فداکاری در رابطه: راز دلبری

فداکاری در رابطه راز دلبری
5
(2)
دوستان در این ویدیو یک موضوع بسیار کاربردی و یک راز رو برای خانم ها مطرح می کنیم که خانم ها با استفاده از این تکنیک و از این راز خیلی می تونن برای همسرشون دلبری کنن و همسرشون رو عاشق خودشون بکنن. نکته ای هستش که خیلی ها گفتن و شنیدید در موردش در جاهای مختلف. ولی اگر با دقت بهش نگاه کنیم، می بینیم که این چقدر می تونه دل یک مرد رو نسبت به یک خانم نرم کنه.
نکته ای که هست، اینه که خانم ها با ابراز وفاداری و مخصوصاً با ابراز فداکاری خودشون می تونن کاری کنن که آقای خودشون و همسر خودشون و معشوق خودشون عاشق اونها بشه و باعث بشه که یک مرد خیلی بیشتر در پاسخ به اون فداکاری بخواد برای اون زن کاری انجام بده و محبتش رو هر چی که داره به پای اون زن بریزه. مثلاً فکر کنید یک زنی حق خودش هست که استراحت کنه. توی خونه خسته هست و وقت استراحتشه. و اون موقع آقا یا مردش نشسته اونجا و جفتشون خسته هستن. هر کدوم از این دو نفر فداکاری به خرج بدن و مثلاً خانم پاشه و با حال خستگی خودش بیاد از حق استراحت خودش بگذره و مثلاً یه چایی یا خوراکی بیاره، اونجا باعث میشه که این کار روی مرد خیلی اثر بذاره و خیلی اون مرد عاشق اون زن بشه. یعنی عاشق تر بشه.
چرا؟ چونکه دو تا موضوع داریم: یکی بر اساس قانون و حق و حقوق می تونیم زندگی کنم، یکی بر اساس فداکاری و از خود گذشتگی می تونیم زندگی کنیم. از خود گذشتگی فوق العاده جذاب و سکسیه. شاید خانم ها اینو ندونن و وقتی که با دوست های خودشون جمع میشن و می خوان با دوستاشون صحبت کنن و بگن چطور با همسرشون رفتار کنن، بگن: زیاد بهش رو نده! زیاد نمی خواد حالا جوری رفتار کنی که فکر کنه تو کلفتی! نه! اینجوری نیست. مردها این فداکاری که زن از خودش نشون بده (البته منظور من مردی هست که متوجه این رفتارها باشه، مردی که پر توقع و متوقع و مردی که از خود راضی نباشه، مردی که ببینه این چیزها رو).
وقتی که زن از حق خودش می گذره، هر گونه حقی، وقتی یه کاری رو با گذشتن از حقش انجام میده، باعث میشه که اون مرد عاشق بشه، باعث میشه که اون زن خیلی تو دل اون مرد بره و شاید رفتار سکسی اسمشو بذاریم، رفتار جذابیه. خیلی رفتارها در زن ها هستش که ببینید سکسی بودن این نیستش که فقط از لحاظ ظاهری به خودمون برسید، چرا اون هم به جای خودش، ولی زن خیلی رفتارهای جذاب و دلبرانه می تونه انجام بده.
یکیش همین فداکاری و از خود گذشتگیه. حالا زن ها می تونن ببینن که چه جایی حق با اونهاست که این کارها رو انجام بدن؟ تا جایی که در توانشون هست و به خودشو ن آسیب نرسونن، از حق های خودشون یه کم بگذرن و فداکاری کنن به خاطر همسرشون. بعد ببنید که در بازگشت اون رفتار، مردی چه رفتاری رو انجام میده… خیلی زمینه ها هست. مثلاً از لحاظ پولی شاید اون زن حقش این باشه که فلان پولو خرج کنه، ولی اگر ببینه شرایط مالی شوهرش خوب نیست، بگه: من از خیر این پول گذشتم و تو که حالا شرایطت مناسب نیست، این پولو خرج کن.
البته زن های ایرانی اکثراً و قریب به اتفاق همه اینطور هستن. توی شرایط سختی ها کنار همسرشون هستن. ولی یه سری حرف ها و نظریه های جدیدی هست که فمنیست ها دارن روی خانم ها کار می کنن که کم کم به زن بقبولونن که نه تو زنی، مستقلی، حقته که خیلی چیزها داشته باشی! مگه تو کلفتی؟! این چیزهایی که در دنیای مدرن دارن میگن، این ها چیزهایی هستش که زندگی خراب کنه! اگر زن اینطور رفتار کنه، مرد هم میگه: خوب منم میام روی حساب کتاب دیگه!
حالا در رابطه با خدا و بنده هم همینه. میگن: شما اگر در نیکی ها و بخشش هایی که می کنید، حساب تاب به خرج بدید، خداوند هم وقتی میاد به شما اجری بده، گناهانتونو ببخشه، حساب کتاب می کنه. ولی اگر بدونه شما از روی عشق از حق خودت و از چیزی که داری ببخشی، خدا هم از روی کرامت و رحمت با شما رفتار می کنه. مصداق بنده و خالق می تونه بیاد توی روابط زن و شوهر و این کار انجام بشه.
برای آقایون هم همینطوره. اگر آقایون یه جورایی از حق خودشون بگذرن، مثلاً الان وقت استراحت اون آقاست و از کار اومده خیلی خسته هست، اون خانم می خواد خونه رو تمیز کنه، با اینکه اون مرد خسته هست، ولی پاشه کمک کنه و از خود گذشتگی کنه، از حق طبیعی خودش یه کم بگذره، این باعث میشه که اون زن خیلی بیشتر عاشق اون مرد بشه. و این زندگی بر اساس فداکاری و ایثار و وفاداری و موندن در کنار هم، زندگی رو خیلی شیرین تر می کنه و باب عشق رو هی بزرگتر و بزرگتر و زیبا تر و عمیق تر می کنه.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید