پایین ازدواج کنه و اونو ارضا کنه. و همونطور که خداوند توی همه مکاتب قول داده و گفته: شما ازدواج بکنید، رزق و روزیتون با من. یعنی بعد از ازدواج هم نگران نباشید. اگر توی سنین پایین هم ازدواج کنید، از همه نظر بهتره.

حالا بعضی از این خانم یا آقایون دکتری که خارج از کشور زندگی می کنن، شاید خوششون نیاد آدم از این حرف ها بزنه، حرف دینی بزنه و سریعاً میرن توی چهارچوب آکادمیک قرار می گیرن و میگن: کجای این علم و آکادمی ها حرف از خدا و دین زده؟ کاری ندارم. اما اینو در نظر بگیرید و ببینید توی جامعه کسانی که زود ازدواج می کنن، موفق ترن یا کسانی که دیر ازدواج می کنن؟ مثلاً یک جوونی که توی ایران زندگی می کنه، بیست سالگی ازدواج می کنه تا سی سالگی بخوایم حساب کنیم، یکی دو تا بچه داره و خونه و ماشینش هم خریده.

حالا جوونی که سی سالگی شروع می کنه تازه اول راهه. توی سی سالگی انتخاب فوق العاده سخت تر میشه، حساسیت ها زیاد تر میشه، ترس ها زیاد میشه. درسته که میگن جوان خیلی نیاز جنسی داره، ولی اینجا دارن مردم رو منحرف می کنه ایشون که راه درمانش خودارضاییه! نخیر! راه درمانش ازدواجه در سنین پایین.

من همیشه گفتم و شاید خیلی ها خوششون نیاد. بحث های اجتماعی و اقتصادی رو پیش بکشن، ولی من میگم: خود من پشیمونم که دیر ازدواج کردم. من ازدواجی که داشتم در بیست و نه سالگی بود. چقدر هم دیر! به نظر من پسرها هجده سالگی برن خدمت و بیست سالگی که بیرون اومدن، ازدواج کنن. توکل کنن به خدا و با یک شغل مینیمم کم درآمد شروع کنن و توکل کنن به خداوند و پدر و مادرها تا یک دوسال هواشونو داشته باشن تا اینها بیفتن روی دور. هر چه فرد زودتر ازدواج کنه، بیشتر به بلوغ جنسی، جسمی، معنوی و رفتاری و اجتماعی می رسه و کسی که توی بیست سالگی ازدواج کنه خیلی جلوتر از کسی هست از کسی که سی سالگی و کلاً دیر تر ازدواج کنه. پس راه چاره این هست.

 

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 20

5 دیدگاه برای “پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت اول

 1. farshad گفته:

  سلام، توضیحات مثل همیشه خیلی خوب و راه گشا بود، دستتون درد نکنه، اما سوالی داشتم، تا به حال چند مورد از گفته های شما رو در اینترنت سرچ کردم و بیشتر با ابهام و شک روبرو شدم، مثل ادعای اینکه آقای کینزی خودکشی کرده که هرچه در گوگل سرچ کردم (به انگلیسی) هیچ جایی چنین چیزی رو به عنوان علت مرگ عنوان نکرده بودند ،حتی سایت های کم و بیش مخالف…. میشه منبعتون رو به من معرفی کنین؟

  • مس به طلا گفته:

   با سلام و تشکر از پیام خوبتان

   بله واضح است که از چهره واقعی آقای کینزی و خودکشی ایشان و دیگر مشکلات ایشان مانند سادومازوخیست بودن و شهوتران و جنایتکار جنسی علیه کودکان بودن، چیز خاصی در اینترنت پیدا نمیکنید چون قرار نیست چهره واقعی ایشان به دنیا نشان داده شود. بلکه قرار است از ایشان یک اسوطره و قهرمان ساخته شود به دلایلی که در این ویدیو ها اشاره کردیم.

   معتبرترین مرجع در این زمینه، خانم پروفسور جودیث ریز من هستند که علاوه بر این که سه کتاب رسمی در افشاگری علیه کینزی دارند، در یک سخنرانی حقوقی در یکی از دانشگاههای آمریکا هم مستقیما به موضوع خودکشی کینزی اشاره کردند . و جالب است که ایشان در این سخنرانی گفتند که فکر نکنید دارم از کینزی بدگویی میکنم، اینها حقایق ثبت شده هستند و اگز فکر میکنید اینها صحت ندارند، مرا sue کنید یعنی از من شکایت کنید.

   لینک این سخنرانی در یوتیوب:

   https://www.youtube.com/watch?v=nQqUo_SN8xA&t=3002s

   شاد و موفق باشید

 2. حسین نیکزاد گفته:

  سلام خسته نباشید. راستش من تازه با سایتتون آشنا شدم و هنوز به صورت 100 درصد عقیده شمارو قبول نکردم (چون هنوز کامل ویدیو هاتون رو ندیدم و تحقیق نکردم) اما تا الان حرفاتون منطقی و علمی بوده اما به جزء یه حرفی که الان توی این ویدیو دیدم در دقیقه 14 بود فک کنم که گفتید حیوانات خود ارضایی ندارند، این درحالیه که من خودم عروس هلندی داشتم و با چشم خودم دیدم خودارضایی داشته و اینو توی گوگل سرچ هم کردم و دیدم بله این قضیه درسته.
  حتی ویدیو هایی هم هست که میتونید ببینید سگ ها خود ارضایی میکنند (دقیقا خودشون رو میمالن به یه جسم نرم یا…)….
  خواستم بدونم نظرتون در این باره چیه و شاید من اشتباه فکر کنم یا هرچیز دیگه.
  واقعا ممنون میشم اینو کامل جواب بدید چون خیلی برام مهمه.
  دمتون گرم.

  • سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز….

   خیلی خوش اومدین به جمع مس به طلایی ها

   در رابطه با خودارضایی در حیوانات ، دقت کنید خدایی که انسان را آفرید در طبیعت او چیزی بنام خودارضایی نگذاشت و فقط رابطه جنسی با همسر همین این یک برنامه تعریف شده در طبیعت انسان هست و غیر از این نفسانیت و شهوات انسان بوده ،،، اما انسان به مرور طبیعت خیلی از چیزها را از دست داد
   تغذیه ، خواب ، غریزه جنسی ، کار وووو از حالت طبیعت الهی خارج شد و دچار مشکلات عدیده شد

   در رابطه با حیوانات ، حیوانات که الان در زیر دست انسان ها نیستند و طبق برنامه های تعریف شده الهی پیش رفتند هیچ خللی نه در خواب و نه در تغذیه و زندگی آنها پیش آمد و کاملاً طبیعی زندگی می کنند حالا اگر گاهاً دیده شده که حیوانی کاری کرده که بنظر شما خودارضایی هست این خودارضایی که بشر داره انجام میده نیست حتی اون عروس هلندی شما یا اون سگ شاید بندرت براشون این حالات پیش بیاد ولی این ها خودارضایی همانند بشر که از روی شهوت و نفس هست در حیوانات نیست .

دیدگاهتان را بنویسید