پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت چهارم

پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده - قسمت 4
5
(10)

خانم دکتر در اواخر صحبت هاشون در رابطه با خودارضایی صحبت می کردن و ترویج می کردن که ببینید چقدر خوبه؟ چقدر راحته؟ دو دقیقه ای خودتو ارضا می کنی و رها میشه میره. به نظر من لحن صحبت هاشون حالت ترویج داشت تا اینکه بخوان آگاه سازی کنن. اینکه انجام میدی دو دقیقه ای و راحت میشی، میری!

بنظر من اگه شما دارید راحتی هاشو می گید، بیاید ناراحتی هاش هم بگید. اوایلش درسته، دو دقیقه ای انجام میدی و میری، ولی وقتی گرفتارش شدی و بلای خانمان سوز زندگیتون شد و همه چیزو از زندگیتون گرفت، هر گونه برکت و معنویت و حال خوب و برنامه هاتون به هم ریخت و توی کار و درس و همه جا افت کردید، ناراحتی های اونجا رو هم بیاید بگید! فقط راحتی اون دو دقیقه رو نباید بگیم! ما باید کل مطلب رو با هم بگیم که جوونهای عزیز ایران منحرف نشن.

و در ادامه این گفتن: خودارضایی جای مفری میشه برای اینکه با یکی سه ساعت بخوای ور بری! و یک حالت شکوه وار که انگار سه ساعت بخوای برای یک نفر وقت تلف کنی و وقت بذاری، به جاش دو دقیقه انجام میدی و میری! چرا ما باید اینطوری بگیم؟ ما باید بگیم با عشق، سه ساعت، چهار ساعت، شب تا صبح، کل شب باشه. سه ساعت چیه؟ هر چی بیشتر بهتر. اینقدر وقت بذاری برای همسرت که این تمام روح و جسم و عواطف و گوش و همه چی با هم ارضا بشه و بعد از ارضای میل جنسی انرژی بسیار زیادی از هم دریافت کنید و عشقتون عمیق تر بشه.

چرا ما با شکایت باید بگیم سه ساعت وقت تلف کنیم!!! مثلاً انگار این وقت تلف شده و از بین رفته. نخیر! این وقت اتفاقاً عبادت حساب میشه و در دوره استحاله میل جنسی گفتیم که رابطه جنسی با همسر یک عبادته. رابطه جنسی همسران در چهارچوب شرعی و الهی که در ازدواج می گذارند، یک عبادته. که در لحظه ارگاسم یک ارتعاش بسیر عالی هست که فارغ از زمان و مکان! انسان از زمان و مکان جدا میشه و اونجا می تونه دعا کنه و خدا رو شکر کنه که خدایا شکرت که همچین چیزی در وجود کا گذاشتی و اونجا خواسته هاشو بخواد. اینه فرق کار با اون دقیقه که میگی دو دقیقه خودارضایی کردنو خوب جلوه بدی و بیای سه ساعت وقت تلف کنی!!! نه! اینو باید بگی: سه ساعت با عشق و دو دقیقه با بدبختی، دوری از خداوند و هزار تا مشکل دیگه که برای ما به وجود میاره.

من توی زندگیم هیچ مدرسی هیچ استادی رو نخواستم خدای نکرده بکوبم. من اصلاً کاری به فرد ندارم. جملاتی گفته شده و این جملات داره پخش میشه توی اینترنت. من تک تک این جملات رو گرفتم و روی این جملات دارم صحبت می کنم. برای اون خانم هم احترام قائلم، برای تحقیقاتشون و امیدوارم که ایشون اگر خودشون و آخرتشونو در نظر بگیرن و رضایت خداوند و کارمایی که به زندگیشون بر می گرده رو در نظر بگیرن، امیدوارم توی یک ویدیو بیان بگن ما اشتباه کردیم، خودارضایی نکنید و با قاطعیت بگن ضرر داره. چونکه این دنیا می گذره و دیر یا زود همه مون میریم دیگه و اونوقت باید پیش خداوند جوابگو باشیم.

و بدترش هم اینه که تا وقتی فایل های صوتی که ایشون ضبط کردن و پخش بشه و بگرده، به ازای هر نفری که اونو می بینه و منحرف میشه، یه عذاب برای ایشون می نویسن. من نمی خوام بگم که خیلی کارم درسته و میرم بهشت! خود من هم هزاران گناه داشتم. ولی حداقل این زمینه رو که می دونم، نمیام آگاهانه مردمو گمراه کنم.

در ادامه صحبت هاشون ایشون میگن: کسانی که به تحریکات بصری وابسته میشن، دیگه اونها نمی تونن از لحاظ جسمی تحریک بشن و به خاطر همینه که دیگه مشکل حساب میشه. خوب این کاملاً درسته! اینو اول فایلتون باید می گفتید. اینکه میگید اگر کسانی که به تحریکات بصری وابسته شدند، اینجا هم نباید بگیم اگر و بعضی ها! این صد در صد برای همه اتفاق می افته. هر کسی که پورنوگرافی نگاه می کنه، به قول قدیمی ها در یا زود داره، ولی سوخت و سوز نداره! کسی که هروئین مصرف می کنه، دیر و زود داره، ولی سوخت و سوز نداره. آخرش به جایی می رسه که دوز مصرفش خیلی بالا میره و از کنترل خودش خارج میشه و زندگیشو از دست میده. یعنی همه چیش میره توی اون راه.

و این هم اگری نداره! نباید بگیم حالا بعضی ها که تحریکات جنسیشون از راه چیزهای بصری مثل پورنوگرافی و اینجور چیزها هست، اونها منحرف میشن، خوب بله دیگه اونها نمی تونن از طریق جسمی با همسرشون تحریک بشن. اگر و بعضی و شاید و اما نداره! همه دیر یا زود به این مبتلا می شوند! مگر اینکه کلاً پورنوگرافی رو بذارن کنار و کلاً چشم چرانی رو بذارن کنار و پاکی و پرهیز رو تجربه کنن.

و ای کاش مدرسان ما و کسانی که در رابطه مسائل جنسی میان صحبت می کنن، اینقدر که میرن توی کتاب هایی که نشأت گرفته از انحرافات کینزی هست، مطالبو تند تند میگن، ای کاش یک ماه خودم پرهیز بگذارم. اصلاً یک ماه می خوام توی پرهیزکاری بمونم. همه ادیان و مکاتبی که گفتن پرهیزکاری کنید، یک ماه پرهیز می گذاشتم خودم، هر مدرسی، اون خانم یا آقا هر کی که می خواد باشه، یک ماه پرهیز بگذاره و حس و حال معنوی که خداوند بهش میده توی اون یک ماه رو تجربه بکنه و بعدش بیاد خودارضایی کنه. و خودش متوجه میشه و اصلاً نیاز به هیچ چیز علمی نداره. متوجه میشه. اصلاً بیاد بدون اینکه کاری به دین داشته باشه، بگه من اصلاً کاری به دین ندارم و خودارضایی می کنم. ببینید چقدر حالش بد میشه خودش! اون انرژی و یک هاله نوری دورش بوده و یهو همش خوابیده و میره تموم میشه. اصلاً خودتون برید این کارو بکنید.

نمی خواد اینقدر مطالعه کنید یا مقالات رو بخونید و… اصلاً نمیشه که روی علم حساب کرد که! اصلاً این علم ثابت شده که منحرفه!

اصلاً همون علم هایی هم که منحرف نیستن، مگر علم پزشکی چند هزار ساله که علم پزشکی به وجود اومده؟ هشت هزار سال! مگر علم پزشکی که تا امروز که سال 2018 هست و من دارم این فایل رو پر می کنم، آیا می تونه بگه که تموم شد دیگه و ما هر چی می خواستیم بدونیم، دونستیم و همین ها رو ببندیم و دانشگاه ها رو ببندیم و… پس چرا این همه تحقیق وجود داره؟

آیا علم پزشکی تونسته بگه که در رابطه با یکی از عضوهای بدن مثل کلیه، آقا ما همشو فهمیدیم دیگه! تموم شد دیگه! درشو ببندیم و دانشگاه های دیگه می خوان در رابطه با کلیه تحقیق بکنن، ما هر چی خواستیم فهمیدیم! نه. هشت هزار ساله که ادامه داره و صد ها هزار ساله دیگه ادامه خواهد داشت. شاید بیست سال دیگه تموم چیزهایی که الان توی علم پزشکی میگن، بگن نه اشتباهه مثلاً به نظر ما نمک خیلی عالیه و سم سفید نیست! طلا سفیده. کما اینکه هست. اتفاقاً نمک اگه طبیعی و نمک دریا باشه، طبق آموزش های ائمه نمک طلای سفیده. اصلاً میگن که غذاتون رو با نمک شروع کنید. نمک خیلی عالیه و طلای سفیده. ولی علم پزشکی به اینجا رسیدن که نمک شیمیایی سم سفیده. کی گفته؟ نه.

یا مثلاً میگن اگه یه بار کله پاچه خوردی دیگه بدبخت شدی! چربیش توی خونت می ماسه. در صورتی که ائمه گفتن بخورید خیلی هم خوبه. مثال دارم می زنم، نمی خوام بحث مذهبی بکنم. علم پزشکی هم نمیشه روش حساب کرد! یه جاهایی که اینقدر تناقض وجود داره، انسان باید خودش بره و یه چیزهایی رو تجربه کنه. بگه آقا من اصلاً کاری ندارم. خودم می خوام برای خودم پرهیز بگذارم، چشممو کنترل کنم و اصلاً با همسرم رابطه نداشته باشم که معنویتم بیشتر بشه.

که جناب سعدی می فرمایند: اگر لذت ترک لذت بدانی، دگر لذت نفس لذت نخوانی. بالاخره ما تحصیلکرده ایم دیگه. هر چی بی ایمان و بی دین باشیم، جناب سعدی رو که همه دنیا قبول دارن دیگه که شعرشو بالای سازمان ملل می زنن. ببینید سعدی گفته: اگر لذت ترک لذت رو بدونی، بدونی که ترک کردن لذت، چه لذتی داره؛ دیگه این لذت ها رو لذت نمی خونی! حتی لذت با همسرت هم لذت نمی خونی. چرا؟ چون توی دل خدا می افتی. این نکته هم خیلی دوست داشتم بگم.

این اتفاق می افته، دیر یا زود داره، ولی سوخت و سوز نداره. و اتفاقاً همون مکانیسمی که اول فایلشون گفتن غذا می خورین و مغز پاداش می گیره و حالش خوب میشه، توی تحریکات پورنوگرافی هم همینه. شما وقتی که پورنوگرافی نگاه می کنی، چه اتفاقی می افته؟ مغز دوپامین ترشح می کنه و دوزش به مقدار خیلی زیادی هم ترشح میشه و از حالت عادی خارج میشه. دفعه بعد که می بینی، باید بیشتر ببینی و ترشح بیشتر هم شروع میشه و سیستم پاداش دهی مغز هم از بین میره. دیگه با یه زن عادی و همسری که داری هر روز اونو می بینی، دیگه دوپامینی ترشح نمیشه! یه مقدار کمی ترشح میشه و اصلاً انسان رو به وجد نمیاره. باید طرف بشینه دو ساعت، سه ساعت ببینه، ببینه، ببینه که دوپامین ترشح بشه.

فرض کنید اگه در رابطه الهی خودش دو واحد دوپامین کافی باشه، با هر بار دیدن پورن پنجاه واحد دوپامین ترشح میشه توی مغزت! دفعه بعد که می خواد با همسرش رابطه بگذاره، هر چقدر این خانم خودشو بکشه، لوندی کنه، دو واحد میشه سه واحد و مرد نمی تونه. و برای همینه که میگه فیلم پورن پخش بشه و دو ساعت با هم فیلم ببینیم و دوپامین بیاد بیاد بیاد و برسه به اون حدی که اون آقا تحریک بشه.

برای خانم هم همینه. خانم هایی که زیاد خودارضایی می کنن، دیگه توی رابطه جنسی با همسرشون ارضا نمیشن! هر چقدر اون مرد بدبخت تلاش می کنه، چهل و پنج دقیقه، یک ساعت، ارضا نمیشه! چرا؟ باید حتماً خودارضایی کنه. حالا توی یکی از فایل هایی داشتم آقایی به من می گفت: واقعاً همسر من این مشکلو داره. من کارمو می کنم، تموم میشه میره و به توافق می رسیم. من میرم دوش بگیرم، ایشون هنوز داره خودارضایی می کنه! و این چه رابطه جنسیه؟ اگر ایشون کلاً خودارضایی رو کنار بگذارن و پرهیز جنسی بگذارن، توی رابطه جنسی ارضا میشن و اون مقدار عظیم دوپامین که ترشح می شده، کم میشه، کم میشه و کم میشه و بر می گرده به استاندارد خودش.

پس این هم چیزیه که نمی تونیم بگیم تحریکات بصری برای بعضی ها اینطور شد، مشکل داره، نخیر! برای همه اینطور میشه و مشکل ایجاد میشه. دوپامین ترشح میشه و پاداش دهی مغز و همه اینها روز به روز بدتر و بدتر و بدتر میشه تا اینکه فرد به این راحتی تحریک نمیشه.

حالا جالبه ایشون در ادامه صحبت هاشون گفتن: برگشتن مجدد دیگه کار راحتی نیست برای کسانی که درگیر میشن. خوب چرا نمیای اینو همون اول بگی؟ شما که می دونید برگشتن کار راحتی نیست! پس چرا مردمو تشویق می کنی که ما محققین میگیم خودارضایی مشکلی ندارد! مگر در موارد خاصی که آسیب بزند؟! نه! برای همه ضرر داره! برای همه! به هر مقداری! و همه با هر مقدار دوزی که شروع کنه، می افته به اوج چرخه ای که دیگه به مرحله ای می رسه که خیلی سخته برگشتش! و واقعاً باید ببندنش به تخت. داریم دیگه. این اعتیادیه که تمومی نداره! اتفاقاً من توی برنامه ام دارم که اگه وقت کنم و بهم مجوز بدن، برم توی تیمارستان ها و کسانی که دیگه دستاشون رو بستن و توی تیمارستان گذاشتنشون! وقتی که دستاشونو باز می کنن، می خوان خودارضایی کنن! ببنید به کجا می رسه!

واقعاً می دونید ما چه چیزی رو داریم ترویج می کنیم؟ و به نظر من این دو تا مطلب آخرشون در رابطه با تحریکات بصری درسته. ولی باز من میگم برای همه اینطوره، نه برای بعضی ها. اکر و اما نداره و برای هم اتفاق می افته و برگشتن مجدد هم راحت نیست. بله. کاملاً درسته. ولی شما نباید بیاید اول مردمو تشویق بکنید و بعدش بگید در مواردی هم هستن بعضی ها برگشتن براشون سخته و نمی تونن از این اعتیاد نجات پیدا کنن.

نه! به نظر من نباید همچین چیزهایی رو بگیم. باید بگیم: شما دیر یا زود به این مشکل دچار میشید. به همه این عوارضی که توی این فایل صوتی گفتیم، دیر یا زود دچار خواهید شد.

ولی همه اینها رو بگم برای شما عزیزانی که این فایل رو دیدید، خوب تم این فایل یه ذره منفی بود دیگه! منفی به این معنا که روی درگیر شدن به اعتیاد جنسی، عوارض و دلیل های علی که چقدر ضرر داره، صحبت کردیم. همه اینها به کنار؛ نگران نباشید یک خداوند مهربانی داریم که هر لحظه منتظره که ما برگردیم به سمتش و وقتی که شما ترک کنید این کار رو و به سمت خداوند برگشتید و از او کمک بگیرید و زمان بگذارید، به امید خدا این قضیه درست میشه.

اون موقع هست که حساسیت عصب های آلت جنسی بر می گرده سر جای خودش، اعتیاد مغز یه دوپامین بر می گرده سر جای خودش و فقط زمان می بره با تلاش و توکل به خداوند. و همه کسانی که توی کانال ما هستن، حالا نه همشون، ولی خیلی از اونها به لطف خداوند و به لطف خداوند و تلاش خودشون و آموزش هایی که استفاده کردن، گذاشتن کنار و ترک کردن و حالشون خوب شده. برید نظرات رو بخونید. ما یک کانال جانبی داریم به اسم کانال نظرات کاربران که هر از گاهی لینکشو توی کانال میذاریم و اگر خواستید می تونید از پشتیبان های ما بپرسید و برید این نظراتو بخونید، دیگه خودتون متوجه میشید که اینها چی گفتن.

اینها نظراتی هستش که مردم گفتن. ما نگفتیم. که فکر کنید این نظرات رو ما خودمون نوشتیم و نشستیم اینهمه نظرو تایپ کردیم! اصلاً این همه خلاقیت رو هیچکس نداره که بشینه اینقدر نظر با این همه پیام های مختلف از زندگی ها مختلف، چند سالگی و… اینها رو اصلاً برید بخونید که حالتون خوب بشه، انگیزه بگیرید که چگونه میشه انسان ترک کنه. به نظر من برای کسانی که می خوان خودارضایی رو کنار بگذارن، یک از کارهایی باید انجام بدن اینه که هر روز برن این پیام ها رو بخونن.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 10

10 دیدگاه برای “پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده – قسمت چهارم

 1. RezaKy گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت آقای زارع

  در مورد صحبت های دکتر ناصر زاده، علاوه بر مطالب جامعی که شما فرمودین، مواردی رو میخاستم اشاره کنم.
  در برنامه ای که توی شبکه BBCداشتن، خودشون به وضوح دارن اشاره میکنن که با خودارضایی، شخص ممکنه بعدا در در روابط زناشویی ارگاسم رو تجربه نکنه و بخاطر اون عادت به پ.و.ر.ن که در دوران خودارضایی داشته، حتی تحریک هم نشه.
  حالا برای من جالبه که چطور بازم میگن که خودارضایی ضرر نداره؟
  در جایی که مقایسه خوردن با خودارضایی مطرح شده به نظر من زیاد بی راه نیست ولی نکته ای که مورد نظر بنده هست اینه که به اِقرارِ خودشون، تحریک در رابطه جنسی واقعی سخت میشه. پس اگه اینطوره و با این عمل، این مشکلات پیش میاد، غذا خوردنم غریزه هست و با غذا خوردن هم مشکلاتی باید ایجاد بشه بعدا… نکته بعدی اینکه چطوریه که با رابطه جنسی، مشکل درست نمیشه؟
  ضمن اینکه از دیدگاه مذهبی هم بخایم نگاه کنیم، خداوند گفته: کولوا و اشربوا و لا تصرفوا… گفته که بخورید و بیاشامید اما هیچوقت نگفته خودارضایی بکنین ولی لا تصرفوا. کلا منع شده.
  سوالی که من از این خانوم دارم اینه که آیا شما بیشتر از خالق خودتون میفهمین؟

  • مس به طلا سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز…
   اول از همه چیز دید خود را تغییر بدین نسبت به تنهایی شما قرار نیست همیشه تنها باشید فقط زمان درس خواندن هست، وقتی میخواین کاری را انجام بدین وجهه مثبت آن را در نظر بگیریدمثلا تنهایی برای درس خواندن ( سکوت وتمرکز بیشتر)….
   حتما قبل درس خواندن دعا کنید و یک کاغذ در کنار دستون داشته باشید هر زمان فکری اومد اونو بنویسد و بگین خدایا من رها میکنم وبتو میسپارم.

  • مس به طلا سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز…
   بله درسته دوست عزیز وقتی کسی حرفی را میزنه که خودش هم میدونه اشتباه هست ، هر چقدر هم دلیل و مدرک بیاره چون اصل اون نادرسته بالاخره افراد متوجه میشن که نمیشه وارد این قضیه شد واگر کسی وارد بشه سخته که خودشو از این مسئله بیرون بکشه ، بهرحال هر چقدر هم بخوان بگن مشکلی نداره ودلیل ومدرک علمی هم بیارن چون مخالف فطرت انسان و اینکه باعث انحراف از مسیر اصلی میشه بالاخره در جایی
   ثابت میشه و شده که اصلا خودارضایی یکبار ودوبار نداره.

 2. یوسف مرادی گفته:

  سلام آقای جواد زارع. راستش من تا روز 90 پاکی پیش رفتم ولی دیروز بر اثر تماشای پورنوگرافی انزال شدم و منی ازم خارج شد واقعا عاجزم و نمیتونم پورن رو ترک بکنم در ضمن زود انزالی هم دارم میخواستم بدونم کی زودانزالی برطرف میشه؟ لطفا یه راهی بگید بتونم پورن رو ترک کنم

  • مس به طلا سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز….
   برای ترک پورن فایل ۷قدم ترک خودارضایی را گوش کنید وبجای آن کلمه پورن را جایگزین کنید و مقالات ما را در رابطه با پورن مطالعه کنید..
   تا مدتی گوشی هوشمند را در پرهیز بگذارید وگوشی ساده استفاده کنید.
   زود انزالی شما بر اثر خودارضایی هست در طی دوره بهبودی بهتر خواهید شد مدت زمان مشخصی ندارد. دوره استحاله نیروی جنسی را میتونید تهیه کنید چون در رابطه با زود انزالی صحبت شده.

 3. farshad گفته:

  چقدر خوبی شما آقا جواد، توی این تقریبا 8 ماهی که از آشناییم با شما و مس به طلا میگذره خیلی بالا پایین کشیدم، تازه فهمیدم چرا حالم خوب نبود، تاره فهمیدم که دیدم چقدر دور بودم از سعادت و نمیتونستم خود درونم رو ببینم و بفهمم. من هنوزم تو مرحله ی ترکم و یک ماه که این کارو نکردم واقعا حال عالی رو بعد از شاید 10 سال تجربه کردم. من 24 سالمه و خداروشاکرم که شما هستین و اینطور به داد ما رسیدید. حقا که واقعا رسالت الهی دارین و انشالله خدا تو بهشت شمارو همنشین پیامبران کنه. من دوره ی استحاله رو هم قسطی چند ماه پیش خریدم ولی بابت آموزشهای رایگان بی نظیرتون واقعا اگر نصف دستاورد همه ی زندگیم رو هم بدم کمه، چون من خیلی تو گمراهی بودم والبته هنوزم خیلی خیلی راه دارم اما حداقل به کمک شما توی این بازار آشفته ی دنیا چشمم نور خدا رو دید و سمت و سوی خدا و حقیقت و سعادت رو پیدا کردم. پرقدرت ادامه بدید. اجرتون رو ما نمیتونیم بدیم، اجرتون با خدا

دیدگاهتان را بنویسید