پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت سوم

پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده - قسمت سوم
4.8
(8)

 

مطلب دیگه ای که خانم دکتر گفتن: من در آینده در رابطه با اعتیاد جنسی و وسواس جنسی می خوام ویدیوهایی پر کنم، پس حتماً شما مطالعاتی دارید و باید به آموزش های دکتر پاتریک کانرز دسترسی داشته باشید، وگرنه مطالعات شما کافی نیست!

چون ایشون هستن که یک آتوروتی بسیار قدرتمند هستن در درمان اعتیاد جنسی. و حتماً باید اشاره بشه به این سه سطح اعتیاد جنسی که ایشون توی کتابشون طراحی کردن و توی هر سطح گفتن که چه اعمالی توی کدوم سطح قرار می گیره، مثلاً چشم چرانی توی کدوم سطحه، تجاوز توی و خشونت می افتن توی مرحله آخر. گفتن که خودارضایی توی سطح یک اعتیاد جنسیه! پس شما باید بدونید اعتیاد جنسی چی هست! وقتی میاید در رابطه با اعتیاد جنسی صحبت می کنید، چطور نمی دونید خودارضایی اعتیاد جنسی محسوب میشه؟ پرنوگرافی اعتیاد جنسی محسوب میشه، چه ماهی یک بار، سالی یک بار، فرقی نمی کنه! یک عمل اعتیاد آور هست. فرار از واقعیت! راهی برای فرار از واقعیت و مشکل ها و راهی برای خیلی دم دستی میل جنسی رو ارضا کردن! پس این اعتیاد جنسیه دیگه.

پس این چیزی نیست که ما خوایم بگیم مشکلی نداره و… و در ادامه گفتن: سؤال دیگه ای که از من شده اینه که آیا با اعتقادات دینی و فرهنگی مشکلی نداره؟ گناه هست ی نیست؟ و ایشون توضیحاتی دادن. ببینید اولاً اینکه وقتی صحبت از اینها میشه، ما چرا ازش رد بشیم و بگیم گناه هست یا گناه نیست؟ اگر کسی بخواد صادقانه به این قضیه نگاه کنه، صد در صد این گناه هست، اگه بخوایم روی بحث گناه بودن یا نبودنش حساب کنیم.

چونکه ببینید یک میلیارد و خورده ای مسلمان توی دنیا داریم. دو میلیارد و خورده ای مسیحی توی دنیا داریم، دین های دیگه هم هستن. حداقل حداقل حداقلشو در نظر بگیریم، پنجاه درصد مردم دنیا دیندارن. پس پنجاه درصد مردم دنیا میشه سه چهار میلیارد آدم! پس شما همه اینها رو دارید می برید زیر سؤل و میگید که گناه نیست! همه اینها دارن اشتباه می کنن! دینشون، کتابشون، مسیحی ها، یهودی ها! علاوه بر اونها بودایی ها، چین که خودش بودایی داره، تایلند بودایی داره. همه اینها و بوداییسم گفتن این کارو نکنید.

گفتیم توی یک فایلی: قبایل بدوی توی آفریقا هم که رفتن و تحقیق کردن، اونها اصلاً نمی دونستن که خودارضایی چیه! اونها از رسانه که به دور بودن و طبیعی دارن زندگی می کنن، نتونستن از اینها آزمایش بگیرن و اینها رو وادار به خودارضایی کنن، بهشون گفته بودن بری اسپرمتون رو برای ما بیارید، رفته بود خونه و با همسرش رابطه گذاشته بود و آورده بود و گفته بود من این کارو بلدم.

پس نمی تونیم بگیم گناه هست یا نیست و یک جوری ازش رد بشیم که پایه های اعتقادی مردمو شل کنیم و بگیم: آیا گناه هست، گناه نیست؟ مهم هست؟ رد شیم بریم! و کم اهمیت بخوایم جلوه بدیم. بله . گناه هست! دین اسلام گفته، مسیحیت گفته، یهودیت گفته. اتفاقاً یهودیت خیلی قوی هم گفته! بر عکس ما که فکر می کنیم، خیلی از چیزهایی که توی دین اسلام هست، توی یهود هم بوده. توی یهود هم اتفاقاً گفتن نکنید. و آموزه های خیلی قوی هم داره برای ترک چشم چرانی، برای ترک خیلی چیزها. ببینید پس اصل دین ها خیلی چیزهای درستی بوده. ما انسان ها اومدیم خرابش کردیم، منحرف کردیم و خودمون رو به نوعی گول زدیم.

در ادامه صحبت هاشون ایشون درباره دلیل زودانزالی که خیلی ها خودارضایی می کن، به زوانزالی مبتلا میشن، پرسیده بودن؛ ایشون گفتن که نه! دلیل زودانزالی که اصلاً خودارضایی نیست! یک دلیل بسیار خنده دار آوردن برای زودانزالی که زودانزالی به این دلیل اتفاق می افته که طرف وقتی می خواد خودارضایی کنه، می خواد کسی نیاد تو اتاقش و می خواد تند تند خودارضایی کنه که زود زود ارضا بشه! حالا شاید این یک دلیل باشه، ولی چند درصد از مردم اینجوری هستن؟ اون صدها هزار نفری که هر وقت خونه خالی میشه این کارو می کنن، چی؟ خودارضایی می کنن و قشنگ با صبر و حوصله، مثلاً پدر و مادرشون رفتن مسافرت و سه روز خونه خالیه. پس اون چی؟ با صبر میشینه فیلم نگاه می کنه و خودارضایی می کنه! یا حتی پدر و مادرش هم خونه باشن، شب ها میره توی رختخواب و درها قفله و همه خوابن و دو ساعت هم برای خودش وقت داره خودارضایی کنه! آیا این دلیله برای زودانزالی؟ خیلی خنده داره واقعاً! نمی دونم… دلم برای مردممون می سوزه!

و اینکه دلیل زودانزالی چیه توی خودارضایی؟ به خاطر اینه که سیستم مغزی و حسی-عصبی آلت مرد  تحت تأثیر قرار می گیره. به قول آقای پاتریک کانرز که می گفت: ابلهی اولین بار دست رو دید و فکر کرد دست مثل واژن زن می مونه! و به دستش اشاره می کرد و مردم هم می خندیدن! کدوم احمقی میگه دست مثل واژن زنه؟ آلت مرد باید در واژن زن قرار بگیره و طبق گرمای اون و رطوبت لغزندگی و… اونجا باید تحریک بشه و همونجا ارضا بشه. و عادت کنه طبق اون شرایط با عشق، با در آغوش گرفتن همسر و طولانی کردن رابطه. و ما توی دوره استحاله میل جنسی کامل آموزش دادیم که مرد و زن وقت بگذارن و هر چی که تایم بیشتر باشه، لذت جنسی بیشتره و بیشتر از نظر جنس تحریک میشه و خانم زودتر ارضا میشه.

وقتی همه اینها رو از طرف می گیریم و علاوه بر اون تبادل انرژیکی یین و یانگ که انرژی زن یینه و انرژی مرد یانگ، وقتی که ارگاسم اتفاق می افته، انرژی یین و یانگ به شکل بسیار بزرگ و قدرتمندی بین زن و مرد رد و بدل میشه. مرد یک مقدار بسیار بزرگی انرژی یین از زن دریافت می کنه و زن هم از مرد انرژی یانگ از مرد دریافت می کنه و این مایعات جنسی زن اصلاً قابلیت شفا بخشی داره برای مرد! اصلاً مایعات جنسی زن، دهان، بوسیدن از طریق دهان و جاهای دیگه از بدن زن، مایعات جنسی اصلاً توی علوم تاوئیسم که میگن سه قله هست. اینها رو آموزش دادیم توی استحاله نیروی جنسی و نمی خوام اینجا بحث رو باز کنم.

اینها همه منافعی که ازدواج و رابطه زناشویی هست، همه از مرد گرفته میشه و گفتیم که آقای پاتریک کارنز میگفت: کی گفته این دست مثل واژن زنه؟ و این عصب های آلت مرد تحریک میشن و روز به روز اون حساسیتشون از بین میره! فرض کنید یک دست داریم. این دستم به یکی دستم بخوره اتفاقی می فته؟ چیزی نشد که. ولی من بیام روزی چندین بار به دستم ضربه بزنم، و دوباره فردا بیام بزنم به دستم، دوباره فرداش بیام و این کارو بکنم، ماه ها و سال ها مدت ها بیام و این کارو بکنم، اصلا اون قسمت از دستم که همیشه بهش ضربه زدم حساس نمیشه، حالا اگه کسی دستش به اونجا بخوره، میگم دست نزن حساس شدم. دقیقاً این اتفاق می افته.

دیگه خیلی خودمونی و سطح کلاس اولی انسان بخواد روش حساب کنه، حساسیت عصب های آلت مرد اینقدر زیاد میشه که دیگه با کوچکترین تماسی مرد ارضا میشه! ولی ساختمان واژن زن اینطور نیست. چرا؟ چونکه اصلاً نوع حرکت کردن توی رابطه جنسی فرق می کنه، انرژی هایی که بین مرد و زن رد و بدل میشه، فرق می کنه و مرد کم کم می تونه در رابطه با همسرش خودش رو کنترل کنه و همون مایعات جنسی و دریافت انرژی، حتی نفس زن پر از انرژی یین هست و مرد از زن دریافت می کنه و در بحث بیولوژیکیش اگه بخوایم حساب کنیم خیلی اثر می ذاره! و اینها خیلی فرق می کنه با اینکه شما با یک چیز خلاف فطرت انسان با خودتون انجام بدید.

دلیل زودانزالی این هستش و آلت مرد اشتباه تربیت میشه. به جای اینکه در شرایط واژن زن قرار بگیره و اون اتفاقات قشنگ و اون انرژی رد و بدل بشه، عشق رد  بدل بشه و زمان گذاشته بشه که لغزنده بشه و… اینها همه گرفته میشه و یک چیز خیلی اشتباه مصنوعی انجام میشه! خوب معلومه که به زود انزالی منجر میشه.

مطلب بعدی که این خانم گفته بودن: چون شما به حالت اشتباه عادت می کنید، پس به این دلیل فکر می کنید که خودارضایی باعث زودانزالی میشه!!! نخیر! زودانزالی به دلیل اشتباه انجام دادن خودارضایی نیست که به زود انزالی منجر میشه! اصلاً همچین چیزی نیست. اصلاً ما چرا نیایم بگم: خودارضایی نکنید. چرا بیایم بگیم خودارضایی بکنید ولی از طریق صحیحش انجام بدید. طریق صحیحی نداره! خودارضایی برای مرد اینه که زن کنارش نیست. اینهمه فوایدی که گفتیم نیست.

برای زن چیه؟ مرد کنارش نیست. مردی که باید وقت بگذاره، جملات عاشقانه بهش بگه، زن رو آروم آروم تحریک کنه، قربون صدقش بره، به قول مارک کونور که می گفتن: توی کتاب مسیحیت گفته شده که یاد بگیرید از درخت پالم هم بالا برید، درخت پالم بالا رفتن خوب سخته، حرکتیه که باید یواش یواش پیش بری و بری بالای درخت و میوه اش رو بچینی. و می گفتن که این بحث رو آورده، توی اون قسمت که سلیمان میاد از زیبایی یک زن صحبت می کنه، میگه: وقت بذارید. زن نیاز داره وقت گذاشته بشه براش. و هر چی بیشتر وقت گذاشته بشه و باهاش صحبت های عاشقانه بیشتری گفته بشه و بگید دوستت دارم عزیزم، چقدر زیبایی و … که زن کم کم گوشش ارضا بشه. نوازش ها باشه و همه اینها باشه. همه اینها رو ازش بگیری و بهش بگی برو خودارضایی کن!!! و فقط مواظب باش که اجسامی رو وارد خودت نکنی!!! واقعاً چقدر زشته، چقدر بر خلاف فطرت انسانه! اصلاً برید به حیوانات نگاه کنید، کدوم حیوان این کارو انجام میده؟

مطلب دیگری که ایشون بهش اشاره کردن اینه که ازشون پرسیده بودن در رابطه با روابط زوجین این کار چه جوریه؟ گفتن: در رابطه با زوجین چون تعهد وجود داره و این تعهد شکسته میشه و انسان میره با خودش خودارضایی می کنه، خوب طبیعیه این ممکنه گناه داشته باشه. کاملاً درسته. پس چطور همین صحبت شما که میگید در رابطه با زوج اگر انسان خودارضایی کنه، گناه داره، پس چرا احساس گناه اینجا معنی پیدا کرد؟ ولی وقتی طرف خودش تنهای میره این کارو می کنه، احساس گناه معنی نداره؟

پس ما یا باید بگیم احساس گناهی وجود داره یا باید بگیم احساس گناهی وجود نداره! چونکه میگم سفسطه ای که میشه و خیلی از روانشناسان میان میگن: احساس گناهی که توی خودارضایی داری به خاطر اینه که از بس شنیدی دیگران گفتن گناه بدیه، احساس گناه داری! در صورتی که اصلاً اینطور نیست. شما انرژی از دست میدی. انسان وقتی انرژی از دست میده، مثل این می مونه که انسان چن صد دلار پول تو جیبت بوده و انداختی دور رفته! احساس گناه نداره؟ درد داره! وقتی انسان خسران و ضرر می بینه، احساس گناه بهش دست میده. چرا من گناه کردم؟ چرا من این چیز رو از دست دادم؟ چرا اشتباه کردم؟ وقتی شما توی بیزینس شکست می خورین و چندین هزار دلار و چندین میلیون تومن از دست میدین، احساس گناه بهتون دست میده و حالتون بد میشه. چرا؟ چون احساس فقدان و از دست دادن بهتون دست میده.

یه چیزی از وجودتون کنده شده. تا بیاد ریکاور بشه و کم کم فراموشت بشه، طول می کشه. خودارضایی هم همینه. جدا از بحث فیزیکی، از دست دادن اسپرم یا در خانم ها از دست دادن مایعات جنسی، اون انرژی عظیمی که می تونستی دریافت کنی، نگرفتی دیگه! انرژی رو به کی دادی؟ انرژی یین شما از بین رفت! کجا رفت؟ رفت اصلاً! حالا باز خانم ها طوری هستن که انرژی یینشون اینقدر زیاده که کلش از دست میره، باز هم دارن. ولی دلیل نمیشه بازم.

مثل یک فرد میلیاردر می مونه که یهو دو میلیارد از دست بده. خوب ناراحت میشه. درسته که داره، ولی هنوز احساس گناه داره. مرد که دیگه بدتر! مرد هر باری که خودارضایی انجام میده، مثل این می مونه که کل انرژی بانکیش خالی شده! و دوباره باید کار کنه، کار کنه، یه پولی جمع بشه و دوباره کلاهبردار بیاد، کارتشو بدزده و کارتشو بکشه بره. تموم شد رفت! دوباره روی خودش کار کنه و پول جمع کنه و دوباره روز از نو روزی از نو. اینه که مردها رو پیر می کنه و انواع و اقسام ضعف حافظه و ضعف چشم و کمر درد و پا درد و… رو میاره. 

حتی ابن سینای عزیزم که پدر علم پزشکی هسستن، اینو گفتن. توی کانال و وبسایت ما می تونید برید ببینید، ابن سینا و پرهیز جنسی. توی وبسایت مس به طلا جستجو کنید، می بینید این فایل صوتی رو که گفتیم ابن سینا چی میگه در این زمینه.

پس ضرر داره. خانم آقا ضرر داره. پس نیایم همینجوری بگیم که مشکلی نداره. و میگن: خودارضایی اگر جایگزین رابطه با همسر بشه، خوب این اشتباهه. و معلومه که همسرش ناراحت میشه. اگری وجود نداره اینجا! مطمئن باشید کسی که خودارضایی می کنه به اینجا می رسه حتماً. کسی که خودارضایی می کنه و متأهل هم هست، دیر یا زود به خودارضایی اعتیاد پیدا می کنه و نمی تونه همسرش رو ارضا کنه.

دیگه در خوشبینانه ترین حالتش جوری میشه که در موقع رابطه با همسرش فیلم پورن ببینه و مجله سکسی و اینها جلوش پلی بشه تا بتونه با همسرش رابطه داشته باشه. این ردخور نداره. این مسیریه که صد در صد تضمین شده هست که خودارضایی انسان رو به اینجا می رسونه. چرا؟ چونکه همون حساسیت آلت مرد کم میشه و وقتی که می خواد بره توی فضای واژن قرار بگیره، اصلاً نمی تونه خودشو کنترل کنه و به گرمای واژن عادت نداره دیگه. مثلاً ده بار با دست مگه چقدر می تونه گرما داشته باشه، با اون ارضا شده، ولی واژن زن و اون سیستم استراکچر وجودی زن، وقتی توی اون شرایط قرار می گیره، به سیستم واژن زن عادت نداره و  سریع ارضا میشه.

ولی اگر اون کارو نکنه دیگه کم کم عادت می کنه با همین. حالا شاید جوون هجده ساله که ازدواج کنه همون هم اوایلش زودانزالی داشته باشه. چونکه اون فوران جنسی و … رو بهش عادت نداره، اون طبیعیه. دیگه یکم بگذره، اون چیزهای خارجی اضافه نشده که بگه یک بار با خانمم، یک بار خودارضایی. خودارضایی وارد نشده و حالا چند ماه با همسرش بگذره، یه ذره بگذره، یاد می گیره. روز به روز قوی و قوی و قوی تر میشه. با همسرش کنار هم پیش میره. پس نمی تونیم بگیم که اگر در روابط زناشویی اگر خودارضایی جایگزین شد اشکال داره! من میگم: حتماً جایگزین خواهد شد و درسته اشکال داره و رابطه زناشویی سرد میشه و انواع و اقسام مشکلات و جدایی و خیانت ها از همین جا شروع میشه. 

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 8

2 دیدگاه برای “پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت سوم

  1. یوسف مرادی گفته:

    سلام مطلبتون جالب بود اما شما گفتید ادم باید زود ازدواج کنه من در این زمینه باهاتون موافق نیستم من الآن 18 سالمه شرایط ازدواج رو ندارم و با شکست عشقی که خوردم از هر چی دختره متنفرم و حالم از همشون بهم میخوره و هم اینکه با این فاجعه اقتصادی ازدواج خیلی سخته واسه همین بعضی از جوونا میرن سمت خودارضایی و یا سکس نامشروع

دیدگاهتان را بنویسید