نتایج دلپذیر درمان زود انزالی (انزال زود رس) در مردان

نتایج دلپذیر درمان زود انزالی (انزال زود رس) در مردان
0
(0)

در این ویدیو در رابطه با تجربیات و نتایجی که مردان می تونن از کار کردن روی خودشون برای درمان زودانزالی به دست بیارن ، صحبت می کنیم. مردی که زودانزالی داره و نمی تونه همسرش رو در زمان مناسب اونطوری که باید و شاید به ارگاسم برسونه و زودتر از همسرش به انزال و ارضا می رسه ، یک حالت احساس شرمندگی ، احساس اینکه من به اندازه خوب نیستم  و احساس گناه میاد توی وجودش و پیش همسرش خجالت می کشه و همه این چیزها از نظر روحی هست و از نظر جسمی هم خودش نمی تونه لذت جنسی رو اونطور که باید از رابطه ببره.

چرا؟ چون خیلی زود ارضا شده و حس و انرژی جنسی او تخلیه شده. مردهایی که میان با این معضل رو به جایی که ازش فرار کنن و هی صداشو در نیارن و روی گردانی کنن ازش و بگن: مهم نیست و… بر عکس میان این معضل روی میارن جلوی روشون  و میگن: این یک مشکلی در وجود من هست دیگه! می خوام بهش بپردازم و حلش کنم. این مردان تجریبات خیلی زیبایی رو قدم به قدم تجربه می کنن.

زیباترین تجربه ای که این مردها دارن اینه که یک حالت اعتماد به نفس و عزت نفس شروع می کنه به وجود شما برگرده. حتی اگر کامل هم درمان نشده باشه ، این اتفاق می افته که می بینید که یک مشکلی دارید و دارید روی این مشکل کار و حلش می کنید. مثل یک فردیمی مونه که اضافه وزن داره. تا وقتی که هیچ کاری در رابطه با اون نکردی ، همینطوری عذاب وجدان داری ، خودخوری می کنی و  حالت بده و هی نگرانی و هی به خودت سرکوفت میزنی و توی ذهنت میگی: چرا این غذای چرب رو خوردم و هیچ کاری نکردم!

قرار گرفتن در مسیر موفقیت ، همان احساس موفقیت را به انسان می دهد

ولی کافیه بری باشگاه اسم بنویسی و یک جلسه باشگاه بری. می بینی چقدر روحیه آدم عوض میشه. میگی: من شروع کردم! مسیر تغییر کردن رو شروع کردم. یا یک رژیم غذایی بگیری و یک روز هم طبق اون رژیم غذایی ، غذا بخوری ، انسان انرژیش از ده درصد یهو میره روی صد درصد! با اینکه هنوز درمان اتفاق نیفتاده ، ولی انسان بسیار بسیار حالش خوب میشه. و میگه: من دیگه افتادم توی مسیری که دارم روی خودم کار می کنم. درسته هنوز به اون هدف نرسیدم ، چون توی مسیر هستم.

دقیقاً برای درمان زودانزالی هم به همین شکل هست. تمرین هایی که ما در دوره ستارگان زناشویی به مردان عزیز متأهل میدیم ، اینها رو بسیار بسیار امیدوار می کنه. و داشتیم پیام هایی از کاربران عزیز که فردی گفته بود: من با اینکه تازه تمرینات رو شروع کردم ، ولی حس کردم توی رابطه با همسرم خیلی مدیریت دارم ، خیلی روی خودم مسلطم و رابطه ام با هسرم خیلی طولانی تر از قبل بود. چرا؟ چون به خودش گفته: من شروع کردم به کار کردن روی خودم و تمرینات این دوره که گفتیم باید سه ماه انجام بشه ، بعد از این سه ماه می تونم بگم اون فرد نود درصد مشکل زودانزالیش به طور کامل برطرف میشه.

مگر اینکه یک مشکل فیزیکی خیلی خاصی ، یک شرایط فیزیکی خاصی طرف داشته باشه. و درصد مردانی که به این مشکل دچار هستن ، خیلی کمه. ولی در اکثر موارد فرد می تونه خیلی راحت خودشو درمان کنه.

کسب اعتماد به نفس و عزت نفس بالا

و ما میایم از نظر روانشناسی و روانی در اینکه چه اتفاقی برای فرد می افته ، مثل این چیزهایی که گفتم ،  اونها رو بررسی می کنیم که پاک شدن اونها و عوض شدن اونها و مرد از نظر اینکه از نظر روانی نسبت به این مشکل ، این خودش حال مرد رو بسیار بسیار خوب می کنه و انرژی و اعتماد به نفس زیادی به او میده و اعتماد به نفس و عزت نفس رو به او بر می گردونه. و بعد توی دوره میریم وارد تمرینات عملی و فیزیکی میشیم.

مثل کسی می مونه که می خواد رزمی کار بشه و اول کار استاد شاگرهاشو می نشونه ، من ورزش های رزمی زیادی رو تجربه کردم. دو جلسه کنگفو کار می کردم. استاد همه رو نشوند و قشنگ فقط برامون حرف می زد و می گفت: کنگفو چطوریه و منش شما باید چطور باشه و نرم افزاره. نرم افزار یا اون سافت ویری که توی ذهن ما هست ، اونجوری تغذیمون کرد و گفت: دیگه تقریباً کار من تموم شده و آخر جلسه بود ، یک سری تمرینات اصولی و کلی نرم افزار و اطلاعات روانی به ما داد و جلسات بعدی اطلاعات رزمی.

در دوره ما هم به همین شکل هست. ما ابتدا میایم تمرینات روانی میدیم ، روانشناسی زودانزالی رو برای مرد باز می کنیم که دلش قرص بشه و بعد تمرینات عملی خیلی زیادی رو در ادامه دوره در مقام های بعدیش به عزیزان آموزش میدیم. پس اگر شما مرد متأهلی هستید که در رابطه زناشوییتون احساس می کنید که زودانزالی دارید و زودتر از همسرتون به ارگاسم می رسید و استرس این رو دارید که چیکار کنم؟ وای نکنه امشب هم جلوی همسرم به قول خودمونی ضایع بشم.

در عوض استفاده از دارو ، احساس ناتوانی را القا می کند

اینو بدون عزیزم که باید شما روی خودت کار کنی و اگر در دوره ما شرکت کنی ، همون چند جلسه اول اعتماد به نفس زیادی به شما بر می گرده و مطمئن میشی که بابا این مشکل قابل درمانه! لازم نیست که پولمو خرج دارو و اسپری و … کنم و هیچ نتیجه ای هم نداشته باشه و بدتر از نظر روانی و از نظر منش مردانگی منو خورد کنه و بهت بگه: این داروها چی میگن به تو؟ بهت بگه: تو نمی تونی خودت خودتو درمان کنی! بیا این قرص رو بخر ، این قرص تو رو درمان می کنه! این اسپری رو بزن ، این اسپری تو رو درمان می کنه! این امتحان رو با تقلب پاسش کن ، بره و حالا که می خوای با همسرت رابطه داشته باشی ، این داروها رو بخر و مصرف کن ، کم نیاری جلوی همسرت ، حالا جلسه بعد یک چیز دیگه مصرف کن!

نه. ما میگیم: روبرو شو با این قضیه. شما درمان میشی. شک نکن که درمان میشی به امید خداوند. به شرطی که تمرینات رو گوش کنی و انجام بدی. سه ماه الی شش ماه. و این دوره بسیار بسیار قدرتمنده. نتایجش روی خود من بی نظیر بوده. من با اینکه خدا رو شکر این مشکل رو ندارم ، ولی دوست دارم این تمرینات رو انجام بدم. تمریناتش رو در طول روز انجام یدم و لذت می برم. حتی توی رانندگی تمرینات کیگل یا مشابه اون رو انجام میدم. دوست دارم. احساس قدرت و احساس اینو بهم میده که من روی خودم و اندام جنسیم مسلط هستم. پس این کار رو شما هم انجام بدید.

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید