بردگی جنسی مردم جهان

se-xu-al-slavery-of-worlds-people
0
(0)

 

 در این مقاله به افشاگری می‏ پردازیم. افشاگری در مورد چی؟ در مورد علم روز دنیا. قبلاً هم گفته بودیم طیف گسترده ‏ای از مقالات و آخرین کتاب ‏هایی که در زمینه مسائل جنسی چاپ میشه و حتی در دانشگا‏ه ها هم تدریس می‏ شه، همگی دروغ میگن که میان خودارضایی و کلاً اشکال عجیب غریب جنسی رو مثل همجنس ‏گرایی، گی، لیزبین و خودارضایی و… رو میان میگن که اینها خیلی طبیعیه خیلی سالمه و هر آدم سالمی میتونه این کار رو انجام بده.

امشب داشتم در اینترنت تحقیق می کردم و به یک مقاله بسیار جالب برخوردم که مدرک بسیار محکمی هست که چقدر همون کسانی که میان ادعا می کنن که ما تحصیلکرده هستیم، ما آخرین علم دنیا رو داریم و مردم دنیا رو اینطور فریب میدن، توی همون قشر تحصیلکرده  هم کسانی هستن که میان واقعیت‏ ها رو تحقیق می کنن، منتشر می کنن و به دنیا معرفی می کنن. حالا کسانی هم هستن که طرفدار سکس های آزاد، طرفدار پورنوگرافی، طرفدار خودارضایی و اینجور چیزها هستن، هر کسی بیاد بگه خودارضایی اشکال داره، مشکل داره و ضرر داره و بخواد مخالف خودارضایی باشه، میان سریعاً برچسب عقب مونده ذهنی، برچسب مذهبی می زنن، کسی که اصلاً از علم هیچی حالیش نیست به این افراد می زنن و طرف رو به این محکوم می کنن که ما علم روز رو می‏ دونیم و تو نمی‏ دونی، ما خیلی آخر اطلاعات روز دنیا رو داریم.

در صورتی که واقعیت دقیقاً بر عکس این هست. جوامعی که دارن این جور چیزها رو ترویج می کنن خودشون قربانی یک جریان بسیار گسترده‏ حساب شده  هستن که هدف این جریان Sexual selavery کل مردم جهانه. یعنی بردگی جنسی کل مردم جهان. نقشه اصلی اینه که می ‏خوان کل مردم جهان رو برده جنسی خودشون کنن با ترویج همجنس بازی، خودارضایی و تموم اون چیزهایی که الان در دنیا مد شده و یک سری دانشمند هم پشتیبان اون ‏ها هستن و اون ‏ها رو تأیید می‏ کنن و میگن که این‏ها مسائل روز دنیاست و اگر کسی بیاد مثلاً به کتاب مقدس مسیح، قرآن و یهود استناد کنه که چقدر یهودی‏ ها روی این قضیه محکم هستن که اصلاً نباید خودارضایی کنی، اگر کسی به این‏ها بیاد استناد کنه، برچسب مذهبی بودن و عقب افتاده و … رو بهش می‏زنن. اگر کسی بیاد بگه که: من تجربه خودم و هزاران نفر دیگری که خودارضایی کردن و حالشون بده و درگیر این اعتیادهای جنسی شدن، به اون بخوان استناد کنن دوباره اونها می‏گن: خب این یک تجربه هست. کجاست؟ جایی چاپ نشده! این تجربه تو بوده!

بنابراین خدا رو شکر که هنوز دانشمندانی هم هستن که میرن تحقیقات درست انجام میدن. حالا بعد از این مقدمه‏ای که گفتم و قصد افشاگری و آگاه‏ سازی مردم جامعه رو با این مقاله داریم، یک مقاله ای که توسط بری هیولیت و بونی هیولیت (Bonnie L. Hewlett and Barry S. Hewlett) در گروه مردم شناسی دانشگاه وانشگتون، ونکوور در ماه اکتبر 2010 (Department ofAnthropology, Washington State University, Vancouver, October 2010) چاپ شده که این محققین اومدن و گفتن: همه مردم دنیا تحت تأثیر تبلیغات رسانه ماهواره و اون چیزهایی هستن که به خورد همه مردم دنیا داده شده و ما بریم برای تحقیقمون کسانی رو پیدا کنیم که اصلاً از این چیزها خبر ندارن و رفتن در قبایل بدوی در وسط آفریقا در کنگو روی کسانی که با شکار کردن و نیزه شکار می کنن و شکارچی‏ های بدوی آفریقایی بودن، تحقیق انجام دادن. این‏ها آدم‏ هایی هستن که فرهنگ غربی و فرهنگ مد روز امروز که به مردم دنیا تزریق شده اصلاً به گوششون نخورده. اینها دارن توی جنگل و طبیعت و کاملاً زندگی می‏کنند که اسم نژادشون آکا و انگاندو (Aka & Ngandu) بود.

پژوهشگرا از اون جامعه سی و پنج نفر آگا و بیست و یک نفر انگاندو رو انتخاب کردن و یک سری مصاحبه و تحقیق روی اونها انجام دادن. خیلی جالبه. اولاً اینکه وقتی محققین در مورد همجنس بازی با این مردم بدوی صحبت کردن، خیلی مشکل داشتن در اینکه به اینها بفهمونن همجنس باز یعنی چه؟ یعنی مرد با مرد و زن با زن رو نتونستن برای اینها توجیه کنن و توصیف کنن که اصلاً همجنس بازی یعنی چه؟ و در مقاله نوشته وقتی که ما داشتیم توضیح می دادیم این‏ها اصلاً خنده شون گرفته بود و می‏گفتن چی دارین میگین؟ ما اصلاً متوجه نمیشیم! مگه همچین چیزی امکان داره؟ و در ابتدا محققین فکر کرده بودن که اینها خجالتی هستند و بعد متوجه شده بودن که اصلاً هم اینها آدم های خجالتی نیستن و کاملاً راحتن. اینا اصلاً مسائل روز دنیای مدرن اصلاً به گوش اینها نرسیده که بخوان بدونن رودربایستی و خجالت یعنی چه؟ این‏ها کاملاً آدم های راحتی هستن. و همچنین در رابطه با خودارضایی ازشون سوال شده بود و گفته بودن که آیا شما خودارضایی می کنید؟ با خودتون کاری کنید که برون ریزی اتفاق بیفته و ارضا بشید؟ و جالبه که بدونید همشون گفته بودن: نه. ما اصلاً همچین چیزی نداریم و همه اون افراد مورد تحقیق، هیچکدومشون قبل از ازدواج خودارضایی رو تجربه نکرده بودن و بعد از ازدواج هم معنی رابطه با همسر رو فقط درک کرده بودن و چیز دیگری رو تجربه نکرده بودن.

و یک داستان خیلی خنده دار هم پیش اومده بود که محققین چهار نفر رو از این مردها انتخاب کرده بودن که از او‏نها نمونه اسپرم بگیرن. با کلی مکافات خواسته بودن به این‏ها خودارضایی رو آموزش بدن و شما برید و با خودتون کاری کنید که کمی اسپرم از شما خارج بشه و ما اون اسپرم رو آزمایشش کنیم ببینیم اصلاً اسپرم شما چه کیفیتی داره؟ خیلی جالبه. سه نفر از این چهار نفر انتخاب شده رفتن خونه و برگشتن و نمونه اسپرمشون رو آوردن، این نمونه ها با مایع رحمی مخلوط شده بود! حالا این چه چیزی رو نشون ‏میده؟ یعنی این‏ها با این همه توضیحی که محقق ها برای اونها داده بودن که برید خودتون رو تحریک کنید و خودارضایی کنید، آخرش اینها تو کتشون رفته بود، رفته بودن خونه و به خانمشون کفته بودن: ببین خانم یه آقایی اومده و می‏خواد روی ما تحقیق انجام بده و میگه یه کار مسخره با خودت بکن تا اون اسپرم از تو خارج بشه و نمی ‏فهمم اون چی میگه! بیا با هم رابطه جنسی داشته باشیم و بعدش اسپرم رو من می گیرم و به اون‏ها میدم. اونا نمی فهمن که. فکر می کنه من اون کار احمقانه رو که گفتن انجام میدم. یعنی چی؟ یعنی اونها با اینکه تحت شرایط آزمایش هم بودند، زیر بار خودارضایی نرفتن و رفته بودن با همسر خودشون رابطه گذاشته بودن و اسپرم رو تحویل داده بودن و محققین توی آنالیز اسپرم متوجه شده بودن که این اسپرم از خودارضایی نیومده و از رابطه زناشویی به دست اومده. چونکه مایع رحمی داخلش بوده.

بنابراین چیزی که در این مقاله می ‏خواستم بگم، نتیجه اون تحقیق هست و اون چیه؟ میگه: انسان اگر در حالت طبیعی خودش که جدا از تبلیغات و سیل عظیم سکسی کردن دنیا، رشد می کرد، جامعه ه‏ای کاملاً بدوی مثل آکاها و انگاندوهای کنگو هیچوقت توی ذات انسان چیزی به اسم خودارضایی، همجنس گرایی، همجنس بازی و… اصلاً تعبیه نشده. این‏ها رو فقط و فقط دست‏ های بسیار پلید (حالا خب من خودم شخصاً به خداوند و شیطان معتقدم و مطمئنم که شیطان وجود داره) و ابزار دست شیطانه که این افراد دارن این کار رو می کنن که اتفاقاً اینها در Conspiracy theory یا “تئوری دسیسه” که کل دنیا رو اینها در دست گرفتن که همه شیطان پرست هم هستن، اینها همشون دارن دنیا رو به سمت بردگی جنسی می‏برن. چرا؟ چون اینها میدن اگر ما یک جامعه ‏ای رو خراب کنیم و همجنس‏گرایی، خودارضایی و پورنوگرافی رو توی یک جامعه رواج بدیم، از مواد مخدر هم بدتره. چرا؟ چون هرکسی شهامت استفاده از مواد مخدر رو نداره، یعنی خیلی از افراد هستن، اسم هروئین که میاد بدنشون ‏می لرزه و بخاطر اون چیزایی که در تلویزیون دیده شاید اصلاً سراغ هروئین نره. اما وقتی که طرف با خودارضایی و همجنس بازی و… درگیر بشه، اعتیادش از هروئین هم بدتره، یعنی دیگه اون فرد اصلاً مهره‏ ای نیست، عددی نیست که بخواد جلوی کسی وایسه و حرفی برای گفتن داشته باشه. درگیر میشه با اعتیادی که زندگی خودش رو در خودش می‏ بلعه.

و این‏ها دارن اینطور زندگی مردم دنیا رو خراب می‏ کنن تا بتونن سلطه خودشون رو داشته باشن و اگر ما آگاه نباشیم، مطالعه نکنیم و یک کم برنگردیم به اون اصل کار ببینیم کی درست گفته؟ یعنی اینجاست که من خودم شخصاً وقتی توی این همه مسائلی که حرف و نقد زیاده. یکی میاد میگه: غلطه، هر کی میاد یه چیزی میگه توی این دنیای وا نفسا، آخرش اون جایی که قلب آدم آروم می ‏گیره، همون باید برگرده بره ببینه خداوند چی گفته… توی همه ادیان چه توی دین مسیحیت، چه توی یهودیت، چه توی اسلام، بودایی و هر دینی، هر مسلک و مرامی. اون‏ها درست می گفتن: که همچین چیزی وجود نداره! فریب تبلیغات روز و غربی دنیا رو نخوریم و اصلاً هم با کلاس بودن نیست که ما فکر کنیم با همجنس بازی و خیلی چیزا اگه خیلی باهاش راحت باشیم، ما خیلی آدم با کلاس حساب میشیم، اتفاقاً توی این سایت گفته بود که: برچسبی که اینگونه دانشمندان و این جوامع میان و به میزنن، دقیقاً این برچسب متعلق به خودشونه. این‏ها جامعه شون Hyper Sexual شده. یعنی جامعه اینها از نطر جنسی فوق تحریک شده و خیلی بیش از حد جوامع جنسی هستن. یعنی جوامعی که اگه شما به تبلیغات ماهواره نگاه کنید، همه تبلیغات جنسی هستن. توی فیلم‏ ها حتی فیلم کودکان رو هم که نگاه کنید خیلی از صحنه ها جنسی هست. کل جامعه Hyper Sexual شده. بیش از حد از نطر جنسی تحریک شدن و این جوامع بیمار هستن و بیماری خودشون رو دارن صادر میکنن به کل دنیا.

و خیلی هم خوب این کار رو کردن. توی کشور ما ماهواره یه زمانی نبود، الان که ماهواره هست. بدتر از ماهواره، تلگرام و واتساپ و چت… که دامنه برد اون‏ها اینقدر زیاده که میاد تا خصوصی ترین جایی که بخواد به یکی نزدیک بشه، نزدیک می‏شه. چی بدتر از این می ‏خوای که قبلاً هم گفتم طرف توی جمع خانوادگی نشسته ولی از خانوادش دوره و به اون فیلم سکسی که توی موبایلش هست نزدیک‏تره. یعنی اون فیلم توی دنیا از همه به اون فرد نزدیک ‏تره و اینجور دنیا رو خراب کردن. پس اینکه بعضی از کاربران که به من پیام دادن، یک سری پست از این کانال، از اون کانال، از این دانشمند، از اون دانشمند برای من فوروارد کردن و گفتن: اینجا گفتن که حتماً مردها باید خودارضایی داشته باشن و تنها جوابی که من می ‏تونم بدم اینه که: همه اینها چرت و پرته. نه اینکه حالا بخوام تعصبی باشم. نه. اما اینها همش دلایل خیلی علمی داره و مهم تر از علم اینه که “خداوند توی همه مکاتب گفته”: به حرف من گوش کنید. من میگم خوب نیست. من میگم نکنید. من قوم لوط رو بخاطر همجنس بازی نابود کردم. امام علی علیه السلام جوانی رو که خودارضایی کرده بود گرفت اینقدر روی دستش زد، بعدش گفت براش زن بگیرید و ازدواج کرد. یعنی بد بود این کار. می گفت نکنید این کار رو.

قبلاً هم من گفتم علاوه بر همه دلایل علمی خودارضایی نوعی شرک به خداوند محسوب می‏شه. اینکه ما خدا رو قادر نمی‏بینم این نیاز جنسی و میل جنسی رو که خودش به ما عطا کرده رو خودش بتونه هندل کنه و به ما کمک کنه که در راه درست ازش استفاده کنیم. ازدواج رو بردیم زیر سؤال و قبول نداریم و به خدا ایمان نداریم که بتونه شرایط ازدواج رو برای ما رقم بزنه. در عین حال اگر نتونیم ازدواج کنیم به خدا اطمینان نداریم که گفته: آقا شما که مجرد هستی تقوا پیشه کن، پرهیزکاری کن؛ من شیرینی ایمان رو به دلت می‏ چشونم. این رو هم قبول نداریم، خدا رو هم قبول نداریم، رفتیم خودمون خودمون رو ارضا می‏کنیم. یعنی دقیقاً شرک مطلق به خداوند محسوب می‏شه.

این بحث کمی طولانی شد، اما مبحث بسیار جالب و مهمی بود که حالا از این به بعد برای کاربرهایی که میرن توی کانال‏ های مختلف می‏ خونن، دروغ ‏هایی که حتی در دانشگاه ‏های خارج در رابطه با مسائل جنسی داره تدریس میشه، میان تازه ترجمه می‏ کنن، دست دهمش به ما می‏رسه و تازه کسانی هم میرن می ‏خونن و میگن که خودارضایی خیلی هم خوبه، جوابیه ‏ای باشه برای کسانی که خودشون هم خیلی خوب می ‏دونن خودارضایی بده. شاید کاربرهای ما شک براشون پیش میاد، میرن توی این کانال ‏ها و یه چیزهایی رو می ‏خونن و شک براشون پیش میاد که نکنه خودارضایی کار خوبیه؟ ولی خوب طرف ته دلش میدونه این کار بده و اکثرشون وقتی من براشون توضیح میدم، میگن: آخ راست میگی به خدا! بابا من خودم دارم نابود میشم. چیکار دارم فلان کانال و فلان دانشمند چی گفته؟ کدوم دانشمندی می‏ خواد بیاد اون دردی کسی که خودارضایی کرده رو درک کنه؟ و وقتی که طرف کنار می‏گذاره این کار رو و روحش شروع به شکوفا شدن می‏ کنه، کی میتونه اون رو درک کنه؟ هیچ‏کس نمیتونه بیاد این رو به حالت علمی بخواد در بیاره و علاوه بر اینکه بخش بزرگی از این تحقیقات و اینا از طرف همون شیاطینی که دنیا رو دارن به سمت بردگی جنسی میبرن، حمایت می‏شه.

اصل این مقاله را از اینجا دانلود کنید.

 

 

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

1 دیدگاه برای “بردگی جنسی مردم جهان

دیدگاهتان را بنویسید